Startliste for Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 30.13 | |
2 | 23 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 31.87 | |
3 | 212 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 32.07 | |
4 | 137 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 33.27 | |
5 | 59 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 33.67 | |
6 | 20 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 33.70 | |
7 | 113 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 33.70 | |
8 | 140 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 33.72 | |
9 | 115 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 33.75 | |
10 | 211 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 33.92 | |
11 | 237 | Halskov Mia | 2009 | SØLLERØD | 0916AC | 25 m | 33.94 | |
12 | 90 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 34.12 | |
13 | 40 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 34.20 | |
14 | 76 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 34.27 | |
15 | 130 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 34.45 | |
16 | 234 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 25 m | 34.58 | |
17 | 68 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 34.60 | |
18 | 15 | Rasmussen Silje | 2008 | SLANGERUP | 0894AF | 25 m | 34.68 | |
19 | 42 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 34.83 | |
20 | 221 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 34.84 | |
21 | 41 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 34.92 | |
22 | 45 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 35.39 | |
23 | 245 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 35.46 | |
24 | 231 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 25 m | 35.47 | |
25 | 102 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 35.53 | |
26 | 13 | Lykke Sofie | 2008 | SLANGERUP | 0814AH | 25 m | 35.55 | |
27 | 73 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 35.56 | |
28 | 86 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 35.58 | |
29 | 153 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 35.68 | |
30 | 1 | Højer Johanne | 2008 | JYLLINGE | 0868AK | 25 m | 35.75 | |
31 | 14 | Olsen Louise | 2008 | SLANGERUP | 0816AF | 25 m | 35.78 | |
32 | 224 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 25 m | 35.94 | |
33 | 109 | Redestam Filippa | 2008 | HELSINGØR | 0814AM | 25 m | 35.99 | |
34 | 118 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 35.99 | |
35 | 172 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | 36.20 | |
36 | 154 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 36.23 | |
37 | 38 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 36.34 | |
38 | 100 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 36.61 | |
39 | 198 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 36.72 | |
40 | 60 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 36.78 | |
41 | 132 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 36.79 | |
42 | 136 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 36.79 | |
43 | 229 | Munk-Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 25 m | 36.86 | |
44 | 195 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 37.27 | |
45 | 220 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 37.81 | |
46 | 173 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 37.99 | |
47 | 70 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 38.31 | |
48 | 178 | Riisgaard Emma Lind | 2009 | GENTOFTE | 0934AD | 25 m | 38.31 | |
49 | 3 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | JYLLINGE | 0974AD | 25 m | 38.35 | |
50 | 104 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 38.83 | |
51 | 135 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 38.99 | |
52 | 71 | Mikkelsen Kamille Drejer | 2009 | LYNGBY | 0944AE | 25 m | 39.03 | |
53 | 61 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 39.10 | |
54 | 39 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 39.27 | |
55 | 124 | Ethelberg Thilde | 2009 | HELSINGØR | 0956AF | 25 m | 39.27 | |
56 | 49 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 39.34 | |
57 | 62 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 39.44 | |
58 | 89 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 25 m | 39.66 | |
59 | 31 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | 39.79 | |
60 | 85 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 25 m | 40.00 | |
61 | 184 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 40.13 | |
62 | 11 | Grynnerup Signe | 2009 | SLANGERUP | 0946AE | 25 m | 40.38 | |
63 | 84 | Unold Freja | 2009 | HØRSHOLM | 0988AF | 25 m | 41.26 | |
64 | 56 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 41.46 | |
65 | 227 | Heegaard Kristine | 2009 | SØLLERØD | 0912AH | 25 m | 41.56 | |
66 | 139 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 25 m | 41.73 | |
67 | 47 | Steinmann Selma | 2009 | ALLERØD | 0982AE | 25 m | 42.04 | |
68 | 92 | Schmiegelow Emma Majo | 2009 | HØRSHOLM | 0902AE | 25 m | 42.35 | |
69 | 88 | Franco-Koed Rosa May | 2009 | HØRSHOLM | 0998AI | 25 m | 42.44 | |
70 | 208 | Iversen Olivia Maibøll | 2009 | FR.SUND | 0938AI | 25 m | 43.87 | |
71 | 35 | Clemmensen Sofie | 2009 | BIRKERØD | 0928AJ | 25 m | 43.94 | |
72 | 48 | Lind-Christensen Sofie | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 43.94 | |
73 | 18 | Gentin Karoline Melholt | 2009 | SLANGERUP | 0956AH | 25 m | 44.21 | |
74 | 12 | Capito Melissa Walther | 2009 | SLANGERUP | 0936AE | 25 m | 44.38 | |
75 | 247 | Kandborg Klara | 2008 | VÆRLØSE | 0828AO | 25 m | 44.75 | |
76 | 99 | Svendsen Silke | 2009 | HERLEV | 0958AB | 25 m | 50.44 | |
77 | 34 | Dugbæk Liva | 2009 | BIRKERØD | 0978AG | 25 m | 1:01.59 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 196 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 28.72 | |
2 | 155 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 29.42 | |
3 | 144 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 29.77 | |
4 | 7 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 29.90 | |
5 | 143 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 30.48 | |
6 | 64 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 30.62 | |
7 | 129 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 30.66 | |
8 | 116 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 30.70 | |
9 | 111 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 31.06 | |
10 | 145 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 31.19 | |
11 | 156 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 31.27 | |
12 | 17 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 31.37 | |
13 | 52 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 31.37 | |
14 | 120 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 31.49 | |
15 | 238 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 31.60 | |
16 | 215 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 31.99 | |
17 | 50 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 32.06 | |
18 | 236 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 25 m | 32.24 | |
19 | 37 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 25 m | 32.29 | |
20 | 141 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 32.34 | |
21 | 183 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 32.47 | |
22 | 170 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 32.50 | |
23 | 216 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 32.56 | |
24 | 27 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 32.71 | |
25 | 98 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 32.87 | |
26 | 114 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 32.94 | |
27 | 209 | Nyland Rasmus | 2007 | FR.SUND | 0789AJ | 25 m | 33.11 | |
28 | 168 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 33.12 | |
29 | 58 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 33.21 | |
30 | 110 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | 33.27 | |
31 | 218 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 33.62 | |
32 | 147 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 33.68 | |
33 | 82 | Kofoed Emil Arnum | 2008 | HØRSHOLM | 0867AH | 25 m | 33.72 | |
34 | 150 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 33.82 | |
35 | 189 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 34.26 | |
36 | 149 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 34.36 | |
37 | 235 | Aaby Mads Bruhn | 2008 | SØLLERØD | 0855AA | 25 m | 34.42 | |
38 | 26 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 34.50 | |
39 | 2 | Larsen Alexander Merl | 2008 | JYLLINGE | 0853AA | 25 m | 34.71 | |
40 | 10 | Midtgaard Gustav | 2008 | SLANGERUP | 0843AD | 25 m | 34.72 | |
41 | 146 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 34.81 | |
42 | 182 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 25 m | 35.09 | |
43 | 142 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 35.21 | |
44 | 167 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | 35.67 | |
45 | 119 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 35.83 | |
46 | 44 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | 36.63 | |
47 | 123 | Wiberg Otto Rud | 2008 | HELSINGØR | 0865AB | 25 m | 36.65 | |
48 | 63 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 36.90 | |
49 | 213 | Grølsted Emil Schønberg | 2007 | FR.SUND | 0781AJ | 25 m | 37.02 | |
50 | 105 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 37.37 | |
51 | 125 | Andersen Tobias Sune | 2008 | HELSINGØR | 0817AD | 25 m | 37.60 | |
52 | 83 | Türck Emil Slente | 2008 | HØRSHOLM | 0897AH | 25 m | 37.65 | |
53 | 46 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | 37.79 | |
54 | 174 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 37.94 | |
55 | 175 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 25 m | 37.98 | |
56 | 177 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 25 m | 38.16 | |
57 | 185 | Ha Rafael | 2008 | GENTOFTE | 0815AJ | 25 m | 38.29 | |
58 | 103 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 38.37 | |
59 | 171 | Christensen Anders | 2008 | GENTOFTE | 0891AF | 25 m | 38.57 | |
60 | 30 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 38.58 | |
61 | 91 | Vissing William Brigsted | 2008 | HØRSHOLM | 0809AH | 25 m | 38.70 | |
62 | 66 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 38.85 | |
63 | 54 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 39.02 | |
64 | 176 | Buskov Svend | 2008 | GENTOFTE | 0883AI | 25 m | 39.04 | |
65 | 32 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 39.90 | |
66 | 187 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | 40.29 | |
67 | 4 | Nielsen Jens | 2008 | JYLLINGE | 0877AF | 25 m | 40.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 25 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 1:14.02 | |
2 | 202 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 1:18.32 | |
3 | 69 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:22.95 | |
4 | 24 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:23.11 | |
5 | 76 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 1:24.24 | |
6 | 59 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 1:24.30 | |
7 | 115 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 1:25.44 | |
8 | 78 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:26.12 | |
9 | 15 | Rasmussen Silje | 2008 | SLANGERUP | 0894AF | 25 m | 1:26.31 | |
10 | 23 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 1:27.27 | |
11 | 133 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 1:28.55 | |
12 | 14 | Olsen Louise | 2008 | SLANGERUP | 0816AF | 25 m | 1:28.71 | |
13 | 61 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 1:29.10 | |
14 | 19 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 1:29.22 | |
15 | 136 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:29.35 | |
16 | 245 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 1:29.66 | |
17 | 41 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 1:29.73 | |
18 | 113 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 1:29.83 | |
19 | 90 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:30.67 | |
20 | 75 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 1:31.72 | |
21 | 8 | Thejlman Lina | 2008 | SLANGERUP | 0868AC | 25 m | 1:31.78 | |
22 | 153 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 1:32.14 | |
23 | 45 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:32.49 | |
24 | 229 | Munk-Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 25 m | 1:32.50 | |
25 | 100 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 1:33.08 | |
26 | 21 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 1:33.30 | |
27 | 65 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 1:33.42 | |
28 | 190 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | 1:33.72 | |
29 | 173 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 1:34.12 | |
30 | 232 | Drengsgaard Anna Heiberg | 2008 | SØLLERØD | 0832AK | 25 m | 1:34.57 | |
31 | 224 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 25 m | 1:35.58 | |
32 | 231 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 25 m | 1:35.71 | |
33 | 3 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | JYLLINGE | 0974AD | 25 m | 1:36.38 | |
34 | 102 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 1:37.21 | |
35 | 5 | Juhler Liv Frost | 2008 | JYLLINGE | 0874AJ | 25 m | 1:39.91 | |
36 | 70 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 1:40.16 | |
37 | 71 | Mikkelsen Kamille Drejer | 2009 | LYNGBY | 0944AE | 25 m | 1:40.19 | |
38 | 234 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 25 m | 1:40.67 | |
39 | 186 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | 1:41.72 | |
40 | 124 | Ethelberg Thilde | 2009 | HELSINGØR | 0956AF | 25 m | 1:41.93 | |
41 | 11 | Grynnerup Signe | 2009 | SLANGERUP | 0946AE | 25 m | 1:44.64 | |
42 | 181 | Avnsø Marie Louise | 2009 | GENTOFTE | 0942AD | 25 m | 1:46.01 | |
43 | 9 | Larsen Dyveke | 2009 | SLANGERUP | 0956AE | 25 m | 1:46.14 | |
44 | 172 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | 1:46.26 | |
45 | 48 | Lind-Christensen Sofie | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 1:47.39 | |
46 | 222 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 1:49.51 | |
47 | 56 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 1:49.66 | |
48 | 34 | Dugbæk Liva | 2009 | BIRKERØD | 0978AG | 25 m | 2:00.41 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 219 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 1:04.02 | |
2 | 155 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:13.21 | |
3 | 157 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:14.16 | |
4 | 72 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:14.63 | |
5 | 16 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 1:14.97 | |
6 | 7 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 1:15.37 | |
7 | 216 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:15.73 | |
8 | 111 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:15.76 | |
9 | 239 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 1:15.80 | |
10 | 51 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:16.95 | |
11 | 36 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 1:17.34 | |
12 | 52 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:18.11 | |
13 | 197 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 1:18.49 | |
14 | 169 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 1:20.24 | |
15 | 215 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:20.43 | |
16 | 6 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 1:20.56 | |
17 | 116 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 1:20.71 | |
18 | 50 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:21.69 | |
19 | 53 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 1:22.52 | |
20 | 236 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 25 m | 1:23.41 | |
21 | 170 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 1:23.61 | |
22 | 117 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 1:24.06 | |
23 | 194 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 1:24.13 | |
24 | 143 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 1:24.75 | |
25 | 243 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 1:25.22 | |
26 | 10 | Midtgaard Gustav | 2008 | SLANGERUP | 0843AD | 25 m | 1:26.07 | |
27 | 37 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 25 m | 1:26.20 | |
28 | 2 | Larsen Alexander Merl | 2008 | JYLLINGE | 0853AA | 25 m | 1:26.32 | |
29 | 230 | Hertz Nicolai | 2007 | SØLLERØD | 0767AI | 25 m | 1:26.60 | |
30 | 29 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 1:27.75 | |
31 | 105 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 1:28.38 | |
32 | 235 | Aaby Mads Bruhn | 2008 | SØLLERØD | 0855AA | 25 m | 1:31.89 | |
33 | 103 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 1:31.93 | |
34 | 246 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 1:31.94 | |
35 | 30 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 1:32.89 | |
36 | 119 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 1:33.82 | |
37 | 146 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 1:33.96 | |
38 | 182 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 25 m | 1:34.74 | |
39 | 66 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 1:34.83 | |
40 | 74 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 1:35.06 | |
41 | 82 | Kofoed Emil Arnum | 2008 | HØRSHOLM | 0867AH | 25 m | 1:37.61 | |
42 | 26 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 1:37.92 | |
43 | 179 | Chiappini Federico | 2008 | GENTOFTE | 0811AC | 25 m | 1:38.49 | |
44 | 142 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 1:38.76 | |
45 | 4 | Nielsen Jens | 2008 | JYLLINGE | 0877AF | 25 m | 1:39.29 | |
46 | 122 | Morthorst-Greve Magnus | 2008 | HELSINGØR | 0815AE | 25 m | 1:42.87 | |
47 | 223 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 1:42.99 | |
48 | 77 | Blangsted Julius Harald | 2008 | LYNGBY | 0855AG | 25 m | 1:44.01 | |
49 | 176 | Buskov Svend | 2008 | GENTOFTE | 0883AI | 25 m | 1:51.95 | |
50 | 233 | Pereira David | 2008 | SØLLERØD | 0897AJ | 25 m | 1:54.23 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 38.31 | |
2 | 78 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 40.55 | |
3 | 20 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 41.49 | |
4 | 42 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 42.54 | |
5 | 130 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 42.70 | |
6 | 154 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 43.04 | |
7 | 19 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 43.23 | |
8 | 193 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 43.58 | |
9 | 212 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 43.90 | |
10 | 69 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 44.13 | |
11 | 21 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 44.28 | |
12 | 118 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 44.67 | |
13 | 60 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 45.04 | |
14 | 198 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 45.42 | |
15 | 221 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 45.71 | |
16 | 49 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 46.02 | |
17 | 75 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 46.09 | |
18 | 38 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 46.82 | |
19 | 39 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 47.02 | |
20 | 71 | Mikkelsen Kamille Drejer | 2009 | LYNGBY | 0944AE | 25 m | 47.13 | |
21 | 62 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 47.34 | |
22 | 86 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 47.40 | |
23 | 192 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 47.59 | |
24 | 131 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 47.77 | |
25 | 40 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 47.86 | |
26 | 184 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 47.88 | |
27 | 245 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 48.45 | |
28 | 217 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 48.53 | |
29 | 190 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | 48.86 | |
30 | 247 | Kandborg Klara | 2008 | VÆRLØSE | 0828AO | 25 m | 48.87 | |
31 | 85 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 25 m | 49.32 | |
32 | 109 | Redestam Filippa | 2008 | HELSINGØR | 0814AM | 25 m | 49.51 | |
33 | 133 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 49.60 | |
34 | 68 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 49.65 | |
35 | 13 | Lykke Sofie | 2008 | SLANGERUP | 0814AH | 25 m | 49.80 | |
36 | 138 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 50.04 | |
37 | 67 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 50.14 | |
38 | 237 | Halskov Mia | 2009 | SØLLERØD | 0916AC | 25 m | 51.95 | |
39 | 9 | Larsen Dyveke | 2009 | SLANGERUP | 0956AE | 25 m | 52.13 | |
40 | 104 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 53.41 | |
41 | 172 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | 53.54 | |
42 | 3 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | JYLLINGE | 0974AD | 25 m | 55.08 | |
43 | 89 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 25 m | 56.00 | |
44 | 135 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 56.48 | |
45 | 220 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 57.44 | |
46 | 99 | Svendsen Silke | 2009 | HERLEV | 0958AB | 25 m | 58.29 | |
47 | 33 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | 58.47 | |
48 | 18 | Gentin Karoline Melholt | 2009 | SLANGERUP | 0956AH | 25 m | 58.67 | |
49 | 84 | Unold Freja | 2009 | HØRSHOLM | 0988AF | 25 m | 58.85 | |
50 | 88 | Franco-Koed Rosa May | 2009 | HØRSHOLM | 0998AI | 25 m | 58.89 | |
51 | 139 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 25 m | 58.89 | |
52 | 134 | Nielsen Julie Preuss | 2009 | GLADSAXE | 0986AA | 25 m | 58.90 | |
53 | 12 | Capito Melissa Walther | 2009 | SLANGERUP | 0936AE | 25 m | 58.92 | |
54 | 65 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 59.12 | |
55 | 31 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | 59.23 | |
56 | 208 | Iversen Olivia Maibøll | 2009 | FR.SUND | 0938AI | 25 m | 59.87 | |
57 | 222 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 1:00.43 | |
58 | 56 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 1:01.05 | |
59 | 47 | Steinmann Selma | 2009 | ALLERØD | 0982AE | 25 m | 1:09.84 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 168 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 39.33 | |
2 | 16 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 39.58 | |
3 | 129 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 39.87 | |
4 | 64 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 40.17 | |
5 | 120 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 40.64 | |
6 | 147 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 40.83 | |
7 | 218 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 41.53 | |
8 | 156 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 41.57 | |
9 | 152 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 42.71 | |
10 | 58 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 43.01 | |
11 | 97 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 44.33 | |
12 | 213 | Grølsted Emil Schønberg | 2007 | FR.SUND | 0781AJ | 25 m | 44.33 | |
13 | 144 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 45.24 | |
14 | 177 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 25 m | 45.41 | |
15 | 114 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 45.44 | |
16 | 98 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 45.46 | |
17 | 214 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 45.53 | |
18 | 29 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 45.97 | |
19 | 110 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | 46.07 | |
20 | 141 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 46.28 | |
21 | 27 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 46.34 | |
22 | 244 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 46.51 | |
23 | 150 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 46.67 | |
24 | 210 | Nielsen Mads Dencher | 2007 | FR.SUND | 0779AJ | 25 m | 47.88 | |
25 | 246 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 47.94 | |
26 | 149 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 50.07 | |
27 | 77 | Blangsted Julius Harald | 2008 | LYNGBY | 0855AG | 25 m | 50.08 | |
28 | 187 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | 50.59 | |
29 | 66 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 50.78 | |
30 | 167 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | 50.82 | |
31 | 63 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 51.32 | |
32 | 10 | Midtgaard Gustav | 2008 | SLANGERUP | 0843AD | 25 m | 51.50 | |
33 | 4 | Nielsen Jens | 2008 | JYLLINGE | 0877AF | 25 m | 51.55 | |
34 | 175 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 25 m | 51.94 | |
35 | 183 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 52.87 | |
36 | 123 | Wiberg Otto Rud | 2008 | HELSINGØR | 0865AB | 25 m | 52.98 | |
37 | 182 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 25 m | 53.19 | |
38 | 46 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | 53.38 | |
39 | 174 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 53.58 | |
40 | 171 | Christensen Anders | 2008 | GENTOFTE | 0891AF | 25 m | 53.93 | |
41 | 228 | Nygaard Laurits Radmer | 2008 | SØLLERØD | 0807AI | 25 m | 54.34 | |
42 | 176 | Buskov Svend | 2008 | GENTOFTE | 0883AI | 25 m | 55.48 | |
43 | 117 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 56.42 | |
44 | 74 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 56.80 | |
45 | 79 | Lending Konrad Falkenberg | 2008 | LYNGBY | 0835AG | 25 m | 57.38 | |
46 | 125 | Andersen Tobias Sune | 2008 | HELSINGØR | 0817AD | 25 m | 57.64 | |
47 | 151 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 58.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 7, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 25 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 1:16.58 | |
2 | 202 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 1:22.92 | |
3 | 137 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:23.23 | |
4 | 69 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:23.30 | |
5 | 76 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 1:23.60 | |
6 | 23 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 1:24.22 | |
7 | 59 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 1:25.54 | |
8 | 24 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:25.68 | |
9 | 78 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:25.81 | |
10 | 140 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:26.69 | |
11 | 42 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 1:26.70 | |
12 | 115 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 1:27.18 | |
13 | 41 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 1:27.54 | |
14 | 211 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 1:27.93 | |
15 | 136 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:28.24 | |
16 | 237 | Halskov Mia | 2009 | SØLLERØD | 0916AC | 25 m | 1:28.28 | |
17 | 45 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:28.48 | |
18 | 40 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 1:28.81 | |
19 | 86 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 1:28.93 | |
20 | 130 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:29.39 | |
21 | 20 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 1:29.42 | |
22 | 13 | Lykke Sofie | 2008 | SLANGERUP | 0814AH | 25 m | 1:30.26 | |
23 | 113 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 1:30.45 | |
24 | 60 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:30.51 | |
25 | 73 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 1:30.76 | |
26 | 133 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 1:30.91 | |
27 | 75 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 1:31.04 | |
28 | 68 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 1:31.45 | |
29 | 198 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 1:31.62 | |
30 | 38 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 1:31.68 | |
31 | 61 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 1:31.92 | |
32 | 1 | Højer Johanne | 2008 | JYLLINGE | 0868AK | 25 m | 1:31.94 | |
33 | 62 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 1:32.44 | |
34 | 19 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 1:32.46 | |
35 | 153 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 1:32.56 | |
36 | 8 | Thejlman Lina | 2008 | SLANGERUP | 0868AC | 25 m | 1:32.70 | |
37 | 49 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:33.36 | |
38 | 21 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 1:33.69 | |
39 | 234 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 25 m | 1:33.83 | |
40 | 118 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 1:34.08 | |
41 | 232 | Drengsgaard Anna Heiberg | 2008 | SØLLERØD | 0832AK | 25 m | 1:34.67 | |
42 | 138 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 1:34.68 | |
43 | 193 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 1:35.03 | |
44 | 184 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 1:35.27 | |
45 | 229 | Munk-Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 25 m | 1:35.35 | |
46 | 90 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:35.45 | |
47 | 5 | Juhler Liv Frost | 2008 | JYLLINGE | 0874AJ | 25 m | 1:35.95 | |
48 | 102 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 1:36.06 | |
49 | 131 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 1:36.10 | |
50 | 67 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 1:36.66 | |
51 | 104 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 1:36.86 | |
52 | 231 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 25 m | 1:38.53 | |
53 | 89 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 25 m | 1:41.33 | |
54 | 65 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 1:43.25 | |
55 | 220 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 1:43.91 | |
56 | 186 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | 1:43.99 | |
57 | 135 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 1:44.93 | |
58 | 132 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 1:46.74 | |
59 | 173 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 1:47.58 | |
60 | 224 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 25 m | 1:48.78 | |
61 | 178 | Riisgaard Emma Lind | 2009 | GENTOFTE | 0934AD | 25 m | 1:49.12 | |
62 | 31 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | 1:49.43 | |
63 | 71 | Mikkelsen Kamille Drejer | 2009 | LYNGBY | 0944AE | 25 m | 1:49.44 | |
64 | 139 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 25 m | 1:49.44 | |
65 | 181 | Avnsø Marie Louise | 2009 | GENTOFTE | 0942AD | 25 m | 1:49.92 | |
66 | 11 | Grynnerup Signe | 2009 | SLANGERUP | 0946AE | 25 m | 1:50.71 | |
67 | 48 | Lind-Christensen Sofie | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 1:51.13 | |
68 | 124 | Ethelberg Thilde | 2009 | HELSINGØR | 0956AF | 25 m | 1:52.13 | |
69 | 84 | Unold Freja | 2009 | HØRSHOLM | 0988AF | 25 m | 1:52.31 | |
70 | 180 | Voigt Malou | 2009 | GENTOFTE | 0988AJ | 25 m | 1:52.31 | |
71 | 70 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 1:53.03 | |
72 | 121 | Jacobsen Karoline Toft | 2009 | HELSINGØR | 0946AF | 25 m | 1:53.61 | |
73 | 33 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | 1:53.71 | |
74 | 208 | Iversen Olivia Maibøll | 2009 | FR.SUND | 0938AI | 25 m | 1:56.02 | |
75 | 134 | Nielsen Julie Preuss | 2009 | GLADSAXE | 0986AA | 25 m | 2:10.71 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 8, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 219 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 1:06.22 | |
2 | 157 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:12.78 | |
3 | 16 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 1:13.40 | |
4 | 129 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 1:14.28 | |
5 | 64 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:14.45 | |
6 | 196 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 1:15.59 | |
7 | 155 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:16.81 | |
8 | 36 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 1:17.24 | |
9 | 239 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 1:17.44 | |
10 | 111 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:17.80 | |
11 | 144 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 1:18.61 | |
12 | 7 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 1:18.84 | |
13 | 72 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:19.55 | |
14 | 51 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:19.56 | |
15 | 58 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 1:19.77 | |
16 | 197 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 1:20.49 | |
17 | 216 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:21.19 | |
18 | 169 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 1:21.30 | |
19 | 17 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 1:21.33 | |
20 | 120 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:21.93 | |
21 | 218 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:21.97 | |
22 | 116 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 1:22.26 | |
23 | 156 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 1:22.29 | |
24 | 98 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 1:22.53 | |
25 | 143 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 1:23.02 | |
26 | 50 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:23.89 | |
27 | 150 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 1:24.14 | |
28 | 238 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 1:24.14 | |
29 | 6 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 1:24.90 | |
30 | 141 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 1:25.34 | |
31 | 114 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 1:25.55 | |
32 | 147 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 1:25.59 | |
33 | 194 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 1:25.64 | |
34 | 214 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 1:25.84 | |
35 | 170 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 1:26.73 | |
36 | 97 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:26.80 | |
37 | 236 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 25 m | 1:26.87 | |
38 | 183 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 1:27.20 | |
39 | 29 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 1:27.58 | |
40 | 117 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 1:28.98 | |
41 | 243 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 1:29.49 | |
42 | 191 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 1:29.67 | |
43 | 2 | Larsen Alexander Merl | 2008 | JYLLINGE | 0853AA | 25 m | 1:29.76 | |
44 | 101 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 1:30.61 | |
45 | 188 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 1:30.73 | |
46 | 235 | Aaby Mads Bruhn | 2008 | SØLLERØD | 0855AA | 25 m | 1:31.53 | |
47 | 119 | Masi Luca de | 2008 | HELSINGØR | 0877AD | 25 m | 1:32.19 | |
48 | 187 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | 1:32.27 | |
49 | 230 | Hertz Nicolai | 2007 | SØLLERØD | 0767AI | 25 m | 1:32.46 | |
50 | 142 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 1:32.73 | |
51 | 149 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 1:32.86 | |
52 | 105 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 1:32.92 | |
53 | 167 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | 1:34.19 | |
54 | 63 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 1:34.37 | |
55 | 174 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 1:34.70 | |
56 | 244 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 1:34.73 | |
57 | 26 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 1:35.44 | |
58 | 146 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 1:35.64 | |
59 | 44 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | 1:37.62 | |
60 | 123 | Wiberg Otto Rud | 2008 | HELSINGØR | 0865AB | 25 m | 1:38.04 | |
61 | 177 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 25 m | 1:38.27 | |
62 | 125 | Andersen Tobias Sune | 2008 | HELSINGØR | 0817AD | 25 m | 1:38.87 | |
63 | 175 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 25 m | 1:39.04 | |
64 | 103 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 1:40.12 | |
65 | 228 | Nygaard Laurits Radmer | 2008 | SØLLERØD | 0807AI | 25 m | 1:43.72 | |
66 | 185 | Ha Rafael | 2008 | GENTOFTE | 0815AJ | 25 m | 1:44.17 | |
67 | 233 | Pereira David | 2008 | SØLLERØD | 0897AJ | 25 m | 1:44.59 | |
68 | 179 | Chiappini Federico | 2008 | GENTOFTE | 0811AC | 25 m | 1:45.96 | |
69 | 122 | Morthorst-Greve Magnus | 2008 | HELSINGØR | 0815AE | 25 m | 1:46.62 | |
70 | 79 | Lending Konrad Falkenberg | 2008 | LYNGBY | 0835AG | 25 m | 1:46.82 | |
71 | 82 | Kofoed Emil Arnum | 2008 | HØRSHOLM | 0867AH | 25 m | 1:46.82 | |
72 | 54 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 1:48.02 | |
73 | 46 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | 1:48.18 | |
74 | 77 | Blangsted Julius Harald | 2008 | LYNGBY | 0855AG | 25 m | 1:48.25 | |
75 | 30 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 1:48.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 9, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 2:26.51 | |
2 | 25 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 2:28.43 | |
3 | 24 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 2:39.67 | |
4 | 137 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 2:43.80 | |
5 | 73 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 2:44.91 | |
6 | 212 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 2:47.15 | |
7 | 211 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 2:48.93 | |
8 | 14 | Olsen Louise | 2008 | SLANGERUP | 0816AF | 25 m | 2:49.55 | |
9 | 15 | Rasmussen Silje | 2008 | SLANGERUP | 0894AF | 25 m | 2:49.97 | |
10 | 1 | Højer Johanne | 2008 | JYLLINGE | 0868AK | 25 m | 2:54.03 | |
11 | 229 | Munk-Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 25 m | 2:56.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 157 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 2:19.44 | |
2 | 52 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 2:26.29 | |
3 | 36 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 2:27.19 | |
4 | 239 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 2:29.18 | |
5 | 72 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 2:30.40 | |
6 | 145 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 2:33.93 | |
7 | 215 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 2:36.81 | |
8 | 238 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 2:38.56 | |
9 | 6 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 2:39.25 | |
10 | 17 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 2:39.67 | |
11 | 37 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 25 m | 2:40.22 | |
12 | 168 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 2:40.33 | |
13 | 27 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 2:41.57 | |
14 | 213 | Grølsted Emil Schønberg | 2007 | FR.SUND | 0781AJ | 25 m | 2:44.02 | |
15 | 209 | Nyland Rasmus | 2007 | FR.SUND | 0789AJ | 25 m | 2:49.30 | |
16 | 210 | Nielsen Mads Dencher | 2007 | FR.SUND | 0779AJ | 25 m | 2:56.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 11, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 251 | Sigma Piger 1 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:25.65 | ||
2 | 81 | Lyngby Unicorns | 2008 | LYNGBY | 25 m | 2:32.44 | ||
3 | 158 | Gsc Piger 1 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 2:33.25 | ||
4 | 252 | Sigma Piger 2 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:35.50 | ||
5 | 201 | Gentofte Piger 1 | 2008 | GENTOFTE | 25 m | 2:37.90 | ||
6 | 253 | Sigma Piger 3 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:37.95 | ||
7 | 126 | Helsingør Piger 1 | 2008 | HELSINGØR | 25 m | 2:39.01 | ||
8 | 248 | A6 Piger 1 | 2008 | A6 | 25 m | 2:42.33 | ||
9 | 159 | Gsc Piger 2 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 2:44.61 | ||
10 | 199 | Gentofte Piger 2 | 2008 | GENTOFTE | 25 m | 2:48.80 | ||
11 | 93 | Ronnie | 2008 | HØRSHOLM | 25 m | 2:51.94 | ||
12 | 242 | Søllerød Sharks | 2008 | SØLLERØD | 25 m | 2:53.59 | ||
13 | 254 | Sigma Piger 4 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:58.79 | ||
14 | 106 | Herlevs Power Piger | 2008 | HERLEV | 25 m | 2:58.91 | ||
15 | 225 | Triton Piger 1 | 2008 | TRITON B | 25 m | 2:59.86 | ||
16 | 250 | A6 Piger 2 | 2008 | A6 | 25 m | 3:00.97 | ||
17 | 160 | Gsc Piger 3 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 3:01.74 | ||
18 | 203 | Gentofte Piger 3 | 2008 | GENTOFTE | 25 m | 3:04.12 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 12, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 162 | Gsc Drenge 1 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:13.26 | ||
2 | 127 | Helsingør Drenge 1 | 2007 | HELSINGØR | 25 m | 2:17.67 | ||
3 | 207 | Gentofte Drenge 1 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:17.75 | ||
4 | 249 | A6 Drenge 1 | 2007 | A6 | 25 m | 2:18.94 | ||
5 | 163 | Gsc Drenge 2 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:23.26 | ||
6 | 57 | Roskilde Vikinger | 2007 | ROSKILDE | 25 m | 2:26.53 | ||
7 | 80 | Lyngby Super Boys | 2007 | LYNGBY | 25 m | 2:28.51 | ||
8 | 240 | Søllerød Sharknados 1 | 2007 | SØLLERØD | 25 m | 2:31.29 | ||
9 | 206 | Gentofte Drenge 2 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:33.20 | ||
10 | 255 | Sigma Drenge 1 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:33.30 | ||
11 | 257 | Frederikssund Drenge | 2007 | FR.SUND | 25 m | 2:34.29 | ||
12 | 128 | Helsingør Drenge 2 | 2007 | HELSINGØR | 25 m | 2:37.88 | ||
13 | 107 | Herlevs Kanon Konger | 2007 | HERLEV | 25 m | 2:38.16 | ||
14 | 166 | Gsc Drenge 4 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:39.80 | ||
15 | 205 | Gentofte Drenge 3 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:41.39 | ||
16 | 164 | Gsc Drenge 3 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:44.75 | ||
17 | 256 | Sigma Drenge 2 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:50.59 | ||
18 | 95 | Ronnie | 2007 | HØRSHOLM | 25 m | 3:02.81 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 43 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 1:07.34 | |
2 | 24 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:12.89 | |
3 | 137 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:13.39 | |
4 | 42 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 1:14.26 | |
5 | 76 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 1:14.65 | |
6 | 90 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:14.73 | |
7 | 23 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 1:14.82 | |
8 | 59 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 1:14.95 | |
9 | 15 | Rasmussen Silje | 2008 | SLANGERUP | 0894AF | 25 m | 1:15.71 | |
10 | 130 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:16.60 | |
11 | 40 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 1:17.23 | |
12 | 73 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 1:18.57 | |
13 | 1 | Højer Johanne | 2008 | JYLLINGE | 0868AK | 25 m | 1:18.60 | |
14 | 68 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 1:19.51 | |
15 | 198 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 1:20.37 | |
16 | 229 | Munk-Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 25 m | 1:20.70 | |
17 | 234 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 25 m | 1:20.90 | |
18 | 217 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 1:20.95 | |
19 | 86 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 1:21.12 | |
20 | 211 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 1:21.20 | |
21 | 102 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 1:21.83 | |
22 | 237 | Halskov Mia | 2009 | SØLLERØD | 0916AC | 25 m | 1:23.22 | |
23 | 231 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 25 m | 1:25.32 | |
24 | 104 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 1:26.04 | |
25 | 132 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 1:26.05 | |
26 | 192 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 1:26.40 | |
27 | 49 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:26.82 | |
28 | 220 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 1:29.32 | |
29 | 173 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 1:29.89 | |
30 | 62 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 1:30.10 | |
31 | 3 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | JYLLINGE | 0974AD | 25 m | 1:30.32 | |
32 | 60 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:31.01 | |
33 | 135 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 1:31.38 | |
34 | 70 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 1:31.44 | |
35 | 172 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | 1:31.48 | |
36 | 31 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | 1:32.19 | |
37 | 184 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 1:32.33 | |
38 | 61 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 1:32.37 | |
39 | 89 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 25 m | 1:33.55 | |
40 | 139 | Fallenkamp Mathilde | 2009 | GLADSAXE | 0926AA | 25 m | 1:33.63 | |
41 | 65 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 1:35.34 | |
42 | 35 | Clemmensen Sofie | 2009 | BIRKERØD | 0928AJ | 25 m | 1:35.89 | |
43 | 11 | Grynnerup Signe | 2009 | SLANGERUP | 0946AE | 25 m | 1:37.03 | |
44 | 88 | Franco-Koed Rosa May | 2009 | HØRSHOLM | 0998AI | 25 m | 1:37.03 | |
45 | 84 | Unold Freja | 2009 | HØRSHOLM | 0988AF | 25 m | 1:37.28 | |
46 | 18 | Gentin Karoline Melholt | 2009 | SLANGERUP | 0956AH | 25 m | 1:40.00 | |
47 | 92 | Schmiegelow Emma Majo | 2009 | HØRSHOLM | 0902AE | 25 m | 1:47.56 | |
48 | 180 | Voigt Malou | 2009 | GENTOFTE | 0988AJ | 25 m | 2:02.34 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 219 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 59.57 | |
2 | 157 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:03.08 | |
3 | 196 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 1:04.57 | |
4 | 36 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 1:06.23 | |
5 | 7 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 1:06.24 | |
6 | 111 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:06.79 | |
7 | 239 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 1:07.07 | |
8 | 155 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:07.31 | |
9 | 52 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:07.67 | |
10 | 64 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:08.50 | |
11 | 143 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 1:08.65 | |
12 | 51 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:09.25 | |
13 | 145 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:09.40 | |
14 | 16 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 1:09.42 | |
15 | 17 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 1:09.58 | |
16 | 238 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 1:09.58 | |
17 | 50 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:11.00 | |
18 | 156 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 1:11.25 | |
19 | 116 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 1:11.27 | |
20 | 215 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:11.77 | |
21 | 27 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 1:12.11 | |
22 | 120 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:12.44 | |
23 | 236 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 25 m | 1:12.60 | |
24 | 226 | Paaske Johan | 2007 | SØLLERØD | 0719AG | 25 m | 1:12.67 | |
25 | 72 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:13.08 | |
26 | 37 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 25 m | 1:13.15 | |
27 | 6 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 1:13.17 | |
28 | 170 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 1:13.53 | |
29 | 101 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 1:14.79 | |
30 | 169 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 1:14.91 | |
31 | 2 | Larsen Alexander Merl | 2008 | JYLLINGE | 0853AA | 25 m | 1:14.92 | |
32 | 114 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 1:15.22 | |
33 | 53 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 1:15.67 | |
34 | 141 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 1:15.77 | |
35 | 10 | Midtgaard Gustav | 2008 | SLANGERUP | 0843AD | 25 m | 1:17.16 | |
36 | 235 | Aaby Mads Bruhn | 2008 | SØLLERØD | 0855AA | 25 m | 1:17.22 | |
37 | 209 | Nyland Rasmus | 2007 | FR.SUND | 0789AJ | 25 m | 1:19.41 | |
38 | 117 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 1:19.54 | |
39 | 142 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 1:19.69 | |
40 | 63 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 1:19.71 | |
41 | 149 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 1:20.22 | |
42 | 29 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 1:20.31 | |
43 | 146 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 1:20.38 | |
44 | 30 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 1:20.79 | |
45 | 244 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 1:23.47 | |
46 | 182 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 25 m | 1:24.66 | |
47 | 246 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 1:25.02 | |
48 | 125 | Andersen Tobias Sune | 2008 | HELSINGØR | 0817AD | 25 m | 1:25.91 | |
49 | 54 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 1:26.04 | |
50 | 87 | Semklo Nicolaj | 2008 | HØRSHOLM | 0817AI | 25 m | 1:26.68 | |
51 | 174 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 1:26.85 | |
52 | 44 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | 1:27.27 | |
53 | 66 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 1:28.16 | |
54 | 103 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 1:28.30 | |
55 | 105 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 1:28.44 | |
56 | 177 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 25 m | 1:28.47 | |
57 | 26 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 1:28.75 | |
58 | 175 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 25 m | 1:29.13 | |
59 | 183 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 1:29.97 | |
60 | 91 | Vissing William Brigsted | 2008 | HØRSHOLM | 0809AH | 25 m | 1:31.29 | |
61 | 32 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 1:31.33 | |
62 | 28 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 1:32.35 | |
63 | 151 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 1:34.16 | |
64 | 223 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 1:37.91 | |
65 | 55 | Azzam Hussein | 2008 | ROSKILDE | 0873AM | 25 m | 1:47.70 | |
66 | 83 | Türck Emil Slente | 2008 | HØRSHOLM | 0897AH | 25 m | 1:51.31 | |
67 | 79 | Lending Konrad Falkenberg | 2008 | LYNGBY | 0835AG | 25 m | 1:52.52 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 15, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 25 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 32.50 | |
2 | 137 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 35.43 | |
3 | 140 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 36.62 | |
4 | 212 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 36.89 | |
5 | 202 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 37.07 | |
6 | 69 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 37.14 | |
7 | 41 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 37.29 | |
8 | 23 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 37.39 | |
9 | 24 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 38.22 | |
10 | 133 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 39.32 | |
11 | 15 | Rasmussen Silje | 2008 | SLANGERUP | 0894AF | 25 m | 39.70 | |
12 | 38 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 39.98 | |
13 | 115 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 40.16 | |
14 | 113 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 40.17 | |
15 | 211 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 40.25 | |
16 | 19 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 40.44 | |
17 | 102 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 40.76 | |
18 | 195 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 41.04 | |
19 | 75 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 41.37 | |
20 | 45 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 41.69 | |
21 | 14 | Olsen Louise | 2008 | SLANGERUP | 0816AF | 25 m | 42.13 | |
22 | 49 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 42.25 | |
23 | 13 | Lykke Sofie | 2008 | SLANGERUP | 0814AH | 25 m | 42.56 | |
24 | 21 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 42.64 | |
25 | 20 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 42.76 | |
26 | 234 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 25 m | 42.86 | |
27 | 221 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 43.06 | |
28 | 62 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 43.71 | |
29 | 61 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 44.29 | |
30 | 138 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 44.59 | |
31 | 220 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 46.69 | |
32 | 104 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 47.14 | |
33 | 65 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 47.28 | |
34 | 237 | Halskov Mia | 2009 | SØLLERØD | 0916AC | 25 m | 47.33 | |
35 | 89 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 25 m | 47.52 | |
36 | 70 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 48.59 | |
37 | 48 | Lind-Christensen Sofie | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 50.36 | |
38 | 132 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 50.44 | |
39 | 11 | Grynnerup Signe | 2009 | SLANGERUP | 0946AE | 25 m | 51.64 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 16, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 157 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 30.86 | |
2 | 129 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 31.34 | |
3 | 144 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 31.34 | |
4 | 7 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 32.92 | |
5 | 111 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 32.99 | |
6 | 17 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 33.03 | |
7 | 16 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 34.09 | |
8 | 197 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 34.33 | |
9 | 50 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 34.36 | |
10 | 52 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 34.48 | |
11 | 145 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 34.93 | |
12 | 36 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 35.46 | |
13 | 58 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 35.64 | |
14 | 6 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 35.70 | |
15 | 116 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 35.76 | |
16 | 238 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 35.78 | |
17 | 150 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 36.21 | |
18 | 168 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 36.47 | |
19 | 218 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 36.53 | |
20 | 143 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 37.73 | |
21 | 98 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 37.75 | |
22 | 156 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 38.00 | |
23 | 141 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 38.06 | |
24 | 214 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 38.17 | |
25 | 194 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 38.21 | |
26 | 188 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 38.28 | |
27 | 37 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 25 m | 38.32 | |
28 | 189 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 38.61 | |
29 | 243 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 38.64 | |
30 | 216 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 38.66 | |
31 | 226 | Paaske Johan | 2007 | SØLLERØD | 0719AG | 25 m | 39.71 | |
32 | 28 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 39.78 | |
33 | 26 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 39.85 | |
34 | 105 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 39.87 | |
35 | 170 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 39.92 | |
36 | 215 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 40.09 | |
37 | 63 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 40.14 | |
38 | 147 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 40.16 | |
39 | 152 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 40.21 | |
40 | 142 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 40.37 | |
41 | 191 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 40.57 | |
42 | 97 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 40.63 | |
43 | 101 | Cortsen Nicolaj | 2007 | HERLEV | 0735AL | 25 m | 40.70 | |
44 | 183 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 41.34 | |
45 | 149 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 42.53 | |
46 | 74 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 42.93 | |
47 | 146 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 45.60 | |
48 | 10 | Midtgaard Gustav | 2008 | SLANGERUP | 0843AD | 25 m | 45.86 | |
49 | 66 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 46.37 | |
50 | 167 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | 46.37 | |
51 | 125 | Andersen Tobias Sune | 2008 | HELSINGØR | 0817AD | 25 m | 46.97 | |
52 | 235 | Aaby Mads Bruhn | 2008 | SØLLERØD | 0855AA | 25 m | 47.72 | |
53 | 174 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 47.74 | |
54 | 30 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 48.14 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 17, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 78 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:26.72 | |
2 | 43 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 1:26.98 | |
3 | 20 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 1:31.56 | |
4 | 42 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 1:32.58 | |
5 | 60 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 1:34.09 | |
6 | 130 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:34.22 | |
7 | 193 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 1:34.30 | |
8 | 41 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 1:34.35 | |
9 | 39 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 1:35.51 | |
10 | 75 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 1:37.44 | |
11 | 118 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 1:37.53 | |
12 | 21 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 1:40.06 | |
13 | 59 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 1:40.86 | |
14 | 154 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 1:40.90 | |
15 | 153 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 1:41.79 | |
16 | 198 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 1:42.07 | |
17 | 212 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 1:42.12 | |
18 | 136 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:42.46 | |
19 | 40 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 1:42.72 | |
20 | 62 | Mollerup Emma | 2009 | LYNGBY | 0974AE | 25 m | 1:43.55 | |
21 | 131 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 1:43.87 | |
22 | 68 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 1:43.98 | |
23 | 67 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 1:44.32 | |
24 | 73 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 1:44.45 | |
25 | 86 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 1:44.73 | |
26 | 14 | Olsen Louise | 2008 | SLANGERUP | 0816AF | 25 m | 1:44.81 | |
27 | 217 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 1:45.60 | |
28 | 49 | Maeyer Eva De | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:45.68 | |
29 | 237 | Halskov Mia | 2009 | SØLLERØD | 0916AC | 25 m | 1:46.82 | |
30 | 247 | Kandborg Klara | 2008 | VÆRLØSE | 0828AO | 25 m | 1:47.18 | |
31 | 104 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 0984AC | 25 m | 1:51.03 | |
32 | 9 | Larsen Dyveke | 2009 | SLANGERUP | 0956AE | 25 m | 1:56.09 | |
33 | 3 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | JYLLINGE | 0974AD | 25 m | 1:58.61 | |
34 | 231 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 25 m | 1:58.83 | |
35 | 184 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 1:58.84 | |
36 | 84 | Unold Freja | 2009 | HØRSHOLM | 0988AF | 25 m | 2:03.93 | |
37 | 134 | Nielsen Julie Preuss | 2009 | GLADSAXE | 0986AA | 25 m | 2:04.96 | |
38 | 135 | Hansen Kamille Løkkegaard | 2009 | GLADSAXE | 0936AA | 25 m | 2:06.15 | |
39 | 227 | Heegaard Kristine | 2009 | SØLLERØD | 0912AH | 25 m | 2:06.36 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 18, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 64 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:25.19 | |
2 | 155 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:25.90 | |
3 | 16 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 1:27.08 | |
4 | 129 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 1:29.23 | |
5 | 58 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 1:29.56 | |
6 | 218 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:29.66 | |
7 | 120 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:30.08 | |
8 | 147 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 1:30.59 | |
9 | 196 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 1:30.61 | |
10 | 114 | Hertz Andreas Frommelt | 2008 | HELSINGØR | 0835AB | 25 m | 1:32.52 | |
11 | 169 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 1:33.44 | |
12 | 152 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 1:34.13 | |
13 | 239 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 1:35.13 | |
14 | 51 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:37.20 | |
15 | 110 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | 1:37.40 | |
16 | 214 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 1:38.18 | |
17 | 27 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 1:40.39 | |
18 | 244 | Laursen Kasper Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0899AD | 25 m | 1:41.81 | |
19 | 210 | Nielsen Mads Dencher | 2007 | FR.SUND | 0779AJ | 25 m | 1:41.93 | |
20 | 150 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 1:42.00 | |
21 | 246 | Boisen Sebastian Øster | 2008 | VÆRLØSE | 0873AJ | 25 m | 1:43.34 | |
22 | 66 | Madsen Sebastian Niemann | 2008 | LYNGBY | 0845AG | 25 m | 1:45.61 | |
23 | 2 | Larsen Alexander Merl | 2008 | JYLLINGE | 0853AA | 25 m | 1:47.04 | |
24 | 29 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 1:47.09 | |
25 | 167 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | 1:48.53 | |
26 | 187 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | 1:48.93 | |
27 | 183 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 1:50.24 | |
28 | 4 | Nielsen Jens | 2008 | JYLLINGE | 0877AF | 25 m | 1:52.47 | |
29 | 74 | Wagner Bertram | 2008 | LYNGBY | 0859AB | 25 m | 1:53.14 | |
30 | 77 | Blangsted Julius Harald | 2008 | LYNGBY | 0855AG | 25 m | 1:54.03 | |
31 | 149 | Pedersen Nikolaj Skak | 2008 | GLADSAXE | 0827AC | 25 m | 1:54.87 | |
32 | 123 | Wiberg Otto Rud | 2008 | HELSINGØR | 0865AB | 25 m | 1:55.35 | |
33 | 26 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 1:56.31 | |
34 | 175 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 25 m | 1:56.41 | |
35 | 228 | Nygaard Laurits Radmer | 2008 | SØLLERØD | 0807AI | 25 m | 1:56.43 | |
36 | 151 | Jørgensen William Bank | 2008 | GLADSAXE | 0843AE | 25 m | 1:56.68 | |
37 | 185 | Ha Rafael | 2008 | GENTOFTE | 0815AJ | 25 m | 2:00.43 | |
38 | 55 | Azzam Hussein | 2008 | ROSKILDE | 0873AM | 25 m | 2:02.02 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 19, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 25 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 34.76 | |
2 | 24 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 38.24 | |
3 | 43 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 38.43 | |
4 | 113 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 38.61 | |
5 | 69 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 38.69 | |
6 | 115 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 38.72 | |
7 | 76 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 39.19 | |
8 | 212 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 40.17 | |
9 | 109 | Redestam Filippa | 2008 | HELSINGØR | 0814AM | 25 m | 40.48 | |
10 | 23 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 40.55 | |
11 | 61 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 40.58 | |
12 | 245 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 40.90 | |
13 | 100 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 41.03 | |
14 | 90 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 41.25 | |
15 | 136 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 41.28 | |
16 | 154 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 41.29 | |
17 | 73 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 41.56 | |
18 | 15 | Rasmussen Silje | 2008 | SLANGERUP | 0894AF | 25 m | 41.58 | |
19 | 78 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 41.71 | |
20 | 231 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 25 m | 42.27 | |
21 | 153 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 42.35 | |
22 | 193 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 42.46 | |
23 | 133 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 42.51 | |
24 | 86 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 42.63 | |
25 | 14 | Olsen Louise | 2008 | SLANGERUP | 0816AF | 25 m | 42.75 | |
26 | 234 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 25 m | 42.76 | |
27 | 102 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 42.80 | |
28 | 68 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 42.84 | |
29 | 19 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 42.92 | |
30 | 124 | Ethelberg Thilde | 2009 | HELSINGØR | 0956AF | 25 m | 43.13 | |
31 | 1 | Højer Johanne | 2008 | JYLLINGE | 0868AK | 25 m | 43.26 | |
32 | 232 | Drengsgaard Anna Heiberg | 2008 | SØLLERØD | 0832AK | 25 m | 43.31 | |
33 | 8 | Thejlman Lina | 2008 | SLANGERUP | 0868AC | 25 m | 43.35 | |
34 | 184 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 43.36 | |
35 | 211 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 43.62 | |
36 | 118 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 43.78 | |
37 | 192 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 43.81 | |
38 | 60 | Textor-Broch Ellen | 2009 | LYNGBY | 0942AA | 25 m | 43.93 | |
39 | 221 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 43.95 | |
40 | 229 | Munk-Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 25 m | 43.97 | |
41 | 190 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | 44.14 | |
42 | 38 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 44.18 | |
43 | 5 | Juhler Liv Frost | 2008 | JYLLINGE | 0874AJ | 25 m | 44.23 | |
44 | 65 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 44.38 | |
45 | 186 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | 45.39 | |
46 | 11 | Grynnerup Signe | 2009 | SLANGERUP | 0946AE | 25 m | 45.68 | |
47 | 3 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | JYLLINGE | 0974AD | 25 m | 45.74 | |
48 | 220 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 46.07 | |
49 | 132 | Mcpherran Emma | 2009 | GLADSAXE | 0986AB | 25 m | 46.23 | |
50 | 70 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 46.38 | |
51 | 172 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | 47.39 | |
52 | 89 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 25 m | 47.41 | |
53 | 85 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 25 m | 47.64 | |
54 | 181 | Avnsø Marie Louise | 2009 | GENTOFTE | 0942AD | 25 m | 47.98 | |
55 | 48 | Lind-Christensen Sofie | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 48.09 | |
56 | 173 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 48.21 | |
57 | 227 | Heegaard Kristine | 2009 | SØLLERØD | 0912AH | 25 m | 48.24 | |
58 | 34 | Dugbæk Liva | 2009 | BIRKERØD | 0978AG | 25 m | 48.73 | |
59 | 9 | Larsen Dyveke | 2009 | SLANGERUP | 0956AE | 25 m | 49.54 | |
60 | 33 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | 50.95 | |
61 | 178 | Riisgaard Emma Lind | 2009 | GENTOFTE | 0934AD | 25 m | 51.33 | |
62 | 92 | Schmiegelow Emma Majo | 2009 | HØRSHOLM | 0902AE | 25 m | 51.34 | |
63 | 222 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 51.40 | |
64 | 35 | Clemmensen Sofie | 2009 | BIRKERØD | 0928AJ | 25 m | 51.53 | |
65 | 180 | Voigt Malou | 2009 | GENTOFTE | 0988AJ | 25 m | 52.24 | |
66 | 84 | Unold Freja | 2009 | HØRSHOLM | 0988AF | 25 m | 52.52 | |
67 | 31 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | 52.79 | |
68 | 121 | Jacobsen Karoline Toft | 2009 | HELSINGØR | 0946AF | 25 m | 52.91 | |
69 | 12 | Capito Melissa Walther | 2009 | SLANGERUP | 0936AE | 25 m | 53.17 | |
70 | 99 | Svendsen Silke | 2009 | HERLEV | 0958AB | 25 m | 56.50 | |
71 | 47 | Steinmann Selma | 2009 | ALLERØD | 0982AE | 25 m | 1:01.88 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 20, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 219 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 29.96 | |
2 | 155 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 33.40 | |
3 | 7 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 33.51 | |
4 | 111 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 33.53 | |
5 | 145 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 35.74 | |
6 | 116 | Gefke Anders Rye | 2008 | HELSINGØR | 0855AB | 25 m | 36.06 | |
7 | 72 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 36.24 | |
8 | 197 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 36.36 | |
9 | 143 | Kruc Damjan | 2008 | GLADSAXE | 0823AI | 25 m | 36.38 | |
10 | 6 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 36.43 | |
11 | 52 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 36.70 | |
12 | 53 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 36.86 | |
13 | 216 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 37.41 | |
14 | 117 | Zahle Bastian | 2008 | HELSINGØR | 0825AE | 25 m | 37.64 | |
15 | 168 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 37.66 | |
16 | 215 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 37.79 | |
17 | 27 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 37.96 | |
18 | 150 | Moefelt Villads | 2008 | GLADSAXE | 0825AB | 25 m | 37.97 | |
19 | 170 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 38.11 | |
20 | 105 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 0887AD | 25 m | 38.32 | |
21 | 194 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 38.36 | |
22 | 243 | Laursen Christian Kempel | 2008 | VÆRLØSE | 0849AD | 25 m | 38.77 | |
23 | 191 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 38.98 | |
24 | 236 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 25 m | 39.12 | |
25 | 230 | Hertz Nicolai | 2007 | SØLLERØD | 0767AI | 25 m | 40.01 | |
26 | 226 | Paaske Johan | 2007 | SØLLERØD | 0719AG | 25 m | 40.59 | |
27 | 29 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 40.64 | |
28 | 2 | Larsen Alexander Merl | 2008 | JYLLINGE | 0853AA | 25 m | 40.82 | |
29 | 141 | Bruhn Andreas Bartholin | 2008 | GLADSAXE | 0873AB | 25 m | 40.82 | |
30 | 103 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 41.09 | |
31 | 63 | Riis Mathias | 2008 | LYNGBY | 0869AB | 25 m | 41.17 | |
32 | 146 | Hiort Nicklas | 2008 | GLADSAXE | 0891AE | 25 m | 41.45 | |
33 | 235 | Aaby Mads Bruhn | 2008 | SØLLERØD | 0855AA | 25 m | 42.08 | |
34 | 174 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 42.71 | |
35 | 175 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 25 m | 43.34 | |
36 | 142 | Molin Andreas | 2008 | GLADSAXE | 0893AB | 25 m | 43.59 | |
37 | 187 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | 44.22 | |
38 | 171 | Christensen Anders | 2008 | GENTOFTE | 0891AF | 25 m | 44.62 | |
39 | 123 | Wiberg Otto Rud | 2008 | HELSINGØR | 0865AB | 25 m | 44.86 | |
40 | 228 | Nygaard Laurits Radmer | 2008 | SØLLERØD | 0807AI | 25 m | 45.33 | |
41 | 125 | Andersen Tobias Sune | 2008 | HELSINGØR | 0817AD | 25 m | 45.43 | |
42 | 4 | Nielsen Jens | 2008 | JYLLINGE | 0877AF | 25 m | 45.53 | |
43 | 122 | Morthorst-Greve Magnus | 2008 | HELSINGØR | 0815AE | 25 m | 45.86 | |
44 | 177 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 25 m | 45.93 | |
45 | 10 | Midtgaard Gustav | 2008 | SLANGERUP | 0843AD | 25 m | 46.09 | |
46 | 46 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | 46.58 | |
47 | 223 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 46.72 | |
48 | 179 | Chiappini Federico | 2008 | GENTOFTE | 0811AC | 25 m | 47.21 | |
49 | 233 | Pereira David | 2008 | SØLLERØD | 0897AJ | 25 m | 47.22 | |
50 | 30 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 47.29 | |
51 | 167 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | 47.47 | |
52 | 87 | Semklo Nicolaj | 2008 | HØRSHOLM | 0817AI | 25 m | 47.75 | |
53 | 185 | Ha Rafael | 2008 | GENTOFTE | 0815AJ | 25 m | 48.48 | |
54 | 83 | Türck Emil Slente | 2008 | HØRSHOLM | 0897AH | 25 m | 48.72 | |
55 | 28 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 49.10 | |
56 | 55 | Azzam Hussein | 2008 | ROSKILDE | 0873AM | 25 m | 49.22 | |
57 | 91 | Vissing William Brigsted | 2008 | HØRSHOLM | 0809AH | 25 m | 50.91 | |
58 | 32 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 57.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 21, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 25 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 2:43.82 | |
2 | 137 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 2:59.57 | |
3 | 78 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 3:01.50 | |
4 | 42 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 3:01.80 | |
5 | 59 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 3:02.83 | |
6 | 69 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 3:02.97 | |
7 | 76 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 3:04.70 | |
8 | 41 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 3:06.64 | |
9 | 40 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 3:09.21 | |
10 | 140 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 3:10.38 | |
11 | 130 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 3:12.83 | |
12 | 45 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 3:13.09 | |
13 | 20 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 3:14.30 | |
14 | 75 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 3:15.91 | |
15 | 202 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 3:16.23 | |
16 | 19 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 3:16.66 | |
17 | 38 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 3:17.32 | |
18 | 21 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 3:17.69 | |
19 | 195 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 3:30.89 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 22, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 219 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 2:22.27 | |
2 | 157 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 2:34.74 | |
3 | 64 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 2:40.45 | |
4 | 239 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 2:45.77 | |
5 | 72 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 2:46.03 | |
6 | 216 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 2:47.83 | |
7 | 36 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 2:48.68 | |
8 | 17 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 2:48.74 | |
9 | 58 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 2:51.42 | |
10 | 156 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 2:51.65 | |
11 | 129 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 2:51.74 | |
12 | 196 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 2:53.88 | |
13 | 168 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 2:54.15 | |
14 | 51 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 2:55.74 | |
15 | 144 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 2:56.52 | |
16 | 218 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 2:59.31 | |
17 | 50 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 3:00.47 | |
18 | 238 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 3:02.05 | |
19 | 197 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 3:02.08 | |
20 | 37 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 25 m | 3:02.36 | |
21 | 97 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 3:02.56 | |
22 | 236 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 25 m | 3:03.31 | |
23 | 188 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 3:24.99 | |
24 | 189 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 3:25.17 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 23, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 251 | Sigma Piger 1 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:07.85 | ||
2 | 252 | Sigma Piger 2 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:15.88 | ||
3 | 81 | Lyngby Unicorns | 2008 | LYNGBY | 25 m | 2:17.01 | ||
4 | 158 | Gsc Piger 1 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 2:17.12 | ||
5 | 126 | Helsingør Piger 1 | 2008 | HELSINGØR | 25 m | 2:18.90 | ||
6 | 242 | Søllerød Sharks | 2008 | SØLLERØD | 25 m | 2:20.85 | ||
7 | 201 | Gentofte Piger 1 | 2008 | GENTOFTE | 25 m | 2:21.70 | ||
8 | 248 | A6 Piger 1 | 2008 | A6 | 25 m | 2:21.76 | ||
9 | 159 | Gsc Piger 2 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 2:25.76 | ||
10 | 253 | Sigma Piger 3 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:26.46 | ||
11 | 93 | Ronnie | 2008 | HØRSHOLM | 25 m | 2:28.56 | ||
12 | 199 | Gentofte Piger 2 | 2008 | GENTOFTE | 25 m | 2:31.41 | ||
13 | 160 | Gsc Piger 3 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 2:32.29 | ||
14 | 203 | Gentofte Piger 3 | 2008 | GENTOFTE | 25 m | 2:33.09 | ||
15 | 250 | A6 Piger 2 | 2008 | A6 | 25 m | 2:33.69 | ||
16 | 225 | Triton Piger 1 | 2008 | TRITON B | 25 m | 2:36.71 | ||
17 | 254 | Sigma Piger 4 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:40.48 | ||
18 | 106 | Herlevs Power Piger | 2008 | HERLEV | 25 m | 2:41.41 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |
Løb 24, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 162 | Gsc Drenge 1 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 1:59.01 | ||
2 | 127 | Helsingør Drenge 1 | 2007 | HELSINGØR | 25 m | 2:03.66 | ||
3 | 249 | A6 Drenge 1 | 2007 | A6 | 25 m | 2:04.21 | ||
4 | 207 | Gentofte Drenge 1 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:06.10 | ||
5 | 163 | Gsc Drenge 2 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:06.80 | ||
6 | 240 | Søllerød Sharknados 1 | 2007 | SØLLERØD | 25 m | 2:07.47 | ||
7 | 57 | Roskilde Vikinger | 2007 | ROSKILDE | 25 m | 2:08.87 | ||
8 | 255 | Sigma Drenge 1 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:09.35 | ||
9 | 80 | Lyngby Super Boys | 2007 | LYNGBY | 25 m | 2:11.99 | ||
10 | 257 | Frederikssund Drenge | 2007 | FR.SUND | 25 m | 2:13.22 | ||
11 | 206 | Gentofte Drenge 2 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:14.89 | ||
12 | 164 | Gsc Drenge 3 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:15.06 | ||
13 | 128 | Helsingør Drenge 2 | 2007 | HELSINGØR | 25 m | 2:15.88 | ||
14 | 107 | Herlevs Kanon Konger | 2007 | HERLEV | 25 m | 2:18.22 | ||
15 | 205 | Gentofte Drenge 3 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:20.63 | ||
16 | 256 | Sigma Drenge 2 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:28.84 | ||
17 | 95 | Ronnie | 2007 | HØRSHOLM | 25 m | 2:30.01 | ||
18 | 241 | Søllerød Sharknados 2 | 2007 | SØLLERØD | 25 m | 2:31.28 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |