2020-12-01   09:29:42
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sigma Allerød Open 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag

4_S
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
181  Ejdesgaard Sebastian  2001  HILLERØD  0181AO  50 m  32.93   
Hansen Tobias Wiegaard  2004  SLAGELSE  0489AH  25 m  36.67   
225  Stender-Petersen Nikolai  2007  GLADSAXE  0723AB  25 m  37.15   
141  Pedersen Rasmus Fabricius  2005  HØRSHOLM  0559AD  25 m  37.42   
Vadmand Julius  2005  SLAGELSE  0551AJ  25 m  37.99   
Kristiansen Viktor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  39.08   
188  Thorngreen Joachim Nyvang  2007  HILLERØD  0757AG  25 m  39.16   
76  Linderoth Lucas  2007  ALLERØD  0777AB  25 m  39.82   
232  Edske Rasmus  2007  GLADSAXE  0777AE  25 m  39.98   
10  237  Bendixen William  2007  GLADSAXE  0719AK  25 m  40.06   
11  227  Åhman Magnus Gimsing  2007  GLADSAXE  0761AB  25 m  40.60   
12  238  Fosbøl Hubert  2007  GLADSAXE  0793AC  25 m  40.69   
13  27  Jacobsen Frederik F.  2007  BIRKERØD  0715AI  25 m  40.83   
14  269  Qi Fang  2008  GENTOFTE  0879AB  25 m  42.50   
15  138  Magnussen Anton  2006  HØRSHOLM  0619AP  25 m  43.21   
16  231  Peacock Lukas  2007  GLADSAXE  0751AG  25 m  43.29   
17  36  Hargreaves Joe  2008  BIRKERØD  0893AA  25 m  43.97   
18  253  Wadstrøm Valther B.  2008  GENTOFTE  0811AG  25 m  45.65   
19  280  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  50 m  46.20   
20  266  Hyldig Valdemar Hoffmann  2008  GENTOFTE  0885AH  25 m  46.28   
21  56  Dahl Sofus Borlund  2007  BIRKERØD  0789AP  25 m  47.10   
22  313  Bøgeskov Oliver Holst  2006  TUNE  0637AI  25 m  47.22   
23  267  Kaastrup Storm Krogh  2009  GENTOFTE  0901AC  25 m  47.25   
24  255  Møllenbach Aksel  2008  GENTOFTE  0833AF  25 m  47.84   
25  120  Lamprecht Frederik Luca  2006  ISHØJ  0689AF  25 m  48.19   
26  94  Severinsen Pelle Chr.  2008  KØGE  0831AB  25 m  48.30   
27  258  Hørlykke Gustav  2008  GENTOFTE  0819AE  25 m  49.36   
28  257  Schrøder Johan  2008  GENTOFTE  0815AC  25 m  49.46   
29  268  Ha Rafael  2008  GENTOFTE  0815AJ  25 m  49.78   
30  13  Prüsse-Olsen Mikkel  2009  SLAGELSE  0931AF  25 m  50.49   
31  86  Andersen Jeppe Borring  2008  ALLERØD  0887AC  25 m  50.67   
32  303  Tvedskov Valdemar Rudolf  2008  TUNE  0821AE  25 m  50.74   
33  17  Augustesen Mikkel  2008  SLAGELSE  0883AF  25 m  53.38   
34  260  Christensen Anders  2008  GENTOFTE  0891AF  25 m  53.93   
35  33  Vallentin Jonathan  2008  BIRKERØD  0821AC  25 m  56.79   
36  261  Kasten Anton  2008  GENTOFTE  0811AH  25 m  57.18   
37  197  Schrøder Clint  2008  GREVE  0897AL  25 m  58.50   
38  285  Albjerg Marcus  2009  TRITON B  0953AF  25 m  1:01.02   
39  294  Ploug David Warberg  2006  TRITON B  0673AQ  50 m  1:05.11   
40  337  Hansen Raymi Noah Trevino  2008  ALLERØD    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  30 januar 2020 
Licens til Sigma Swim Allerød  Udskriftstidspunkt  18:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark