Program för Sigma Allerød Open 2020
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 109 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 4:40.75 | |
2 | 57 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 4:59.89 | |
3 | 168 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 5:06.59 | |
4 | 61 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 5:17.14 | |
5 | 9 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 5:18.64 | |
6 | 170 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 5:28.08 | |
7 | 139 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 5:40.64 | |
8 | 201 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 6:02.72 | |
9 | 236 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 6:07.23 | |
10 | 19 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 50 m | 6:11.91 | |
11 | 241 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 6:14.76 | |
12 | 31 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 6:37.13 | |
13 | 32 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 6:41.53 | |
14 | 28 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 6:52.96 | |
15 | 79 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 6:55.14 | |
16 | 29 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 58 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 4:39.90 | |
2 | 190 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 4:50.57 | |
3 | 189 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 5:00.06 | |
4 | 242 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 5:05.37 | |
5 | 199 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 50 m | 5:54.38 | |
6 | 183 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 6:35.65 | |
7 | 254 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 50 m | 6:51.53 | |
8 | 92 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | ||
9 | 93 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | ||
10 | 198 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | ||
11 | 258 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 25 m | ||
12 | 261 | Kasten Anton | 2008 | GENTOFTE | 0811AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 179 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 36.19 | |
2 | 169 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 37.37 | |
3 | 62 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 38.36 | |
4 | 11 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 38.52 | |
5 | 182 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 39.00 | |
6 | 8 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 39.09 | |
7 | 7 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | 39.24 | |
8 | 335 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 39.39 | |
9 | 224 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 40.00 | |
10 | 6 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 40.39 | |
11 | 235 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 40.52 | |
12 | 31 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 40.59 | |
13 | 37 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 40.76 | |
14 | 276 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 41.34 | |
15 | 5 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 41.77 | |
16 | 29 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 42.45 | |
17 | 137 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 42.53 | |
18 | 140 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 43.37 | |
19 | 228 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 44.06 | |
20 | 80 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 44.20 | |
21 | 282 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 44.56 | |
22 | 77 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 44.58 | |
23 | 281 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 50 m | 44.97 | |
24 | 229 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 45.05 | |
25 | 81 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 45.30 | |
26 | 10 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SLAGELSE | 0848AC | 25 m | 45.47 | |
27 | 236 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 46.61 | |
28 | 259 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 46.68 | |
29 | 222 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 47.51 | |
30 | 262 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | 48.33 | |
31 | 26 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 49.44 | |
32 | 265 | Frederiksen Smilla Stavnsbjerg | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 25 m | 49.64 | |
33 | 264 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 51.24 | |
34 | 263 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | 52.89 | |
35 | 256 | Avnsø Marie Louise | 2009 | GENTOFTE | 0942AD | 25 m | 53.06 | |
36 | 278 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 50 m | 53.07 | |
37 | 250 | Voigt Malou | 2009 | GENTOFTE | 0988AJ | 25 m | 53.38 | |
38 | 279 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 54.74 | |
39 | 136 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 54.75 | |
40 | 252 | Hede Freja | 2009 | GENTOFTE | 0992AJ | 25 m | 55.52 | |
41 | 234 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 59.65 | |
42 | 88 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | 1:06.28 | |
43 | 249 | Dorff Liva | 2009 | GENTOFTE | 0918AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 50 m | 32.93 | |
2 | 1 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 36.67 | |
3 | 225 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 37.15 | |
4 | 141 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 37.42 | |
5 | 2 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 37.99 | |
6 | 3 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 39.08 | |
7 | 188 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 39.16 | |
8 | 76 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 39.82 | |
9 | 232 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 39.98 | |
10 | 237 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 40.06 | |
11 | 227 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 40.60 | |
12 | 238 | Fosbøl Hubert | 2007 | GLADSAXE | 0793AC | 25 m | 40.69 | |
13 | 27 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 40.83 | |
14 | 269 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 25 m | 42.50 | |
15 | 138 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | 43.21 | |
16 | 231 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 43.29 | |
17 | 36 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 43.97 | |
18 | 253 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | 45.65 | |
19 | 280 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 46.20 | |
20 | 266 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 46.28 | |
21 | 56 | Dahl Sofus Borlund | 2007 | BIRKERØD | 0789AP | 25 m | 47.10 | |
22 | 313 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 47.22 | |
23 | 267 | Kaastrup Storm Krogh | 2009 | GENTOFTE | 0901AC | 25 m | 47.25 | |
24 | 255 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | 47.84 | |
25 | 120 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 48.19 | |
26 | 94 | Severinsen Pelle Chr. | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 48.30 | |
27 | 258 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 25 m | 49.36 | |
28 | 257 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 25 m | 49.46 | |
29 | 268 | Ha Rafael | 2008 | GENTOFTE | 0815AJ | 25 m | 49.78 | |
30 | 13 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 50.49 | |
31 | 86 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | 50.67 | |
32 | 303 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 50.74 | |
33 | 17 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 53.38 | |
34 | 260 | Christensen Anders | 2008 | GENTOFTE | 0891AF | 25 m | 53.93 | |
35 | 33 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 56.79 | |
36 | 261 | Kasten Anton | 2008 | GENTOFTE | 0811AH | 25 m | 57.18 | |
37 | 197 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | 58.50 | |
38 | 285 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | 1:01.02 | |
39 | 294 | Ploug David Warberg | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 50 m | 1:05.11 | |
40 | 337 | Hansen Raymi Noah Trevino | 2008 | ALLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 5, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 37 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 2:39.76 | |
2 | 186 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 2:49.65 | |
3 | 201 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 2:50.30 | |
4 | 335 | Riis Charlotte Dreyer | 2006 | HOVEDSTAD | 0686AE | 25 m | 2:50.99 | |
5 | 235 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 2:51.06 | |
6 | 57 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 2:51.13 | |
7 | 60 | Lind-Christensen Laura Weng | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 2:52.03 | |
8 | 8 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 2:54.63 | |
9 | 26 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 2:56.59 | |
10 | 11 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 3:03.09 | |
11 | 61 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 50 m | 3:03.84 | |
12 | 140 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 3:06.51 | |
13 | 314 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 3:06.80 | |
14 | 10 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SLAGELSE | 0848AC | 25 m | 3:10.46 | |
15 | 100 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 3:10.63 | |
16 | 19 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 3:13.31 | |
17 | 98 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 3:13.54 | |
18 | 99 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 3:14.35 | |
19 | 221 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 3:14.67 | |
20 | 215 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 3:18.12 | |
21 | 187 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 25 m | 3:18.35 | |
22 | 96 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 3:19.65 | |
23 | 265 | Frederiksen Smilla Stavnsbjerg | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 25 m | 3:26.32 | |
24 | 281 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 50 m | 3:26.36 | |
25 | 15 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 3:27.26 | |
26 | 216 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 3:28.10 | |
27 | 284 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 25 m | 3:31.53 | |
28 | 16 | Larsen Signe W Kjær | 2008 | SLAGELSE | 0838AO | 25 m | 3:33.49 | |
29 | 264 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 3:35.91 | |
30 | 263 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | 3:37.37 | |
31 | 316 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | 3:43.58 | |
32 | 218 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 3:44.48 | |
33 | 262 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | 3:46.50 | |
34 | 202 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 3:48.46 | |
35 | 102 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 3:50.32 | |
36 | 14 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 3:52.18 | |
37 | 185 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 3:54.07 | |
38 | 219 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 3:57.51 | |
39 | 256 | Avnsø Marie Louise | 2009 | GENTOFTE | 0942AD | 25 m | 4:23.70 | |
40 | 290 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 50 m | 4:31.27 | |
41 | 88 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | ||
42 | 97 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | ||
43 | 101 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | ||
44 | 191 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HILLERØD | 0778AM | 25 m | ||
45 | 217 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | ||
46 | 220 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | ||
47 | 249 | Dorff Liva | 2009 | GENTOFTE | 0918AH | 25 m | ||
48 | 250 | Voigt Malou | 2009 | GENTOFTE | 0988AJ | 25 m | ||
49 | 278 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | ||
50 | 279 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | ||
51 | 300 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | ||
52 | 315 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 6, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 2:14.19 | |
2 | 230 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 2:29.38 | |
3 | 239 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 2:40.17 | |
4 | 301 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 2:43.00 | |
5 | 117 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 2:50.17 | |
6 | 200 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 2:50.54 | |
7 | 280 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 2:52.07 | |
8 | 75 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 25 m | 2:53.45 | |
9 | 36 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 2:54.34 | |
10 | 90 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 2:57.72 | |
11 | 104 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 3:01.12 | |
12 | 188 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 3:01.84 | |
13 | 226 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 3:06.54 | |
14 | 34 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 3:06.64 | |
15 | 199 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 3:07.70 | |
16 | 198 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 50 m | 3:08.70 | |
17 | 86 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | 3:14.53 | |
18 | 302 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 3:16.88 | |
19 | 35 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 3:21.76 | |
20 | 94 | Severinsen Pelle Chr. | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 3:22.33 | |
21 | 91 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 3:22.35 | |
22 | 268 | Ha Rafael | 2008 | GENTOFTE | 0815AJ | 25 m | 3:29.43 | |
23 | 251 | Chiappini Federico | 2008 | GENTOFTE | 0811AC | 25 m | 3:32.36 | |
24 | 13 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 3:39.77 | |
25 | 294 | Ploug David Warberg | 2006 | TRITON B | 0673AQ | 25 m | 3:43.50 | |
26 | 17 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 3:44.34 | |
27 | 289 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 50 m | 3:54.14 | |
28 | 277 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 50 m | 4:13.30 | |
29 | 12 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 4:19.33 | |
30 | 56 | Dahl Sofus Borlund | 2007 | BIRKERØD | 0789AP | 25 m | ||
31 | 118 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | ||
32 | 197 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | ||
33 | 257 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 25 m | ||
34 | 267 | Kaastrup Storm Krogh | 2009 | GENTOFTE | 0901AC | 25 m | ||
35 | 283 | Thilker Daniel | 2006 | TRITON B | 0605AR | 25 m | ||
36 | 303 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 7, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:12.87 | |
2 | 178 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:14.49 | |
3 | 9 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 1:19.82 | |
4 | 276 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:20.03 | |
5 | 5 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 1:26.36 | |
6 | 137 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:26.40 | |
7 | 30 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:27.58 | |
8 | 7 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | 1:29.47 | |
9 | 28 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 1:32.30 | |
10 | 314 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 1:32.83 | |
11 | 228 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:33.34 | |
12 | 16 | Larsen Signe W Kjær | 2008 | SLAGELSE | 0838AO | 25 m | 1:36.01 | |
13 | 139 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 1:36.26 | |
14 | 221 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 1:37.93 | |
15 | 215 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:39.30 | |
16 | 216 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 1:42.42 | |
17 | 223 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 1:45.39 | |
18 | 218 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 1:55.34 | |
19 | 202 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 1:55.74 | |
20 | 136 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | ||
21 | 217 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | ||
22 | 219 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | ||
23 | 220 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | ||
24 | 259 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | ||
25 | 282 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | ||
26 | 315 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | ||
27 | 316 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 8, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 230 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:08.16 | |
2 | 59 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:08.42 | |
3 | 2 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:09.68 | |
4 | 1 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 1:12.42 | |
5 | 225 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 1:12.86 | |
6 | 190 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:15.61 | |
7 | 231 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 1:16.51 | |
8 | 301 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 1:16.80 | |
9 | 313 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:17.47 | |
10 | 200 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 50 m | 1:18.84 | |
11 | 3 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 1:20.52 | |
12 | 89 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:21.22 | |
13 | 117 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:24.36 | |
14 | 141 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 50 m | 1:28.27 | |
15 | 226 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 1:30.83 | |
16 | 232 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 1:34.50 | |
17 | 302 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 50 m | 1:37.02 | |
18 | 255 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | 1:39.80 | |
19 | 254 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 1:46.59 | |
20 | 118 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | ||
21 | 138 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | ||
22 | 238 | Fosbøl Hubert | 2007 | GLADSAXE | 0793AC | 25 m | ||
23 | 251 | Chiappini Federico | 2008 | GENTOFTE | 0811AC | 25 m | ||
24 | 253 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | ||
25 | 260 | Christensen Anders | 2008 | GENTOFTE | 0891AF | 25 m | ||
26 | 266 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | ||
27 | 285 | Albjerg Marcus | 2009 | TRITON B | 0953AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 9, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 60 | Lind-Christensen Laura Weng | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 2:38.64 | |
2 | 26 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 2:45.75 | |
3 | 57 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 2:50.19 | |
4 | 139 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 2:54.83 | |
5 | 29 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 2:56.16 | |
6 | 11 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 2:58.88 | |
7 | 81 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 3:01.52 | |
8 | 241 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 3:07.67 | |
9 | 233 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 3:12.61 | |
10 | 140 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 3:19.67 | |
11 | 80 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 50 m | 3:21.64 | |
12 | 215 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 3:23.42 | |
13 | 216 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 3:40.20 | |
14 | 259 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 50 m | 3:42.08 | |
15 | 221 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 3:43.14 | |
16 | 315 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 3:49.07 | |
17 | 218 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 50 m | 3:56.57 | |
18 | 314 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 4:02.38 | |
19 | 8 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | ||
20 | 88 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | ||
21 | 96 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | ||
22 | 97 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | ||
23 | 99 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | ||
24 | 102 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | ||
25 | 103 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | ||
26 | 136 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | ||
27 | 202 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | ||
28 | 217 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | ||
29 | 219 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | ||
30 | 220 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | ||
31 | 256 | Avnsø Marie Louise | 2009 | GENTOFTE | 0942AD | 25 m | ||
32 | 262 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | ||
33 | 282 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | ||
34 | 284 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 25 m | ||
35 | 316 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 10, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 58 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 2:25.72 | |
2 | 141 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 2:43.70 | |
3 | 313 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 2:47.39 | |
4 | 120 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 2:49.10 | |
5 | 3 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 2:58.00 | |
6 | 198 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 3:04.34 | |
7 | 89 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 3:06.56 | |
8 | 94 | Severinsen Pelle Chr. | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 3:11.79 | |
9 | 199 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 3:13.22 | |
10 | 92 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 3:15.71 | |
11 | 91 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 50 m | 3:20.95 | |
12 | 302 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 3:22.29 | |
13 | 258 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 25 m | 3:23.35 | |
14 | 254 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 3:24.59 | |
15 | 286 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 50 m | 3:40.62 | |
16 | 90 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | ||
17 | 93 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | ||
18 | 104 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | ||
19 | 125 | Lykke Hugo Krage | 2010 | HØRSHOLM | 1025AD | 25 m | ||
20 | 127 | Semklo Nicolaj | 2008 | HØRSHOLM | 0817AI | 25 m | ||
21 | 138 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | ||
22 | 144 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | ||
23 | 251 | Chiappini Federico | 2008 | GENTOFTE | 0811AC | 25 m | ||
24 | 255 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | ||
25 | 267 | Kaastrup Storm Krogh | 2009 | GENTOFTE | 0901AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 11, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 179 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 27.94 | |
2 | 178 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 28.29 | |
3 | 182 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 50 m | 29.02 | |
4 | 180 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 29.57 | |
5 | 79 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 29.61 | |
6 | 4 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 50 m | 29.71 | |
7 | 107 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 50 m | 29.79 | |
8 | 137 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 29.87 | |
9 | 299 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 50 m | 29.88 | |
10 | 177 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m | 29.98 | |
11 | 276 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 30.17 | |
12 | 243 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 31.09 | |
13 | 62 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 31.24 | |
14 | 222 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 31.43 | |
15 | 139 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 32.03 | |
16 | 235 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 32.41 | |
17 | 9 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 32.54 | |
18 | 244 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 32.58 | |
19 | 5 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 32.74 | |
20 | 7 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | 33.07 | |
21 | 82 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 33.16 | |
22 | 100 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 33.24 | |
23 | 18 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 33.30 | |
24 | 6 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 33.40 | |
25 | 136 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 34.12 | |
26 | 19 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 34.19 | |
27 | 233 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 34.27 | |
28 | 140 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 34.30 | |
29 | 224 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 34.57 | |
30 | 265 | Frederiksen Smilla Stavnsbjerg | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 25 m | 34.67 | |
31 | 11 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 35.31 | |
32 | 32 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 35.46 | |
33 | 176 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 35.67 | |
34 | 10 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SLAGELSE | 0848AC | 25 m | 35.74 | |
35 | 172 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERØD | 1008AA | 50 m | 35.85 | |
36 | 262 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | 36.20 | |
37 | 77 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 36.24 | |
38 | 228 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 36.30 | |
39 | 98 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 36.65 | |
40 | 192 | Jepsen Julie | 2007 | HILLERØD | 0726AV | 25 m | 37.36 | |
41 | 259 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 37.36 | |
42 | 279 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 37.81 | |
43 | 14 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 37.82 | |
44 | 135 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 25 m | 37.99 | |
45 | 264 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 37.99 | |
46 | 126 | Hansen Carmen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0814AU | 25 m | 39.51 | |
47 | 263 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | 39.65 | |
48 | 278 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 39.92 | |
49 | 101 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | 43.16 | |
50 | 250 | Voigt Malou | 2009 | GENTOFTE | 0988AJ | 25 m | 43.39 | |
51 | 129 | Siim Filippa | 2008 | HØRSHOLM | 0852AJ | 50 m | 43.81 | |
52 | 121 | Overgaard Agnethe | 2010 | HØRSHOLM | 1088AC | 25 m | 44.59 | |
53 | 234 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 44.77 | |
54 | 105 | Borgstrøm Hannah | 2009 | KØGE | 0996AF | 25 m | 46.16 | |
55 | 249 | Dorff Liva | 2009 | GENTOFTE | 0918AH | 25 m | 46.60 | |
56 | 166 | Ptak Thilde | 2009 | HILLERØD | 0946AG | 25 m | 47.19 | |
57 | 167 | Bjørnholt Miriam | 2011 | HILLERØD | 1112AD | 25 m | 48.65 | |
58 | 157 | Hegested Lucca | 2010 | HILLERØD | 1024AJ | 25 m | 54.24 | |
59 | 165 | Klinker Sofie Demant | 2010 | HILLERØD | 1050AJ | 25 m | 54.90 | |
60 | 163 | Dam Natasja Dalsgaard | 2009 | HILLERØD | 0936BC | 25 m | 56.73 | |
61 | 293 | Ekkelund Maja | 2010 | TRITON B | 1032AJ | 25 m | 56.90 | |
62 | 162 | Blomsterberg Mille Klæbel | 2010 | HILLERØD | 1026AJ | 25 m | 57.67 | |
63 | 275 | Janniche Ella | 2011 | TRITON B | 1114AD | 25 m | 1:01.16 | |
64 | 158 | Schmidt Luna Amby | 2010 | HILLERØD | 1038AG | 25 m | 1:02.27 | |
65 | 146 | Christoffersen Andrea | 2010 | HILLERØD | 1028AJ | 25 m | 1:13.72 | |
66 | 252 | Hede Freja | 2009 | GENTOFTE | 0992AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 1 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 25.58 | |
2 | 181 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 50 m | 26.99 | |
3 | 141 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 28.63 | |
4 | 242 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 29.19 | |
5 | 231 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 29.58 | |
6 | 92 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 29.84 | |
7 | 76 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 29.85 | |
8 | 225 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 30.17 | |
9 | 138 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | 30.55 | |
10 | 59 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 30.57 | |
11 | 93 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 30.84 | |
12 | 237 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 30.89 | |
13 | 280 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 50 m | 31.13 | |
14 | 227 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 31.19 | |
15 | 266 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 32.09 | |
16 | 27 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 32.12 | |
17 | 232 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 32.12 | |
18 | 33 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 32.41 | |
19 | 175 | Købke Storm | 2007 | HILLERØD | 0717AM | 25 m | 32.49 | |
20 | 56 | Dahl Sofus Borlund | 2007 | BIRKERØD | 0789AP | 25 m | 32.91 | |
21 | 34 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 32.95 | |
22 | 226 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 33.10 | |
23 | 75 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 50 m | 33.19 | |
24 | 123 | Hermann-Grund Lucas | 2007 | HØRSHOLM | 0775AJ | 25 m | 33.51 | |
25 | 124 | Kofoed Emil Arnum | 2008 | HØRSHOLM | 0867AH | 25 m | 33.67 | |
26 | 174 | Kammer Gustav | 2008 | HILLERØD | 0861AN | 25 m | 34.04 | |
27 | 257 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 25 m | 34.27 | |
28 | 36 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 34.70 | |
29 | 277 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 50 m | 34.70 | |
30 | 283 | Thilker Daniel | 2006 | TRITON B | 0605AR | 50 m | 34.70 | |
31 | 238 | Fosbøl Hubert | 2007 | GLADSAXE | 0793AC | 25 m | 34.99 | |
32 | 255 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | 35.67 | |
33 | 254 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 36.48 | |
34 | 269 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 25 m | 36.86 | |
35 | 268 | Ha Rafael | 2008 | GENTOFTE | 0815AJ | 25 m | 37.25 | |
36 | 258 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 25 m | 37.37 | |
37 | 260 | Christensen Anders | 2008 | GENTOFTE | 0891AF | 25 m | 37.77 | |
38 | 17 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 38.76 | |
39 | 12 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 39.02 | |
40 | 13 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 39.31 | |
41 | 267 | Kaastrup Storm Krogh | 2009 | GENTOFTE | 0901AC | 25 m | 39.48 | |
42 | 128 | Vissing William Brigsted | 2008 | HØRSHOLM | 0809AH | 50 m | 39.60 | |
43 | 127 | Semklo Nicolaj | 2008 | HØRSHOLM | 0817AI | 50 m | 40.06 | |
44 | 122 | Nordby Robert | 2009 | HØRSHOLM | 0921AE | 25 m | 42.63 | |
45 | 291 | Jønsson Mathias | 2008 | TRITON B | 0861AP | 50 m | 42.67 | |
46 | 156 | Kristiansen Lucas | 2009 | HILLERØD | 0955AE | 25 m | 44.05 | |
47 | 261 | Kasten Anton | 2008 | GENTOFTE | 0811AH | 25 m | 45.54 | |
48 | 148 | Jensen Carlos Nicolas | 2010 | HILLERØD | 1055AD | 25 m | 52.86 | |
49 | 145 | Duelund-Hansen Aksel Otto | 2010 | HILLERØD | 1033AD | 25 m | 55.24 | |
50 | 152 | Mortensen Frederik | 2008 | HILLERØD | 0863AN | 25 m | ||
51 | 153 | Jensen Innes Sixten | 2009 | HILLERØD | 0961BC | 25 m | ||
52 | 154 | Blom Louie Moes | 2009 | HILLERØD | 0947BC | 25 m | ||
53 | 159 | Hessellund Malik | 2007 | HILLERØD | 0763AP | 25 m | ||
54 | 337 | Hansen Raymi Noah Trevino | 2008 | ALLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 13, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 1:12.24 | |
2 | 37 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 1:13.80 | |
3 | 182 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:14.30 | |
4 | 169 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:15.77 | |
5 | 137 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:16.98 | |
6 | 186 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 1:17.96 | |
7 | 235 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:18.03 | |
8 | 201 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:19.54 | |
9 | 243 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:19.66 | |
10 | 30 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:20.45 | |
11 | 31 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 1:22.47 | |
12 | 244 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 1:22.56 | |
13 | 168 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 1:22.70 | |
14 | 81 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 1:23.20 | |
15 | 18 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 1:24.10 | |
16 | 170 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 1:25.11 | |
17 | 224 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 1:25.12 | |
18 | 80 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 1:25.32 | |
19 | 314 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 1:25.48 | |
20 | 5 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 1:25.51 | |
21 | 221 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 1:25.87 | |
22 | 26 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:26.07 | |
23 | 99 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:26.84 | |
24 | 229 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 1:27.67 | |
25 | 215 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:27.91 | |
26 | 28 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 1:27.94 | |
27 | 19 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 1:28.24 | |
28 | 236 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 1:28.98 | |
29 | 77 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 1:29.76 | |
30 | 187 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 25 m | 1:29.83 | |
31 | 241 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 1:29.91 | |
32 | 16 | Larsen Signe W Kjær | 2008 | SLAGELSE | 0838AO | 25 m | 1:29.96 | |
33 | 98 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:30.27 | |
34 | 300 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 1:30.31 | |
35 | 216 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 1:30.50 | |
36 | 315 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 1:30.97 | |
37 | 265 | Frederiksen Smilla Stavnsbjerg | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 25 m | 1:31.38 | |
38 | 282 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 1:32.71 | |
39 | 316 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | 1:32.87 | |
40 | 15 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 1:33.00 | |
41 | 176 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 1:33.77 | |
42 | 191 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HILLERØD | 0778AM | 25 m | 1:33.90 | |
43 | 223 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 1:34.46 | |
44 | 96 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 1:34.56 | |
45 | 172 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERØD | 1008AA | 25 m | 1:35.99 | |
46 | 292 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 1:36.91 | |
47 | 220 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 1:37.02 | |
48 | 202 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 1:37.83 | |
49 | 218 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 1:39.71 | |
50 | 185 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 1:39.79 | |
51 | 97 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 1:39.85 | |
52 | 264 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 1:39.98 | |
53 | 219 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 1:41.45 | |
54 | 103 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 1:42.26 | |
55 | 278 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 1:43.49 | |
56 | 279 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 1:43.91 | |
57 | 14 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 1:43.92 | |
58 | 217 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 1:43.94 | |
59 | 88 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | 1:43.99 | |
60 | 256 | Avnsø Marie Louise | 2009 | GENTOFTE | 0942AD | 25 m | 1:46.61 | |
61 | 250 | Voigt Malou | 2009 | GENTOFTE | 0988AJ | 25 m | 1:47.41 | |
62 | 284 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 25 m | 1:48.78 | |
63 | 101 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | 1:49.83 | |
64 | 102 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 1:50.81 | |
65 | 129 | Siim Filippa | 2008 | HØRSHOLM | 0852AJ | 25 m | 1:53.33 | |
66 | 249 | Dorff Liva | 2009 | GENTOFTE | 0918AH | 25 m | 1:55.91 | |
67 | 121 | Overgaard Agnethe | 2010 | HØRSHOLM | 1088AC | 25 m | 1:58.51 | |
68 | 290 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 2:01.20 | |
69 | 275 | Janniche Ella | 2011 | TRITON B | 1114AD | 25 m | 2:18.70 | |
70 | 126 | Hansen Carmen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0814AU | 25 m | ||
71 | 151 | Vindekilde Emilie Stengel | 2009 | HILLERØD | 0966AE | 25 m | ||
72 | 293 | Ekkelund Maja | 2010 | TRITON B | 1032AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 14, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 144 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:02.42 | |
2 | 230 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:09.27 | |
3 | 1 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 1:10.48 | |
4 | 2 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:11.92 | |
5 | 239 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:12.98 | |
6 | 301 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 1:13.59 | |
7 | 190 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:15.57 | |
8 | 227 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:16.49 | |
9 | 237 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 1:17.07 | |
10 | 3 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 1:17.75 | |
11 | 117 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:17.76 | |
12 | 189 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 1:18.97 | |
13 | 75 | Korger Lucas | 2007 | ALLERØD | 0763AF | 25 m | 1:19.71 | |
14 | 104 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 1:20.10 | |
15 | 27 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 1:20.19 | |
16 | 188 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 1:20.23 | |
17 | 280 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:20.26 | |
18 | 200 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:20.65 | |
19 | 313 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:20.85 | |
20 | 238 | Fosbøl Hubert | 2007 | GLADSAXE | 0793AC | 25 m | 1:20.86 | |
21 | 89 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:20.98 | |
22 | 266 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 1:22.64 | |
23 | 90 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:24.49 | |
24 | 199 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 1:24.55 | |
25 | 33 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 1:24.92 | |
26 | 198 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 1:26.28 | |
27 | 34 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 1:26.42 | |
28 | 175 | Købke Storm | 2007 | HILLERØD | 0717AM | 25 m | 1:28.08 | |
29 | 283 | Thilker Daniel | 2006 | TRITON B | 0605AR | 25 m | 1:28.74 | |
30 | 120 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:29.38 | |
31 | 253 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | 1:30.21 | |
32 | 35 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 1:30.81 | |
33 | 91 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 1:31.04 | |
34 | 86 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | 1:31.62 | |
35 | 302 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 1:31.66 | |
36 | 174 | Kammer Gustav | 2008 | HILLERØD | 0861AN | 25 m | 1:31.94 | |
37 | 94 | Severinsen Pelle Chr. | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 1:32.31 | |
38 | 124 | Kofoed Emil Arnum | 2008 | HØRSHOLM | 0867AH | 25 m | 1:33.07 | |
39 | 183 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 1:33.57 | |
40 | 123 | Hermann-Grund Lucas | 2007 | HØRSHOLM | 0775AJ | 25 m | 1:33.58 | |
41 | 118 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 1:34.78 | |
42 | 56 | Dahl Sofus Borlund | 2007 | BIRKERØD | 0789AP | 25 m | 1:37.27 | |
43 | 251 | Chiappini Federico | 2008 | GENTOFTE | 0811AC | 25 m | 1:38.03 | |
44 | 13 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 1:38.10 | |
45 | 258 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 25 m | 1:38.44 | |
46 | 17 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 1:38.62 | |
47 | 268 | Ha Rafael | 2008 | GENTOFTE | 0815AJ | 25 m | 1:38.87 | |
48 | 260 | Christensen Anders | 2008 | GENTOFTE | 0891AF | 25 m | 1:39.32 | |
49 | 184 | Sørensen Sebastian Kjær | 2007 | HILLERØD | 0753AL | 25 m | 1:39.33 | |
50 | 173 | Andreasen Niels | 2009 | HILLERØD | 0935AE | 25 m | 1:39.92 | |
51 | 303 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 1:41.22 | |
52 | 257 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 25 m | 1:41.94 | |
53 | 267 | Kaastrup Storm Krogh | 2009 | GENTOFTE | 0901AC | 25 m | 1:42.74 | |
54 | 12 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 1:42.81 | |
55 | 160 | Jensen Malte Scott | 2009 | HILLERØD | 0977BA | 25 m | 1:48.19 | |
56 | 289 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 25 m | 1:49.69 | |
57 | 286 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 1:49.97 | |
58 | 125 | Lykke Hugo Krage | 2010 | HØRSHOLM | 1025AD | 25 m | 1:51.75 | |
59 | 197 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | 1:52.70 | |
60 | 122 | Nordby Robert | 2009 | HØRSHOLM | 0921AE | 25 m | 2:09.12 | |
61 | 164 | Deren Oliver | 2007 | HILLERØD | 0711AQ | 25 m | 2:12.28 | |
62 | 149 | Tronier Christian | 2009 | HILLERØD | 0905AH | 25 m | 2:15.90 | |
63 | 128 | Vissing William Brigsted | 2008 | HØRSHOLM | 0809AH | 25 m | ||
64 | 147 | Eggert Bastian | 2009 | HILLERØD | 0925AC | 25 m | ||
65 | 150 | Nielsen Christopher Perplies | 2007 | HILLERØD | 0771AP | 25 m | ||
66 | 155 | Ditlefsen Louis | 2009 | HILLERØD | 0957AE | 25 m | ||
67 | 156 | Kristiansen Lucas | 2009 | HILLERØD | 0955AE | 25 m | ||
68 | 161 | Søndergaard Mathias | 2009 | HILLERØD | 0959AC | 25 m | ||
69 | 287 | Schou Emil | 2007 | TRITON B | 0765AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 15, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 2:58.52 | |
2 | 7 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | 3:02.94 | |
3 | 8 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 3:03.21 | |
4 | 37 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 3:08.39 | |
5 | 9 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 3:11.04 | |
6 | 11 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 3:13.39 | |
7 | 82 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 3:17.83 | |
8 | 77 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 3:19.00 | |
9 | 276 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 3:20.72 | |
10 | 140 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 3:22.65 | |
11 | 30 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 3:24.25 | |
12 | 31 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 50 m | 3:25.15 | |
13 | 6 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 3:25.67 | |
14 | 100 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 3:32.44 | |
15 | 28 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 50 m | 3:36.52 | |
16 | 262 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | 3:48.31 | |
17 | 282 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 3:50.75 | |
18 | 98 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 3:53.60 | |
19 | 241 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 3:55.66 | |
20 | 263 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | 3:55.98 | |
21 | 264 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 3:56.31 | |
22 | 256 | Avnsø Marie Louise | 2009 | GENTOFTE | 0942AD | 25 m | 4:03.55 | |
23 | 222 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 50 m | 4:07.01 | |
24 | 259 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 4:11.50 | |
25 | 97 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 4:19.97 | |
26 | 10 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SLAGELSE | 0848AC | 25 m | ||
27 | 96 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | ||
28 | 101 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | ||
29 | 102 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | ||
30 | 105 | Borgstrøm Hannah | 2009 | KØGE | 0996AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 16, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 225 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 50 m | 3:07.30 | |
2 | 117 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 50 m | 3:15.71 | |
3 | 36 | Hargreaves Joe | 2008 | BIRKERØD | 0893AA | 25 m | 3:18.78 | |
4 | 89 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 3:19.16 | |
5 | 200 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 3:19.32 | |
6 | 92 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 3:19.54 | |
7 | 255 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | 3:19.90 | |
8 | 301 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 3:20.57 | |
9 | 232 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 50 m | 3:23.85 | |
10 | 76 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 3:29.45 | |
11 | 226 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 3:36.76 | |
12 | 269 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 50 m | 3:36.83 | |
13 | 104 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 50 m | 3:45.26 | |
14 | 277 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 50 m | 3:49.28 | |
15 | 93 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 50 m | 3:53.29 | |
16 | 94 | Severinsen Pelle Chr. | 2008 | KØGE | 0831AB | 25 m | 4:02.59 | |
17 | 289 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 50 m | 4:33.82 | |
18 | 91 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | ||
19 | 118 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | ||
20 | 197 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | ||
21 | 253 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | ||
22 | 261 | Kasten Anton | 2008 | GENTOFTE | 0811AH | 25 m | ||
23 | 303 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 17, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 178 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:01.97 | |
2 | 180 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 50 m | 1:02.88 | |
3 | 4 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 1:02.93 | |
4 | 79 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 1:04.77 | |
5 | 186 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 1:05.09 | |
6 | 137 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:06.01 | |
7 | 61 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 1:06.03 | |
8 | 169 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:06.79 | |
9 | 9 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 1:07.29 | |
10 | 243 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:07.66 | |
11 | 177 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 50 m | 1:08.04 | |
12 | 235 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:08.49 | |
13 | 222 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:08.59 | |
14 | 29 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 1:09.93 | |
15 | 168 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 1:10.45 | |
16 | 8 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 1:11.28 | |
17 | 139 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 1:11.28 | |
18 | 82 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 1:11.93 | |
19 | 201 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:13.04 | |
20 | 100 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:13.09 | |
21 | 170 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 1:13.12 | |
22 | 5 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 1:13.31 | |
23 | 18 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 1:13.49 | |
24 | 60 | Lind-Christensen Laura Weng | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:14.07 | |
25 | 136 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:14.73 | |
26 | 233 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:14.93 | |
27 | 99 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | 1:15.34 | |
28 | 81 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 1:16.50 | |
29 | 224 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 1:16.76 | |
30 | 19 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 1:16.81 | |
31 | 300 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 1:17.01 | |
32 | 228 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:17.60 | |
33 | 215 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:18.42 | |
34 | 187 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 25 m | 1:18.91 | |
35 | 80 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 1:18.99 | |
36 | 10 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SLAGELSE | 0848AC | 25 m | 1:19.29 | |
37 | 185 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 1:19.36 | |
38 | 315 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 1:19.45 | |
39 | 221 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 1:19.97 | |
40 | 191 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HILLERØD | 0778AM | 25 m | 1:20.92 | |
41 | 32 | Klitvang Ellen | 2008 | BIRKERØD | 0824AI | 25 m | 1:21.17 | |
42 | 236 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 1:21.33 | |
43 | 314 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 1:21.75 | |
44 | 265 | Frederiksen Smilla Stavnsbjerg | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 25 m | 1:21.85 | |
45 | 172 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERØD | 1008AA | 50 m | 1:21.90 | |
46 | 192 | Jepsen Julie | 2007 | HILLERØD | 0726AV | 25 m | 1:22.54 | |
47 | 216 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 1:22.70 | |
48 | 292 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 50 m | 1:24.21 | |
49 | 223 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 1:25.20 | |
50 | 16 | Larsen Signe W Kjær | 2008 | SLAGELSE | 0838AO | 25 m | 1:26.73 | |
51 | 284 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 50 m | 1:27.16 | |
52 | 220 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 1:27.23 | |
53 | 15 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 1:27.47 | |
54 | 88 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | 1:27.92 | |
55 | 202 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 1:28.43 | |
56 | 279 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 1:28.84 | |
57 | 278 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 50 m | 1:29.27 | |
58 | 14 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 1:29.77 | |
59 | 263 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | 1:31.75 | |
60 | 135 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 50 m | 1:31.79 | |
61 | 316 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | 1:33.15 | |
62 | 218 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 1:33.62 | |
63 | 219 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 1:34.49 | |
64 | 103 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 1:35.12 | |
65 | 129 | Siim Filippa | 2008 | HØRSHOLM | 0852AJ | 25 m | 1:35.17 | |
66 | 234 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 1:36.91 | |
67 | 121 | Overgaard Agnethe | 2010 | HØRSHOLM | 1088AC | 25 m | 1:37.34 | |
68 | 126 | Hansen Carmen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0814AU | 25 m | 1:37.93 | |
69 | 250 | Voigt Malou | 2009 | GENTOFTE | 0988AJ | 25 m | 1:42.19 | |
70 | 290 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 1:43.62 | |
71 | 217 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 1:45.34 | |
72 | 105 | Borgstrøm Hannah | 2009 | KØGE | 0996AF | 25 m | 1:49.73 | |
73 | 166 | Ptak Thilde | 2009 | HILLERØD | 0946AG | 25 m | 1:50.87 | |
74 | 167 | Bjørnholt Miriam | 2011 | HILLERØD | 1112AD | 25 m | 1:57.26 | |
75 | 165 | Klinker Sofie Demant | 2010 | HILLERØD | 1050AJ | 25 m | 1:57.40 | |
76 | 157 | Hegested Lucca | 2010 | HILLERØD | 1024AJ | 25 m | 2:15.03 | |
77 | 162 | Blomsterberg Mille Klæbel | 2010 | HILLERØD | 1026AJ | 25 m | 2:25.57 | |
78 | 151 | Vindekilde Emilie Stengel | 2009 | HILLERØD | 0966AE | 25 m | 2:32.79 | |
79 | 146 | Christoffersen Andrea | 2010 | HILLERØD | 1028AJ | 25 m | ||
80 | 163 | Dam Natasja Dalsgaard | 2009 | HILLERØD | 0936BC | 25 m | ||
81 | 249 | Dorff Liva | 2009 | GENTOFTE | 0918AH | 25 m | ||
82 | 252 | Hede Freja | 2009 | GENTOFTE | 0992AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 18, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 56.36 | |
2 | 58 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 58.63 | |
3 | 1 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 59.50 | |
4 | 59 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:02.10 | |
5 | 230 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:02.78 | |
6 | 141 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:03.62 | |
7 | 242 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:04.03 | |
8 | 2 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:04.31 | |
9 | 190 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 1:05.22 | |
10 | 301 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 1:05.26 | |
11 | 76 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 1:05.27 | |
12 | 231 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 1:07.44 | |
13 | 189 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 1:08.18 | |
14 | 227 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:08.32 | |
15 | 237 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 1:09.01 | |
16 | 27 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 1:09.28 | |
17 | 280 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | 1:09.98 | |
18 | 138 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | 1:10.20 | |
19 | 200 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 50 m | 1:10.20 | |
20 | 3 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 1:10.48 | |
21 | 90 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:11.11 | |
22 | 188 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 1:11.27 | |
23 | 313 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:11.52 | |
24 | 117 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:11.54 | |
25 | 120 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:12.16 | |
26 | 198 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 1:12.35 | |
27 | 34 | Villadsen Joachim Sundbæk | 2007 | BIRKERØD | 0713AF | 25 m | 1:14.95 | |
28 | 199 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 1:15.24 | |
29 | 266 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 1:15.47 | |
30 | 175 | Købke Storm | 2007 | HILLERØD | 0717AM | 25 m | 1:15.64 | |
31 | 33 | Vallentin Jonathan | 2008 | BIRKERØD | 0821AC | 25 m | 1:15.69 | |
32 | 35 | Højfeldt Lukas | 2008 | BIRKERØD | 0805AD | 25 m | 1:16.28 | |
33 | 86 | Andersen Jeppe Borring | 2008 | ALLERØD | 0887AC | 25 m | 1:17.36 | |
34 | 56 | Dahl Sofus Borlund | 2007 | BIRKERØD | 0789AP | 25 m | 1:17.45 | |
35 | 123 | Hermann-Grund Lucas | 2007 | HØRSHOLM | 0775AJ | 25 m | 1:19.06 | |
36 | 283 | Thilker Daniel | 2006 | TRITON B | 0605AR | 25 m | 1:19.32 | |
37 | 257 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 25 m | 1:19.69 | |
38 | 269 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 25 m | 1:20.28 | |
39 | 124 | Kofoed Emil Arnum | 2008 | HØRSHOLM | 0867AH | 25 m | 1:20.62 | |
40 | 302 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 1:20.73 | |
41 | 253 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | 1:21.17 | |
42 | 254 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 1:22.05 | |
43 | 183 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 1:22.23 | |
44 | 118 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 1:23.34 | |
45 | 268 | Ha Rafael | 2008 | GENTOFTE | 0815AJ | 25 m | 1:24.22 | |
46 | 17 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 1:24.96 | |
47 | 173 | Andreasen Niels | 2009 | HILLERØD | 0935AE | 25 m | 1:25.77 | |
48 | 258 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 25 m | 1:25.94 | |
49 | 12 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 1:26.33 | |
50 | 303 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 1:26.35 | |
51 | 125 | Lykke Hugo Krage | 2010 | HØRSHOLM | 1025AD | 25 m | 1:27.13 | |
52 | 260 | Christensen Anders | 2008 | GENTOFTE | 0891AF | 25 m | 1:27.95 | |
53 | 277 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 1:28.03 | |
54 | 127 | Semklo Nicolaj | 2008 | HØRSHOLM | 0817AI | 50 m | 1:28.38 | |
55 | 13 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 1:30.45 | |
56 | 128 | Vissing William Brigsted | 2008 | HØRSHOLM | 0809AH | 25 m | 1:30.60 | |
57 | 197 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | 1:37.91 | |
58 | 122 | Nordby Robert | 2009 | HØRSHOLM | 0921AE | 25 m | 1:38.37 | |
59 | 251 | Chiappini Federico | 2008 | GENTOFTE | 0811AC | 25 m | 1:38.51 | |
60 | 160 | Jensen Malte Scott | 2009 | HILLERØD | 0977BA | 25 m | 1:40.77 | |
61 | 291 | Jønsson Mathias | 2008 | TRITON B | 0861AP | 50 m | 1:40.80 | |
62 | 287 | Schou Emil | 2007 | TRITON B | 0765AP | 25 m | 1:44.41 | |
63 | 261 | Kasten Anton | 2008 | GENTOFTE | 0811AH | 50 m | 1:46.52 | |
64 | 161 | Søndergaard Mathias | 2009 | HILLERØD | 0959AC | 25 m | 1:47.31 | |
65 | 155 | Ditlefsen Louis | 2009 | HILLERØD | 0957AE | 25 m | 1:49.08 | |
66 | 184 | Sørensen Sebastian Kjær | 2007 | HILLERØD | 0753AL | 25 m | 1:49.95 | |
67 | 156 | Kristiansen Lucas | 2009 | HILLERØD | 0955AE | 25 m | 1:50.23 | |
68 | 159 | Hessellund Malik | 2007 | HILLERØD | 0763AP | 25 m | 1:52.89 | |
69 | 150 | Nielsen Christopher Perplies | 2007 | HILLERØD | 0771AP | 25 m | 2:03.08 | |
70 | 148 | Jensen Carlos Nicolas | 2010 | HILLERØD | 1055AD | 25 m | 2:08.34 | |
71 | 149 | Tronier Christian | 2009 | HILLERØD | 0905AH | 25 m | 2:11.44 | |
72 | 145 | Duelund-Hansen Aksel Otto | 2010 | HILLERØD | 1033AD | 25 m | 2:37.82 | |
73 | 152 | Mortensen Frederik | 2008 | HILLERØD | 0863AN | 25 m | ||
74 | 164 | Deren Oliver | 2007 | HILLERØD | 0711AQ | 25 m | ||
75 | 337 | Hansen Raymi Noah Trevino | 2008 | ALLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 19, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 244 | Kaysfeld Laura | 2007 | GLADSAXE | 0798AN | 25 m | 3:11.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |
Løb 21, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 193 | Hils 1 | 2002 | HILLERØD | 25 m | 2:10.95 | ||
2 | 326 | Sigma Piger 1 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:17.89 | ||
3 | 22 | Ssk Piger 1 | 2005 | SLAGELSE | 25 m | 2:21.44 | ||
4 | 245 | Gsc Piger 1 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 2:26.36 | ||
5 | 327 | Sigma Piger 2 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:31.35 | ||
6 | 23 | Ssk Piger 2 | 2005 | SLAGELSE | 25 m | 2:35.12 | ||
7 | 25 | Ssk Piger 3 | 2008 | SLAGELSE | 25 m | 2:36.49 | ||
8 | 196 | Hils 2 | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:37.27 | ||
9 | 322 | Crasy Monkeys Y | 2008 | GTI | 25 m | 2:38.69 | ||
10 | 321 | Crasy Monkeys X | 2008 | GTI | 25 m | 2:39.61 | ||
11 | 328 | Sigma Piger 3 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:40.18 | ||
12 | 111 | Køge Piger 1 | 2008 | KØGE | 25 m | 2:41.18 | ||
13 | 246 | Gsc Piger 2 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 2:41.58 | ||
14 | 296 | Triton Piger 1 | 2008 | TRITON B | 25 m | 2:44.40 | ||
15 | 270 | Gentofte Piger 1 | 2009 | GENTOFTE | 25 m | 2:50.14 | ||
16 | 143 | Ronnie | 2008 | HØRSHOLM | 25 m | 2:52.42 | ||
17 | 271 | Gentofte Piger 2 | 2009 | GENTOFTE | 25 m | 3:14.85 | ||
18 | 113 | Køge Piger 2 | 2007 | KØGE | 25 m | 3:16.22 | ||
19 | 297 | Triton Piger 2 | 2008 | TRITON B | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:01 |
Løb 22, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 247 | Gsc Drenge 1 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:09.66 | ||
2 | 20 | Ssk Drenge 1 | 2004 | SLAGELSE | 25 m | 2:15.88 | ||
3 | 114 | Køge Drenge 1 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:25.01 | ||
4 | 320 | Bøllerne | 2007 | GTI | 25 m | 2:25.33 | ||
5 | 329 | Sigma Drenge 1 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:25.74 | ||
6 | 248 | Gsc Drenge 2 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:26.25 | ||
7 | 330 | Sigma Drenge 2 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:37.62 | ||
8 | 116 | Køge Drenge 2 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:38.20 | ||
9 | 272 | Gentofte Drenge 1 | 2008 | GENTOFTE | 25 m | 2:40.23 | ||
10 | 194 | Hils 3 Drenge | 2007 | HILLERØD | 25 m | 2:49.46 | ||
11 | 142 | Ronnie | 2007 | HØRSHOLM | 25 m | 2:49.51 | ||
12 | 273 | Gentofte Drenge 2 | 2008 | GENTOFTE | 25 m | 2:54.54 | ||
13 | 274 | Gentofte Drenge 3 | 2008 | GENTOFTE | 25 m | 3:16.02 | ||
14 | 295 | Triton Drenge 1 | 2007 | TRITON B | 25 m | 3:26.85 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:01 |
Løb 23, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 109 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 5:17.08 | |
2 | 201 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 5:58.82 | |
3 | 61 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | 6:00.22 | |
4 | 60 | Lind-Christensen Laura Weng | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 6:11.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:01 |
Løb 24, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 6:36.73 | |
2 | 280 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:01 |
Løb 25, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 180 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 34.60 | |
2 | 169 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 36.13 | |
3 | 177 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | 36.19 | |
4 | 276 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 36.40 | |
5 | 235 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 36.82 | |
6 | 222 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 37.39 | |
7 | 228 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 37.71 | |
8 | 136 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 38.59 | |
9 | 233 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 38.95 | |
10 | 224 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 39.03 | |
11 | 5 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 39.18 | |
12 | 8 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 39.36 | |
13 | 229 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 39.70 | |
14 | 185 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 40.24 | |
15 | 187 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 25 m | 40.33 | |
16 | 259 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 41.35 | |
17 | 140 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 41.55 | |
18 | 98 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 41.81 | |
19 | 6 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 41.96 | |
20 | 191 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HILLERØD | 0778AM | 25 m | 42.87 | |
21 | 281 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 43.06 | |
22 | 265 | Frederiksen Smilla Stavnsbjerg | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 25 m | 43.29 | |
23 | 263 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | 43.40 | |
24 | 15 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 43.43 | |
25 | 292 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 43.44 | |
26 | 262 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | 43.52 | |
27 | 264 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 44.09 | |
28 | 311 | Kirkegaard Frida | 2010 | TUNE | 1064AD | 25 m | 44.15 | |
29 | 223 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 44.43 | |
30 | 278 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 45.19 | |
31 | 38 | Jacobsen Alberte K. | 2010 | BIRKERØD | 1058AD | 25 m | 45.68 | |
32 | 236 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 45.68 | |
33 | 14 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 45.80 | |
34 | 279 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 25 m | 46.07 | |
35 | 46 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | 46.13 | |
36 | 69 | Linderoth Silja Sofia | 2011 | ALLERØD | 1128AA | 25 m | 46.50 | |
37 | 102 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 46.63 | |
38 | 83 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 47.01 | |
39 | 284 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 25 m | 47.16 | |
40 | 290 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 47.96 | |
41 | 312 | Neergaard Mie | 2010 | TUNE | 1084AD | 25 m | 48.11 | |
42 | 39 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | 48.33 | |
43 | 49 | Hou Maria | 2010 | BIRKERØD | 1048AD | 25 m | 49.44 | |
44 | 192 | Jepsen Julie | 2007 | HILLERØD | 0726AV | 25 m | 50.11 | |
45 | 71 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 50.14 | |
46 | 54 | Clemmensen Sofie | 2009 | BIRKERØD | 0928AJ | 25 m | 50.68 | |
47 | 210 | Engsbro Caroline | 2010 | GREVE | 1054AD | 25 m | 51.41 | |
48 | 249 | Dorff Liva | 2009 | GENTOFTE | 0918AH | 25 m | 51.88 | |
49 | 73 | Holtz Silke | 2010 | ALLERØD | 1062AC | 25 m | 52.24 | |
50 | 85 | Wolffbrandt Ella | 2010 | ALLERØD | 1078AD | 25 m | 52.87 | |
51 | 130 | Unold Freja | 2009 | HØRSHOLM | 0988AF | 50 m | 53.22 | |
52 | 134 | Britze Anna Hjuler | 2010 | HØRSHOLM | 1078AC | 25 m | 53.92 | |
53 | 133 | Franco-Koed Rosa May | 2009 | HØRSHOLM | 0998AI | 25 m | 53.95 | |
54 | 234 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 55.49 | |
55 | 213 | Hansen Ronja B | 2010 | GREVE | 1044AD | 25 m | 58.43 | |
56 | 212 | Nyamadi Josefine | 2010 | GREVE | 1084AG | 25 m | 1:00.06 | |
57 | 211 | Gam-Jørgensen Christine | 2010 | GREVE | 1086AG | 25 m | 1:00.18 | |
58 | 214 | Veggerby Vilma Rosendahl | 2010 | GREVE | 1082AG | 25 m | 1:00.32 | |
59 | 275 | Janniche Ella | 2011 | TRITON B | 1114AD | 25 m | 1:01.11 | |
60 | 298 | Poulsen Alma Madrid | 2011 | TUNE | 1126AC | 25 m | 1:01.27 | |
61 | 40 | Højfeldt Annika | 2010 | BIRKERØD | 1082AB | 25 m | 1:03.41 | |
62 | 119 | Holm Mathilde Josefine | 2010 | ISHØJ | 1080AG | 25 m | 1:05.81 | |
63 | 336 | Grave Cecilie | 2010 | BIRKERØD | 1002AH | 25 m | 1:06.25 | |
64 | 252 | Hede Freja | 2009 | GENTOFTE | 0992AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:01 |
Løb 26, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 28.07 | |
2 | 230 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 32.47 | |
3 | 242 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 32.89 | |
4 | 225 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 32.95 | |
5 | 231 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 34.93 | |
6 | 92 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 35.43 | |
7 | 2 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 35.98 | |
8 | 120 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 36.38 | |
9 | 313 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 36.95 | |
10 | 59 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 50 m | 37.03 | |
11 | 240 | Nimb Christian Alexander | 2006 | GLADSAXE | 0679AH | 25 m | 37.52 | |
12 | 90 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 38.42 | |
13 | 3 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 38.55 | |
14 | 266 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 38.71 | |
15 | 93 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 40.47 | |
16 | 175 | Købke Storm | 2007 | HILLERØD | 0717AM | 25 m | 41.86 | |
17 | 253 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | 41.88 | |
18 | 260 | Christensen Anders | 2008 | GENTOFTE | 0891AF | 25 m | 42.34 | |
19 | 257 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 25 m | 42.49 | |
20 | 254 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 42.58 | |
21 | 255 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | 43.07 | |
22 | 64 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | 43.36 | |
23 | 269 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 25 m | 43.76 | |
24 | 258 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 50 m | 44.14 | |
25 | 45 | Drachmann Julius | 2008 | BIRKERØD | 0853AJ | 25 m | 44.47 | |
26 | 268 | Ha Rafael | 2008 | GENTOFTE | 0815AJ | 25 m | 44.49 | |
27 | 267 | Kaastrup Storm Krogh | 2009 | GENTOFTE | 0901AC | 50 m | 45.02 | |
28 | 65 | Djørup Oscar Kaiser | 2009 | ALLERØD | 0911AF | 25 m | 45.19 | |
29 | 53 | Rønnoe Sebastian | 2009 | BIRKERØD | 0975AG | 25 m | 45.71 | |
30 | 52 | Klitvang Peter | 2010 | BIRKERØD | 1047AB | 25 m | 45.96 | |
31 | 66 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | 46.17 | |
32 | 277 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 25 m | 47.11 | |
33 | 251 | Chiappini Federico | 2008 | GENTOFTE | 0811AC | 25 m | 47.21 | |
34 | 184 | Sørensen Sebastian Kjær | 2007 | HILLERØD | 0753AL | 25 m | 47.66 | |
35 | 12 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 47.86 | |
36 | 309 | Wedelheim Sebastian Hjortflod | 2010 | TUNE | 1019AE | 25 m | 48.15 | |
37 | 17 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 48.43 | |
38 | 208 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GREVE | 0963AB | 25 m | 49.37 | |
39 | 42 | Andersson Axel Skov | 2010 | BIRKERØD | 1089AA | 25 m | 49.38 | |
40 | 307 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | TUNE | 0985AE | 25 m | 50.15 | |
41 | 51 | Leicht Oliver | 2008 | BIRKERØD | 0807AD | 25 m | 50.41 | |
42 | 209 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GREVE | 0935AD | 25 m | 50.71 | |
43 | 41 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 50.86 | |
44 | 261 | Kasten Anton | 2008 | GENTOFTE | 0811AH | 25 m | 52.60 | |
45 | 308 | Olsen Mikkel | 2009 | TUNE | 0993AD | 25 m | 53.30 | |
46 | 206 | Thomsen Kasper Granlund | 2009 | GREVE | 0927AE | 25 m | 53.42 | |
47 | 203 | Stage Alfred Sørensen | 2010 | GREVE | 1001AE | 25 m | 53.99 | |
48 | 205 | Pedersen Jonas Szipli | 2009 | GREVE | 0955BA | 25 m | 54.32 | |
49 | 310 | Storgaard Villads Fast | 2010 | TUNE | 1021AE | 25 m | 55.18 | |
50 | 207 | Bodal Magnus Ørum | 2010 | GREVE | 1007AE | 25 m | 55.46 | |
51 | 306 | Træde Hugo Wendelboe | 2009 | TUNE | 0959BA | 25 m | 55.59 | |
52 | 291 | Jønsson Mathias | 2008 | TRITON B | 0861AP | 50 m | 56.23 | |
53 | 68 | Matzen Jakob | 2008 | ALLERØD | 0821AF | 25 m | 57.19 | |
54 | 304 | Olsen Cornelius Christian Klemmed | 2010 | TUNE | 1015AE | 25 m | 58.17 | |
55 | 204 | Tømmerholt Emil Klinge Vølund | 2010 | GREVE | 1005AE | 25 m | 59.63 | |
56 | 305 | Friisager Henry Meinertz | 2010 | TUNE | 1029AE | 25 m | 1:14.84 | |
57 | 67 | Kildehøj Christian | 2008 | ALLERØD | 0863AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:01 |
Løb 27, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 2:12.60 | |
2 | 106 | Krumbak Josefine | 2004 | KØGE | 0458AD | 25 m | 2:19.24 | |
3 | 178 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 2:21.46 | |
4 | 9 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 2:31.32 | |
5 | 186 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 2:31.52 | |
6 | 137 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 2:31.64 | |
7 | 8 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 2:33.11 | |
8 | 201 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 2:33.75 | |
9 | 170 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 2:39.09 | |
10 | 100 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 2:41.75 | |
11 | 7 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | 2:44.45 | |
12 | 11 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 2:46.42 | |
13 | 19 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 2:47.86 | |
14 | 215 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 2:48.48 | |
15 | 139 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 50 m | 2:48.50 | |
16 | 18 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 2:50.94 | |
17 | 241 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 2:51.89 | |
18 | 259 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 2:53.01 | |
19 | 216 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 2:56.02 | |
20 | 136 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 2:57.35 | |
21 | 26 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 2:57.44 | |
22 | 300 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 2:58.38 | |
23 | 314 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 2:58.75 | |
24 | 96 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 3:07.06 | |
25 | 83 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 3:10.41 | |
26 | 221 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 3:11.33 | |
27 | 281 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 3:13.58 | |
28 | 16 | Larsen Signe W Kjær | 2008 | SLAGELSE | 0838AO | 25 m | 3:15.03 | |
29 | 315 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 3:16.06 | |
30 | 172 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERØD | 1008AA | 25 m | 3:17.07 | |
31 | 132 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 50 m | 3:22.48 | |
32 | 316 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | 3:23.71 | |
33 | 202 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 3:23.84 | |
34 | 219 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 3:24.04 | |
35 | 220 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 3:24.69 | |
36 | 218 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 50 m | 3:24.70 | |
37 | 256 | Avnsø Marie Louise | 2009 | GENTOFTE | 0942AD | 25 m | 3:32.04 | |
38 | 250 | Voigt Malou | 2009 | GENTOFTE | 0988AJ | 25 m | 3:38.56 | |
39 | 101 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | 3:38.64 | |
40 | 48 | Frederiksen Mai Ellen | 2010 | BIRKERØD | 1006AH | 25 m | 3:45.21 | |
41 | 102 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 3:46.16 | |
42 | 97 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 3:46.91 | |
43 | 103 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 3:53.80 | |
44 | 43 | Cordsen Ella Maria | 2010 | BIRKERØD | 1050AF | 25 m | ||
45 | 47 | Dugbæk Liva | 2009 | BIRKERØD | 0978AG | 25 m | ||
46 | 49 | Hou Maria | 2010 | BIRKERØD | 1048AD | 25 m | ||
47 | 131 | Kamstrup Victoria A.H. | 2008 | HØRSHOLM | 0834AT | 25 m | ||
48 | 134 | Britze Anna Hjuler | 2010 | HØRSHOLM | 1078AC | 25 m | ||
49 | 217 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:01 |
Løb 28, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 58 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 2:09.98 | |
2 | 1 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 2:10.29 | |
3 | 141 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 2:18.87 | |
4 | 95 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 2:19.88 | |
5 | 230 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 50 m | 2:22.64 | |
6 | 189 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 2:23.77 | |
7 | 301 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 2:31.72 | |
8 | 227 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 2:33.14 | |
9 | 138 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | 2:35.38 | |
10 | 200 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 50 m | 2:37.61 | |
11 | 117 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 2:39.90 | |
12 | 198 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 2:41.17 | |
13 | 199 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 2:41.31 | |
14 | 89 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 2:43.43 | |
15 | 104 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 50 m | 2:48.38 | |
16 | 269 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 25 m | 2:56.64 | |
17 | 302 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 2:57.02 | |
18 | 91 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 50 m | 2:58.73 | |
19 | 66 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | 2:59.23 | |
20 | 183 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 3:00.75 | |
21 | 226 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 3:00.84 | |
22 | 188 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 3:01.44 | |
23 | 251 | Chiappini Federico | 2008 | GENTOFTE | 0811AC | 25 m | 3:03.18 | |
24 | 232 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 3:03.64 | |
25 | 118 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 3:04.53 | |
26 | 303 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 3:16.54 | |
27 | 64 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | 3:21.25 | |
28 | 13 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 3:24.23 | |
29 | 42 | Andersson Axel Skov | 2010 | BIRKERØD | 1089AA | 25 m | 3:41.16 | |
30 | 197 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | 3:42.60 | |
31 | 44 | Rosengaard Fabian Brandis | 2010 | BIRKERØD | 1021AB | 25 m | ||
32 | 50 | Sveen Matthias | 2010 | BIRKERØD | 1083AC | 25 m | ||
33 | 53 | Rønnoe Sebastian | 2009 | BIRKERØD | 0975AG | 25 m | ||
34 | 55 | Raabymagle Sophus | 2010 | BIRKERØD | 1099AB | 25 m | ||
35 | 283 | Thilker Daniel | 2006 | TRITON B | 0605AR | 25 m | ||
36 | 291 | Jønsson Mathias | 2008 | TRITON B | 0861AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:01 |
Løb 29, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 30.63 | |
2 | 179 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 31.30 | |
3 | 62 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 33.90 | |
4 | 177 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | 33.97 | |
5 | 222 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 34.44 | |
6 | 235 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 34.70 | |
7 | 137 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 35.23 | |
8 | 9 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 35.86 | |
9 | 228 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 36.65 | |
10 | 5 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 37.27 | |
11 | 233 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 38.25 | |
12 | 18 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 38.91 | |
13 | 241 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 38.97 | |
14 | 300 | Didriksen Jasmin A. | 2009 | TUNE | 0998AB | 25 m | 40.32 | |
15 | 279 | Rindum Sarah | 2009 | TRITON B | 0922AG | 50 m | 41.16 | |
16 | 10 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SLAGELSE | 0848AC | 25 m | 41.24 | |
17 | 187 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 50 m | 41.55 | |
18 | 236 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 41.67 | |
19 | 71 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 41.85 | |
20 | 265 | Frederiksen Smilla Stavnsbjerg | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 25 m | 42.47 | |
21 | 98 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 42.50 | |
22 | 100 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 50 m | 42.55 | |
23 | 74 | Lind-Christensen Sofie Weng | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 42.93 | |
24 | 224 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 43.12 | |
25 | 38 | Jacobsen Alberte K. | 2010 | BIRKERØD | 1058AD | 25 m | 43.63 | |
26 | 132 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 25 m | 43.75 | |
27 | 140 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 44.75 | |
28 | 103 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 44.97 | |
29 | 16 | Larsen Signe W Kjær | 2008 | SLAGELSE | 0838AO | 25 m | 45.06 | |
30 | 39 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | 45.40 | |
31 | 11 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 45.66 | |
32 | 263 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | 46.04 | |
33 | 15 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 46.19 | |
34 | 96 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 46.94 | |
35 | 262 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | 48.18 | |
36 | 172 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERØD | 1008AA | 25 m | 48.19 | |
37 | 176 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 48.52 | |
38 | 85 | Wolffbrandt Ella | 2010 | ALLERØD | 1078AD | 25 m | 48.77 | |
39 | 191 | Mogensen Tia Sofie Majvig | 2007 | HILLERØD | 0778AM | 25 m | 49.13 | |
40 | 250 | Voigt Malou | 2009 | GENTOFTE | 0988AJ | 25 m | 49.65 | |
41 | 14 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 49.97 | |
42 | 249 | Dorff Liva | 2009 | GENTOFTE | 0918AH | 25 m | 50.19 | |
43 | 256 | Avnsø Marie Louise | 2009 | GENTOFTE | 0942AD | 25 m | 51.47 | |
44 | 46 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | 51.57 | |
45 | 54 | Clemmensen Sofie | 2009 | BIRKERØD | 0928AJ | 25 m | 51.81 | |
46 | 131 | Kamstrup Victoria A.H. | 2008 | HØRSHOLM | 0834AT | 25 m | 53.15 | |
47 | 284 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 25 m | 53.33 | |
48 | 282 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 50 m | 56.54 | |
49 | 70 | Mulipola Dagmar | 2011 | ALLERØD | 1154AB | 25 m | 56.72 | |
50 | 234 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 58.51 | |
51 | 210 | Engsbro Caroline | 2010 | GREVE | 1054AD | 25 m | 58.82 | |
52 | 133 | Franco-Koed Rosa May | 2009 | HØRSHOLM | 0998AI | 25 m | 58.91 | |
53 | 311 | Kirkegaard Frida | 2010 | TUNE | 1064AD | 25 m | 59.85 | |
54 | 312 | Neergaard Mie | 2010 | TUNE | 1084AD | 25 m | 1:03.84 | |
55 | 84 | Thommesen Ida Svinth | 2009 | ALLERØD | 0986AH | 25 m | 1:06.78 | |
56 | 40 | Højfeldt Annika | 2010 | BIRKERØD | 1082AB | 25 m | 1:07.50 | |
57 | 213 | Hansen Ronja B | 2010 | GREVE | 1044AD | 25 m | 1:19.03 | |
58 | 47 | Dugbæk Liva | 2009 | BIRKERØD | 0978AG | 25 m | ||
59 | 130 | Unold Freja | 2009 | HØRSHOLM | 0988AF | 25 m | ||
60 | 192 | Jepsen Julie | 2007 | HILLERØD | 0726AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:01 |
Løb 30, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 144 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 26.33 | |
2 | 230 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 30.04 | |
3 | 225 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 30.47 | |
4 | 1 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 31.23 | |
5 | 231 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 31.34 | |
6 | 2 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 31.41 | |
7 | 239 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 32.17 | |
8 | 301 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 32.42 | |
9 | 242 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 32.63 | |
10 | 95 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 33.06 | |
11 | 92 | Møller Hjalte Lildballe | 2007 | KØGE | 0733AA | 25 m | 33.80 | |
12 | 313 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 33.85 | |
13 | 190 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 50 m | 34.74 | |
14 | 200 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 50 m | 34.79 | |
15 | 104 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 35.33 | |
16 | 237 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 35.54 | |
17 | 240 | Nimb Christian Alexander | 2006 | GLADSAXE | 0679AH | 25 m | 36.47 | |
18 | 3 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 37.46 | |
19 | 238 | Fosbøl Hubert | 2007 | GLADSAXE | 0793AC | 25 m | 37.46 | |
20 | 199 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 37.75 | |
21 | 302 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 37.75 | |
22 | 90 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 37.91 | |
23 | 120 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 38.51 | |
24 | 266 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 38.86 | |
25 | 91 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 39.73 | |
26 | 283 | Thilker Daniel | 2006 | TRITON B | 0605AR | 50 m | 40.06 | |
27 | 93 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 40.08 | |
28 | 175 | Købke Storm | 2007 | HILLERØD | 0717AM | 25 m | 41.75 | |
29 | 255 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | 42.72 | |
30 | 254 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 42.91 | |
31 | 253 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | 44.75 | |
32 | 13 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 44.94 | |
33 | 63 | Danielsen Aksel | 2009 | ALLERØD | 0969AB | 25 m | 45.48 | |
34 | 184 | Sørensen Sebastian Kjær | 2007 | HILLERØD | 0753AL | 25 m | 45.99 | |
35 | 118 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 46.04 | |
36 | 260 | Christensen Anders | 2008 | GENTOFTE | 0891AF | 25 m | 46.10 | |
37 | 12 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 46.12 | |
38 | 267 | Kaastrup Storm Krogh | 2009 | GENTOFTE | 0901AC | 25 m | 46.35 | |
39 | 45 | Drachmann Julius | 2008 | BIRKERØD | 0853AJ | 25 m | 48.93 | |
40 | 251 | Chiappini Federico | 2008 | GENTOFTE | 0811AC | 25 m | 49.83 | |
41 | 286 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 50.38 | |
42 | 52 | Klitvang Peter | 2010 | BIRKERØD | 1047AB | 25 m | 51.09 | |
43 | 277 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 50 m | 51.16 | |
44 | 303 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 52.80 | |
45 | 307 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | TUNE | 0985AE | 25 m | 52.87 | |
46 | 258 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 25 m | 53.17 | |
47 | 17 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 53.75 | |
48 | 268 | Ha Rafael | 2008 | GENTOFTE | 0815AJ | 25 m | 53.91 | |
49 | 197 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | 55.04 | |
50 | 68 | Matzen Jakob | 2008 | ALLERØD | 0821AF | 25 m | 56.67 | |
51 | 289 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 50 m | 57.08 | |
52 | 206 | Thomsen Kasper Granlund | 2009 | GREVE | 0927AE | 25 m | 57.12 | |
53 | 208 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GREVE | 0963AB | 25 m | 59.80 | |
54 | 209 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GREVE | 0935AD | 25 m | 1:00.83 | |
55 | 261 | Kasten Anton | 2008 | GENTOFTE | 0811AH | 25 m | 1:03.37 | |
56 | 308 | Olsen Mikkel | 2009 | TUNE | 0993AD | 25 m | 1:07.77 | |
57 | 288 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 1081AC | 50 m | 1:29.31 | |
58 | 173 | Andreasen Niels | 2009 | HILLERØD | 0935AE | 25 m | ||
59 | 287 | Schou Emil | 2007 | TRITON B | 0765AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:01 |
Løb 31, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 109 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 9:31.08 | |
2 | 168 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 10:13.50 | |
3 | 108 | Jakobsen Nynne | 2004 | KØGE | 0462AG | 25 m | 11:03.67 | |
4 | 57 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | ||
5 | 61 | Wissing Liva | 2006 | ALLERØD | 0642AC | 25 m | ||
6 | 276 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:01 |
Løb 32, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 198 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | ||
2 | 240 | Nimb Christian Alexander | 2006 | GLADSAXE | 0679AH | 25 m | ||
3 | 280 | Sanchez Noah | 2006 | TRITON B | 0607AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:01 |
Løb 33, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 169 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:22.89 | |
2 | 62 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 1:23.80 | |
3 | 11 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 1:25.45 | |
4 | 8 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 1:25.46 | |
5 | 7 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | 1:25.78 | |
6 | 9 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 1:29.71 | |
7 | 6 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 1:31.29 | |
8 | 140 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 1:31.36 | |
9 | 314 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 1:31.79 | |
10 | 233 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:32.86 | |
11 | 18 | Pico Emilia | 2008 | SLAGELSE | 0874AC | 25 m | 1:33.02 | |
12 | 10 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SLAGELSE | 0848AC | 25 m | 1:33.75 | |
13 | 281 | Sørensen Sofie Kohave | 2007 | TRITON B | 0708AQ | 25 m | 1:33.88 | |
14 | 5 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 1:35.43 | |
15 | 139 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 1:35.94 | |
16 | 170 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 1:36.52 | |
17 | 292 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 1:39.09 | |
18 | 19 | Raunkjær Alberte Bendix | 2007 | SLAGELSE | 0728AO | 25 m | 1:41.33 | |
19 | 176 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 1:41.60 | |
20 | 221 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 1:41.84 | |
21 | 220 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 1:42.86 | |
22 | 16 | Larsen Signe W Kjær | 2008 | SLAGELSE | 0838AO | 25 m | 1:43.11 | |
23 | 223 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 1:45.03 | |
24 | 215 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:45.47 | |
25 | 83 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | 1:47.20 | |
26 | 218 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 1:47.87 | |
27 | 262 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | 1:48.03 | |
28 | 71 | Markussen Madicken | 2010 | ALLERØD | 1062AB | 25 m | 1:48.70 | |
29 | 217 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 1:49.21 | |
30 | 219 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 1:50.71 | |
31 | 69 | Linderoth Silja Sofia | 2011 | ALLERØD | 1128AA | 25 m | 1:50.93 | |
32 | 72 | Høgh Siri Egholm | 2010 | ALLERØD | 1038AD | 25 m | 1:52.88 | |
33 | 315 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 1:53.72 | |
34 | 97 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 1:54.01 | |
35 | 46 | Peters Liv | 2009 | BIRKERØD | 0966AF | 25 m | 1:55.56 | |
36 | 216 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 1:55.64 | |
37 | 278 | Nyegaard Josefine | 2008 | TRITON B | 0808AR | 25 m | 1:56.47 | |
38 | 259 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 1:58.84 | |
39 | 48 | Frederiksen Mai Ellen | 2010 | BIRKERØD | 1006AH | 25 m | 2:00.87 | |
40 | 74 | Lind-Christensen Sofie Weng | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 2:01.56 | |
41 | 202 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 2:07.37 | |
42 | 38 | Jacobsen Alberte K. | 2010 | BIRKERØD | 1058AD | 25 m | 2:09.41 | |
43 | 85 | Wolffbrandt Ella | 2010 | ALLERØD | 1078AD | 25 m | 2:11.41 | |
44 | 101 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | 2:16.93 | |
45 | 275 | Janniche Ella | 2011 | TRITON B | 1114AD | 25 m | 2:17.64 | |
46 | 70 | Mulipola Dagmar | 2011 | ALLERØD | 1154AB | 25 m | 2:18.72 | |
47 | 316 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | 2:21.36 | |
48 | 39 | Staal Anna | 2009 | BIRKERØD | 0972AH | 25 m | ||
49 | 43 | Cordsen Ella Maria | 2010 | BIRKERØD | 1050AF | 25 m | ||
50 | 73 | Holtz Silke | 2010 | ALLERØD | 1062AC | 25 m | ||
51 | 172 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERØD | 1008AA | 25 m | ||
52 | 249 | Dorff Liva | 2009 | GENTOFTE | 0918AH | 25 m | ||
53 | 252 | Hede Freja | 2009 | GENTOFTE | 0992AJ | 25 m | ||
54 | 256 | Avnsø Marie Louise | 2009 | GENTOFTE | 0942AD | 25 m | ||
55 | 263 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | ||
56 | 264 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | ||
57 | 265 | Frederiksen Smilla Stavnsbjerg | 2010 | GENTOFTE | 1032AE | 25 m | ||
58 | 336 | Grave Cecilie | 2010 | BIRKERØD | 1002AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:01 |
Løb 34, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 25 m | 1:11.19 | |
2 | 2 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:21.65 | |
3 | 59 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 0489AD | 25 m | 1:22.48 | |
4 | 141 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:24.11 | |
5 | 117 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:24.82 | |
6 | 3 | Kristiansen Viktor | 2006 | SLAGELSE | 0661AP | 25 m | 1:28.37 | |
7 | 188 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 1:28.46 | |
8 | 237 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 50 m | 1:31.18 | |
9 | 89 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:32.15 | |
10 | 200 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:32.40 | |
11 | 232 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 50 m | 1:32.69 | |
12 | 238 | Fosbøl Hubert | 2007 | GLADSAXE | 0793AC | 25 m | 1:33.99 | |
13 | 226 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 50 m | 1:36.23 | |
14 | 104 | Sommer Malthe | 2009 | KØGE | 0933AA | 25 m | 1:37.82 | |
15 | 277 | Nielsen Alexander | 2006 | TRITON B | 0697AD | 50 m | 1:39.03 | |
16 | 269 | Qi Fang | 2008 | GENTOFTE | 0879AB | 25 m | 1:39.17 | |
17 | 90 | Bastillini-Noval Charlie | 2007 | KØGE | 0727AG | 25 m | 1:39.61 | |
18 | 253 | Wadstrøm Valther B. | 2008 | GENTOFTE | 0811AG | 25 m | 1:40.49 | |
19 | 255 | Møllenbach Aksel | 2008 | GENTOFTE | 0833AF | 25 m | 1:44.93 | |
20 | 175 | Købke Storm | 2007 | HILLERØD | 0717AM | 25 m | 1:45.81 | |
21 | 65 | Djørup Oscar Kaiser | 2009 | ALLERØD | 0911AF | 25 m | 1:47.47 | |
22 | 13 | Prüsse-Olsen Mikkel | 2009 | SLAGELSE | 0931AF | 25 m | 1:49.90 | |
23 | 258 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 25 m | 1:51.02 | |
24 | 17 | Augustesen Mikkel | 2008 | SLAGELSE | 0883AF | 25 m | 1:51.19 | |
25 | 254 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 1:51.26 | |
26 | 303 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | 1:51.77 | |
27 | 63 | Danielsen Aksel | 2009 | ALLERØD | 0969AB | 25 m | 1:51.94 | |
28 | 64 | Jensen Axel Bonke | 2009 | ALLERØD | 0989AB | 25 m | 1:55.76 | |
29 | 308 | Olsen Mikkel | 2009 | TUNE | 0993AD | 25 m | 1:59.96 | |
30 | 41 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 2:00.17 | |
31 | 289 | Andersen Silas Argueta | 2010 | TRITON B | 1013AB | 50 m | 2:01.27 | |
32 | 257 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 25 m | 2:01.32 | |
33 | 53 | Rønnoe Sebastian | 2009 | BIRKERØD | 0975AG | 25 m | 2:03.72 | |
34 | 197 | Schrøder Clint | 2008 | GREVE | 0897AL | 25 m | 2:05.49 | |
35 | 138 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | 2:07.54 | |
36 | 173 | Andreasen Niels | 2009 | HILLERØD | 0935AE | 25 m | 2:15.65 | |
37 | 44 | Rosengaard Fabian Brandis | 2010 | BIRKERØD | 1021AB | 25 m | ||
38 | 45 | Drachmann Julius | 2008 | BIRKERØD | 0853AJ | 25 m | ||
39 | 50 | Sveen Matthias | 2010 | BIRKERØD | 1083AC | 25 m | ||
40 | 51 | Leicht Oliver | 2008 | BIRKERØD | 0807AD | 25 m | ||
41 | 55 | Raabymagle Sophus | 2010 | BIRKERØD | 1099AB | 25 m | ||
42 | 67 | Kildehøj Christian | 2008 | ALLERØD | 0863AP | 25 m | ||
43 | 68 | Matzen Jakob | 2008 | ALLERØD | 0821AF | 25 m | ||
44 | 171 | Jiang Nuoyan | 2007 | HILLERØD | 0769AL | 25 m | ||
45 | 283 | Thilker Daniel | 2006 | TRITON B | 0605AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:01 |
Løb 35, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Thornsen Elida | 2005 | SLAGELSE | 0528AA | 25 m | 1:12.51 | |
2 | 168 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 1:12.89 | |
3 | 180 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 1:13.30 | |
4 | 186 | Lythcke Amalie | 2006 | HILLERØD | 0686AT | 25 m | 1:16.81 | |
5 | 60 | Lind-Christensen Laura Weng | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 1:16.82 | |
6 | 137 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:18.00 | |
7 | 276 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:20.65 | |
8 | 178 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:21.13 | |
9 | 26 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:21.57 | |
10 | 139 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 1:22.46 | |
11 | 215 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:26.38 | |
12 | 100 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 1:26.45 | |
13 | 98 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 1:27.61 | |
14 | 185 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 1:28.18 | |
15 | 221 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 1:29.32 | |
16 | 136 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:30.67 | |
17 | 314 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 1:30.86 | |
18 | 6 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 1:31.34 | |
19 | 315 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 1:32.01 | |
20 | 264 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 1:32.64 | |
21 | 202 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | 1:33.19 | |
22 | 15 | Skelvig Signe | 2009 | SLAGELSE | 0984AA | 25 m | 1:33.23 | |
23 | 216 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 1:33.79 | |
24 | 10 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SLAGELSE | 0848AC | 25 m | 1:33.92 | |
25 | 74 | Lind-Christensen Sofie Weng | 2009 | ALLERØD | 0966AB | 25 m | 1:34.15 | |
26 | 284 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 50 m | 1:35.12 | |
27 | 220 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | 1:35.91 | |
28 | 316 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | 1:37.28 | |
29 | 69 | Linderoth Silja Sofia | 2011 | ALLERØD | 1128AA | 25 m | 1:38.56 | |
30 | 262 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | 1:38.59 | |
31 | 311 | Kirkegaard Frida | 2010 | TUNE | 1064AD | 25 m | 1:39.53 | |
32 | 7 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | 1:39.59 | |
33 | 219 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | 1:39.60 | |
34 | 96 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | 1:40.57 | |
35 | 102 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | 1:40.57 | |
36 | 14 | Frimann Laura Storm | 2009 | SLAGELSE | 0908AF | 25 m | 1:40.99 | |
37 | 250 | Voigt Malou | 2009 | GENTOFTE | 0988AJ | 25 m | 1:41.66 | |
38 | 217 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | 1:44.36 | |
39 | 72 | Høgh Siri Egholm | 2010 | ALLERØD | 1038AD | 25 m | 1:44.87 | |
40 | 47 | Dugbæk Liva | 2009 | BIRKERØD | 0978AG | 25 m | 1:44.89 | |
41 | 336 | Grave Cecilie | 2010 | BIRKERØD | 1002AH | 25 m | 1:45.00 | |
42 | 290 | Olsen Bettina M. V. | 2009 | TRITON B | 0912AG | 25 m | 1:47.53 | |
43 | 97 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 1:47.74 | |
44 | 312 | Neergaard Mie | 2010 | TUNE | 1084AD | 25 m | 1:48.96 | |
45 | 218 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 1:49.40 | |
46 | 43 | Cordsen Ella Maria | 2010 | BIRKERØD | 1050AF | 25 m | 1:49.96 | |
47 | 101 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | 1:50.15 | |
48 | 210 | Engsbro Caroline | 2010 | GREVE | 1054AD | 25 m | 1:50.79 | |
49 | 282 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 50 m | 1:51.02 | |
50 | 48 | Frederiksen Mai Ellen | 2010 | BIRKERØD | 1006AH | 25 m | 1:51.07 | |
51 | 54 | Clemmensen Sofie | 2009 | BIRKERØD | 0928AJ | 25 m | 1:51.20 | |
52 | 49 | Hou Maria | 2010 | BIRKERØD | 1048AD | 25 m | 1:54.01 | |
53 | 103 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | 1:56.00 | |
54 | 84 | Thommesen Ida Svinth | 2009 | ALLERØD | 0986AH | 25 m | 1:58.23 | |
55 | 213 | Hansen Ronja B | 2010 | GREVE | 1044AD | 25 m | 1:59.58 | |
56 | 234 | Hermansen Katrine | 2008 | GLADSAXE | 0838AG | 25 m | 2:00.80 | |
57 | 130 | Unold Freja | 2009 | HØRSHOLM | 0988AF | 50 m | 2:02.88 | |
58 | 133 | Franco-Koed Rosa May | 2009 | HØRSHOLM | 0998AI | 50 m | 2:05.94 | |
59 | 40 | Højfeldt Annika | 2010 | BIRKERØD | 1082AB | 25 m | 2:10.96 | |
60 | 119 | Holm Mathilde Josefine | 2010 | ISHØJ | 1080AG | 25 m | ||
61 | 131 | Kamstrup Victoria A.H. | 2008 | HØRSHOLM | 0834AT | 25 m | ||
62 | 132 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 25 m | ||
63 | 134 | Britze Anna Hjuler | 2010 | HØRSHOLM | 1078AC | 25 m | ||
64 | 211 | Gam-Jørgensen Christine | 2010 | GREVE | 1086AG | 25 m | ||
65 | 212 | Nyamadi Josefine | 2010 | GREVE | 1084AG | 25 m | ||
66 | 214 | Veggerby Vilma Rosendahl | 2010 | GREVE | 1082AG | 25 m | ||
67 | 298 | Poulsen Alma Madrid | 2011 | TUNE | 1126AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:01 |
Løb 36, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 110 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:00.97 | |
2 | 144 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 1:04.38 | |
3 | 58 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:09.69 | |
4 | 95 | Melgaard Storm | 2007 | KØGE | 0755AF | 25 m | 1:10.41 | |
5 | 1 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | SLAGELSE | 0489AH | 25 m | 1:11.84 | |
6 | 242 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:12.15 | |
7 | 301 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 1:13.20 | |
8 | 141 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:16.77 | |
9 | 120 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:17.41 | |
10 | 227 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:18.13 | |
11 | 117 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:19.84 | |
12 | 240 | Nimb Christian Alexander | 2006 | GLADSAXE | 0679AH | 25 m | 1:19.99 | |
13 | 199 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 1:22.34 | |
14 | 89 | Christensen Carl Gustav | 2007 | KØGE | 0775AC | 25 m | 1:24.08 | |
15 | 266 | Hyldig Valdemar Hoffmann | 2008 | GENTOFTE | 0885AH | 25 m | 1:26.65 | |
16 | 93 | Fjeldsted Kristoffer | 2008 | KØGE | 0853AB | 25 m | 1:27.24 | |
17 | 44 | Rosengaard Fabian Brandis | 2010 | BIRKERØD | 1021AB | 25 m | 1:29.55 | |
18 | 302 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 1:29.90 | |
19 | 91 | Hejl-Rasmussen Gustav | 2007 | KØGE | 0775AG | 25 m | 1:29.93 | |
20 | 254 | Takla Vincent W. | 2008 | GENTOFTE | 0863AF | 25 m | 1:33.21 | |
21 | 65 | Djørup Oscar Kaiser | 2009 | ALLERØD | 0911AF | 25 m | 1:33.28 | |
22 | 189 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 50 m | 1:34.49 | |
23 | 257 | Schrøder Johan | 2008 | GENTOFTE | 0815AC | 25 m | 1:34.74 | |
24 | 118 | Helmark Rasmus | 2008 | ISHØJ | 0857AI | 25 m | 1:35.02 | |
25 | 66 | Høgh Frey Egholm | 2008 | ALLERØD | 0863AG | 25 m | 1:35.40 | |
26 | 251 | Chiappini Federico | 2008 | GENTOFTE | 0811AC | 25 m | 1:36.87 | |
27 | 267 | Kaastrup Storm Krogh | 2009 | GENTOFTE | 0901AC | 25 m | 1:37.09 | |
28 | 138 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | 1:37.34 | |
29 | 51 | Leicht Oliver | 2008 | BIRKERØD | 0807AD | 25 m | 1:38.05 | |
30 | 258 | Hørlykke Gustav | 2008 | GENTOFTE | 0819AE | 50 m | 1:38.32 | |
31 | 52 | Klitvang Peter | 2010 | BIRKERØD | 1047AB | 25 m | 1:38.99 | |
32 | 260 | Christensen Anders | 2008 | GENTOFTE | 0891AF | 25 m | 1:39.51 | |
33 | 286 | Drygaard Mathias | 2008 | TRITON B | 0829AA | 25 m | 1:39.82 | |
34 | 183 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 1:41.12 | |
35 | 208 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GREVE | 0963AB | 25 m | 1:43.53 | |
36 | 268 | Ha Rafael | 2008 | GENTOFTE | 0815AJ | 25 m | 1:44.25 | |
37 | 173 | Andreasen Niels | 2009 | HILLERØD | 0935AE | 25 m | 1:45.79 | |
38 | 261 | Kasten Anton | 2008 | GENTOFTE | 0811AH | 25 m | 1:45.93 | |
39 | 307 | Larsen Mads Ulrik | 2009 | TUNE | 0985AE | 25 m | 1:46.19 | |
40 | 55 | Raabymagle Sophus | 2010 | BIRKERØD | 1099AB | 25 m | 1:48.07 | |
41 | 209 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GREVE | 0935AD | 25 m | 1:48.10 | |
42 | 206 | Thomsen Kasper Granlund | 2009 | GREVE | 0927AE | 25 m | 1:50.90 | |
43 | 41 | Muchitsch Anton Emil | 2008 | BIRKERØD | 0831AF | 25 m | 1:52.46 | |
44 | 288 | Sørensen Rasmus Kohave | 2010 | TRITON B | 1081AC | 25 m | 1:56.00 | |
45 | 42 | Andersson Axel Skov | 2010 | BIRKERØD | 1089AA | 25 m | 1:59.20 | |
46 | 12 | Thrysøe Jonatan | 2009 | SLAGELSE | 0901AE | 25 m | 2:00.37 | |
47 | 287 | Schou Emil | 2007 | TRITON B | 0765AP | 50 m | 2:02.89 | |
48 | 171 | Jiang Nuoyan | 2007 | HILLERØD | 0769AL | 25 m | 2:17.69 | |
49 | 50 | Sveen Matthias | 2010 | BIRKERØD | 1083AC | 25 m | ||
50 | 203 | Stage Alfred Sørensen | 2010 | GREVE | 1001AE | 25 m | ||
51 | 204 | Tømmerholt Emil Klinge Vølund | 2010 | GREVE | 1005AE | 25 m | ||
52 | 205 | Pedersen Jonas Szipli | 2009 | GREVE | 0955BA | 25 m | ||
53 | 207 | Bodal Magnus Ørum | 2010 | GREVE | 1007AE | 25 m | ||
54 | 304 | Olsen Cornelius Christian Klemmed | 2010 | TUNE | 1015AE | 25 m | ||
55 | 305 | Friisager Henry Meinertz | 2010 | TUNE | 1029AE | 25 m | ||
56 | 306 | Træde Hugo Wendelboe | 2009 | TUNE | 0959BA | 25 m | ||
57 | 309 | Wedelheim Sebastian Hjortflod | 2010 | TUNE | 1019AE | 25 m | ||
58 | 310 | Storgaard Villads Fast | 2010 | TUNE | 1021AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:01 |
Løb 37, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 193 | Hils 1 | 2002 | HILLERØD | 25 m | 1:54.18 | ||
2 | 22 | Ssk Piger 1 | 2005 | SLAGELSE | 25 m | 2:07.15 | ||
3 | 245 | Gsc Piger 1 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 2:12.68 | ||
4 | 23 | Ssk Piger 2 | 2005 | SLAGELSE | 25 m | 2:14.11 | ||
5 | 196 | Hils 2 | 2006 | HILLERØD | 25 m | 2:14.82 | ||
6 | 111 | Køge Piger 1 | 2008 | KØGE | 25 m | 2:19.80 | ||
7 | 321 | Crasy Monkeys X | 2008 | GTI | 25 m | 2:21.23 | ||
8 | 25 | Ssk Piger 3 | 2008 | SLAGELSE | 25 m | 2:21.43 | ||
9 | 322 | Crasy Monkeys Y | 2008 | GTI | 25 m | 2:21.94 | ||
10 | 296 | Triton Piger 1 | 2008 | TRITON B | 25 m | 2:25.05 | ||
11 | 270 | Gentofte Piger 1 | 2009 | GENTOFTE | 25 m | 2:26.22 | ||
12 | 246 | Gsc Piger 2 | 2008 | GLADSAXE | 25 m | 2:27.34 | ||
13 | 143 | Ronnie | 2008 | HØRSHOLM | 25 m | 2:27.77 | ||
14 | 331 | S5B Piger 1 | 2009 | SIGMA | 25 m | 2:37.61 | ||
15 | 324 | Sigma 5 Piger 1 | 2009 | SIGMA | 25 m | 2:41.58 | ||
16 | 323 | Sigma 5 Piger 2 | 2009 | SIGMA | 25 m | 2:42.00 | ||
17 | 271 | Gentofte Piger 2 | 2009 | GENTOFTE | 25 m | 2:55.21 | ||
18 | 319 | T2 Piger | 2010 | GTI | 25 m | 2:55.50 | ||
19 | 332 | S5B Piger 2 | 2009 | SIGMA | 25 m | 2:55.95 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:01 |
Løb 38, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 20 | Ssk Drenge 1 | 2004 | SLAGELSE | 25 m | 1:52.67 | ||
2 | 247 | Gsc Drenge 1 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 1:58.06 | ||
3 | 114 | Køge Drenge 1 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:00.82 | ||
4 | 320 | Bøllerne | 2007 | GTI | 25 m | 2:07.75 | ||
5 | 248 | Gsc Drenge 2 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:09.19 | ||
6 | 116 | Køge Drenge 2 | 2007 | KØGE | 25 m | 2:14.72 | ||
7 | 272 | Gentofte Drenge 1 | 2008 | GENTOFTE | 25 m | 2:17.39 | ||
8 | 194 | Hils 3 Drenge | 2007 | HILLERØD | 25 m | 2:21.84 | ||
9 | 273 | Gentofte Drenge 2 | 2008 | GENTOFTE | 25 m | 2:27.96 | ||
10 | 333 | S5B Drenge 1 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:34.02 | ||
11 | 325 | Sigma 5 Drenge 1 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:37.18 | ||
12 | 318 | T2 Drenge | 2009 | GTI | 25 m | 2:40.97 | ||
13 | 274 | Gentofte Drenge 3 | 2008 | GENTOFTE | 25 m | 2:43.78 | ||
14 | 334 | S5B Drenge 2 | 2008 | SIGMA | 25 m | 2:51.61 | ||
15 | 295 | Triton Drenge 1 | 2007 | TRITON B | 25 m | 2:53.52 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:01 |