2020-10-22   11:51:44
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Sigma Allerød Open 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Fredag

Seedede heat Løb 7
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Sigma Allerød Open    Udskriftsdato  31 januar 2020   
  Stævne by  Allerød    Udskriftstidspunkt  16:06   
  Arrangør  Sigma Swim Allerød         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  31 januar 2020         
 
 
 
Løb 7, 100m Butterfly Damer  Finaler (5) 
Vejledende starttid 19:12 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
217  Josephine Madsen  2009  0928AG  GREVE    25m   
259  Flora Rybak-Andersen  2009  0948AD  GENTOFTE    25m   
282  Ida Hinchely  2008  0826AJ  TRITON B    25m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
219  Mathilde Dithmar  2009  0902AC  GREVE    25m   
220  Sarah Budolph Olsen  2009  0918AG  GREVE    25m   
202  Anna Eirfeldt  2009  0952AF  GREVE    25m  1:55.74 
316  Matilde Wendelboe Træde  2008  0862AO  TUNE    25m   
315  Luna Madrid Poulsen  2009  0972AC  TUNE    25m   
136  Victoria Pedersen  2008  0822AJ  HØRSHOLM    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
223  Liva Ladefoged Jepsen  2008  0828AA  GLADSAXE    25m  1:45.39 
215  Amalie Lykke Madsen  2008  0866AC  GREVE    25m  1:39.30 
139  Thilde Hjortshøj  2006  0648AO  HØRSHOLM    25m  1:36.26 
221  Sarah Cecilie Rasmussen  2008  0842AH  GREVE    25m  1:37.93 
216  Isabella Høj Johansen  2008  0894AH  GREVE    25m  1:42.42 
218  Julie Bruun  2008  0802AF  GREVE    25m  1:55.34 

 
Heat 4 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
228  Katrine Schou Jagd  2008  0868AA  GLADSAXE    25m  1:33.34 
28  Caroline Liechti  2008  0882AA  BIRKERØD    25m  1:32.30 
30  Karla Rekling  2008  0862AA  BIRKERØD    25m  1:27.58 
Johanne Jensen-Mattebjerg  2006  0638AP  SLAGELSE    25m  1:29.47 
314  Freja Monrad Kirkegaard  2008  0878AE  TUNE    25m  1:32.83 
16  Signe W Kjær Larsen  2008  0838AO  SLAGELSE    25m  1:36.01 

 
Heat 5 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
Frida Lauridsen  2005  0514AO  SLAGELSE    25m  1:26.36 
Silke Krakau Tønnesen  2006  0654AC  SLAGELSE    25m  1:19.82 
62  Isabella Ludvigsen  2005  0564AF  ALLERØD    25m  1:12.87 
178  Anna Olivia Kirchhoff  2005  0566AK  HILLERØD    25m  1:14.49 
276  Daniella Li West  2006  0664AI  TRITON B    25m  1:20.03 
137  Sasha Nezdiikovskaia  2005  0564AK  HØRSHOLM    25m  1:26.40 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  31 januar 2020 
Licens til Sigma Swim Allerød  Udskriftstidspunkt  16:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark