Startliste for UGP1 2019-2020, Löddeköpinge
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Tolvåkersbadet |
Arrangör: |
Skånesim/SK Lödde |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 12 okt 2019 till den 13 okt 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
200m Frisim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16-17 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
143 |
|
Johanna Ingner |
Malmö Kappsimningsklubb |
2002 |
AI4202 |
25m |
2:11.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
147 |
|
Lina Ostreus |
Malmö Kappsimningsklubb |
2002 |
AV4202 |
25m |
2:20.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
368 |
|
Johanna Melin |
Simklubben Sydsim |
2003 |
AL7403 |
25m |
2:22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
6 |
|
Isabell Tretinjak |
Simklubben Hajen |
2003 |
AH1203 |
25m |
2:22.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
132 |
|
Filippa Dihle |
Simklubben Lödde |
2003 |
AR6203 |
25m |
2:23.25 |
|
|
6 |
|
|
|
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
2:26.79 |
|
|
149 |
|
Nicole Ahlbeck |
2003 |
AR2603 |
|
7 |
|
|
|
Simklubben Hajen |
|
|
25m |
2:39.04 |
|
|
19 |
|
Ellen Egard |
2003 |
CA1403 |
|
15 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
158 |
|
Kristina Orban |
Malmö Kappsimningsklubb |
2004 |
AS9804 |
25m |
2:05.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
159 |
|
Julia Osterman |
Malmö Kappsimningsklubb |
2004 |
AS5804 |
25m |
2:11.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
150 |
|
Tea Winblad |
Malmö Kappsimningsklubb |
2004 |
AH7404 |
25m |
2:13.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
297 |
|
Irma Nilsson |
Ystads Simsällskap |
2004 |
AD5204 |
25m |
2:15.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
8 |
|
Lova Persson |
Simklubben Hajen |
2004 |
AD7604 |
25m |
2:21.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
18 |
|
Emilia Möller |
Simklubben Hajen |
2004 |
BG5204 |
25m |
2:24.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
10 |
|
Olivia Pantzar |
Simklubben Hajen |
2004 |
AG5404 |
25m |
2:26.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
136 |
|
Tilde Klehn |
Simklubben Lödde |
2004 |
AY8804 |
50m |
2:27.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
106 |
|
Fanny Hess |
Landskrona Simsällskap |
2004 |
AD4404 |
25m |
2:28.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
172 |
|
Hanna Johansson |
Malmö Kappsimningsklubb |
2004 |
BJ4404 |
25m |
2:35.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
380 |
|
Hanna Olsson |
Simklubben Sydsim |
2004 |
BO6804 |
25m |
2:57.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
137 |
|
Nelly Gustavsson |
Simklubben Lödde |
2004 |
BD7804 |
25m |
3:01.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
163 |
|
Amanda Persson |
Malmö Kappsimningsklubb |
2005 |
AJ0805 |
50m |
2:21.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
135 |
|
Emilia Berg |
Simklubben Lödde |
2005 |
AJ2605 |
50m |
2:22.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
378 |
|
Ella Bodell |
Simklubben Sydsim |
2005 |
AX2605 |
25m |
2:23.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
155 |
|
Beatrice Ask |
Malmö Kappsimningsklubb |
2005 |
AG3405 |
25m |
2:24.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
211 |
|
Elena Seitzberg |
Simklubben Ran |
2005 |
AX3205 |
25m |
2:26.77 |
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
146 |
|
Anna Stenberg |
Malmö Kappsimningsklubb |
2005 |
AA3405 |
25m |
2:27.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
118 |
|
Isabelle Persson-Giribaldi |
Landskrona Simsällskap |
2005 |
BL1205 |
25m |
2:29.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
173 |
|
Nora Olsson |
Malmö Kappsimningsklubb |
2005 |
AW9805 |
25m |
2:39.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
171 |
|
Emma Ingner |
Malmö Kappsimningsklubb |
2005 |
AW3805 |
25m |
2:39.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
293 |
|
Azra Yumer |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2005 |
BV9405 |
25m |
2:57.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
170 |
|
Ebba Holm |
Malmö Kappsimningsklubb |
2005 |
AW8805 |
50m |
3:03.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
288 |
|
Julia Lennartsson |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2005 |
BJ5205 |
50m |
3:21.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
377 |
|
Maja Kiceec |
Simklubben Sydsim |
2006 |
AL9806 |
25m |
2:25.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
117 |
|
Maja Jensen |
Landskrona Simsällskap |
2006 |
BA4606 |
25m |
2:28.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
284 |
|
Ajla Causevic |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2006 |
AX0806 |
50m |
2:30.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
13 |
|
Alice Bitzén |
Simklubben Hajen |
2006 |
AE3606 |
25m |
2:30.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
281 |
|
Maja Rödin |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2006 |
AN0606 |
25m |
2:32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
110 |
|
Yasmine Strandh |
Landskrona Simsällskap |
2006 |
AB7406 |
50m |
2:37.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
283 |
|
Miki Prior |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2006 |
AW3206 |
25m |
2:41.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
287 |
|
Vilma Lundblad |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2006 |
AY4606 |
50m |
2:47.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
16 |
|
Saga Tretinjak |
Simklubben Hajen |
2006 |
AE9406 |
25m |
2:48.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
121 |
|
Linnea Mårtensson |
Landskrona Simsällskap |
2006 |
BC2206 |
50m |
2:52.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
124 |
|
Hanna Svensson |
Landskrona Simsällskap |
2006 |
BC0206 |
50m |
2:56.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
182 |
|
Sarah Fransson |
Malmö Kappsimningsklubb |
2006 |
BL4406 |
25m |
3:08.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
291 |
|
Elisar Hamzi |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2006 |
BC7206 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 år |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Bass. |
Anm tid |
Status |
|
1 |
126 |
|
Emma Maric |
Landskrona Simsällskap |
2007 |
AQ5607 |
25m |
2:30.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
185 |
|
Hedda Toth |
Simklubben Poseidon |
2007 |
AJ6807 |
25m |
2:32.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
140 |
|
Vilda Berg |
Simklubben Lödde |
2007 |
AC9407 |
25m |
2:47.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
184 |
|
Hanna Masoumi |
Simklubben Poseidon |
2007 |
AD6807 |
25m |
2:50.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
189 |
|
Sofie Khan-Amidy |
Simklubben Poseidon |
2007 |
AP5407 |
25m |
2:53.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
200 |
|
Mia Ljungholm |
Simklubben Poseidon |
2007 |
BG2407 |
25m |
2:54.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
123 |
|
Lowa Persson |
Landskrona Simsällskap |
2007 |
AO3607 |
25m |
2:57.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
193 |
|
Isabelle Hallencreutz |
Simklubben Poseidon |
2007 |
AV9807 |
25m |
3:09.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
350 |
|
Emelie Andersson |
Landskrona Simsällskap |
2007 |
AK1607 |
25m |
3:10.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
292 |
|
Aina Helmbring |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2007 |
BG4607 |
25m |
3:20.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
195 |
|
Freja Havelius |
Simklubben Poseidon |
2007 |
AX8207 |
25m |
3:40.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
129 |
|
Elin Malmgren |
Landskrona Simsällskap |
2007 |
BJ6207 |
25m |
|
EFT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
128 |
|
Maja Antonsson |
Landskrona Simsällskap |
2007 |
BE5607 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
198 |
|
Ingrid Nilsson |
Simklubben Poseidon |
2007 |
BF4207 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
125 |
|
Linnea Nielsen |
Landskrona Simsällskap |
2007 |
AO3807 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
142 |
|
Inez Lund |
Simklubben Lödde |
2007 |
BE1807 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-10-11 20:53:46 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
|
|
|
|