Ohjelma Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 25 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 1:14.02 | |
2 | 202 | Laan Tess van der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 1:18.32 | |
3 | 69 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:22.95 | |
4 | 24 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:23.11 | |
5 | 76 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 1:24.24 | |
6 | 59 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 1:24.30 | |
7 | 115 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 1:25.44 | |
8 | 78 | Madsen Wilma Adelhardt | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:26.12 | |
9 | 15 | Rasmussen Silje | 2008 | SLANGERUP | 0894AF | 25 m | 1:26.31 | |
10 | 23 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 1:27.27 | |
11 | 133 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 1:28.55 | |
12 | 14 | Olsen Louise | 2008 | SLANGERUP | 0816AF | 25 m | 1:28.71 | |
13 | 61 | Teilmann Ellen-Mai | 2009 | LYNGBY | 0964AE | 25 m | 1:29.10 | |
14 | 19 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 1:29.22 | |
15 | 136 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:29.35 | |
16 | 245 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 1:29.66 | |
17 | 41 | Flach Isabella | 2008 | ALLERØD | 0842AG | 25 m | 1:29.73 | |
18 | 113 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 1:29.83 | |
19 | 90 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:30.67 | |
20 | 75 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 1:31.72 | |
21 | 8 | Thejlman Lina | 2008 | SLANGERUP | 0868AC | 25 m | 1:31.78 | |
22 | 153 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 1:32.14 | |
23 | 45 | Geneser Alma Lanng | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:32.49 | |
24 | 229 | Munk-Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 25 m | 1:32.50 | |
25 | 100 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 1:33.08 | |
26 | 21 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 1:33.30 | |
27 | 65 | Ljusheva Sara | 2009 | LYNGBY | 0976AE | 25 m | 1:33.42 | |
28 | 190 | Fæste Emilie Franck | 2008 | GENTOFTE | 0858AO | 25 m | 1:33.72 | |
29 | 173 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 1:34.12 | |
30 | 232 | Drengsgaard Anna Heiberg | 2008 | SØLLERØD | 0832AK | 25 m | 1:34.57 | |
31 | 224 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 25 m | 1:35.58 | |
32 | 231 | Pedersen Anna Bjerre | 2009 | SØLLERØD | 0936AG | 25 m | 1:35.71 | |
33 | 3 | Abildgaard Caja Basler | 2009 | JYLLINGE | 0974AD | 25 m | 1:36.38 | |
34 | 102 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 1:37.21 | |
35 | 5 | Juhler Liv Frost | 2008 | JYLLINGE | 0874AJ | 25 m | 1:39.91 | |
36 | 70 | Mattson Freya Ploug | 2009 | LYNGBY | 0938AG | 25 m | 1:40.16 | |
37 | 71 | Mikkelsen Kamille Drejer | 2009 | LYNGBY | 0944AE | 25 m | 1:40.19 | |
38 | 234 | Nørskov Emma | 2009 | SØLLERØD | 0956AC | 25 m | 1:40.67 | |
39 | 186 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | 1:41.72 | |
40 | 124 | Ethelberg Thilde | 2009 | HELSINGØR | 0956AF | 25 m | 1:41.93 | |
41 | 11 | Grynnerup Signe | 2009 | SLANGERUP | 0946AE | 25 m | 1:44.64 | |
42 | 181 | Avnsø Marie Louise | 2009 | GENTOFTE | 0942AD | 25 m | 1:46.01 | |
43 | 9 | Larsen Dyveke | 2009 | SLANGERUP | 0956AE | 25 m | 1:46.14 | |
44 | 172 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | 1:46.26 | |
45 | 48 | Lind-Christensen Sofie | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 1:47.39 | |
46 | 222 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 1:49.51 | |
47 | 56 | Hauch Karoline | 2009 | ROSKILDE | 0936AJ | 25 m | 1:49.66 | |
48 | 34 | Dugbæk Liva | 2009 | BIRKERØD | 0978AG | 25 m | 2:00.41 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 25 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 15:57 |