2020-07-15   03:20:51
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for GSC Medleystævne 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 21. dec

Seedede heat Løb 7
Seedede heat 
 
  Stævne navn  GSC medeystævne    Udskriftsdato  21 december 2019   
  Stævne by  Søborg    Udskriftstidspunkt  08:33   
  Arrangør  GSC         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  21 december 2019         
 
 
 
Løb 7, 100m Frisvømning Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
26  Xenia Fristrup  2008  0806AI  GENTOFTE    25m  1:27.81 
66  Ella Boisen Tvermoes  2008  0812AD  GLADSAXE    50m  1:24.59 
34  Johanna F. H. Nedergaard  2008  0816AI  GENTOFTE    25m  1:21.85 
33  Karoline Drescher  2008  0856AI  GENTOFTE    25m  1:24.12 
80  Liva Ladefoged Jepsen  2008  0828AA  GLADSAXE    25m  1:26.26 
73  Katrine Hermansen  2008  0838AG  GLADSAXE    25m  1:38.18 
               

 
Heat 2 (4) (Årg. 2006-2007) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
139  Annabella Nathansen  2007  0708AM  SØLLERØD    25m  1:09.66 
19  Liva la Cour  2006  0642AQ  GENTOFTE    50m  1:04.42 
Ada Hasløv Brunsgaard  2006  0646AN  GENTOFTE    25m  1:06.76 
39  Sophie Flamand  2007  0752AO  GENTOFTE    25m  1:12.29 
               
               

 
Heat 3 (4) (Årg. 2009-2009) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
71  Julie Preuss Nielsen  2009  0986AA  GLADSAXE    25m  1:43.95 
85  Mathilde Fallenkamp  2009  0926AA  GLADSAXE    25m  1:31.75 
67  Emma Mcpherran  2009  0986AB  GLADSAXE    25m  1:19.11 
72  Kamille Løkkegaard Hansen  2009  0936AA  GLADSAXE    25m  1:19.73 
69  Frida Rasmussen Høegh  2009  0968AA  GLADSAXE    25m  1:35.63 
102  Veronica Dyhre  2009  0946AA  GLADSAXE    25m  1:54.47 
               

 
Heat 4 (4) (Årg. 2008-2008) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
32  Laura Raahauge  2008  0826AA  GENTOFTE    25m  1:19.49 
104  Victoria Brammer Kærgaard  2008  0878AA  GLADSAXE    25m  1:17.63 
63  Augusta Blom  2008  0842AE  GLADSAXE    25m  1:15.54 
93  Petrea Asferg Larsson  2008  0862AD  GLADSAXE    25m  1:09.29 
76  Laura Klug Christensen  2008  0836AN  GLADSAXE    25m  1:10.04 
35  Ingrid Kaas Permin  2008  0898AI  GENTOFTE    25m  1:15.93 
74  Katrine Schou Jagd  2008  0868AA  GLADSAXE    25m  1:18.96 
101  Sigrid Mygind  2008  0878AG  GLADSAXE    25m  1:20.46 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark