Program for Sigma Allerød Open 2020
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 9, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 60 | Lind-Christensen Laura Weng | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 2:38.64 | |
2 | 26 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 2:45.75 | |
3 | 57 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 2:50.19 | |
4 | 139 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 2:54.83 | |
5 | 29 | Stub Alberte | 2008 | BIRKERØD | 0874AI | 25 m | 2:56.16 | |
6 | 11 | Kjeldsen Silje Juul | 2008 | SLAGELSE | 0826AG | 25 m | 2:58.88 | |
7 | 81 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 3:01.52 | |
8 | 241 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 3:07.67 | |
9 | 233 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 3:12.61 | |
10 | 140 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 3:19.67 | |
11 | 80 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 50 m | 3:21.64 | |
12 | 215 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 3:23.42 | |
13 | 216 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 3:40.20 | |
14 | 259 | Rybak-Andersen Flora | 2009 | GENTOFTE | 0948AD | 50 m | 3:42.08 | |
15 | 221 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 3:43.14 | |
16 | 315 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | 3:49.07 | |
17 | 218 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 50 m | 3:56.57 | |
18 | 314 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 4:02.38 | |
19 | 8 | Rought Astamaja | 2006 | SLAGELSE | 0682AJ | 25 m | ||
20 | 88 | Kristensen Elisabeth Toft | 2009 | KØGE | 0924AF | 25 m | ||
21 | 96 | Haack Amalie | 2007 | KØGE | 0762AT | 25 m | ||
22 | 97 | Høst Alberte Kobyluch | 2009 | KØGE | 0968AD | 25 m | ||
23 | 99 | Høyer Anna | 2007 | KØGE | 0708AI | 25 m | ||
24 | 102 | Schwaner-Hanse Frederikke | 2008 | KØGE | 0878AN | 25 m | ||
25 | 103 | Sveigaard Mynte Skovager | 2009 | KØGE | 0972AB | 25 m | ||
26 | 136 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | ||
27 | 202 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 0952AF | 25 m | ||
28 | 217 | Madsen Josephine | 2009 | GREVE | 0928AG | 25 m | ||
29 | 219 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | ||
30 | 220 | Olsen Sarah Budolph | 2009 | GREVE | 0918AG | 25 m | ||
31 | 256 | Avnsø Marie Louise | 2009 | GENTOFTE | 0942AD | 25 m | ||
32 | 262 | Vedel Elise | 2009 | GENTOFTE | 0944AD | 25 m | ||
33 | 282 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | ||
34 | 284 | Grovn Katrine Johanne | 2008 | TRITON B | 0812AP | 25 m | ||
35 | 316 | Træde Matilde Wendelboe | 2008 | TUNE | 0862AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 18:00 |