Ohjelma NIU mästerskapen
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
50m Ryggsim Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
12 |
|
Stefan Varga |
Filbornaskolan |
2000 |
AH3500 |
25m |
25.28 |
|
|
|
|
|
2 |
78 |
|
Robin Björklund |
Sundsvalls gymnasium |
2002 |
AA9502 |
25m |
26.32 |
|
|
|
|
|
3 |
99 |
|
Jens Christiansen |
Polhemskolan |
2001 |
AJ7901 |
25m |
26.83 |
|
|
|
|
|
4 |
198 |
|
Johan Hennert |
Solna Gymnasium |
2001 |
AL6901 |
25m |
27.76 |
|
|
|
|
|
5 |
115 |
|
Arvid Nilsson |
Polhemskolan |
2003 |
AK4303 |
25m |
28.02 |
|
|
|
|
|
6 |
199 |
|
Philip Bentzer |
Solna Gymnasium |
2001 |
AH6701 |
25m |
28.25 |
|
|
|
|
|
7 |
150 |
|
William Lernå |
Väsby Nya Gymnasium |
2002 |
AF4102 |
25m |
28.35 |
|
|
|
|
|
8 |
36 |
|
Viktor Henrysson |
Sandagymnasiet |
2003 |
AE5303 |
25m |
28.91 |
|
|
|
|
|
9 |
109 |
|
Jonathan Sandqvist |
Fredrika Bremergymnasiet |
2003 |
AO3703 |
25m |
28.92 |
|
|
|
|
|
10 |
162 |
|
Emanuel Tidåsen |
Växjös Gymnasieskolor |
2002 |
AQ3702 |
25m |
29.08 |
|
|
|
|
|
11 |
233 |
|
Julius Grell |
Fredrika Bremergymnasiet |
2003 |
AS9903 |
25m |
29.28 |
|
|
|
|
|
12 |
184 |
|
Gustav Leifsen |
Väsby Nya Gymnasium |
2002 |
|
25m |
29.39 |
|
|
|
|
|
|
13 |
228 |
|
Liam Bech |
Malmö Idrottsgym. |
2003 |
AQ2303 |
25m |
29.59 |
|
|
|
|
|
14 |
168 |
|
Edwin Larsson |
Uddevalla gymnasium |
2001 |
AB3501 |
25m |
29.64 |
|
|
|
|
|
15 |
227 |
|
Gustaf Palmqvist |
Malmö Idrottsgym. |
2001 |
AC5101 |
25m |
30.03 |
|
|
|
|
|
16 |
155 |
|
William Malmborg |
Väsby Nya Gymnasium |
2003 |
AW8503 |
25m |
30.14 |
|
|
|
|
|
17 |
174 |
|
Jakob Josephson |
Uddevalla gymnasium |
2002 |
AN8102 |
25m |
30.63 |
|
|
|
|
|
18 |
181 |
|
Rasmus Skyving |
Väsby Nya Gymnasium |
2003 |
AB2703 |
25m |
31.08 |
|
|
|
|
|
19 |
229 |
|
Vilhelm Andersson |
Malmö Idrottsgym. |
2002 |
AE1502 |
25m |
31.37 |
|
|
|
|
|
20 |
131 |
|
Arvid Strömbro |
Umeå Elitidrottsgym. |
2002 |
AR4502 |
25m |
31.63 |
|
|
|
|
|
21 |
117 |
|
Wilhelm Muzikants |
Tibble Gymnasium |
2001 |
AJ2901 |
25m |
32.16 |
|
|
|
|
|
22 |
50 |
|
Elias Nilsson |
Ehrensvärdska gymnasiet |
2002 |
AD9502 |
25m |
32.81 |
|
|
|
|
|
23 |
213 |
|
Simon Seel |
Stockholm Idrottsgym. |
2003 |
AO0903 |
50m |
37.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 14:45:48 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|