Program for Sigma Allerød Open 2020
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Fredag
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 179 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 36.19 | |
2 | 169 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 37.37 | |
3 | 62 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 38.36 | |
4 | 11 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 38.52 | |
5 | 182 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 39.00 | |
6 | 8 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 39.09 | |
7 | 7 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | 39.24 | |
8 | 335 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 39.39 | |
9 | 224 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 40.00 | |
10 | 6 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 40.39 | |
11 | 235 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 40.52 | |
12 | 31 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 40.59 | |
13 | 37 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 40.76 | |
14 | 276 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 41.34 | |
15 | 5 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 41.77 | |
16 | 29 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 42.45 | |
17 | 137 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 42.53 | |
18 | 140 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 43.37 | |
19 | 228 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 44.06 | |
20 | 80 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 44.20 | |
21 | 282 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 44.56 | |
22 | 77 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 44.58 | |
23 | 281 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 50 m | 44.97 | |
24 | 229 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 45.05 | |
25 | 81 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 45.30 | |
26 | 10 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SLAGELSE | 0848AC | 25 m | 45.47 | |
27 | 236 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 46.61 | |
28 | 259 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 46.68 | |
29 | 222 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 47.51 | |
30 | 262 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | 48.33 | |
31 | 26 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 49.44 | |
32 | 265 | Frederiksen Smilla Stavnsbjerg | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 25 m | 49.64 | |
33 | 264 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 51.24 | |
34 | 263 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | 52.89 | |
35 | 256 | Avnsø Marie Louise | 2009 | GENTOFTE | 0942AD | 25 m | 53.06 | |
36 | 278 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 50 m | 53.07 | |
37 | 250 | Voigt Malou | 2009 | GENTOFTE | 0988AJ | 25 m | 53.38 | |
38 | 279 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 54.74 | |
39 | 136 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 54.75 | |
40 | 252 | Hede Freja | 2009 | GENTOFTE | 0992AJ | 25 m | 55.52 | |
41 | 234 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 59.65 | |
42 | 88 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | 1:06.28 | |
43 | 249 | Dorff Liva | 2009 | GENTOFTE | 0918AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |