2020-08-15   20:00:20
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Stockholm
Plats: Sydpoolen Arrangör: Södertälje Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019
53 100m bröstsim flickor 13 o y
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 203 Alexandra Alkas Alias Spårvägen Simförening 2006 AE2406 25m 1:14.46
2 540 Milla Wahlund Väsby Simsällskap 2006 AG0206 25m 1:14.99
3 560 Jessika Watanabe Väsby Simsällskap 2006 AW3606 25m 1:16.42
4 346 Ella Gunnarsson Södertörns Simsällskap 2006 AT5206 25m 1:16.65
5 120 Alice Stenbeck Simklubben Neptun 2006 AG1406 25m 1:17.03
6 234 Frida Loqvist Spårvägen Simförening 2006 BB6806 25m 1:18.65
7 451 Amanda Björklund Täby Sim 2006 AF1606 25m 1:19.01
8 265 Elvira Lönnberg Flores Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AD9606 25m 1:19.14
9 51 Isabella Westberg Järfälla Simsällskap 2007 AC1207 25m 1:19.19
10 575 Karolina Tylets Åkersberga Simsällskap 2006 BA9806 25m 1:19.39
11 303 Clara Teljstedt Södertälje Simsällskap 2006 AL7806 25m 1:19.47
12 50 Linn Bengtsson Järfälla Simsällskap 2007 AB9207 25m 1:19.67
13 23 Malva Eriksson Gustavsbergs Simsällskap 2006 AA8406 25m 1:19.85
14 341 Julia Ottosson Södertörns Simsällskap 2006 AN9206 25m 1:20.37
15 57 Linnea Johansson Järfälla Simsällskap 2007 AJ5807 25m 1:22.12
16 122 Ingrid Lund Simklubben Neptun 2006 AG8206 25m 1:22.45
17 363 Moa Forsgren Södertörns Simsällskap 2008 AL0808 25m 1:22.85
18 487 Olivia Allert Täby Sim 2007 AZ3407 25m 1:23.62
19 139 Engla Blanco Simklubben Neptun 2006 AS0206 25m 1:23.99 EFT
20 46 Hannah Kinane Järfälla Simsällskap 2006 AC5406 25m 1:24.02
21 594 Leah Ishaq Solna Sundbyberg SS 04 2006 AO6406 25m 1:24.17
22 230 Johanna Claesson Spårvägen Simförening 2006 AY2406 25m 1:24.26
23 663 Amelia Gustafsson Simklubben Neptun 2006 BB0606 25m 1:24.70 EFT
24 541 Hanna Melander Väsby Simsällskap 2007 AB9807 25m 1:24.80
25 404 Isa Andersson Turebergs Simklubb 2006 BD9606 25m 1:24.89
26 54 Olivia Elmquist Järfälla Simsällskap 2007 AH2607 25m 1:25.22
27 181 Alva Furingsten Skuru Idrottsklubb 2006 AH5806 25m 1:25.26
28 470 Hanna Gong Täby Sim 2007 AN2807 25m 1:25.95
29 59 Leia Ångman Järfälla Simsällskap 2006 AZ5606 25m 1:26.41
30 353 Ellinor Eldh Södertörns Simsällskap 2006 BA0206 25m 1:26.52
31 354 Nadja Travar Södertörns Simsällskap 2007 AP2607 25m 1:26.68
2019-11-10 15:04:52 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Södertälje Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner