Startliste for Hillerød Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 13
|
Stævne navn |
Hillerød Cup 2019 |
|
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
|
|
Stævne by |
Hillerød |
|
Udskriftstidspunkt |
08:07 |
|
|
Arrangør |
Hillerød Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 september 2019 |
|
|
|
|
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer |
Finaler (7) |
Vejledende starttid 14:07 |
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
273 |
2 |
Frida Fly Haastrup |
2008 |
0884AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:21.00 |
221 |
3 |
Ann-Louise Schledermann |
2009 |
0964AC |
GSK |
|
25m |
1:58.85 |
280 |
4 |
Ronja Friborg Johnsen |
2008 |
0898AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:09.02 |
271 |
5 |
Ella Trøstrup |
2008 |
0812AL |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:51.22 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
195 |
1 |
Melani Jesse |
2008 |
0804AA |
HELSINGE |
|
25m |
1:55.89 |
251 |
2 |
Caroline Lindberg |
2007 |
0702AS |
FR.SUND |
|
25m |
1:55.77 |
147 |
3 |
Helia Zadeh |
2006 |
0698AW |
HILLERØD |
|
25m |
1:52.24 |
223 |
4 |
Maiken Stoel Nielsen |
2009 |
0954AC |
GSK |
|
25m |
1:53.17 |
40 |
5 |
Amalie Olsen |
2008 |
0856AB |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:55.88 |
260 |
6 |
Ella Jakobsen |
2008 |
0896AP |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:57.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
69 |
1 |
Wilma E L Raagefelt |
2008 |
0814AD |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:43.21 |
217 |
2 |
Liva Christensen |
2008 |
0848AF |
GSK |
|
25m |
1:41.49 |
45 |
3 |
Alberte Berner Mikkelsen |
2006 |
0602AP |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:40.96 |
39 |
4 |
Asta Hänel Christensen |
2008 |
0804AI |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:41.07 |
65 |
5 |
Caja Cederblad Larsen |
2004 |
0442BD |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:41.75 |
143 |
6 |
Liva Poulsen |
2007 |
0774AO |
HILLERØD |
|
50m |
1:47.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
344 |
1 |
Sandra Bünsov Frederiksen |
2007 |
0766AC |
VEST |
|
25m |
1:38.05 |
168 |
2 |
Liya Arnholtz |
2007 |
0794AM |
HELSINGE |
|
50m |
1:36.24 |
12 |
3 |
Isabella Hejlesen |
2004 |
0428AW |
SLAGELSE |
|
25m |
1:34.16 |
19 |
4 |
Silje Juul Kjeldsen |
2008 |
0826AG |
SLAGELSE |
|
25m |
1:35.13 |
266 |
5 |
Anna Piao Bergendorff |
2007 |
0744AQ |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:37.69 |
212 |
6 |
Ida Celine Sangstad Holst |
2007 |
0716AF |
GSK |
|
25m |
1:38.85 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
60 |
1 |
Sofie Lind |
2006 |
0668AG |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:33.71 |
48 |
2 |
Nicoline Mørch Andersen |
2005 |
0534AL |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:29.71 |
333 |
3 |
Anna Blom Bygum |
2006 |
0682AI |
VEST |
|
50m |
1:27.20 |
4 |
4 |
Astamaja Rought |
2006 |
0682AJ |
SLAGELSE |
|
25m |
1:28.88 |
176 |
5 |
Pernille Møller Leisted |
2002 |
0288AU |
HELSINGE |
|
50m |
1:30.45 |
63 |
6 |
Maica Jensen |
2006 |
0612AE |
HVIDOVRE |
|
50m |
1:33.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
211 |
1 |
Leonora M Postgaard |
2006 |
0666AD |
GSK |
|
25m |
1:25.63 |
209 |
2 |
Malouca Laura Bruun |
2007 |
0714AF |
GSK |
|
25m |
1:23.56 |
213 |
3 |
Mathilde Johansen |
2007 |
0732AJ |
GSK |
|
25m |
1:22.99 |
9 |
4 |
Elida Thornsen |
2005 |
0528AA |
SLAGELSE |
|
25m |
1:23.24 |
337 |
5 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
25m |
1:23.98 |
20 |
6 |
Silje Mathiasen |
2006 |
0628AG |
SLAGELSE |
|
25m |
1:26.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
286 |
1 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
0542AS |
VEST |
|
25m |
1:20.74 |
287 |
2 |
Mathilde U. Thorborg |
2005 |
0596AU |
VEST |
|
25m |
1:18.05 |
76 |
3 |
Silja Nielsdóttir Hansen |
2001 |
0104AT |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:15.56 |
294 |
4 |
Emma Mikkelsen |
2001 |
0176AB |
VEST |
|
25m |
1:18.01 |
54 |
5 |
Frida Hvirring Kragh |
2004 |
0474AF |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:18.11 |
340 |
6 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
0708AA |
VEST |
|
25m |
1:22.30 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
28 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:07 |
|