2020-08-15   18:41:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim (25m) 2019 Regionfinal Stockholm

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Document
Startlista
Sum-Sim (25m) 2019 regionfinal Stockholm
Plats: Sydpoolen Arrangör: Södertälje Simsällskap
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 9 nov 2019 till den 10 nov 2019
34 100m bröstsim flickor 15-16
# ID Namn Klubb Född Licens Bass. Anm tid Status
1 33 Tone Sandsjö Järfälla Simsällskap 2003 AF5403 25m 1:10.71
2 75 Cecilia Viberg Lidingö Simklubb 2003 AU1603 25m 1:11.66
3 546 Michelle Wissinger Väsby Simsällskap 2004 BN3604 25m 1:12.35
4 293 Vilma Lindberg Södertälje Simsällskap 2004 AL9204 25m 1:13.05
5 429 Ingrid Franks Täby Sim 2003 AT5603 25m 1:13.27
6 260 Hilma Brunnberg Stockholms
Kappsimningsklubb
2003 BI0603 25m 1:14.10
7 523 Tuva Björkén Väsby Simsällskap 2003 AC0603 25m 1:14.68
8 39 Moa Arvehed Järfälla Simsällskap 2003 AT7803 25m 1:14.73
9 98 Isabelle Brodd Simklubben Neptun 2003 AU4803 25m 1:14.87
10 73 Amanda Andersson Lidingö Simklubb 2003 AS6603 25m 1:15.47
11 443 Tindra Håbro Karjanmaa Täby Sim 2004 BA2204 25m 1:15.70
12 426 Jennifer Nyblom Täby Sim 2003 AC1603 25m 1:15.85
13 529 Hanna Åkerman Väsby Simsällskap 2004 AJ0204 25m 1:16.40
14 261 Sara Torstensson Stockholms
Kappsimningsklubb
2004 AW3604 25m 1:16.45
15 393 Sara Arnö Turebergs Simklubb 2004 AA1208 25m 1:16.60
16 94 Alva Hagström Simklubben Neptun 2003 AU1203 25m 1:16.65
17 467 Olivia Svensson Täby Sim 2003 CA4203 25m 1:17.49
18 432 Engla Ellbrant Täby Sim 2004 AK2204 25m 1:18.49
19 484 Amanda Sandberg Täby Sim 2003 CC3403 25m 1:20.19
20 530 Mimmi Krekula Väsby Simsällskap 2003 AZ3403 25m 1:20.21
21 255 Madicken Eriksson Stockholms
Kappsimningsklubb
2003 AX8203 25m 1:20.30
22 624 Heidi Saluveer Stockholmspolisens IF SF 25m 1:20.75
2003 AM5303
23 103 Agnes  Behrenfeldt Simklubben Neptun 25m 1:20.99
2004 AP9604
24 438 Amanda Borgfors Täby Sim 25m 1:21.22
2004 AS1804
25 418 Elma Ridhagen Tyresö Simsällskap 25m 1:21.38
2004 BS9804
26 153 Thindra Åkerblom Norrtälje Simklubb 25m 1:22.14
2003 AK3603
27 290 Emilia Tshibanda Södertälje Simsällskap 25m 1:22.37
2004 AL2404
28 112 Li Elveskog Simklubben Neptun 2004 AW0604 25m 1:22.40
29 43 Felicia Göthberg Järfälla Simsällskap 2004 AW4204 25m 1:22.91
2019-11-10 08:07:51 Resultathantering: WinGrodan 2.4 Licensierad till: Södertälje Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner