Program for Sigma Allerød Open 2020
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Løb 15, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Ludvigsen Isabella | 2005 | ALLERØD | 0564AF | 25 m | 2:58.52 | |
2 | 7 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | SLAGELSE | 0638AP | 25 m | 3:02.94 | |
3 | 8 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | 3:03.21 | |
4 | 37 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 3:08.39 | |
5 | 9 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 3:11.04 | |
6 | 11 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 3:13.39 | |
7 | 82 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 3:17.83 | |
8 | 77 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 3:19.00 | |
9 | 276 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 3:20.72 | |
10 | 140 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 3:22.65 | |
11 | 30 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 3:24.25 | |
12 | 31 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 50 m | 3:25.15 | |
13 | 6 | Jørgensen Emma | 2005 | SLAGELSE | 0592AY | 25 m | 3:25.67 | |
14 | 100 | Bollmann Augusta | 2009 | KØGE | 0932AA | 25 m | 3:32.44 | |
15 | 28 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 50 m | 3:36.52 | |
16 | 262 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | 3:48.31 | |
17 | 282 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 3:50.75 | |
18 | 98 | Axen Vica Lucie | 2008 | KØGE | 0808AC | 25 m | 3:53.60 | |
19 | 241 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 3:55.66 | |
20 | 263 | Sørensen Laura Kegel | 2009 | GENTOFTE | 0990AJ | 25 m | 3:55.98 | |
21 | 264 | Toft Rosa | 2009 | GENTOFTE | 0972AD | 25 m | 3:56.31 | |
22 | 256 | Avnsø Marie Louise | 2009 | GENTOFTE | 0942AD | 25 m | 4:03.55 | |
23 | 222 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 50 m | 4:07.01 | |
24 | 259 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 25 m | 4:11.50 | |
25 | 97 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | 4:19.97 | |
26 | 10 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | SLAGELSE | 0848AC | 25 m | ||
27 | 96 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | ||
28 | 101 | Høyer Caroline Ploug | 2009 | KØGE | 0926AG | 25 m | ||
29 | 102 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | ||
30 | 105 | Borgstrøm Hannah | 2009 | KØGE | 0996AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |