Program for STT Efterårsstævne
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lørdag Damer Junior og Senior
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup Svømmehal Hal 2 |
Arrangør |
Swim Team Taastrup |
|
|
|
25m |
Stævne dato: |
13. nov 2020 to 15. nov 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
50m Brystsvømning Damer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Født |
Klub |
Nat |
Anmtid |
Status |
|
1 |
112 |
|
Schastine Tabor |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
31.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
111 |
|
Lærke Blond |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
123 |
|
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
84 |
|
Anja Xin Andersen |
2004 |
Herlev Svømning |
DEN |
35.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
33 |
|
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
21 |
|
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
38 |
|
Nynne Zandra Opperfelt |
2006 |
Solrød Svømmeklub |
DEN |
36.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
116 |
|
Silja Nøhr Mortensen |
2003 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
36.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
90 |
|
Dicte Laurberg Vedel |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
37.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
160 |
|
Emilie Larsen |
2005 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
38.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
120 |
|
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
38.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
133 |
|
Emma Haagen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
39.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
126 |
|
Laura Thomadsen |
2004 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
40.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
93 |
|
Mathilde Bæklund Thygesen |
2006 |
Swim Team Taastrup |
DEN |
49.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
163 |
|
Isabella Kongstad |
2006 |
Svømmeklubben Syd |
DEN |
51.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-11-2020 21:19.36 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licens til: Swim Team Taastrup |
|
|
|
|