2020-05-25   02:49:53
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for GSC Medleystævne 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 21. dec

Seedede heat Løb 12
Seedede heat 
 
  Stævne navn  GSC medeystævne    Udskriftsdato  21 december 2019   
  Stævne by  Søborg    Udskriftstidspunkt  08:33   
  Arrangør  GSC         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  21 december 2019         
 
 
 
Løb 12, 50m Brystsvømning Herrer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
78  Laurits Bach Holm  2008  0821AN  GLADSAXE    25m  55.59 
21  August Bülow Sandersen  2007  0761AG  GENTOFTE    25m  49.12 
20  Alexander Dorph Jensen  2007  0765AJ  GENTOFTE    25m  49.88 
               
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
29  Theodor Nytoft Bergmann  2007  0721AG  GENTOFTE    50m  48.35 
27  William Diness Vindeløv  2007  0799AG  GENTOFTE    25m  43.72 
28  Vitus Skovbjerg  2007  0741AG  GENTOFTE    25m  42.70 
70  Hubert Fosbøl  2007  0793AC  GLADSAXE    25m  41.55 
64  Cornelius Borgaard Bang  2007  0787AE  GLADSAXE    25m  41.83 
81  Lukas Peacock  2007  0751AG  GLADSAXE    25m  43.29 
22  August Due  2007  0701AG  GENTOFTE    25m  43.92 
               

 
Heat 3 (4) (Årg. 2008-2008) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
86  Nicklas Hiort  2008  0891AE  GLADSAXE    25m  52.84 
107  William Bank Jørgensen  2008  0843AE  GLADSAXE    25m  52.79 
91  Nikolaj Skak Pedersen  2008  0827AC  GLADSAXE    25m  50.07 
60  Andreas Bartholin Bruhn  2008  0873AB  GLADSAXE    25m  43.70 
105  Villads Moefelt  2008  0825AB  GLADSAXE    25m  46.67 
65  Damjan Kruc  2008  0823AI  GLADSAXE    50m  50.52 
99  Sebastian Brice Meierhans  2008  0883AB  GLADSAXE    25m  52.83 
62  Andreas Molin  2008  0893AB  GLADSAXE    25m  54.59 

 
Heat 4 (4) (Årg. 2007-2007) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
108  William Bendixen  2007  0719AK  GLADSAXE    25m  40.08 
106  Walter N Falborg Pedersen  2007  0751AB  GLADSAXE    25m  39.59 
31  Lucas Misander  2007  0719AF  GENTOFTE    25m  38.77 
88  Nikolai Stender-Petersen  2007  0723AB  GLADSAXE    25m  37.15 
103  Victor Juhl Hansen  2007  0719AE  GLADSAXE    25m  38.75 
37  Frederik Mindegaard  2007  0711AG  GENTOFTE    25m  39.33 
96  Rasmus Edske  2007  0777AE  GLADSAXE    25m  39.98 
83  Magnus Gimsing Åhman  2007  0761AB  GLADSAXE    25m  40.60 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark