2020-08-15   18:12:45
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Stockholm
Plats: Sydpoolen Arrangör: Södertälje Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019
48 100m frisim pojkar 13 o y
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 58 Henry Israelsson Järfälla Simsällskap 2006 AK9706 25m 56.89
2 399 Daniel Bebenek Turebergs Simklubb 2006 AC4706 25m 58.27
3 307 Valentino Vrbanus Södertälje Simsällskap 2006 AG9106 25m 59.47
4 536 Casper Rengart Väsby Simsällskap 2006 AB1706 25m 59.80
5 344 Sam Hamzehnejad Södertörns Simsällskap 2006 AI1306 25m 1:00.25
6 279 William Hamilton Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AM2706 25m 1:01.27
7 227 Pelle Wanhainen Spårvägen Simförening 2006 AL0706 25m 1:01.49
8 439 Leo Güleryüz Täby Sim 2006 AA4906 25m 1:02.05
9 349 Gustav Storell Södertörns Simsällskap 2006 AL4106 25m 1:02.18
10 400 Henrik Larsson Turebergs Simklubb 2006 AF4106 25m 1:02.51
11 343 Nicola Pavlovic Cano Södertörns Simsällskap 2007 AC2507 25m 1:02.56
12 259 Jonatan Eriksson Stockholms
Kappsimningsklubb
2006 AB1106 25m 1:02.62
13 543 Eddie Peng Väsby Simsällskap 2007 AA7707 25m 1:02.77
14 466 Benjamin Todorovac
Hallongren
Täby Sim 2006 AM7706 25m 1:03.75
15 565 Christopher Dufva Väsby Simsällskap 25m 1:03.79
2006 AS2306
16 19 William Lagerlöf Danderyds Simförening 25m 1:03.87
2007 AR5507
17 482 Robin Suves Täby Sim 25m 1:04.19
2006 AS1306
18 205 William Erneholm Spårvägen Simförening 25m 1:04.41
2006 AD5506
19 276 Samuel Flores Stockholms
Kappsimningsklubb
25m 1:04.79
2008 AA8908
20 210 Anton Jöngren Spårvägen Simförening 2006 AD5706 25m 1:05.16
21 84 Alexander Trindade Lidingö Simklubb 2006 AP6106 25m 1:05.86
22 315 Felix Tetli Södertälje Simsällskap 2007 AH6507 25m 1:05.95
23 56 Oscar Sjöberg Järfälla Simsällskap 2007 AC7907 25m 1:06.10
24 423 Lukas Ekenhill Tyresö Simsällskap 2006 AR2906 25m 1:06.20
25 581 Jonas Kvist Ösmo Simsällskap 2006 AD0706 25m 1:06.39 RES
26 61 Emil Alsered Fällman Järfälla Simsällskap 2006 AN3906 25m 1:06.51 RES
27 592 Nicholas Benyammine Solna Sundbyberg SS 04 2006 AG3306 25m 1:07.28 RES
2019-11-10 15:07:13 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Södertälje Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner