Startliste for NIU mästerskapen
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
200m Medley Herrar |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
183 |
|
Emil Hassling |
Filbornaskolan |
2000 |
AC1900 |
25m |
1:58.59 |
|
|
|
|
|
2 |
86 |
|
Nils Wergeland |
Polhemskolan |
2002 |
AE4902 |
25m |
2:08.21 |
|
|
|
|
|
3 |
70 |
|
Carl Gerstenfeld |
ProCivitas |
2002 |
AI5902 |
25m |
2:10.54 |
|
|
|
|
|
4 |
143 |
|
Martin Melinder |
Väsby Nya Gymnasium |
2001 |
AG1301 |
25m |
2:11.01 |
|
|
|
|
|
5 |
105 |
|
Klaudius Schreck |
Fredrika Bremergymnasiet |
2001 |
AN2701 |
25m |
2:13.49 |
|
|
|
|
|
6 |
191 |
|
Oliver Erneholm |
Solna Gymnasium |
2003 |
AO4503 |
25m |
2:13.77 |
|
|
|
|
|
7 |
197 |
|
Arvid Styrman |
Solna Gymnasium |
2002 |
AQ2502 |
25m |
2:14.22 |
|
|
|
|
|
8 |
161 |
|
Oskar Axandersson |
Växjös Gymnasieskolor |
2002 |
AN7502 |
25m |
2:14.78 |
|
|
|
|
|
9 |
4 |
|
David Reinholdsson |
Sven-Erikssongymnasiet |
2002 |
AI3502 |
25m |
2:14.85 |
|
|
|
|
|
10 |
7 |
|
Filip Salbrink |
Polhemskolan |
2002 |
AH6502 |
25m |
2:15.02 |
|
|
|
|
|
11 |
224 |
|
Elias Persson |
Malmö Idrottsgym. |
2002 |
AI7902 |
25m |
2:15.06 |
|
|
|
|
|
12 |
56 |
|
Gunnar Widerberg |
Sannarpsgymnasiet |
2000 |
AG3700 |
25m |
2:15.08 |
|
|
|
|
|
13 |
98 |
|
Dennie Halilovic |
Polhemskolan |
2002 |
AC0702 |
25m |
2:17.34 |
|
|
|
|
|
14 |
51 |
|
William Svensson |
Ehrensvärdska gymnasiet |
2003 |
AB9103 |
25m |
2:20.07 |
|
|
|
|
|
15 |
9 |
|
Melker Rosengren |
Sundsvalls gymnasium |
2003 |
AR1903 |
25m |
2:20.64 |
|
|
|
|
|
16 |
85 |
|
Ian Hangård |
Polhemskolan |
2002 |
AB5302 |
25m |
2:20.67 |
|
|
|
|
|
17 |
90 |
|
Noah Emanuelsson |
Sven-Erikssongymnasiet |
2003 |
AI8703 |
25m |
2:21.20 |
|
|
|
|
|
18 |
164 |
|
Alvin Eriksson |
Växjös Gymnasieskolor |
2003 |
AQ3703 |
25m |
2:22.20 |
|
|
|
|
|
19 |
34 |
|
Patrik Petkoczi |
Sandagymnasiet |
2002 |
AG3702 |
25m |
2:24.06 |
|
|
|
|
|
20 |
71 |
|
Jakob Strömland |
ProCivitas |
2003 |
AO4703 |
25m |
2:24.31 |
|
|
|
|
|
21 |
75 |
|
Linus Thörn |
Stockholm Idrottsgym. |
2002 |
AN6102 |
25m |
2:25.81 |
|
|
|
|
|
22 |
175 |
|
Simon Andersson |
Uddevalla gymnasium |
2003 |
AM3903 |
25m |
2:34.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-05 14:45:47 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
|
|
|
|