Program för Dina Försäkringar Race
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Dina Försäkringar Race 2020
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Lidköpings Gymnastik o Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 feb 2020 till den 22 feb 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Herrar
|
Final 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Verksta'n |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
197 |
3 |
|
Samuel Övregaard |
2008 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
225 |
4 |
|
Eric Fredgren |
2008 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
5 |
|
Liam Blomberg |
2009 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Herrar |
Final 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
2 |
|
Valdemar Fredriksson |
2008 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
190 |
3 |
|
Adam Larsson |
2009 |
UDDEVALLA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
186 |
4 |
|
Viktor Alfredsson |
2008 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
5 |
|
Filip Granlund |
2010 |
S 77 |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
6 |
|
William Walther |
2010 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
7 |
|
Wilhelm Ek |
2008 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Herrar |
Final 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
153 |
1 |
|
Rasmus Olsson |
2008 |
TROLLHÄTTA |
58.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
219 |
2 |
|
Jonathan Hellberg |
2009 |
SK ALINGSÅ |
55.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
196 |
3 |
|
Viggo Vikarand |
2009 |
UDDEVALLA |
49.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
4 |
|
Anton Martinsson |
2010 |
KARLSBORG |
49.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
5 |
|
Viktor Särkiniemi Carlsson |
2009 |
TROLLHÄTTA |
49.77 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
203 |
6 |
|
Ebbe Blomberg |
2010 |
UDDEVALLA |
52.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
7 |
|
Bjarki Niklasson |
2008 |
UDDEVALLA |
55.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 50m Fjärilsim Herrar |
Final 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
1 |
|
Max Johansson |
2008 |
KUNGSBACKA |
48.21 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
2 |
|
Edvin Pettersson |
2008 |
SK ALINGSÅ |
42.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
3 |
|
Max Schimmel |
2009 |
SKÖVDE SS |
39.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
4 |
|
Björn Johansson |
2009 |
LIDKÖPING |
36.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
5 |
|
Elias Kvarnstedt |
2008 |
SKÖVDE SS |
39.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
6 |
|
Albin Wassberg |
2008 |
S 77 |
41.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
173 |
7 |
|
Victor Elfving |
2008 |
VARABYGDEN |
45.12 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-02-21 17:13:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
|
|
|
|