2020-03-30   02:48:25
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for GSC Medleystævne 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 21. dec

Seedede heat Løb 11
Seedede heat 
 
  Stævne navn  GSC medeystævne    Udskriftsdato  21 december 2019   
  Stævne by  Søborg    Udskriftstidspunkt  08:33   
  Arrangør  GSC         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  21 december 2019         
 
 
 
Løb 11, 50m Brystsvømning Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
32  Laura Raahauge  2008  0826AA  GENTOFTE    25m  51.54 
66  Ella Boisen Tvermoes  2008  0812AD  GLADSAXE    50m  48.77 
101  Sigrid Mygind  2008  0878AG  GLADSAXE    50m  48.22 
80  Liva Ladefoged Jepsen  2008  0828AA  GLADSAXE    25m  48.61 
26  Xenia Fristrup  2008  0806AI  GENTOFTE    25m  51.30 
73  Katrine Hermansen  2008  0838AG  GLADSAXE    25m  1:02.11 
               

 
Heat 2 (4) (Årg. 2005-2007) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
140  Helena Heegaard  2007  0794AN  SØLLERØD    25m  49.88 
Dikte Johanne Schrøder  2006  0614AG  GENTOFTE    25m  41.57 
130  Alberte Kreiser-Petersen  2005  0596AO  GENTOFTE    25m  37.35 
82  Maria Claudia S. Hansen  2006  0662AE  GLADSAXE    25m  38.30 
19  Liva la Cour  2006  0642AQ  GENTOFTE    50m  41.73 
               
               

 
Heat 3 (4) (Årg. 2009-2009) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
102  Veronica Dyhre  2009  0946AA  GLADSAXE    25m  1:03.64 
85  Mathilde Fallenkamp  2009  0926AA  GLADSAXE    25m  57.18 
72  Kamille Løkkegaard Hansen  2009  0936AA  GLADSAXE    25m  53.69 
71  Julie Preuss Nielsen  2009  0986AA  GLADSAXE    25m  55.15 
67  Emma Mcpherran  2009  0986AB  GLADSAXE    50m  59.75 
69  Frida Rasmussen Høegh  2009  0968AA  GLADSAXE    25m  1:03.97 
               

 
Heat 4 (4) (Årg. 2008-2008) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
34  Johanna F. H. Nedergaard  2008  0816AI  GENTOFTE    25m  47.59 
74  Katrine Schou Jagd  2008  0868AA  GLADSAXE    50m  47.15 
76  Laura Klug Christensen  2008  0836AN  GLADSAXE    25m  43.79 
63  Augusta Blom  2008  0842AE  GLADSAXE    25m  42.29 
104  Victoria Brammer Kærgaard  2008  0878AA  GLADSAXE    25m  42.67 
35  Ingrid Kaas Permin  2008  0898AI  GENTOFTE    25m  44.34 
33  Karoline Drescher  2008  0856AI  GENTOFTE    25m  47.22 
93  Petrea Asferg Larsson  2008  0862AD  GLADSAXE    25m  47.72 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark