2020-10-22   10:38:22
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sigma Allerød Open 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag

3_S
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
179  Terkildsen Ida Zeiler  2004  HILLERØD  0494AD  25 m  36.19   
169  Cruse Olivia  2005  HILLERØD  0514AR  25 m  37.37   
62  Ludvigsen Isabella  2005  ALLERØD  0564AF  25 m  38.36   
11  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m  38.52   
182  Veje Ulrikke  2002  HILLERØD  0258AK  25 m  39.00   
Rought Astamaja  2006  SLAGELSE  0682AJ  25 m  39.09   
Jensen-Mattebjerg Johanne  2006  SLAGELSE  0638AP  25 m  39.24   
335  Riis Charlotte Dreyer  2006  HOVEDSTAD  0686AE  25 m  39.39   
224  Kærgaard Victoria Brammer  2008  GLADSAXE  0878AA  25 m  40.00   
10  Jørgensen Emma  2005  SLAGELSE  0592AY  25 m  40.39   
11  235  Christensen Laura Klug  2008  GLADSAXE  0836AN  25 m  40.52   
12  31  Leidecker Sofie  2008  BIRKERØD  0896AA  25 m  40.59   
13  37  Frederiksen Ida Marie  2008  BIRKERØD  0828AD  25 m  40.76   
14  276  West Daniella Li  2006  TRITON B  0664AI  25 m  41.34   
15  Lauridsen Frida  2005  SLAGELSE  0514AO  25 m  41.77   
16  29  Stub Alberte  2008  BIRKERØD  0874AI  25 m  42.45   
17  137  Nezdiikovskaia Sasha  2005  HØRSHOLM  0564AK  25 m  42.53   
18  140  Figurski Kamilla  2008  HØRSHOLM  0876AI  25 m  43.37   
19  228  Jagd Katrine Schou  2008  GLADSAXE  0868AA  25 m  44.06   
20  80  Mindested Laura Bach  2008  ALLERØD  0876AA  25 m  44.20   
21  282  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m  44.56   
22  77  Framke Anne-Maj  2008  ALLERØD  0832AB  25 m  44.58   
23  281  Sørensen Sofie Kohave  2007  TRITON B  0708AQ  50 m  44.97   
24  229  Mygind Sigrid  2008  GLADSAXE  0878AG  25 m  45.05   
25  81  Englert Anja  2008  ALLERØD  0866AE  25 m  45.30   
26  10  Hallengreen Naja-Amalie  2008  SLAGELSE  0848AC  25 m  45.47   
27  236  Tvermoes Ella Boisen  2008  GLADSAXE  0812AD  25 m  46.61   
28  259  Rybak-Andersen Flora  2009  GENTOFTE  0948AD  25 m  46.68   
29  222  Larsson Petrea Asferg  2008  GLADSAXE  0862AD  25 m  47.51   
30  262  Vedel Elise  2009  GENTOFTE  0944AD  25 m  48.33   
31  26  Dalsgaard Christine  2007  BIRKERØD  0754AA  25 m  49.44   
32  265  Frederiksen Smilla Stavnsbjerg  2010  GENTOFTE  1032AE  25 m  49.64   
33  264  Toft Rosa  2009  GENTOFTE  0972AD  25 m  51.24   
34  263  Sørensen Laura Kegel  2009  GENTOFTE  0990AJ  25 m  52.89   
35  256  Avnsø Marie Louise  2009  GENTOFTE  0942AD  25 m  53.06   
36  278  Nyegaard Josefine  2008  TRITON B  0808AR  50 m  53.07   
37  250  Voigt Malou  2009  GENTOFTE  0988AJ  25 m  53.38   
38  279  Rindum Sarah  2009  TRITON B  0922AG  25 m  54.74   
39  136  Pedersen Victoria  2008  HØRSHOLM  0822AJ  25 m  54.75   
40  252  Hede Freja  2009  GENTOFTE  0992AJ  25 m  55.52   
41  234  Hermansen Katrine  2008  GLADSAXE  0838AG  25 m  59.65   
42  88  Kristensen Elisabeth Toft  2009  KØGE  0924AF  25 m  1:06.28   
43  249  Dorff Liva  2009  GENTOFTE  0918AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  30 januar 2020 
Licens til Sigma Swim Allerød  Udskriftstidspunkt  18:00 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark