Startliste for Hillerød Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 123 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 4:38.48 | |
2 | 50 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 4:39.03 | |
3 | 9 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 4:47.73 | |
4 | 286 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 50 m | 4:55.10 | |
5 | 211 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 50 m | 5:00.64 | |
6 | 53 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 5:00.75 | |
7 | 75 | Munch Natacha | 2005 | HVIDOVRE | 0506AD | 50 m | 5:01.76 | |
8 | 238 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 5:04.59 | |
9 | 333 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 5:05.49 | |
10 | 332 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 5:07.08 | |
11 | 63 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 50 m | 5:07.51 | |
12 | 12 | Hejlesen Isabella | 2004 | SLAGELSE | 0428AW | 25 m | 5:08.91 | |
13 | 127 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 5:25.64 | |
14 | 115 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 5:27.21 | |
15 | 341 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 5:38.93 | |
16 | 21 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 50 m | 5:52.77 | |
17 | 162 | Madsen Anna Søjberg | 2008 | HELSINGE | 0862AJ | 25 m | 6:33.53 | |
18 | 32 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 50 m | 6:46.86 | |
19 | 52 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 7:20.03 | |
20 | 36 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SLAGELSE | 0848AC | 25 m | ||
21 | 61 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | ||
22 | 220 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:06 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 171 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 4:05.83 | |
2 | 285 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 4:23.27 | |
3 | 174 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 4:28.16 | |
4 | 16 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 50 m | 4:34.94 | |
5 | 136 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 4:41.01 | |
6 | 241 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 4:42.03 | |
7 | 66 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 4:42.81 | |
8 | 135 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 4:43.73 | |
9 | 335 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 4:48.37 | |
10 | 57 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 4:52.28 | |
11 | 339 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 4:53.37 | |
12 | 62 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 4:54.20 | |
13 | 240 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 4:55.70 | |
14 | 346 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 4:56.37 | |
15 | 180 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 4:58.78 | |
16 | 160 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 5:01.37 | |
17 | 158 | Kühnell Alexander | 2006 | HELSINGE | 0607AP | 25 m | 5:01.70 | |
18 | 345 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 5:09.80 | |
19 | 64 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 5:11.52 | |
20 | 134 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 5:28.49 | |
21 | 159 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 5:34.79 | |
22 | 137 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 5:40.96 | |
23 | 247 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 5:47.29 | |
24 | 163 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 25 m | 5:48.28 | |
25 | 15 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 50 m | 5:55.05 | |
26 | 200 | Hovmand Arn Byrge | 2009 | HELSINGE | 0915AC | 25 m | 6:58.03 | |
27 | 194 | Arnholtz Loui | 2010 | HELSINGE | 1041AC | 25 m | 7:11.29 | |
28 | 6 | Quist Christian | 2007 | SLAGELSE | 0709AA | 25 m | ||
29 | 14 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | SLAGELSE | 0513AI | 25 m | ||
30 | 222 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:06 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 35.51 | |
2 | 54 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 35.52 | |
3 | 122 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 36.19 | |
4 | 209 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 36.73 | |
5 | 332 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 37.00 | |
6 | 294 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 37.12 | |
7 | 124 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 37.37 | |
8 | 24 | Toft Annette | 2006 | SLAGELSE | 0672AC | 50 m | 38.34 | |
9 | 202 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 38.86 | |
10 | 48 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 39.16 | |
11 | 204 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 39.36 | |
12 | 213 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 39.99 | |
13 | 243 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 41.46 | |
14 | 4 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 41.78 | |
15 | 60 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 43.47 | |
16 | 47 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 43.70 | |
17 | 233 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 43.94 | |
18 | 168 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 50 m | 44.22 | |
19 | 217 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 44.30 | |
20 | 212 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 44.33 | |
21 | 45 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 44.50 | |
22 | 216 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 44.77 | |
23 | 344 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 45.50 | |
24 | 343 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 46.69 | |
25 | 39 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 50 m | 46.71 | |
26 | 5 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SLAGELSE | 0794AK | 25 m | 47.45 | |
27 | 59 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 47.50 | |
28 | 33 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 50 m | 47.78 | |
29 | 143 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 49.63 | |
30 | 152 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HILLERØD | 0778AM | 25 m | 50.93 | |
31 | 223 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 52.88 | |
32 | 132 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 53.76 | |
33 | 221 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 54.52 | |
34 | 147 | Zadeh Helia | 2006 | HILLERØD | 0698AW | 25 m | 55.00 | |
35 | 263 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 0826AM | 25 m | 58.22 | |
36 | 261 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 0864AM | 25 m | 1:00.20 | |
37 | 149 | Falkenstrøm Cecilia | 2008 | HILLERØD | 0898AN | 25 m | 1:00.74 | |
38 | 276 | Biensø-Olsen Isabell | 2007 | VAT CPH-MK | 0782AS | 25 m | 1:03.75 | |
39 | 95 | Ptak Thilde | 2009 | HILLERØD | 0946AG | 25 m | 1:19.30 | |
40 | 274 | Nymark-Jessen Gabriella | 2008 | VAT CPH-MK | 0868AR | 25 m | ||
41 | 277 | Stigel Johanne | 2009 | VAT CPH-MK | 0958AF | 25 m | ||
42 | 278 | Kjerulf Louisa | 2009 | VAT CPH-MK | 0916AF | 25 m | ||
43 | 370 | Lykke Mille | 2012 | HILLERØD | 25 m | |||
44 | 372 | Roed Josefine | 2007 | HILLERØD | 25 m | |||
45 | 377 | Pharsen Sigrid | 2007 | HILLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:06 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 297 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 29.54 | |
2 | 184 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 50 m | 30.61 | |
3 | 290 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 31.85 | |
4 | 206 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 32.58 | |
5 | 170 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 50 m | 32.59 | |
6 | 125 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 50 m | 32.93 | |
7 | 295 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 33.14 | |
8 | 250 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 33.34 | |
9 | 187 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 33.63 | |
10 | 296 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 33.68 | |
11 | 346 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 36.09 | |
12 | 245 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 36.68 | |
13 | 8 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 25 m | 36.69 | |
14 | 203 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 37.35 | |
15 | 175 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 50 m | 37.86 | |
16 | 46 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 50 m | 38.90 | |
17 | 334 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 39.59 | |
18 | 119 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 40.90 | |
19 | 18 | Bønsøe Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0669AG | 25 m | 41.19 | |
20 | 22 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 41.40 | |
21 | 130 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 41.95 | |
22 | 15 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 50 m | 42.12 | |
23 | 165 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 44.18 | |
24 | 42 | Bandsholm Nikolaj | 2007 | HVIDOVRE | 0775AE | 25 m | 48.06 | |
25 | 215 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 48.32 | |
26 | 181 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 50 m | 48.37 | |
27 | 230 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | FR.SUND | 0799AH | 25 m | 50.27 | |
28 | 218 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 50.92 | |
29 | 229 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 50 m | 51.01 | |
30 | 198 | Kühl Victor | 2009 | HELSINGE | 0983AA | 25 m | 51.18 | |
31 | 139 | Rasmussen Mikkel | 2007 | HILLERØD | 0789AL | 50 m | 53.26 | |
32 | 272 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | 54.07 | |
33 | 265 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 55.70 | |
34 | 108 | Ditlefsen Louis | 2009 | HILLERØD | 0957AE | 25 m | 1:03.51 | |
35 | 105 | Duelund-Hansen Aksel Otto | 2010 | HILLERØD | 1033AD | 25 m | 1:07.61 | |
36 | 104 | Blom Louie Moes | 2009 | HILLERØD | 0947BC | 25 m | ||
37 | 107 | Mortensen Frederik | 2008 | HILLERØD | 0863AN | 25 m | ||
38 | 151 | Jiang Nuoyan | 2007 | HILLERØD | 0769AL | 25 m | ||
39 | 279 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | VAT CPH-MK | 0843AH | 25 m | ||
40 | 281 | Zimling Thias Roland | 2009 | VAT CPH-MK | 0977AD | 25 m | ||
41 | 282 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | VAT CPH-MK | 0853AH | 25 m | ||
42 | 283 | Vogter Andreas | 2007 | VAT CPH-MK | 0769AP | 25 m | ||
43 | 366 | Krüger Johan Damborg | 2011 | HILLERØD | 25 m | |||
44 | 368 | Hessellund Zakariah | 2009 | HILLERØD | 25 m | |||
45 | 373 | Hardy Oscar | 2010 | HILLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:06 |
Løb 5, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 50 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 1:00.13 | |
2 | 38 | Lange Laura | 2001 | HVIDOVRE | 0132AT | 25 m | 1:01.49 | |
3 | 126 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:02.38 | |
4 | 9 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 1:02.93 | |
5 | 293 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:03.34 | |
6 | 71 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 25 m | 1:03.59 | |
7 | 172 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 1:03.69 | |
8 | 75 | Munch Natacha | 2005 | HVIDOVRE | 0506AD | 50 m | 1:03.89 | |
9 | 243 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:03.94 | |
10 | 117 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 1:04.09 | |
11 | 291 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 50 m | 1:04.59 | |
12 | 20 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 25 m | 1:05.53 | |
13 | 179 | Järund Ida Lund | 2003 | HELSINGE | 0316AO | 25 m | 1:06.14 | |
14 | 202 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:06.23 | |
15 | 132 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:06.31 | |
16 | 177 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 50 m | 1:06.34 | |
17 | 43 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 1:06.45 | |
18 | 333 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:07.08 | |
19 | 338 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:07.58 | |
20 | 289 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:07.64 | |
21 | 131 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 1:07.71 | |
22 | 173 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 50 m | 1:07.93 | |
23 | 116 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m | 1:08.04 | |
24 | 47 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:08.25 | |
25 | 208 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:08.63 | |
26 | 183 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 50 m | 1:09.02 | |
27 | 120 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 50 m | 1:09.12 | |
28 | 169 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 50 m | 1:09.39 | |
29 | 176 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 1:10.85 | |
30 | 65 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 50 m | 1:11.01 | |
31 | 287 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:11.31 | |
32 | 23 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | SLAGELSE | 0774AK | 25 m | 1:11.69 | |
33 | 340 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 50 m | 1:12.22 | |
34 | 121 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 50 m | 1:12.28 | |
35 | 77 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 50 m | 1:12.58 | |
36 | 69 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 1:12.89 | |
37 | 166 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 50 m | 1:13.81 | |
38 | 44 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 50 m | 1:13.83 | |
39 | 51 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 1:14.31 | |
40 | 32 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 1:14.36 | |
41 | 39 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 50 m | 1:14.61 | |
42 | 45 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 1:15.55 | |
43 | 10 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 1:15.83 | |
44 | 164 | Jensen Emily Amalie | 2007 | HELSINGE | 0754AE | 50 m | 1:16.01 | |
45 | 304 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:16.03 | |
46 | 212 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:16.77 | |
47 | 3 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 1:16.81 | |
48 | 60 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 50 m | 1:17.22 | |
49 | 128 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 50 m | 1:17.47 | |
50 | 168 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 50 m | 1:18.19 | |
51 | 216 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:18.35 | |
52 | 11 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 1:18.46 | |
53 | 225 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 1:18.93 | |
54 | 19 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 1:19.12 | |
55 | 266 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 1:19.17 | |
56 | 35 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 1:19.26 | |
57 | 298 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 1:19.72 | |
58 | 13 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | 1:20.09 | |
59 | 148 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 25 m | 1:20.14 | |
60 | 17 | Knudsen Mathilde | 2006 | SLAGELSE | 0646AU | 25 m | 1:20.52 | |
61 | 302 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:21.12 | |
62 | 114 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERØD | 1008AA | 50 m | 1:21.90 | |
63 | 269 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 1:22.53 | |
64 | 268 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 50 m | 1:22.55 | |
65 | 303 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 1:22.68 | |
66 | 167 | Bjørn-Pedersen Julie | 2007 | HELSINGE | 0714AV | 50 m | 1:22.78 | |
67 | 235 | Cederlund Nicoline B. | 2007 | FR.SUND | 0724AF | 25 m | 1:25.32 | |
68 | 300 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:25.66 | |
69 | 299 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:25.90 | |
70 | 307 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:26.21 | |
71 | 162 | Madsen Anna Søjberg | 2008 | HELSINGE | 0862AJ | 50 m | 1:26.39 | |
72 | 40 | Olsen Amalie | 2008 | HVIDOVRE | 0856AB | 25 m | 1:27.78 | |
73 | 244 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 1:27.84 | |
74 | 267 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 1:29.07 | |
75 | 310 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 1:29.37 | |
76 | 264 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 1:29.77 | |
77 | 195 | Jesse Melani | 2008 | HELSINGE | 0804AA | 25 m | 1:30.89 | |
78 | 28 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 1:32.16 | |
79 | 26 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 1:32.43 | |
80 | 301 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 1:32.77 | |
81 | 305 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:33.27 | |
82 | 152 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HILLERØD | 0778AM | 25 m | 1:33.57 | |
83 | 318 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:34.96 | |
84 | 37 | Larse Signe Weirgang Kjær | 2008 | SLAGELSE | 0838AO | 25 m | 1:35.38 | |
85 | 263 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 0826AM | 25 m | 1:35.58 | |
86 | 273 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 25 m | 1:36.88 | |
87 | 147 | Zadeh Helia | 2006 | HILLERØD | 0698AW | 25 m | 1:37.84 | |
88 | 78 | Søgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 25 m | 1:38.34 | |
89 | 280 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | 1:38.34 | |
90 | 274 | Nymark-Jessen Gabriella | 2008 | VAT CPH-MK | 0868AR | 25 m | 1:38.42 | |
91 | 261 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 0864AM | 25 m | 1:38.66 | |
92 | 311 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 1:38.98 | |
93 | 262 | Helsinghof Lucca | 2008 | VAT CPH-MK | 0806AM | 25 m | 1:39.02 | |
94 | 276 | Biensø-Olsen Isabell | 2007 | VAT CPH-MK | 0782AS | 25 m | 1:39.10 | |
95 | 271 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 1:41.63 | |
96 | 224 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 1:41.76 | |
97 | 328 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 1:43.81 | |
98 | 314 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | 1:45.24 | |
99 | 138 | Johannessen Esther Marie | 2007 | HILLERØD | 0702AV | 25 m | 1:47.24 | |
100 | 27 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | 1:50.93 | |
101 | 306 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 1:51.17 | |
102 | 331 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | 1:52.36 | |
103 | 320 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | 1:54.99 | |
104 | 319 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 1:55.38 | |
105 | 149 | Falkenstrøm Cecilia | 2008 | HILLERØD | 0898AN | 25 m | 1:55.82 | |
106 | 326 | Lundemoes Lucca | 2009 | VEST | 0918BA | 25 m | 2:04.00 | |
107 | 321 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 2:05.99 | |
108 | 325 | Jensen Liva Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | 2:06.23 | |
109 | 329 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | 2:09.83 | |
110 | 324 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 2:10.74 | |
111 | 323 | Jensen Laura Holg | 2010 | VEST | 1066AE | 25 m | 2:15.11 | |
112 | 110 | Schmidt Luna Amby | 2010 | HILLERØD | 1038AG | 25 m | 2:28.18 | |
113 | 197 | Fortun Norma | 2011 | HELSINGE | 1164AA | 25 m | 2:37.38 | |
114 | 93 | Klinker Sofie Demant | 2010 | HILLERØD | 1050AJ | 25 m | ||
115 | 94 | Dam Natasja Dalsgaard | 2009 | HILLERØD | 0936BC | 25 m | ||
116 | 96 | Bjørnholt Miriam | 2011 | HILLERØD | 1112AD | 25 m | ||
117 | 97 | Blomsterberg Mille Klæbel | 2010 | HILLERØD | 1026AJ | 25 m | ||
118 | 101 | Hegested Lucca | 2010 | HILLERØD | 1024AJ | 25 m | ||
119 | 112 | Christoffersen Andrea | 2010 | HILLERØD | 1028AJ | 25 m | ||
120 | 199 | Fortun Wilma | 2009 | HELSINGE | 0918AE | 25 m | ||
121 | 251 | Lindberg Caroline | 2007 | FR.SUND | 0702AS | 25 m | ||
122 | 260 | Jakobsen Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0896AP | 25 m | ||
123 | 277 | Stigel Johanne | 2009 | VAT CPH-MK | 0958AF | 25 m | ||
124 | 278 | Kjerulf Louisa | 2009 | VAT CPH-MK | 0916AF | 25 m | ||
125 | 370 | Lykke Mille | 2012 | HILLERØD | 25 m | |||
126 | 371 | Lauridsen Rebecca | 2008 | HILLERØD | 25 m | |||
127 | 376 | Egebjerg Ingrid Høygaard | 2011 | HILLERØD | 25 m | |||
128 | 377 | Pharsen Sigrid | 2007 | HILLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:06 |
Løb 6, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 67 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 50.50 | |
2 | 295 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 53.35 | |
3 | 201 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 54.35 | |
4 | 185 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 50 m | 55.27 | |
5 | 184 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 55.50 | |
6 | 296 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 56.34 | |
7 | 206 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 56.77 | |
8 | 292 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 56.96 | |
9 | 284 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 57.27 | |
10 | 186 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 50 m | 57.66 | |
11 | 118 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 58.19 | |
12 | 135 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 59.63 | |
13 | 16 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 50 m | 59.83 | |
14 | 2 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 1:00.15 | |
15 | 7 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 25 m | 1:00.65 | |
16 | 174 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 50 m | 1:00.80 | |
17 | 342 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:01.82 | |
18 | 66 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 50 m | 1:01.85 | |
19 | 180 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 50 m | 1:02.99 | |
20 | 178 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 50 m | 1:03.44 | |
21 | 203 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 1:03.50 | |
22 | 187 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 50 m | 1:03.99 | |
23 | 161 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 50 m | 1:05.38 | |
24 | 181 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 50 m | 1:05.70 | |
25 | 165 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 50 m | 1:05.85 | |
26 | 68 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 1:05.89 | |
27 | 160 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 50 m | 1:06.07 | |
28 | 210 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:06.20 | |
29 | 133 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 50 m | 1:07.19 | |
30 | 182 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 0435AN | 50 m | 1:07.44 | |
31 | 62 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 50 m | 1:07.51 | |
32 | 6 | Quist Christian | 2007 | SLAGELSE | 0709AA | 25 m | 1:08.17 | |
33 | 334 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:08.21 | |
34 | 347 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:09.59 | |
35 | 254 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 1:10.11 | |
36 | 58 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 50 m | 1:10.43 | |
37 | 42 | Bandsholm Nikolaj | 2007 | HVIDOVRE | 0775AE | 50 m | 1:17.05 | |
38 | 140 | Købke Storm | 2007 | HILLERØD | 0717AM | 50 m | 1:18.63 | |
39 | 308 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 1:18.85 | |
40 | 196 | Pedersen Nikolaj | 2007 | HELSINGE | 0791AG | 50 m | 1:19.86 | |
41 | 192 | Madsen Emil | 2007 | HELSINGE | 0707AM | 50 m | 1:20.17 | |
42 | 270 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 1:20.82 | |
43 | 80 | Hwaiz Jacob | 2007 | HVIDOVRE | 0723AG | 50 m | 1:21.32 | |
44 | 215 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:22.09 | |
45 | 222 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 1:25.10 | |
46 | 265 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 1:26.44 | |
47 | 313 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 1:26.57 | |
48 | 146 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 50 m | 1:26.71 | |
49 | 150 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 1:27.04 | |
50 | 214 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 1:27.04 | |
51 | 272 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | 1:27.07 | |
52 | 317 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 1:28.48 | |
53 | 230 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | FR.SUND | 0799AH | 25 m | 1:28.53 | |
54 | 30 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 1:30.81 | |
55 | 145 | Danquart Otto Holbøll | 2007 | HILLERØD | 0731AI | 25 m | 1:32.18 | |
56 | 309 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:32.47 | |
57 | 29 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 1:32.72 | |
58 | 31 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | 1:35.76 | |
59 | 193 | Hansen Liam | 2007 | HELSINGE | 0725AL | 50 m | 1:36.09 | |
60 | 312 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 1:37.79 | |
61 | 322 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 1:39.86 | |
62 | 191 | Dam-Andersen Christian | 2009 | HELSINGE | 0973AF | 25 m | 1:40.55 | |
63 | 144 | Andreasen Niels | 2009 | HILLERØD | 0935AE | 25 m | 1:41.44 | |
64 | 25 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 1:42.38 | |
65 | 275 | Keldsen Gustav | 2008 | VAT CPH-MK | 0817AG | 25 m | 1:44.54 | |
66 | 98 | Søndergaard Mathias | 2009 | HILLERØD | 0959AC | 25 m | 1:47.31 | |
67 | 108 | Ditlefsen Louis | 2009 | HILLERØD | 0957AE | 25 m | 1:49.08 | |
68 | 142 | Sørensen Sebastian Kjær | 2007 | HILLERØD | 0753AL | 25 m | 1:49.95 | |
69 | 316 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 1:51.30 | |
70 | 1 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 1:53.60 | |
71 | 100 | Kristiansen Lucas | 2009 | HILLERØD | 0955AE | 25 m | 1:56.63 | |
72 | 327 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 1:57.73 | |
73 | 315 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | 2:06.43 | |
74 | 113 | Eggert Bastian | 2009 | HILLERØD | 0925AC | 25 m | 2:08.69 | |
75 | 103 | Tronier Christian | 2009 | HILLERØD | 0905AH | 25 m | 2:11.44 | |
76 | 330 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 2:13.29 | |
77 | 111 | Jensen Carlos Nicolas | 2010 | HILLERØD | 1055AD | 25 m | 2:24.28 | |
78 | 49 | Zilcken Villads | 2008 | HVIDOVRE | 0871AG | 25 m | ||
79 | 99 | Jensen Malte Scott | 2009 | HILLERØD | 0977BA | 25 m | ||
80 | 102 | Nielsen Christopher Perplies | 2007 | HILLERØD | 0771AP | 25 m | ||
81 | 106 | Jensen Innes Sixten | 2009 | HILLERØD | 0961BC | 25 m | ||
82 | 109 | Hessellund Malik | 2007 | HILLERØD | 0763AP | 25 m | ||
83 | 141 | Kammer Gustav | 2008 | HILLERØD | 0861AN | 25 m | ||
84 | 188 | Kristensen Tobias | 2011 | HELSINGE | 1169AB | 25 m | ||
85 | 279 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | VAT CPH-MK | 0843AH | 25 m | ||
86 | 281 | Zimling Thias Roland | 2009 | VAT CPH-MK | 0977AD | 25 m | ||
87 | 282 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | VAT CPH-MK | 0853AH | 25 m | ||
88 | 283 | Vogter Andreas | 2007 | VAT CPH-MK | 0769AP | 25 m | ||
89 | 363 | Egebjerg Alfred Høygaard | 2011 | HILLERØD | 25 m | |||
90 | 365 | Eggert Tobias | 2011 | HILLERØD | 25 m | |||
91 | 366 | Krüger Johan Damborg | 2011 | HILLERØD | 25 m | |||
92 | 367 | Thorning Bertram | 2009 | HILLERØD | 25 m | |||
93 | 369 | Ortmann Theodor | 2010 | HILLERØD | 25 m | |||
94 | 373 | Hardy Oscar | 2010 | HILLERØD | 25 m | |||
95 | 374 | Sørensen Villads Grove | 2010 | HILLERØD | 25 m | |||
96 | 375 | Albrektsen Silas Bindslev | 2010 | HILLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:06 |
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 72 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 2:17.94 | |
2 | 73 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 2:24.62 | |
3 | 238 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:29.51 | |
4 | 291 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 2:32.51 | |
5 | 53 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 2:33.53 | |
6 | 337 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 2:42.09 | |
7 | 63 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 25 m | 2:43.59 | |
8 | 209 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 2:44.16 | |
9 | 211 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 2:46.54 | |
10 | 343 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 2:50.41 | |
11 | 208 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 2:56.62 | |
12 | 77 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 2:57.20 | |
13 | 225 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 2:59.83 | |
14 | 304 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 3:02.25 | |
15 | 10 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 50 m | 3:08.40 | |
16 | 3 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 3:15.77 | |
17 | 59 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 3:18.82 | |
18 | 166 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 25 m | 3:18.91 | |
19 | 303 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 3:19.70 | |
20 | 299 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 3:20.51 | |
21 | 302 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 3:23.32 | |
22 | 129 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 50 m | 3:24.74 | |
23 | 300 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 3:24.98 | |
24 | 298 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 3:25.11 | |
25 | 310 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 3:33.31 | |
26 | 305 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 3:36.23 | |
27 | 52 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 3:40.07 | |
28 | 219 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 3:49.17 | |
29 | 307 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 3:51.49 | |
30 | 301 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 3:52.41 | |
31 | 306 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 4:04.73 | |
32 | 11 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | ||
33 | 40 | Olsen Amalie | 2008 | HVIDOVRE | 0856AB | 25 m | ||
34 | 44 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | ||
35 | 311 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | ||
36 | 314 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:06 |
Løb 8, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 185 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 25 m | 2:15.92 | |
2 | 203 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:28.41 | |
3 | 335 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:29.06 | |
4 | 158 | Kühnell Alexander | 2006 | HELSINGE | 0607AP | 25 m | 2:32.62 | |
5 | 18 | Bønsøe Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0669AG | 25 m | 2:43.50 | |
6 | 161 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 50 m | 2:46.15 | |
7 | 64 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 2:47.32 | |
8 | 137 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 2:48.47 | |
9 | 210 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 2:54.54 | |
10 | 58 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 2:56.57 | |
11 | 159 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 50 m | 2:58.39 | |
12 | 22 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 3:14.60 | |
13 | 313 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 3:32.67 | |
14 | 312 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 3:38.58 | |
15 | 309 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 3:47.94 | |
16 | 49 | Zilcken Villads | 2008 | HVIDOVRE | 0871AG | 25 m | ||
17 | 163 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 25 m | ||
18 | 192 | Madsen Emil | 2007 | HELSINGE | 0707AM | 25 m | ||
19 | 308 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:06 |
Løb 9, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 73 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 30.34 | |
2 | 293 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 31.26 | |
3 | 291 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 31.52 | |
4 | 243 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 32.51 | |
5 | 286 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 33.25 | |
6 | 294 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 34.54 | |
7 | 122 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 34.83 | |
8 | 43 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 35.02 | |
9 | 132 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 50 m | 35.18 | |
10 | 177 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 25 m | 35.30 | |
11 | 337 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 35.51 | |
12 | 121 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 36.07 | |
13 | 340 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 36.28 | |
14 | 115 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 50 m | 36.31 | |
15 | 131 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 36.39 | |
16 | 12 | Hejlesen Isabella | 2004 | SLAGELSE | 0428AW | 25 m | 36.78 | |
17 | 202 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 36.87 | |
18 | 289 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 36.94 | |
19 | 23 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | SLAGELSE | 0774AK | 25 m | 37.57 | |
20 | 338 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 37.81 | |
21 | 169 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 25 m | 37.83 | |
22 | 179 | Järund Ida Lund | 2003 | HELSINGE | 0316AO | 25 m | 37.83 | |
23 | 341 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 37.96 | |
24 | 61 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | 38.10 | |
25 | 47 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 50 m | 38.18 | |
26 | 48 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 38.19 | |
27 | 24 | Toft Annette | 2006 | SLAGELSE | 0672AC | 25 m | 38.29 | |
28 | 183 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 50 m | 38.37 | |
29 | 172 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 38.80 | |
30 | 124 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 38.83 | |
31 | 65 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 50 m | 39.70 | |
32 | 225 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 39.74 | |
33 | 344 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 39.98 | |
34 | 233 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 40.12 | |
35 | 129 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 40.24 | |
36 | 148 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 25 m | 40.66 | |
37 | 21 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 40.78 | |
38 | 213 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 40.79 | |
39 | 304 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 40.97 | |
40 | 5 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SLAGELSE | 0794AK | 25 m | 40.99 | |
41 | 117 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 41.68 | |
42 | 19 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 41.75 | |
43 | 51 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 50 m | 41.91 | |
44 | 17 | Knudsen Mathilde | 2006 | SLAGELSE | 0646AU | 25 m | 42.14 | |
45 | 39 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 42.28 | |
46 | 268 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 42.89 | |
47 | 303 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 43.25 | |
48 | 152 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HILLERØD | 0778AM | 25 m | 43.28 | |
49 | 307 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 43.40 | |
50 | 267 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 43.60 | |
51 | 299 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 44.11 | |
52 | 302 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 44.68 | |
53 | 235 | Cederlund Nicoline B. | 2007 | FR.SUND | 0724AF | 25 m | 44.70 | |
54 | 244 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 44.77 | |
55 | 298 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 45.11 | |
56 | 220 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 45.15 | |
57 | 164 | Jensen Emily Amalie | 2007 | HELSINGE | 0754AE | 50 m | 45.42 | |
58 | 269 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 50 m | 45.46 | |
59 | 310 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 45.73 | |
60 | 167 | Bjørn-Pedersen Julie | 2007 | HELSINGE | 0714AV | 25 m | 45.86 | |
61 | 264 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 45.87 | |
62 | 128 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 50 m | 46.06 | |
63 | 26 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 46.24 | |
64 | 223 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 46.24 | |
65 | 260 | Jakobsen Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0896AP | 25 m | 46.64 | |
66 | 33 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 46.67 | |
67 | 13 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | 46.76 | |
68 | 35 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 50 m | 46.89 | |
69 | 162 | Madsen Anna Søjberg | 2008 | HELSINGE | 0862AJ | 50 m | 47.09 | |
70 | 300 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 47.33 | |
71 | 305 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 47.50 | |
72 | 262 | Helsinghof Lucca | 2008 | VAT CPH-MK | 0806AM | 25 m | 47.59 | |
73 | 311 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 48.81 | |
74 | 273 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 25 m | 48.90 | |
75 | 114 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERØD | 1008AA | 25 m | 48.98 | |
76 | 143 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 49.11 | |
77 | 301 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 49.90 | |
78 | 219 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 50.03 | |
79 | 27 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | 50.11 | |
80 | 328 | Kristensen Mia | 2009 | VEST | 0958AE | 25 m | 50.13 | |
81 | 37 | Larse Signe Weirgang Kjær | 2008 | SLAGELSE | 0838AO | 25 m | 50.24 | |
82 | 28 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 50.35 | |
83 | 314 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | 50.42 | |
84 | 138 | Johannessen Esther Marie | 2007 | HILLERØD | 0702AV | 25 m | 50.71 | |
85 | 280 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | 50.89 | |
86 | 331 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | 50.97 | |
87 | 276 | Biensø-Olsen Isabell | 2007 | VAT CPH-MK | 0782AS | 25 m | 51.09 | |
88 | 271 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 51.10 | |
89 | 318 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 51.40 | |
90 | 306 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 51.53 | |
91 | 224 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 51.72 | |
92 | 149 | Falkenstrøm Cecilia | 2008 | HILLERØD | 0898AN | 25 m | 52.20 | |
93 | 78 | Søgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 25 m | 53.14 | |
94 | 323 | Jensen Laura Holg | 2010 | VEST | 1066AE | 25 m | 54.40 | |
95 | 320 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | 55.49 | |
96 | 95 | Ptak Thilde | 2009 | HILLERØD | 0946AG | 25 m | 55.92 | |
97 | 277 | Stigel Johanne | 2009 | VAT CPH-MK | 0958AF | 25 m | 58.38 | |
98 | 319 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 59.11 | |
99 | 324 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 1:00.65 | |
100 | 321 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 1:01.29 | |
101 | 325 | Jensen Liva Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | 1:02.29 | |
102 | 278 | Kjerulf Louisa | 2009 | VAT CPH-MK | 0916AF | 25 m | 1:03.21 | |
103 | 326 | Lundemoes Lucca | 2009 | VEST | 0918BA | 25 m | 1:05.90 | |
104 | 329 | Djupnes Milla | 2010 | VEST | 1002AF | 25 m | 1:05.92 | |
105 | 274 | Nymark-Jessen Gabriella | 2008 | VAT CPH-MK | 0868AR | 25 m | 1:07.41 | |
106 | 110 | Schmidt Luna Amby | 2010 | HILLERØD | 1038AG | 25 m | 1:09.33 | |
107 | 197 | Fortun Norma | 2011 | HELSINGE | 1164AA | 25 m | 1:17.73 | |
108 | 199 | Fortun Wilma | 2009 | HELSINGE | 0918AE | 25 m | 1:19.90 | |
109 | 371 | Lauridsen Rebecca | 2008 | HILLERØD | 25 m | |||
110 | 372 | Roed Josefine | 2007 | HILLERØD | 25 m | |||
111 | 376 | Egebjerg Ingrid Høygaard | 2011 | HILLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:06 |
Løb 10, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 295 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 26.20 | |
2 | 185 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 25 m | 28.29 | |
3 | 184 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 29.54 | |
4 | 290 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 30.07 | |
5 | 292 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 30.76 | |
6 | 186 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 31.64 | |
7 | 339 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 31.71 | |
8 | 136 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 50 m | 31.74 | |
9 | 245 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 31.93 | |
10 | 7 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 25 m | 32.29 | |
11 | 66 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 32.32 | |
12 | 342 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 32.35 | |
13 | 2 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 32.83 | |
14 | 250 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 32.86 | |
15 | 8 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 25 m | 34.00 | |
16 | 158 | Kühnell Alexander | 2006 | HELSINGE | 0607AP | 50 m | 34.07 | |
17 | 240 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 34.46 | |
18 | 161 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 50 m | 37.47 | |
19 | 247 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 38.48 | |
20 | 254 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 38.60 | |
21 | 58 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 38.65 | |
22 | 345 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 50 m | 38.87 | |
23 | 134 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 40.31 | |
24 | 14 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | SLAGELSE | 0513AI | 25 m | 42.02 | |
25 | 42 | Bandsholm Nikolaj | 2007 | HVIDOVRE | 0775AE | 50 m | 44.63 | |
26 | 270 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 50 m | 44.74 | |
27 | 200 | Hovmand Arn Byrge | 2009 | HELSINGE | 0915AC | 25 m | 45.14 | |
28 | 308 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 45.60 | |
29 | 146 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 25 m | 46.01 | |
30 | 317 | Trangbæk Bertram J. | 2009 | VEST | 0953AD | 25 m | 46.09 | |
31 | 214 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 46.68 | |
32 | 313 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 47.03 | |
33 | 145 | Danquart Otto Holbøll | 2007 | HILLERØD | 0731AI | 25 m | 47.23 | |
34 | 309 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 48.17 | |
35 | 130 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 50 m | 48.29 | |
36 | 312 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 48.73 | |
37 | 150 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 50 m | 49.01 | |
38 | 30 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 49.15 | |
39 | 275 | Keldsen Gustav | 2008 | VAT CPH-MK | 0817AG | 25 m | 49.22 | |
40 | 191 | Dam-Andersen Christian | 2009 | HELSINGE | 0973AF | 50 m | 49.73 | |
41 | 29 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 49.99 | |
42 | 31 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | 50.50 | |
43 | 193 | Hansen Liam | 2007 | HELSINGE | 0725AL | 25 m | 50.57 | |
44 | 142 | Sørensen Sebastian Kjær | 2007 | HILLERØD | 0753AL | 50 m | 51.19 | |
45 | 279 | Nielsen Rasmus Alexander | 2008 | VAT CPH-MK | 0843AH | 25 m | 51.25 | |
46 | 189 | Katz-Kolberg Alfred | 2007 | HELSINGE | 0791AK | 25 m | 51.48 | |
47 | 316 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 51.65 | |
48 | 139 | Rasmussen Mikkel | 2007 | HILLERØD | 0789AL | 50 m | 52.12 | |
49 | 194 | Arnholtz Loui | 2010 | HELSINGE | 1041AC | 50 m | 52.46 | |
50 | 144 | Andreasen Niels | 2009 | HILLERØD | 0935AE | 25 m | 53.37 | |
51 | 282 | Rosselló-Tang Thor | 2008 | VAT CPH-MK | 0853AH | 25 m | 54.05 | |
52 | 281 | Zimling Thias Roland | 2009 | VAT CPH-MK | 0977AD | 25 m | 55.00 | |
53 | 113 | Eggert Bastian | 2009 | HILLERØD | 0925AC | 50 m | 55.51 | |
54 | 98 | Søndergaard Mathias | 2009 | HILLERØD | 0959AC | 25 m | 55.79 | |
55 | 140 | Købke Storm | 2007 | HILLERØD | 0717AM | 25 m | 56.01 | |
56 | 1 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 56.05 | |
57 | 327 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 56.48 | |
58 | 25 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 56.82 | |
59 | 151 | Jiang Nuoyan | 2007 | HILLERØD | 0769AL | 25 m | 56.86 | |
60 | 322 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 57.94 | |
61 | 315 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | 59.27 | |
62 | 103 | Tronier Christian | 2009 | HILLERØD | 0905AH | 50 m | 1:00.70 | |
63 | 105 | Duelund-Hansen Aksel Otto | 2010 | HILLERØD | 1033AD | 25 m | 1:02.38 | |
64 | 330 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 1:05.46 | |
65 | 49 | Zilcken Villads | 2008 | HVIDOVRE | 0871AG | 25 m | 1:15.49 | |
66 | 102 | Nielsen Christopher Perplies | 2007 | HILLERØD | 0771AP | 25 m | ||
67 | 107 | Mortensen Frederik | 2008 | HILLERØD | 0863AN | 25 m | ||
68 | 141 | Kammer Gustav | 2008 | HILLERØD | 0861AN | 25 m | ||
69 | 283 | Vogter Andreas | 2007 | VAT CPH-MK | 0769AP | 25 m | ||
70 | 363 | Egebjerg Alfred Høygaard | 2011 | HILLERØD | 25 m | |||
71 | 365 | Eggert Tobias | 2011 | HILLERØD | 25 m | |||
72 | 367 | Thorning Bertram | 2009 | HILLERØD | 25 m | |||
73 | 368 | Hessellund Zakariah | 2009 | HILLERØD | 25 m | |||
74 | 369 | Ortmann Theodor | 2010 | HILLERØD | 25 m | |||
75 | 374 | Sørensen Villads Grove | 2010 | HILLERØD | 25 m | |||
76 | 375 | Albrektsen Silas Bindslev | 2010 | HILLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:06 |
Løb 11, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 204 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 50 m | 2:36.66 | |
2 | 289 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:41.89 | |
3 | 332 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 2:46.60 | |
4 | 56 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 2:49.15 | |
5 | 127 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 2:56.10 | |
6 | 235 | Cederlund Nicoline B. | 2007 | FR.SUND | 0724AF | 25 m | 3:38.43 | |
7 | 36 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SLAGELSE | 0848AC | 25 m | 4:16.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:06 |
Løb 12, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 67 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 25 m | 2:11.08 | |
2 | 284 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:15.68 | |
3 | 296 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 2:17.78 | |
4 | 335 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:33.71 | |
5 | 68 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 2:36.56 | |
6 | 57 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 25 m | 2:37.44 | |
7 | 241 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:37.59 | |
8 | 182 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 0435AN | 50 m | 2:40.58 | |
9 | 334 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 2:46.78 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:06 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 76 | Hansen Silja Nielsdóttir | 2001 | HVIDOVRE | 0104AT | 25 m | 1:15.56 | |
2 | 294 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:18.01 | |
3 | 287 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:18.05 | |
4 | 54 | Kragh Frida Hvirring | 2004 | HVIDOVRE | 0474AF | 25 m | 1:18.11 | |
5 | 286 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:20.74 | |
6 | 340 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:22.30 | |
7 | 213 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:22.99 | |
8 | 120 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:23.03 | |
9 | 9 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 1:23.24 | |
10 | 209 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:23.56 | |
11 | 337 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:23.98 | |
12 | 211 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:25.63 | |
13 | 20 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 25 m | 1:26.35 | |
14 | 333 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 50 m | 1:27.20 | |
15 | 4 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 1:28.88 | |
16 | 48 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 50 m | 1:29.71 | |
17 | 176 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 50 m | 1:30.45 | |
18 | 60 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 1:33.71 | |
19 | 63 | Jensen Maica | 2006 | HVIDOVRE | 0612AE | 50 m | 1:33.88 | |
20 | 12 | Hejlesen Isabella | 2004 | SLAGELSE | 0428AW | 25 m | 1:34.16 | |
21 | 19 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 1:35.13 | |
22 | 168 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 50 m | 1:36.24 | |
23 | 266 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 1:37.69 | |
24 | 344 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:38.05 | |
25 | 212 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:38.85 | |
26 | 45 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 1:40.96 | |
27 | 39 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 1:41.07 | |
28 | 217 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:41.49 | |
29 | 65 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 50 m | 1:41.75 | |
30 | 69 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 50 m | 1:43.21 | |
31 | 143 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 50 m | 1:47.79 | |
32 | 147 | Zadeh Helia | 2006 | HILLERØD | 0698AW | 25 m | 1:52.24 | |
33 | 223 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 1:53.17 | |
34 | 251 | Lindberg Caroline | 2007 | FR.SUND | 0702AS | 25 m | 1:55.77 | |
35 | 40 | Olsen Amalie | 2008 | HVIDOVRE | 0856AB | 25 m | 1:55.88 | |
36 | 195 | Jesse Melani | 2008 | HELSINGE | 0804AA | 25 m | 1:55.89 | |
37 | 260 | Jakobsen Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0896AP | 25 m | 1:57.80 | |
38 | 221 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:58.85 | |
39 | 280 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | VAT CPH-MK | 0898AH | 25 m | 2:09.02 | |
40 | 273 | Haastrup Frida Fly | 2008 | VAT CPH-MK | 0884AM | 25 m | 2:21.00 | |
41 | 271 | Trøstrup Ella | 2008 | VAT CPH-MK | 0812AL | 25 m | 2:51.22 | |
42 | 10 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:06 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 297 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:04.67 | |
2 | 184 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 50 m | 1:06.94 | |
3 | 206 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:08.92 | |
4 | 170 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 25 m | 1:09.17 | |
5 | 295 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:09.60 | |
6 | 187 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 1:13.15 | |
7 | 136 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:13.27 | |
8 | 285 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:13.88 | |
9 | 125 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 50 m | 1:14.18 | |
10 | 292 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:16.36 | |
11 | 250 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:16.78 | |
12 | 346 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:19.25 | |
13 | 345 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:21.52 | |
14 | 133 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 50 m | 1:23.34 | |
15 | 339 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:23.35 | |
16 | 175 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 50 m | 1:25.46 | |
17 | 46 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 50 m | 1:28.01 | |
18 | 62 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 1:29.19 | |
19 | 347 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:29.49 | |
20 | 165 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 1:34.25 | |
21 | 130 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 1:37.36 | |
22 | 215 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:45.07 | |
23 | 196 | Pedersen Nikolaj | 2007 | HELSINGE | 0791AG | 50 m | 1:46.00 | |
24 | 159 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 50 m | 1:46.07 | |
25 | 198 | Kühl Victor | 2009 | HELSINGE | 0983AA | 25 m | 1:49.47 | |
26 | 80 | Hwaiz Jacob | 2007 | HVIDOVRE | 0723AG | 50 m | 1:50.38 | |
27 | 42 | Bandsholm Nikolaj | 2007 | HVIDOVRE | 0775AE | 25 m | 1:50.65 | |
28 | 218 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 1:51.42 | |
29 | 139 | Rasmussen Mikkel | 2007 | HILLERØD | 0789AL | 50 m | 1:56.60 | |
30 | 229 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 1:59.07 | |
31 | 275 | Keldsen Gustav | 2008 | VAT CPH-MK | 0817AG | 25 m | 1:59.92 | |
32 | 100 | Kristiansen Lucas | 2009 | HILLERØD | 0955AE | 25 m | 2:22.03 | |
33 | 99 | Jensen Malte Scott | 2009 | HILLERØD | 0977BA | 25 m | 2:27.97 | |
34 | 163 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 25 m | ||
35 | 272 | Akar Eran | 2008 | VAT CPH-MK | 0833AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:06 |
Løb 15, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 72 | Mikkelsen Kristine | 2000 | HVIDOVRE | 0078AG | 25 m | 2:19.37 | |
2 | 73 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 2:31.64 | |
3 | 293 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:34.95 | |
4 | 20 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 25 m | 2:40.76 | |
5 | 53 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 2:41.12 | |
6 | 123 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:41.23 | |
7 | 74 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 2:43.03 | |
8 | 24 | Toft Annette | 2006 | SLAGELSE | 0672AC | 25 m | 2:45.63 | |
9 | 43 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 50 m | 2:46.45 | |
10 | 126 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 50 m | 2:47.70 | |
11 | 338 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 2:48.27 | |
12 | 77 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 2:50.37 | |
13 | 71 | Devantier Anne Sofie | 2004 | HVIDOVRE | 0406AG | 25 m | 2:54.21 | |
14 | 21 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 2:55.08 | |
15 | 177 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 50 m | 2:55.29 | |
16 | 173 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 2:56.46 | |
17 | 172 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 2:56.73 | |
18 | 208 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 2:58.30 | |
19 | 115 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 2:59.44 | |
20 | 4 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 2:59.86 | |
21 | 131 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 50 m | 3:03.56 | |
22 | 69 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 3:05.37 | |
23 | 13 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | 3:06.07 | |
24 | 44 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 3:06.28 | |
25 | 341 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 3:07.36 | |
26 | 233 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 3:08.14 | |
27 | 343 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 3:08.24 | |
28 | 32 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 3:09.25 | |
29 | 23 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | SLAGELSE | 0774AK | 25 m | 3:11.36 | |
30 | 216 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 3:12.43 | |
31 | 217 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 3:12.88 | |
32 | 59 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 3:15.84 | |
33 | 5 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SLAGELSE | 0794AK | 25 m | 3:15.89 | |
34 | 36 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SLAGELSE | 0848AC | 25 m | 3:16.31 | |
35 | 128 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 50 m | 3:17.91 | |
36 | 3 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 3:18.80 | |
37 | 17 | Knudsen Mathilde | 2006 | SLAGELSE | 0646AU | 25 m | 3:24.65 | |
38 | 269 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 3:26.81 | |
39 | 268 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 3:27.07 | |
40 | 267 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 3:32.01 | |
41 | 40 | Olsen Amalie | 2008 | HVIDOVRE | 0856AB | 50 m | 3:36.21 | |
42 | 220 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 3:36.49 | |
43 | 33 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 3:36.69 | |
44 | 264 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 3:40.37 | |
45 | 221 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 3:42.45 | |
46 | 263 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 0826AM | 25 m | 3:44.38 | |
47 | 28 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 3:44.78 | |
48 | 166 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 25 m | 3:45.47 | |
49 | 261 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 0864AM | 25 m | 3:46.64 | |
50 | 52 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 50 m | 3:52.55 | |
51 | 37 | Larse Signe Weirgang Kjær | 2008 | SLAGELSE | 0838AO | 25 m | 3:52.70 | |
52 | 262 | Helsinghof Lucca | 2008 | VAT CPH-MK | 0806AM | 25 m | 3:54.78 | |
53 | 219 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 3:57.84 | |
54 | 244 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 4:00.23 | |
55 | 26 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 4:03.92 | |
56 | 78 | Søgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 50 m | 4:27.06 | |
57 | 27 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | ||
58 | 35 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | ||
59 | 116 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | ||
60 | 148 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 25 m | ||
61 | 164 | Jensen Emily Amalie | 2007 | HELSINGE | 0754AE | 25 m | ||
62 | 224 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | ||
63 | 266 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:06 |
Løb 16, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 290 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 2:15.93 | |
2 | 171 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 2:17.43 | |
3 | 184 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 2:20.22 | |
4 | 7 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 25 m | 2:23.52 | |
5 | 118 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 2:24.81 | |
6 | 119 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 2:25.02 | |
7 | 201 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 2:25.84 | |
8 | 185 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 50 m | 2:25.94 | |
9 | 240 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:28.18 | |
10 | 135 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 2:30.15 | |
11 | 203 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:30.45 | |
12 | 241 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:31.45 | |
13 | 16 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 25 m | 2:31.48 | |
14 | 2 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 2:35.94 | |
15 | 8 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 25 m | 2:36.28 | |
16 | 245 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 2:38.47 | |
17 | 174 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 50 m | 2:41.93 | |
18 | 342 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 2:42.54 | |
19 | 18 | Bønsøe Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0669AG | 25 m | 2:43.99 | |
20 | 137 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 2:45.85 | |
21 | 15 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 2:46.33 | |
22 | 57 | Bernstein Viktor | 2006 | HVIDOVRE | 0639AI | 50 m | 2:47.75 | |
23 | 175 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 50 m | 2:47.94 | |
24 | 165 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 50 m | 2:49.73 | |
25 | 133 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 50 m | 2:50.08 | |
26 | 347 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 2:51.70 | |
27 | 46 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | 2:53.48 | |
28 | 134 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 2:54.67 | |
29 | 6 | Quist Christian | 2007 | SLAGELSE | 0709AA | 25 m | 2:55.91 | |
30 | 210 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 2:57.07 | |
31 | 22 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 2:59.15 | |
32 | 254 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 3:10.81 | |
33 | 247 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 3:10.86 | |
34 | 229 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 3:13.98 | |
35 | 160 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 3:15.65 | |
36 | 14 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | SLAGELSE | 0513AI | 25 m | 3:28.74 | |
37 | 80 | Hwaiz Jacob | 2007 | HVIDOVRE | 0723AG | 50 m | 3:30.61 | |
38 | 150 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 3:35.68 | |
39 | 270 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 3:36.13 | |
40 | 222 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 3:38.02 | |
41 | 230 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | FR.SUND | 0799AH | 25 m | 3:38.85 | |
42 | 265 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 3:41.73 | |
43 | 30 | Bacher Jonas | 2008 | SLAGELSE | 0825AH | 25 m | 3:51.83 | |
44 | 29 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 3:55.85 | |
45 | 218 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 4:00.84 | |
46 | 1 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | ||
47 | 25 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | ||
48 | 31 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | ||
49 | 214 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:06 |
Løb 17, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Hvsk 5 | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | 1:58.87 | ||
2 | 81 | Hvsk 4 | 1997 | HVIDOVRE | 25 m | 2:00.18 | ||
3 | 156 | Hils 1 | 2001 | HILLERØD | 25 m | 2:02.70 | ||
4 | 91 | Hvsk 2 | 1997 | HVIDOVRE | 25 m | 2:02.91 | ||
5 | 155 | Hils 2 | 2002 | HILLERØD | 25 m | 2:04.07 | ||
6 | 256 | Frederikssund 1 | 2001 | FR.SUND | 25 m | 2:07.31 | ||
7 | 90 | Hvsk 3 | 2001 | HVIDOVRE | 25 m | 2:07.64 | ||
8 | 157 | Hils 3 | 2004 | HILLERØD | 25 m | 2:09.98 | ||
9 | 354 | Vg17 2 | 2005 | VG17 | 25 m | 2:10.50 | ||
10 | 92 | Hvsk 1 | 1997 | HVIDOVRE | 25 m | 2:11.87 | ||
11 | 353 | Vg17 1 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:15.00 | ||
12 | 356 | Vg17 4 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:18.00 | ||
13 | 355 | Vg17 3 | 2005 | VG17 | 25 m | 2:22.00 | ||
14 | 255 | Frederikssund 2 | 2004 | FR.SUND | 25 m | 2:23.33 | ||
15 | 153 | Søhestene 1 | 2006 | HILLERØD | 25 m | 3:14.31 | ||
16 | 154 | Søhestene 2 | 2007 | HILLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 18:06 |
Løb 18, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 335 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 5:12.57 | |
2 | 136 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 5:15.35 | |
3 | 203 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 5:23.42 | |
4 | 68 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 5:37.03 | |
5 | 334 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 5:44.81 | |
6 | 239 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 6:03.51 | |
7 | 46 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 19, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 288 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 5:14.93 | |
2 | 56 | Rasmussen Emma Kjer | 2004 | HVIDOVRE | 0498AI | 25 m | 5:31.77 | |
3 | 211 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 5:41.04 | |
4 | 340 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 6:08.26 | |
5 | 127 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | 6:19.53 | |
6 | 338 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 6:27.09 | |
7 | 35 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | ||
8 | 36 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SLAGELSE | 0848AC | 25 m | ||
9 | 208 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | ||
10 | 333 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 20, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 171 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 50 m | 25.26 | |
2 | 201 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 50 m | 25.58 | |
3 | 184 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 25.73 | |
4 | 186 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 50 m | 26.27 | |
5 | 170 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 50 m | 26.53 | |
6 | 125 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 50 m | 26.99 | |
7 | 2 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 27.00 | |
8 | 249 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 27.19 | |
9 | 16 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 25 m | 27.40 | |
10 | 135 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 50 m | 27.49 | |
11 | 205 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 50 m | 28.08 | |
12 | 187 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 28.17 | |
13 | 174 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 50 m | 28.20 | |
14 | 66 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 50 m | 28.61 | |
15 | 180 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 50 m | 29.12 | |
16 | 178 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 29.24 | |
17 | 158 | Kühnell Alexander | 2006 | HELSINGE | 0607AP | 50 m | 29.64 | |
18 | 161 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 50 m | 30.24 | |
19 | 165 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 50 m | 30.32 | |
20 | 8 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 25 m | 30.33 | |
21 | 62 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 50 m | 30.39 | |
22 | 181 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 50 m | 30.91 | |
23 | 64 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 50 m | 31.79 | |
24 | 247 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 31.99 | |
25 | 358 | Winsløv Bertil Vinther | 2005 | KTK | 0561aq | 25 m | 32.00 | |
26 | 134 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 50 m | 32.57 | |
27 | 58 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 50 m | 33.30 | |
28 | 163 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 50 m | 33.40 | |
29 | 14 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | SLAGELSE | 0513AI | 25 m | 33.78 | |
30 | 357 | Nielander Kasper | 2005 | KTK | 0551AQ | 25 m | 34.63 | |
31 | 359 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KTK | 0623aa | 25 m | 34.63 | |
32 | 229 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 34.72 | |
33 | 159 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 34.80 | |
34 | 196 | Pedersen Nikolaj | 2007 | HELSINGE | 0791AG | 25 m | 35.16 | |
35 | 234 | Nyland Rasmus | 2007 | FR.SUND | 0789AJ | 25 m | 35.18 | |
36 | 140 | Købke Storm | 2007 | HILLERØD | 0717AM | 25 m | 35.38 | |
37 | 270 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 35.49 | |
38 | 246 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 35.50 | |
39 | 200 | Hovmand Arn Byrge | 2009 | HELSINGE | 0915AC | 50 m | 36.04 | |
40 | 192 | Madsen Emil | 2007 | HELSINGE | 0707AM | 50 m | 36.22 | |
41 | 236 | Nielsen Mads Dencher | 2007 | FR.SUND | 0779AJ | 25 m | 36.38 | |
42 | 150 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 36.43 | |
43 | 215 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 36.99 | |
44 | 308 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 37.02 | |
45 | 265 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 37.25 | |
46 | 146 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 25 m | 37.41 | |
47 | 214 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 38.06 | |
48 | 142 | Sørensen Sebastian Kjær | 2007 | HILLERØD | 0753AL | 50 m | 38.41 | |
49 | 198 | Kühl Victor | 2009 | HELSINGE | 0983AA | 50 m | 38.48 | |
50 | 222 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 38.60 | |
51 | 313 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 38.74 | |
52 | 252 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 38.91 | |
53 | 218 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 40.17 | |
54 | 361 | Green Thomas | 2006 | KTK | 0677ap | 25 m | 40.47 | |
55 | 31 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | 41.18 | |
56 | 316 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 41.24 | |
57 | 194 | Arnholtz Loui | 2010 | HELSINGE | 1041AC | 25 m | 41.33 | |
58 | 145 | Danquart Otto Holbøll | 2007 | HILLERØD | 0731AI | 25 m | 41.60 | |
59 | 29 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 41.92 | |
60 | 309 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 42.41 | |
61 | 312 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 43.85 | |
62 | 25 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 43.89 | |
63 | 144 | Andreasen Niels | 2009 | HILLERØD | 0935AE | 25 m | 44.35 | |
64 | 322 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 44.38 | |
65 | 189 | Katz-Kolberg Alfred | 2007 | HELSINGE | 0791AK | 25 m | 44.57 | |
66 | 139 | Rasmussen Mikkel | 2007 | HILLERØD | 0789AL | 25 m | 45.02 | |
67 | 362 | Hansen Rasmus | 2007 | KTK | 0725am | 25 m | 45.60 | |
68 | 327 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 48.41 | |
69 | 1 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 48.55 | |
70 | 315 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | 54.37 | |
71 | 330 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 57.21 | |
72 | 188 | Kristensen Tobias | 2011 | HELSINGE | 1169AB | 25 m | 1:00.28 | |
73 | 141 | Kammer Gustav | 2008 | HILLERØD | 0861AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 21, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 50 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 28.27 | |
2 | 55 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 50 m | 28.48 | |
3 | 294 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 28.72 | |
4 | 122 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 28.79 | |
5 | 242 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 28.88 | |
6 | 126 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 50 m | 29.02 | |
7 | 293 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 29.06 | |
8 | 70 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 29.21 | |
9 | 243 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 29.23 | |
10 | 286 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 29.29 | |
11 | 337 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 29.51 | |
12 | 9 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 50 m | 29.71 | |
13 | 209 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 29.71 | |
14 | 48 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 29.97 | |
15 | 116 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m | 29.98 | |
16 | 115 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 50 m | 30.04 | |
17 | 237 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 50 m | 30.06 | |
18 | 177 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 50 m | 30.20 | |
19 | 43 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 50 m | 30.36 | |
20 | 20 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 25 m | 30.44 | |
21 | 173 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 50 m | 30.70 | |
22 | 183 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 50 m | 30.91 | |
23 | 12 | Hejlesen Isabella | 2004 | SLAGELSE | 0428AW | 25 m | 31.00 | |
24 | 132 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 50 m | 31.19 | |
25 | 124 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 50 m | 31.74 | |
26 | 169 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 50 m | 31.81 | |
27 | 47 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 50 m | 31.91 | |
28 | 228 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 32.09 | |
29 | 65 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 50 m | 32.32 | |
30 | 39 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 50 m | 32.37 | |
31 | 23 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | SLAGELSE | 0774AK | 25 m | 32.44 | |
32 | 343 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 32.60 | |
33 | 61 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 50 m | 32.62 | |
34 | 24 | Toft Annette | 2006 | SLAGELSE | 0672AC | 25 m | 32.67 | |
35 | 176 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 32.94 | |
36 | 304 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 33.05 | |
37 | 341 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 33.05 | |
38 | 51 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 50 m | 33.43 | |
39 | 4 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 33.45 | |
40 | 231 | Skov Lilja | 2007 | FR.SUND | 0708AP | 25 m | 33.54 | |
41 | 77 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 50 m | 33.61 | |
42 | 10 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 33.70 | |
43 | 3 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 34.24 | |
44 | 13 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | 34.51 | |
45 | 11 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 25 m | 34.57 | |
46 | 344 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 34.72 | |
47 | 45 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 34.85 | |
48 | 44 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 50 m | 34.86 | |
49 | 212 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 34.88 | |
50 | 59 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 34.89 | |
51 | 164 | Jensen Emily Amalie | 2007 | HELSINGE | 0754AE | 50 m | 35.02 | |
52 | 298 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 35.06 | |
53 | 168 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | 35.33 | |
54 | 226 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 35.45 | |
55 | 148 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 25 m | 35.52 | |
56 | 128 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 50 m | 35.76 | |
57 | 114 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERØD | 1008AA | 50 m | 35.85 | |
58 | 166 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 25 m | 36.07 | |
59 | 167 | Bjørn-Pedersen Julie | 2007 | HELSINGE | 0714AV | 50 m | 36.07 | |
60 | 360 | Jacobsen Sofia | 2006 | KTK | 0658aw | 25 m | 36.23 | |
61 | 303 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 36.46 | |
62 | 34 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 36.54 | |
63 | 227 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 36.68 | |
64 | 268 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 36.75 | |
65 | 162 | Madsen Anna Søjberg | 2008 | HELSINGE | 0862AJ | 25 m | 36.80 | |
66 | 302 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 36.83 | |
67 | 220 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 37.37 | |
68 | 129 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 50 m | 37.56 | |
69 | 269 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 50 m | 37.90 | |
70 | 307 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 38.26 | |
71 | 152 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HILLERØD | 0778AM | 25 m | 38.27 | |
72 | 299 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 38.28 | |
73 | 300 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 39.03 | |
74 | 301 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 39.42 | |
75 | 52 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 50 m | 39.53 | |
76 | 253 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 39.72 | |
77 | 26 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 39.93 | |
78 | 244 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 40.04 | |
79 | 143 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 50 m | 40.12 | |
80 | 264 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 40.26 | |
81 | 223 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 40.76 | |
82 | 263 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 0826AM | 25 m | 40.79 | |
83 | 33 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 50 m | 40.82 | |
84 | 79 | Bonde Milena B | 2006 | HVIDOVRE | 0644AU | 25 m | 41.01 | |
85 | 195 | Jesse Melani | 2008 | HELSINGE | 0804AA | 50 m | 41.09 | |
86 | 305 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 41.39 | |
87 | 261 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 0864AM | 25 m | 41.43 | |
88 | 318 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 42.05 | |
89 | 262 | Helsinghof Lucca | 2008 | VAT CPH-MK | 0806AM | 25 m | 42.22 | |
90 | 221 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 42.34 | |
91 | 37 | Larse Signe Weirgang Kjær | 2008 | SLAGELSE | 0838AO | 25 m | 42.64 | |
92 | 311 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 43.20 | |
93 | 224 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 43.41 | |
94 | 219 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 43.50 | |
95 | 78 | Søgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 50 m | 43.90 | |
96 | 41 | Sandgreen Laura | 2008 | HVIDOVRE | 0826AB | 25 m | 44.19 | |
97 | 306 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 44.44 | |
98 | 138 | Johannessen Esther Marie | 2007 | HILLERØD | 0702AV | 25 m | 44.87 | |
99 | 27 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | 45.27 | |
100 | 149 | Falkenstrøm Cecilia | 2008 | HILLERØD | 0898AN | 50 m | 45.60 | |
101 | 314 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | 46.52 | |
102 | 331 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | 46.86 | |
103 | 319 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 49.57 | |
104 | 326 | Lundemoes Lucca | 2009 | VEST | 0918BA | 25 m | 51.46 | |
105 | 320 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | 51.70 | |
106 | 190 | Yates Jennifer | 2011 | HELSINGE | 1178AB | 25 m | 53.60 | |
107 | 321 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 54.71 | |
108 | 324 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 54.88 | |
109 | 325 | Jensen Liva Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | 56.66 | |
110 | 199 | Fortun Wilma | 2009 | HELSINGE | 0918AE | 25 m | 1:00.91 | |
111 | 197 | Fortun Norma | 2011 | HELSINGE | 1164AA | 25 m | 1:06.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 22, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 207 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 50 m | 1:00.14 | |
2 | 184 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 1:00.47 | |
3 | 118 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 50 m | 1:01.38 | |
4 | 205 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 50 m | 1:03.50 | |
5 | 240 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:03.86 | |
6 | 7 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 25 m | 1:06.67 | |
7 | 346 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:11.35 | |
8 | 182 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 0435AN | 50 m | 1:12.68 | |
9 | 342 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:12.80 | |
10 | 62 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 1:13.14 | |
11 | 248 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 1:14.34 | |
12 | 339 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:15.55 | |
13 | 210 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:15.96 | |
14 | 15 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:16.26 | |
15 | 137 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:17.99 | |
16 | 345 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 50 m | 1:26.29 | |
17 | 347 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:27.64 | |
18 | 160 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 1:35.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 23, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 293 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:07.77 | |
2 | 294 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 50 m | 1:12.09 | |
3 | 332 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:12.59 | |
4 | 127 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:14.79 | |
5 | 208 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:15.39 | |
6 | 238 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:15.88 | |
7 | 117 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:16.14 | |
8 | 211 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:17.69 | |
9 | 232 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 1:23.01 | |
10 | 5 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SLAGELSE | 0794AK | 25 m | 1:23.80 | |
11 | 131 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 1:32.80 | |
12 | 32 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 1:35.27 | |
13 | 216 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:35.58 | |
14 | 35 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 1:40.45 | |
15 | 17 | Knudsen Mathilde | 2006 | SLAGELSE | 0646AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 24, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 187 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 2:37.05 | |
2 | 249 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 2:40.29 | |
3 | 136 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:42.57 | |
4 | 335 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 50 m | 2:49.20 | |
5 | 8 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 50 m | 2:56.97 | |
6 | 175 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 50 m | 3:02.57 | |
7 | 15 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 3:07.62 | |
8 | 165 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 50 m | 3:09.18 | |
9 | 46 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 50 m | 3:09.62 | |
10 | 22 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 3:19.28 | |
11 | 246 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 3:26.98 | |
12 | 218 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 4:07.89 | |
13 | 14 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | SLAGELSE | 0513AI | 25 m | 4:14.24 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 25, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 202 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 2:55.34 | |
2 | 24 | Toft Annette | 2006 | SLAGELSE | 0672AC | 25 m | 2:57.19 | |
3 | 213 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 3:01.07 | |
4 | 336 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 50 m | 3:07.83 | |
5 | 176 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 50 m | 3:08.56 | |
6 | 4 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 3:09.25 | |
7 | 13 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | 3:10.69 | |
8 | 227 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 3:17.13 | |
9 | 60 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 3:18.08 | |
10 | 168 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 50 m | 3:27.56 | |
11 | 217 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 3:29.81 | |
12 | 344 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 3:30.74 | |
13 | 33 | Sams Amalie | 2007 | SLAGELSE | 0768AK | 25 m | 3:41.02 | |
14 | 69 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 3:45.76 | |
15 | 39 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 50 m | 3:46.39 | |
16 | 221 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 3:53.81 | |
17 | 253 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 4:01.61 | |
18 | 223 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 4:06.21 | |
19 | 52 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 25 m | 4:07.85 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 26, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 25 m | 1:06.83 | |
2 | 16 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 25 m | 1:09.76 | |
3 | 203 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:10.12 | |
4 | 184 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 50 m | 1:10.83 | |
5 | 2 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 1:11.84 | |
6 | 158 | Kühnell Alexander | 2006 | HELSINGE | 0607AP | 25 m | 1:12.75 | |
7 | 334 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:15.32 | |
8 | 137 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:17.26 | |
9 | 133 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 1:17.48 | |
10 | 210 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:17.74 | |
11 | 161 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 50 m | 1:19.45 | |
12 | 239 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:19.47 | |
13 | 247 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:21.64 | |
14 | 64 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 50 m | 1:22.04 | |
15 | 345 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:22.79 | |
16 | 58 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 1:22.93 | |
17 | 159 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 50 m | 1:25.21 | |
18 | 163 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 25 m | 1:30.65 | |
19 | 192 | Madsen Emil | 2007 | HELSINGE | 0707AM | 25 m | 1:33.79 | |
20 | 214 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 1:36.22 | |
21 | 308 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 1:36.83 | |
22 | 230 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | FR.SUND | 0799AH | 25 m | 1:37.99 | |
23 | 200 | Hovmand Arn Byrge | 2009 | HELSINGE | 0915AC | 25 m | 1:39.67 | |
24 | 359 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KTK | 0623aa | 25 m | 1:39.95 | |
25 | 312 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 1:42.62 | |
26 | 313 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 1:42.69 | |
27 | 309 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:46.08 | |
28 | 316 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 1:50.82 | |
29 | 327 | Kleis Magnus | 2010 | VEST | 1025AC | 25 m | 1:56.05 | |
30 | 357 | Nielander Kasper | 2005 | KTK | 0551AQ | 25 m | 2:00.00 | |
31 | 358 | Winsløv Bertil Vinther | 2005 | KTK | 0561aq | 25 m | 2:00.00 | |
32 | 361 | Green Thomas | 2006 | KTK | 0677ap | 25 m | 2:00.00 | |
33 | 362 | Hansen Rasmus | 2007 | KTK | 0725am | 25 m | 2:00.00 | |
34 | 322 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | 2:01.90 | |
35 | 315 | Lund Alexander Birk | 2010 | VEST | 1009AB | 25 m | 2:06.55 | |
36 | 330 | Cetinkaya Ronas | 2010 | VEST | 1007AB | 25 m | 2:14.99 | |
37 | 141 | Kammer Gustav | 2008 | HILLERØD | 0861AN | 25 m | ||
38 | 144 | Andreasen Niels | 2009 | HILLERØD | 0935AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 73 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 1:05.63 | |
2 | 242 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:09.06 | |
3 | 238 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:09.80 | |
4 | 53 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 1:12.64 | |
5 | 50 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 1:12.89 | |
6 | 132 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 50 m | 1:13.54 | |
7 | 20 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 50 m | 1:13.59 | |
8 | 332 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 1:14.89 | |
9 | 237 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 1:15.11 | |
10 | 337 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:15.12 | |
11 | 209 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:15.18 | |
12 | 43 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 1:18.00 | |
13 | 115 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 1:18.37 | |
14 | 121 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 50 m | 1:18.64 | |
15 | 343 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:18.64 | |
16 | 12 | Hejlesen Isabella | 2004 | SLAGELSE | 0428AW | 25 m | 1:20.15 | |
17 | 336 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 50 m | 1:20.26 | |
18 | 23 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | SLAGELSE | 0774AK | 25 m | 1:21.10 | |
19 | 183 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 50 m | 1:22.21 | |
20 | 341 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:22.60 | |
21 | 304 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:25.50 | |
22 | 231 | Skov Lilja | 2007 | FR.SUND | 0708AP | 25 m | 1:26.48 | |
23 | 166 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 50 m | 1:27.58 | |
24 | 232 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 1:28.55 | |
25 | 34 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 1:28.72 | |
26 | 51 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 25 m | 1:30.31 | |
27 | 307 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:30.50 | |
28 | 302 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:31.45 | |
29 | 17 | Knudsen Mathilde | 2006 | SLAGELSE | 0646AU | 25 m | 1:31.89 | |
30 | 44 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 50 m | 1:34.35 | |
31 | 303 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 1:34.48 | |
32 | 220 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 1:35.02 | |
33 | 267 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 50 m | 1:35.80 | |
34 | 36 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SLAGELSE | 0848AC | 25 m | 1:35.99 | |
35 | 299 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 1:36.63 | |
36 | 11 | Lauritzen Ida | 2006 | SLAGELSE | 0634AQ | 50 m | 1:37.55 | |
37 | 298 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 1:37.99 | |
38 | 300 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:38.92 | |
39 | 167 | Bjørn-Pedersen Julie | 2007 | HELSINGE | 0714AV | 50 m | 1:41.99 | |
40 | 162 | Madsen Anna Søjberg | 2008 | HELSINGE | 0862AJ | 25 m | 1:42.53 | |
41 | 305 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:42.99 | |
42 | 79 | Bonde Milena B | 2006 | HVIDOVRE | 0644AU | 25 m | 1:43.59 | |
43 | 311 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 1:46.01 | |
44 | 26 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 1:46.43 | |
45 | 301 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 1:46.55 | |
46 | 41 | Sandgreen Laura | 2008 | HVIDOVRE | 0826AB | 25 m | 1:46.96 | |
47 | 314 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | 1:49.93 | |
48 | 219 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:50.69 | |
49 | 331 | Vetlov Victoria Sinding | 2009 | VEST | 0988BA | 25 m | 1:50.81 | |
50 | 318 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:51.06 | |
51 | 306 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | 1:52.14 | |
52 | 224 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 1:52.47 | |
53 | 78 | Søgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 25 m | 1:52.52 | |
54 | 266 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 1:58.53 | |
55 | 360 | Jacobsen Sofia | 2006 | KTK | 0658aw | 25 m | 2:00.00 | |
56 | 320 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | 2:02.37 | |
57 | 138 | Johannessen Esther Marie | 2007 | HILLERØD | 0702AV | 50 m | 2:02.70 | |
58 | 319 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 2:03.39 | |
59 | 149 | Falkenstrøm Cecilia | 2008 | HILLERØD | 0898AN | 25 m | 2:04.23 | |
60 | 324 | Murphy Lissie | 2010 | VEST | 1074AD | 25 m | 2:05.56 | |
61 | 321 | Højsteen Ina | 2010 | VEST | 1068AB | 25 m | 2:09.20 | |
62 | 325 | Jensen Liva Brobjerg | 2009 | VEST | 0978AD | 25 m | 2:15.50 | |
63 | 326 | Lundemoes Lucca | 2009 | VEST | 0918BA | 25 m | 2:18.99 | |
64 | 197 | Fortun Norma | 2011 | HELSINGE | 1164AA | 25 m | ||
65 | 199 | Fortun Wilma | 2009 | HELSINGE | 0918AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 28, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 171 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 50 m | 27.18 | |
2 | 184 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 50 m | 27.78 | |
3 | 205 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 50 m | 28.54 | |
4 | 240 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 28.83 | |
5 | 187 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 50 m | 30.32 | |
6 | 135 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 50 m | 30.36 | |
7 | 203 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 30.53 | |
8 | 174 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 30.93 | |
9 | 248 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 31.30 | |
10 | 66 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 50 m | 31.86 | |
11 | 182 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 0435AN | 50 m | 32.02 | |
12 | 342 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 32.21 | |
13 | 346 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 32.41 | |
14 | 334 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 32.54 | |
15 | 339 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 32.94 | |
16 | 46 | Nybroe Asbjørn | 2006 | HVIDOVRE | 0683AC | 50 m | 33.08 | |
17 | 133 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 50 m | 33.39 | |
18 | 181 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 50 m | 34.24 | |
19 | 134 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 50 m | 37.05 | |
20 | 347 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 38.79 | |
21 | 22 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 40.35 | |
22 | 229 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 40.36 | |
23 | 215 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 42.42 | |
24 | 140 | Købke Storm | 2007 | HILLERØD | 0717AM | 50 m | 42.82 | |
25 | 252 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 44.32 | EFT |
26 | 222 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 45.62 | |
27 | 230 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | FR.SUND | 0799AH | 25 m | 47.23 | |
28 | 150 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 50 m | 48.27 | |
29 | 1 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 49.86 | |
30 | 146 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 50 m | 54.02 | |
31 | 142 | Sørensen Sebastian Kjær | 2007 | HILLERØD | 0753AL | 50 m | 54.23 | |
32 | 25 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 57.71 | |
33 | 29 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 1:00.42 | |
34 | 31 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | 1:02.86 | |
35 | 145 | Danquart Otto Holbøll | 2007 | HILLERØD | 0731AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 29, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 73 | Elkjær Cecilie | 2001 | HVIDOVRE | 0104AC | 25 m | 29.32 | |
2 | 293 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 50 m | 30.49 | |
3 | 9 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 31.33 | |
4 | 55 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 31.81 | |
5 | 332 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 31.83 | |
6 | 126 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 50 m | 31.88 | |
7 | 117 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 32.41 | |
8 | 208 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 32.97 | |
9 | 127 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 50 m | 33.00 | |
10 | 70 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 50 m | 33.23 | |
11 | 173 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 50 m | 33.48 | |
12 | 47 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 50 m | 33.57 | |
13 | 333 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 33.74 | |
14 | 340 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 34.91 | |
15 | 338 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 50 m | 35.66 | |
16 | 169 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 50 m | 35.77 | |
17 | 343 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 35.94 | |
18 | 213 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 35.96 | |
19 | 5 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SLAGELSE | 0794AK | 25 m | 36.85 | |
20 | 212 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 37.91 | |
21 | 216 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 38.49 | |
22 | 32 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 38.91 | |
23 | 48 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 50 m | 39.25 | |
24 | 226 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 40.35 | |
25 | 3 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 40.86 | |
26 | 217 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 41.03 | |
27 | 148 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 50 m | 41.55 | |
28 | 228 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 50 m | 41.88 | |
29 | 128 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 50 m | 42.93 | |
30 | 61 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | 43.20 | |
31 | 59 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 43.64 | |
32 | 244 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 47.38 | |
33 | 37 | Larse Signe Weirgang Kjær | 2008 | SLAGELSE | 0838AO | 25 m | 50.76 | |
34 | 52 | Lintrup Zeline Helsen | 2007 | HVIDOVRE | 0744AC | 50 m | 51.82 | |
35 | 152 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HILLERØD | 0778AM | 25 m | 54.63 | |
36 | 114 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERØD | 1008AA | 50 m | 55.15 | |
37 | 27 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | 1:02.65 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 30, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 186 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 2:00.19 | |
2 | 118 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 2:02.16 | |
3 | 201 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 50 m | 2:06.06 | |
4 | 16 | Clausen Konrad | 2005 | SLAGELSE | 0547AF | 25 m | 2:06.47 | |
5 | 174 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 2:07.72 | |
6 | 240 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:09.76 | |
7 | 66 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 2:10.50 | |
8 | 335 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:11.38 | |
9 | 136 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:11.46 | |
10 | 178 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 2:14.68 | |
11 | 180 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 50 m | 2:17.08 | |
12 | 68 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 50 m | 2:19.90 | |
13 | 62 | Mortensen Magnus Hartmann | 2005 | HVIDOVRE | 0595AJ | 25 m | 2:20.13 | |
14 | 160 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 50 m | 2:22.37 | |
15 | 175 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 50 m | 2:22.79 | |
16 | 158 | Kühnell Alexander | 2006 | HELSINGE | 0607AP | 50 m | 2:25.33 | |
17 | 137 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 50 m | 2:26.07 | |
18 | 210 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 2:27.40 | |
19 | 58 | Larsen Villads Lund | 2004 | HVIDOVRE | 0441AK | 25 m | 2:28.31 | |
20 | 165 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 50 m | 2:28.97 | |
21 | 161 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 50 m | 2:30.07 | |
22 | 247 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 2:36.81 | |
23 | 163 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 50 m | 2:41.28 | |
24 | 359 | Olsen Mikkel Krohn | 2006 | KTK | 0623aa | 25 m | 2:47.64 | |
25 | 358 | Winsløv Bertil Vinther | 2005 | KTK | 0561aq | 25 m | 2:48.74 | |
26 | 308 | Laurberg Mads Duer | 2008 | VEST | 0865AE | 25 m | 2:57.13 | |
27 | 234 | Nyland Rasmus | 2007 | FR.SUND | 0789AJ | 25 m | 2:57.21 | |
28 | 357 | Nielander Kasper | 2005 | KTK | 0551AQ | 25 m | 2:59.20 | |
29 | 236 | Nielsen Mads Dencher | 2007 | FR.SUND | 0779AJ | 25 m | 3:01.87 | |
30 | 198 | Kühl Victor | 2009 | HELSINGE | 0983AA | 25 m | 3:06.71 | |
31 | 313 | Tordrup Oliver Hentzen | 2008 | VEST | 0897AI | 25 m | 3:08.33 | |
32 | 309 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 3:19.13 | |
33 | 312 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 3:30.80 | |
34 | 361 | Green Thomas | 2006 | KTK | 0677ap | 25 m | 3:35.53 | |
35 | 362 | Hansen Rasmus | 2007 | KTK | 0725am | 25 m | 3:52.45 | |
36 | 316 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 4:02.21 | |
37 | 322 | Packert-Frandsen Jonas | 2009 | VEST | 0907AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 31, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 50 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 2:10.78 | |
2 | 50 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 2:10.78 | |
3 | 53 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 25 m | 2:20.58 | |
4 | 238 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:22.31 | |
5 | 211 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 50 m | 2:23.23 | |
6 | 337 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 2:24.34 | |
7 | 173 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 50 m | 2:29.47 | |
8 | 183 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 50 m | 2:34.80 | |
9 | 131 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 50 m | 2:36.70 | |
10 | 51 | Cermak Olga | 2006 | HVIDOVRE | 0682AE | 50 m | 2:41.22 | |
11 | 77 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 2:41.23 | |
12 | 341 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 2:41.40 | |
13 | 60 | Lind Sofie | 2006 | HVIDOVRE | 0668AG | 25 m | 2:41.58 | |
14 | 166 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 50 m | 2:42.19 | |
15 | 69 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 2:43.26 | |
16 | 304 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 2:45.72 | |
17 | 212 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 2:51.84 | |
18 | 164 | Jensen Emily Amalie | 2007 | HELSINGE | 0754AE | 50 m | 2:52.07 | |
19 | 298 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 2:53.56 | |
20 | 148 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 25 m | 2:55.25 | |
21 | 34 | Attrup Emma | 2007 | SLAGELSE | 0748AL | 25 m | 2:56.23 | |
22 | 303 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 2:58.14 | |
23 | 302 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 2:59.77 | |
24 | 360 | Jacobsen Sofia | 2006 | KTK | 0658aw | 25 m | 3:00.01 | |
25 | 35 | Rosenstand Alberte | 2007 | SLAGELSE | 0788AK | 25 m | 3:00.59 | |
26 | 300 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 3:07.93 | |
27 | 299 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 3:11.34 | |
28 | 220 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 3:13.32 | |
29 | 307 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 3:15.71 | |
30 | 305 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 3:21.65 | |
31 | 301 | Janning Cecilia | 2009 | VEST | 0968AE | 25 m | 3:24.69 | |
32 | 78 | Søgaard Mathilde | 2008 | HVIDOVRE | 0894AB | 25 m | 3:36.64 | |
33 | 318 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 3:38.51 | |
34 | 311 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 3:44.25 | |
35 | 319 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 4:21.69 | |
36 | 320 | Matthesen Cornelia | 2009 | VEST | 0918AI | 25 m | 4:23.29 | |
37 | 306 | Taslicukur Lamia | 2008 | VEST | 0842AK | 25 m | ||
38 | 314 | Usinger Sally Anna | 2008 | VEST | 0898AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 32, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 201 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 1:02.72 | |
2 | 171 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 1:03.80 | |
3 | 249 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:03.80 | |
4 | 170 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 25 m | 1:04.26 | |
5 | 205 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:06.89 | |
6 | 125 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:07.09 | |
7 | 186 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 1:07.95 | |
8 | 7 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | SLAGELSE | 0549AB | 25 m | 1:08.31 | |
9 | 135 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:08.70 | |
10 | 346 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:10.39 | |
11 | 339 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:10.43 | |
12 | 187 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 1:12.04 | |
13 | 203 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:12.37 | |
14 | 8 | Jepsen Christian Søe | 2005 | SLAGELSE | 0553AF | 25 m | 1:12.97 | |
15 | 342 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:14.23 | |
16 | 2 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 1:16.03 | |
17 | 345 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:16.39 | |
18 | 133 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 1:16.61 | |
19 | 182 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 0435AN | 25 m | 1:17.30 | |
20 | 178 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 1:17.45 | |
21 | 181 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 25 m | 1:18.08 | |
22 | 15 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:18.33 | |
23 | 239 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:21.19 | |
24 | 347 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:21.34 | |
25 | 180 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 1:21.66 | |
26 | 248 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 1:22.07 | |
27 | 22 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 1:23.04 | |
28 | 134 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 1:23.33 | |
29 | 159 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 1:24.33 | |
30 | 246 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 1:25.84 | |
31 | 160 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 1:26.11 | |
32 | 64 | Hansen Mathias Bidsted | 2006 | HVIDOVRE | 0673AE | 25 m | 1:26.30 | |
33 | 14 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | SLAGELSE | 0513AI | 25 m | 1:28.34 | |
34 | 215 | Nygaard Tristan | 2008 | GSK | 0891AD | 25 m | 1:28.94 | |
35 | 229 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 1:30.50 | |
36 | 196 | Pedersen Nikolaj | 2007 | HELSINGE | 0791AG | 25 m | 1:33.18 | |
37 | 236 | Nielsen Mads Dencher | 2007 | FR.SUND | 0779AJ | 25 m | 1:34.61 | |
38 | 234 | Nyland Rasmus | 2007 | FR.SUND | 0789AJ | 25 m | 1:36.21 | |
39 | 270 | Kongstad Nathan | 2007 | VAT CPH-MK | 0795AK | 25 m | 1:39.08 | |
40 | 150 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 1:39.10 | |
41 | 252 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 1:39.77 | |
42 | 230 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | FR.SUND | 0799AH | 25 m | 1:40.91 | |
43 | 145 | Danquart Otto Holbøll | 2007 | HILLERØD | 0731AI | 25 m | 1:41.29 | |
44 | 222 | Dyhr Daniel Holger | 2008 | GSK | 0833AE | 25 m | 1:43.20 | |
45 | 218 | Ahm-Jantzen Jonathan V | 2009 | GSK | 0949AA | 25 m | 1:43.22 | |
46 | 265 | Larsen Holger | 2008 | VAT CPH-MK | 0807AG | 25 m | 1:45.56 | |
47 | 29 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 1:47.52 | |
48 | 146 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 0801AG | 25 m | 1:48.76 | |
49 | 214 | Dyhr Peter Emil | 2008 | GSK | 0897AD | 25 m | 1:49.73 | |
50 | 1 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 1:50.16 | |
51 | 25 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 2:02.36 | |
52 | 31 | Nielsen Andreas Tobel | 2008 | SLAGELSE | 0827AH | 25 m | 2:03.17 | |
53 | 139 | Rasmussen Mikkel | 2007 | HILLERØD | 0789AL | 25 m | ||
54 | 140 | Købke Storm | 2007 | HILLERØD | 0717AM | 25 m | ||
55 | 194 | Arnholtz Loui | 2010 | HELSINGE | 1041AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 33, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 122 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:11.29 | |
2 | 293 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:11.55 | |
3 | 243 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:11.68 | |
4 | 20 | Mathiasen Silje | 2006 | SLAGELSE | 0628AG | 25 m | 1:13.94 | |
5 | 209 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:14.54 | |
6 | 9 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 1:14.82 | |
7 | 237 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 1:14.83 | |
8 | 132 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:15.52 | |
9 | 43 | Svendsen Angela Bang | 2008 | HVIDOVRE | 0832AA | 25 m | 1:16.10 | |
10 | 340 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:16.54 | |
11 | 115 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 1:17.43 | |
12 | 338 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:17.89 | |
13 | 70 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 1:18.15 | |
14 | 47 | Parkhøi Rikke | 2006 | HVIDOVRE | 0626AC | 25 m | 1:18.72 | |
15 | 124 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:19.02 | |
16 | 333 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:19.02 | |
17 | 213 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:19.15 | |
18 | 48 | Andersen Nicoline Mørch | 2005 | HVIDOVRE | 0534AL | 25 m | 1:20.02 | |
19 | 169 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 25 m | 1:20.63 | |
20 | 336 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 0636AV | 25 m | 1:21.63 | |
21 | 61 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | 1:21.83 | |
22 | 176 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 1:23.52 | |
23 | 23 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | SLAGELSE | 0774AK | 25 m | 1:23.58 | |
24 | 13 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | 1:23.67 | |
25 | 77 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HVIDOVRE | 0712AG | 25 m | 1:23.97 | |
26 | 4 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 1:24.40 | |
27 | 228 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 1:24.87 | |
28 | 44 | Skov Anna Sofie | 2008 | HVIDOVRE | 0874AB | 25 m | 1:25.51 | |
29 | 69 | Raagefelt Wilma E L | 2008 | HVIDOVRE | 0814AD | 25 m | 1:26.38 | |
30 | 55 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 1:26.55 | |
31 | 344 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:26.55 | |
32 | 5 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | SLAGELSE | 0794AK | 25 m | 1:26.56 | |
33 | 216 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:26.61 | |
34 | 32 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 1:27.06 | |
35 | 231 | Skov Lilja | 2007 | FR.SUND | 0708AP | 25 m | 1:27.40 | |
36 | 232 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 1:27.93 | |
37 | 116 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | 1:28.01 | |
38 | 226 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 1:28.18 | |
39 | 3 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 1:28.51 | |
40 | 168 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | 1:28.56 | |
41 | 121 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 1:28.98 | |
42 | 217 | Christensen Liva | 2008 | GSK | 0848AF | 25 m | 1:28.98 | |
43 | 39 | Christensen Asta Hänel | 2008 | HVIDOVRE | 0804AI | 25 m | 1:28.99 | |
44 | 45 | Mikkelsen Alberte Berner | 2006 | HVIDOVRE | 0602AP | 25 m | 1:29.40 | |
45 | 266 | Bergendorff Anna Piao | 2007 | VAT CPH-MK | 0744AQ | 25 m | 1:29.84 | |
46 | 36 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SLAGELSE | 0848AC | 25 m | 1:30.00 | |
47 | 59 | Raagefelt Rosa Viola My | 2007 | HVIDOVRE | 0788AF | 25 m | 1:31.85 | |
48 | 152 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HILLERØD | 0778AM | 25 m | 1:33.93 | |
49 | 269 | Bill Sally Emilie | 2007 | VAT CPH-MK | 0722AU | 25 m | 1:34.03 | |
50 | 65 | Larsen Caja Cederblad | 2004 | HVIDOVRE | 0442BD | 25 m | 1:36.28 | |
51 | 227 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 1:37.71 | |
52 | 268 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 0768AO | 25 m | 1:39.24 | |
53 | 253 | Ryberg Liv Emilie | 2007 | FR.SUND | 0738AQ | 25 m | 1:39.90 | |
54 | 267 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | VAT CPH-MK | 0836AA | 25 m | 1:39.97 | |
55 | 41 | Sandgreen Laura | 2008 | HVIDOVRE | 0826AB | 25 m | 1:40.69 | |
56 | 143 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 1:40.89 | |
57 | 128 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 1:42.23 | |
58 | 221 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 25 m | 1:42.24 | |
59 | 264 | Uhl Carla | 2008 | VAT CPH-MK | 0852AM | 25 m | 1:42.89 | |
60 | 223 | Nielsen Maiken Stoel | 2009 | GSK | 0954AC | 25 m | 1:43.08 | |
61 | 129 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 1:44.01 | |
62 | 244 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 1:44.63 | |
63 | 114 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERØD | 1008AA | 25 m | 1:46.07 | |
64 | 79 | Bonde Milena B | 2006 | HVIDOVRE | 0644AU | 25 m | 1:46.24 | |
65 | 262 | Helsinghof Lucca | 2008 | VAT CPH-MK | 0806AM | 25 m | 1:46.53 | |
66 | 37 | Larse Signe Weirgang Kjær | 2008 | SLAGELSE | 0838AO | 25 m | 1:46.65 | |
67 | 261 | Dresler India Høj | 2008 | VAT CPH-MK | 0864AM | 25 m | 1:47.62 | |
68 | 263 | Kammann Naja | 2008 | VAT CPH-MK | 0826AM | 25 m | 1:48.89 | |
69 | 195 | Jesse Melani | 2008 | HELSINGE | 0804AA | 25 m | 1:52.31 | |
70 | 224 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 25 m | 1:52.52 | |
71 | 219 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 25 m | 1:54.48 | |
72 | 26 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 1:55.71 | |
73 | 138 | Johannessen Esther Marie | 2007 | HILLERØD | 0702AV | 25 m | 2:05.55 | |
74 | 27 | Mouritzen Victoria Amalie | 2009 | SLAGELSE | 0938AF | 25 m | 2:08.28 | |
75 | 162 | Madsen Anna Søjberg | 2008 | HELSINGE | 0862AJ | 25 m | ||
76 | 167 | Bjørn-Pedersen Julie | 2007 | HELSINGE | 0714AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:02 |
Løb 34, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 156 | Hils 1 | 2001 | HILLERØD | 25 m | 1:49.07 | ||
2 | 86 | Hvsk 5 | 2000 | HVIDOVRE | 25 m | 1:49.95 | ||
3 | 256 | Frederikssund 1 | 2001 | FR.SUND | 25 m | 1:51.32 | ||
4 | 155 | Hils 2 | 2002 | HILLERØD | 25 m | 1:52.43 | ||
5 | 91 | Hvsk 2 | 1997 | HVIDOVRE | 25 m | 1:53.33 | ||
6 | 353 | Vg17 1 | 2006 | VG17 | 25 m | 1:57.00 | ||
7 | 354 | Vg17 2 | 2005 | VG17 | 25 m | 1:57.50 | ||
8 | 355 | Vg17 3 | 2005 | VG17 | 25 m | 1:58.00 | ||
9 | 90 | Hvsk 3 | 2001 | HVIDOVRE | 25 m | 1:58.18 | ||
10 | 157 | Hils 3 | 2004 | HILLERØD | 25 m | 1:59.03 | ||
11 | 255 | Frederikssund 2 | 2004 | FR.SUND | 25 m | 2:05.00 | ||
12 | 356 | Vg17 4 | 2006 | VG17 | 25 m | 2:05.00 | ||
13 | 257 | Frederikssund 3 | 2007 | FR.SUND | 25 m | 2:17.05 | ||
14 | 258 | Frederikssund 4 | 2007 | FR.SUND | 25 m | 2:18.73 | ||
15 | 259 | Frederikssund 5 | 2006 | FR.SUND | 25 m | 2:27.01 | ||
16 | 153 | Søhestene 1 | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:28.40 | ||
17 | 348 | V1 - A | 2008 | VEST | 25 m | 2:30.75 | ||
18 | 349 | V1 - B | 2007 | VEST | 25 m | 2:32.67 | ||
19 | 352 | V2-C | 2009 | VEST | 25 m | 2:52.25 | ||
20 | 350 | V2-A | 2009 | VEST | 25 m | 3:29.82 | ||
21 | 351 | V2-B | 2010 | VEST | 25 m | 3:32.24 | ||
22 | 154 | Søhestene 2 | 2007 | HILLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 29 september 2019 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:02 |