2020-10-22   11:21:10
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sigma Allerød Open 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag

6_S
Løb 6, 200m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
110  Kaya Mert  2001  KØGE  0193AF  25 m  2:14.19   
230  Hansen Victor Juhl  2007  GLADSAXE  0719AE  25 m  2:29.38   
239  Schou Andreas Kelstrup  2005  GLADSAXE  0539AE  25 m  2:40.17   
301  Segato Marius Hedvang  2007  TUNE  0791AD  25 m  2:43.00   
117  Holm Frederik William  2007  ISHØJ  0727AE  25 m  2:50.17   
200  Bjørneborg Victor  2007  GREVE  0729AD  25 m  2:50.54   
280  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  50 m  2:52.07   
75  Korger Lucas  2007  ALLERØD  0763AF  25 m  2:53.45   
36  Hargreaves Joe  2008  BIRKERØD  0893AA  25 m  2:54.34   
10  90  Bastillini-Noval Charlie  2007  KØGE  0727AG  25 m  2:57.72   
11  104  Sommer Malthe  2009  KØGE  0933AA  25 m  3:01.12   
12  188  Thorngreen Joachim Nyvang  2007  HILLERØD  0757AG  25 m  3:01.84   
13  226  Bang Cornelius Borgaard  2007  GLADSAXE  0787AE  25 m  3:06.54   
14  34  Villadsen Joachim Sundbæk  2007  BIRKERØD  0713AF  25 m  3:06.64   
15  199  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GREVE  0763AC  25 m  3:07.70   
16  198  Dimon Mark  2006  GREVE  0667AJ  50 m  3:08.70   
17  86  Andersen Jeppe Borring  2008  ALLERØD  0887AC  25 m  3:14.53   
18  302  Nielsen Tristan Hovedskov  2007  TUNE  0741AH  25 m  3:16.88   
19  35  Højfeldt Lukas  2008  BIRKERØD  0805AD  25 m  3:21.76   
20  94  Severinsen Pelle Chr.  2008  KØGE  0831AB  25 m  3:22.33   
21  91  Hejl-Rasmussen Gustav  2007  KØGE  0775AG  25 m  3:22.35   
22  268  Ha Rafael  2008  GENTOFTE  0815AJ  25 m  3:29.43   
23  251  Chiappini Federico  2008  GENTOFTE  0811AC  25 m  3:32.36   
24  13  Prüsse-Olsen Mikkel  2009  SLAGELSE  0931AF  25 m  3:39.77   
25  294  Ploug David Warberg  2006  TRITON B  0673AQ  25 m  3:43.50   
26  17  Augustesen Mikkel  2008  SLAGELSE  0883AF  25 m  3:44.34   
27  289  Andersen Silas Argueta  2010  TRITON B  1013AB  50 m  3:54.14   
28  277  Nielsen Alexander  2006  TRITON B  0697AD  50 m  4:13.30   
29  12  Thrysøe Jonatan  2009  SLAGELSE  0901AE  25 m  4:19.33   
30  56  Dahl Sofus Borlund  2007  BIRKERØD  0789AP  25 m     
31  118  Helmark Rasmus  2008  ISHØJ  0857AI  25 m     
32  197  Schrøder Clint  2008  GREVE  0897AL  25 m     
33  257  Schrøder Johan  2008  GENTOFTE  0815AC  25 m     
34  267  Kaastrup Storm Krogh  2009  GENTOFTE  0901AC  25 m     
35  283  Thilker Daniel  2006  TRITON B  0605AR  25 m     
36  303  Tvedskov Valdemar Rudolf  2008  TUNE  0821AE  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  30 januar 2020 
Licens til Sigma Swim Allerød  Udskriftstidspunkt  18:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark