2020-10-29   19:52:15
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sigma Allerød Open 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag

5_S
Løb 5, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
37  Frederiksen Ida Marie  2008  BIRKERØD  0828AD  25 m  2:39.76   
186  Lythcke Amalie  2006  HILLERØD  0686AT  25 m  2:49.65   
201  Rasmussen Sophie Amalie  2006  GREVE  0692AJ  25 m  2:50.30   
335  Riis Charlotte Dreyer  2006  HOVEDSTAD  0686AE  25 m  2:50.99   
235  Christensen Laura Klug  2008  GLADSAXE  0836AN  25 m  2:51.06   
57  Rud Cecilie  2006  ALLERØD  0694AC  25 m  2:51.13   
60  Lind-Christensen Laura Weng  2006  ALLERØD  0636AC  25 m  2:52.03   
Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m  2:54.63   
26  Dalsgaard Christine  2007  BIRKERØD  0754AA  25 m  2:56.59   
10  11  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m  3:03.09   
11  61  Wissing Liva  2006  ALLERØD  0642AC  50 m  3:03.84   
12  140  Figurski Kamilla  2008  HØRSHOLM  0876AI  25 m  3:06.51   
13  314  Kirkegaard Freja Monrad  2008  TUNE  0878AE  25 m  3:06.80   
14  10  Hallengreen Naja-Amalie  2008  SLAGELSE  0848AC  25 m  3:10.46   
15  100  Bollmann Augusta  2009  KØGE  0932AA  25 m  3:10.63   
16  19  Raunkjær Alberte Bendix  2007  SLAGELSE  0728AO  25 m  3:13.31   
17  98  Axen Vica Lucie  2008  KØGE  0808AC  25 m  3:13.54   
18  99  Høyer Anna  2007  KØGE  0708AI  25 m  3:14.35   
19  221  Rasmussen Sarah Cecilie  2008  GREVE  0842AH  25 m  3:14.67   
20  215  Madsen Amalie Lykke  2008  GREVE  0866AC  25 m  3:18.12   
21  187  Jørgensen Andrea  2008  HILLERØD  0864AG  25 m  3:18.35   
22  96  Haack Amalie  2007  KØGE  0762AT  25 m  3:19.65   
23  265  Frederiksen Smilla Stavnsbjerg  2010  GENTOFTE  1032AE  25 m  3:26.32   
24  281  Sørensen Sofie Kohave  2007  TRITON B  0708AQ  50 m  3:26.36   
25  15  Skelvig Signe  2009  SLAGELSE  0984AA  25 m  3:27.26   
26  216  Johansen Isabella Høj  2008  GREVE  0894AH  25 m  3:28.10   
27  284  Grovn Katrine Johanne  2008  TRITON B  0812AP  25 m  3:31.53   
28  16  Larsen Signe W Kjær  2008  SLAGELSE  0838AO  25 m  3:33.49   
29  264  Toft Rosa  2009  GENTOFTE  0972AD  25 m  3:35.91   
30  263  Sørensen Laura Kegel  2009  GENTOFTE  0990AJ  25 m  3:37.37   
31  316  Træde Matilde Wendelboe  2008  TUNE  0862AO  25 m  3:43.58   
32  218  Bruun Julie  2008  GREVE  0802AF  25 m  3:44.48   
33  262  Vedel Elise  2009  GENTOFTE  0944AD  25 m  3:46.50   
34  202  Eirfeldt Anna  2009  GREVE  0952AF  25 m  3:48.46   
35  102  Schwaner-Hanse Frederikke  2008  KØGE  0878AN  25 m  3:50.32   
36  14  Frimann Laura Storm  2009  SLAGELSE  0908AF  25 m  3:52.18   
37  185  Ricken Alberte  2007  HILLERØD  0744AD  25 m  3:54.07   
38  219  Dithmar Mathilde  2009  GREVE  0902AC  25 m  3:57.51   
39  256  Avnsø Marie Louise  2009  GENTOFTE  0942AD  25 m  4:23.70   
40  290  Olsen Bettina M. V.  2009  TRITON B  0912AG  50 m  4:31.27   
41  88  Kristensen Elisabeth Toft  2009  KØGE  0924AF  25 m     
42  97  Høst Alberte Kobyluch  2009  KØGE  0968AD  25 m     
43  101  Høyer Caroline Ploug  2009  KØGE  0926AG  25 m     
44  191  Mogensen Tia Sofie Majvig  2007  HILLERØD  0778AM  25 m     
45  217  Madsen Josephine  2009  GREVE  0928AG  25 m     
46  220  Olsen Sarah Budolph  2009  GREVE  0918AG  25 m     
47  249  Dorff Liva  2009  GENTOFTE  0918AH  25 m     
48  250  Voigt Malou  2009  GENTOFTE  0988AJ  25 m     
49  278  Nyegaard Josefine  2008  TRITON B  0808AR  25 m     
50  279  Rindum Sarah  2009  TRITON B  0922AG  25 m     
51  300  Didriksen Jasmin A.  2009  TUNE  0998AB  25 m     
52  315  Poulsen Luna Madrid  2009  TUNE  0972AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  30 januar 2020 
Licens til Sigma Swim Allerød  Udskriftstidspunkt  18:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark