2020-07-15   03:51:49
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for GSC Medleystævne 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 21. dec

3_S
Løb 3, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
57  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  1:09.74   
90  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  1:15.48   
11  Vejborg Maja  2007  GENTOFTE  0772AD  25 m  1:16.48   
77  Waarst Lise H. V.  2007  GLADSAXE  0732AD  25 m  1:17.78   
39  Flamand Sophie  2007  GENTOFTE  0752AO  25 m  1:18.47   
18  Kjær Ella  2007  GENTOFTE  0764AY  25 m  1:18.62   
92  Lange Sofie Emilie  2007  GLADSAXE  0702AB  25 m  1:19.04   
13  Griffin Nina  2007  GENTOFTE  0776AK  25 m  1:21.32   
76  Christensen Laura Klug  2008  GLADSAXE  0836AN  25 m  1:22.03   
10  30  Høyer Mathilde V.  2007  GENTOFTE  0764AQ  25 m  1:22.72   
11  75  Kaysfeld Laura  2007  GLADSAXE  0798AN  25 m  1:22.76   
12  93  Larsson Petrea Asferg  2008  GLADSAXE  0862AD  25 m  1:23.52   
13  25  Vedel Edith Louise  2007  GENTOFTE  0742AD  25 m  1:25.14   
14  35  Permin Ingrid Kaas  2008  GENTOFTE  0898AI  25 m  1:26.21   
15  74  Jagd Katrine Schou  2008  GLADSAXE  0868AA  25 m  1:26.44   
16  Reedtz Caroline Victoria  2007  GENTOFTE  0716AH  25 m  1:26.89   
17  104  Kærgaard Victoria Brammer  2008  GLADSAXE  0878AA  25 m  1:27.38   
18  63  Blom Augusta  2008  GLADSAXE  0842AE  25 m  1:27.70   
19  66  Tvermoes Ella Boisen  2008  GLADSAXE  0812AD  25 m  1:28.98   
20  101  Mygind Sigrid  2008  GLADSAXE  0878AG  25 m  1:29.71   
21  87  Ludvigsen Oline  2007  GLADSAXE  0768AA  25 m  1:30.20   
22  52  Bøgeskov Anna Dicte  2007  GLADSAXE  0748AC  25 m  1:31.45   
23  34  Nedergaard Johanna F. H.  2008  GENTOFTE  0816AI  25 m  1:33.53   
24  80  Jepsen Liva Ladefoged  2008  GLADSAXE  0828AA  25 m  1:34.68   
25  72  Hansen Kamille Løkkegaard  2009  GLADSAXE  0936AA  25 m  1:34.96   
26  32  Raahauge Laura  2008  GENTOFTE  0826AA  25 m  1:34.99   
27  67  Mcpherran Emma  2009  GLADSAXE  0986AB  25 m  1:35.41   
28  26  Fristrup Xenia  2008  GENTOFTE  0806AI  25 m  1:36.84   
29  33  Drescher Karoline  2008  GENTOFTE  0856AI  25 m  1:36.86   
30  85  Fallenkamp Mathilde  2009  GLADSAXE  0926AA  25 m  1:48.62   
31  71  Nielsen Julie Preuss  2009  GLADSAXE  0986AA  25 m  1:56.24   
32  73  Hermansen Katrine  2008  GLADSAXE  0838AG  25 m  1:57.23   
33  69  Høegh Frida Rasmussen  2009  GLADSAXE  0968AA  25 m  1:57.33   
34  102  Dyhre Veronica  2009  GLADSAXE  0946AA  25 m  2:03.14   
35  19  Cour Liva la  2006  GENTOFTE  0642AQ  25 m  1:11.80  EXT 
36  131  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  25 m  1:13.14  EXT 
37  139  Nathansen Annabella  2007  SØLLERØD  0708AM  25 m  1:23.31  EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark