2020-02-20   10:24:20
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for GSC Medleystævne 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 21. dec

Seedede heat Løb 8
Seedede heat 
 
  Stævne navn  GSC medeystævne    Udskriftsdato  21 december 2019   
  Stævne by  Søborg    Udskriftstidspunkt  08:33   
  Arrangør  GSC         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  21 december 2019         
 
 
 
Løb 8, 100m Frisvømning Herrer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
78  Laurits Bach Holm  2008  0821AN  GLADSAXE    25m  1:47.16 
64  Cornelius Borgaard Bang  2007  0787AE  GLADSAXE    25m  1:20.60 
21  August Bülow Sandersen  2007  0761AG  GENTOFTE    50m  1:22.93 
               
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
20  Alexander Dorph Jensen  2007  0765AJ  GENTOFTE    50m  1:19.51 
37  Frederik Mindegaard  2007  0711AG  GENTOFTE    25m  1:14.50 
96  Rasmus Edske  2007  0777AE  GLADSAXE    25m  1:12.60 
27  William Diness Vindeløv  2007  0799AG  GENTOFTE    25m  1:10.15 
29  Theodor Nytoft Bergmann  2007  0721AG  GENTOFTE    25m  1:11.90 
28  Vitus Skovbjerg  2007  0741AG  GENTOFTE    25m  1:14.25 
70  Hubert Fosbøl  2007  0793AC  GLADSAXE    25m  1:17.79 
               

 
Heat 3 (4) (Årg. 2008-2008) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
99  Sebastian Brice Meierhans  2008  0883AB  GLADSAXE    25m  1:21.13 
91  Nikolaj Skak Pedersen  2008  0827AC  GLADSAXE    25m  1:17.24 
105  Villads Moefelt  2008  0825AB  GLADSAXE    25m  1:15.26 
65  Damjan Kruc  2008  0823AI  GLADSAXE    25m  1:08.30 
60  Andreas Bartholin Bruhn  2008  0873AB  GLADSAXE    25m  1:10.58 
62  Andreas Molin  2008  0893AB  GLADSAXE    25m  1:15.81 
86  Nicklas Hiort  2008  0891AE  GLADSAXE    25m  1:18.52 
107  William Bank Jørgensen  2008  0843AE  GLADSAXE    25m  1:26.40 

 
Heat 4 (4) (Årg. 2007-2007) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
108  William Bendixen  2007  0719AK  GLADSAXE    25m  1:09.01 
81  Lukas Peacock  2007  0751AG  GLADSAXE    25m  1:07.83 
103  Victor Juhl Hansen  2007  0719AE  GLADSAXE    50m  1:04.78 
31  Lucas Misander  2007  0719AF  GENTOFTE    25m  1:02.74 
106  Walter N Falborg Pedersen  2007  0751AB  GLADSAXE    25m  1:04.03 
88  Nikolai Stender-Petersen  2007  0723AB  GLADSAXE    25m  1:06.78 
83  Magnus Gimsing Åhman  2007  0761AB  GLADSAXE    25m  1:08.32 
22  August Due  2007  0701AG  GENTOFTE    25m  1:09.90 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark