2020-06-02   23:30:43
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for GSC Medleystævne 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 21. dec

Seedede heat Løb 4
Seedede heat 
 
  Stævne navn  GSC medeystævne    Udskriftsdato  21 december 2019   
  Stævne by  Søborg    Udskriftstidspunkt  08:33   
  Arrangør  GSC         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  21 december 2019         
 
 
 
Løb 4, 100m Medley Herrer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
78  Laurits Bach Holm  2008  0821AN  GLADSAXE    25m   
21  August Bülow Sandersen  2007  0761AG  GENTOFTE    25m  1:30.00 
20  Alexander Dorph Jensen  2007  0765AJ  GENTOFTE    25m  1:25.74 
70  Hubert Fosbøl  2007  0793AC  GLADSAXE    25m  1:26.47 
64  Cornelius Borgaard Bang  2007  0787AE  GLADSAXE    25m  1:31.20 
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
36  Hannibal Wamberg  2006  0699AE  GENTOFTE    25m  1:25.12 
37  Frederik Mindegaard  2007  0711AG  GENTOFTE    25m  1:20.87 
28  Vitus Skovbjerg  2007  0741AG  GENTOFTE    25m  1:20.77 
51  Andreas Kelstrup Schou  2005  0539AE  GLADSAXE    25m  1:14.55 
27  William Diness Vindeløv  2007  0799AG  GENTOFTE    25m  1:19.62 
143  Christian Alexander Nimb  2006  0679AH  GLADSAXE    25m  1:20.81 
96  Rasmus Edske  2007  0777AE  GLADSAXE    25m  1:23.87 
29  Theodor Nytoft Bergmann  2007  0721AG  GENTOFTE    25m  1:25.64 

 
Heat 3 (5) (Årg. 2008-2008) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
99  Sebastian Brice Meierhans  2008  0883AB  GLADSAXE    25m  1:34.05 
86  Nicklas Hiort  2008  0891AE  GLADSAXE    25m  1:31.63 
60  Andreas Bartholin Bruhn  2008  0873AB  GLADSAXE    25m  1:24.74 
65  Damjan Kruc  2008  0823AI  GLADSAXE    25m  1:20.69 
105  Villads Moefelt  2008  0825AB  GLADSAXE    25m  1:23.08 
62  Andreas Molin  2008  0893AB  GLADSAXE    25m  1:31.20 
91  Nikolaj Skak Pedersen  2008  0827AC  GLADSAXE    25m  1:32.42 
107  William Bank Jørgensen  2008  0843AE  GLADSAXE    25m  1:51.94 

 
Heat 4 (5) (Årg. 2007-2007) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
22  August Due  2007  0701AG  GENTOFTE    25m  1:18.31 
108  William Bendixen  2007  0719AK  GLADSAXE    25m  1:17.07 
88  Nikolai Stender-Petersen  2007  0723AB  GLADSAXE    25m  1:14.28 
31  Lucas Misander  2007  0719AF  GENTOFTE    25m  1:11.31 
103  Victor Juhl Hansen  2007  0719AE  GLADSAXE    25m  1:11.46 
106  Walter N Falborg Pedersen  2007  0751AB  GLADSAXE    25m  1:14.87 
83  Magnus Gimsing Åhman  2007  0761AB  GLADSAXE    25m  1:18.02 
81  Lukas Peacock  2007  0751AG  GLADSAXE    25m  1:18.61 

 
Heat 5 (5) (Årg. 2005-2006) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
100  William Brix Søhoel  2006  0671AF  GLADSAXE    25m  1:15.66 
54  Christian Moefelt  2006  0697AF  GLADSAXE    25m  1:14.54 
55  Gustav Krabbe Heldgaard  2006  0655AG  GLADSAXE    25m  1:12.53 
59  Jens Krogh Hermansen  2006  0675AG  GLADSAXE    25m  1:11.76 
12  Maximillian Udar  2006  0681AJ  GENTOFTE    25m  1:12.33 
144  Oswald Lindquist  2006  0647AF  GENTOFTE    25m  1:13.37 
August Taul  2006  0681AA  GENTOFTE    25m  1:14.54 
94  Sven Ole H. Frederiksen  2006  0637AG  GLADSAXE    25m  1:16.71 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark