2020-07-15   02:55:23
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for GSC Medleystævne 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 21. dec

Seedede heat Løb 10
Seedede heat 
 
  Stævne navn  GSC medeystævne    Udskriftsdato  21 december 2019   
  Stævne by  Søborg    Udskriftstidspunkt  08:33   
  Arrangør  GSC         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  21 december 2019         
 
 
 
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
100  William Brix Søhoel  2006  0671AF  GLADSAXE    25m  2:52.05 
51  Andreas Kelstrup Schou  2005  0539AE  GLADSAXE    25m  2:20.58 
50  Anders Junker  2005  0523AF  GLADSAXE    25m  2:19.24 
14  Oscar Rybak-Andersen  2005  0521AB  GENTOFTE    25m  2:19.42 
10  Louie Hansen  2005  0521AK  GENTOFTE    25m  2:20.71 
94  Sven Ole H. Frederiksen  2006  0637AG  GLADSAXE    25m  2:55.22 
               

 
Heat 2 (3) (Årg. 2006-2006) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
12  Maximillian Udar  2006  0681AJ  GENTOFTE    50m  2:39.21 
143  Christian Alexander Nimb  2006  0679AH  GLADSAXE    25m  2:28.72 
54  Christian Moefelt  2006  0697AF  GLADSAXE    25m  2:20.30 
55  Gustav Krabbe Heldgaard  2006  0655AG  GLADSAXE    25m  2:14.32 
59  Jens Krogh Hermansen  2006  0675AG  GLADSAXE    25m  2:19.44 
144  Oswald Lindquist  2006  0647AF  GENTOFTE    50m  2:27.95 
August Taul  2006  0681AA  GENTOFTE    50m  2:29.33 
36  Hannibal Wamberg  2006  0699AE  GENTOFTE    25m  2:41.57 

 
Heat 3 (3) (Årg. 2005-2005) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
Erik Schmidt  2005  0563AN  GENTOFTE    25m  2:15.10 
98  William Bogø Andersen  2005  0559AF  GLADSAXE    25m  2:13.32 
95  Vincent Matras  2005  0591AF  GLADSAXE    25m  2:06.20 
89  Robert E Falborg Pedersen  2005  0525AC  GLADSAXE    25m  2:05.30 
15  August Arup Neergaard  2005  0571AB  GENTOFTE    25m  2:05.69 
84  Nicholas H. Hansen  2005  0515AF  GLADSAXE    25m  2:11.32 
97  William Bendix Schmidt  2005  0587AE  GLADSAXE    25m  2:14.06 
Carl Emil Lundgaard  2005  0591AA  GENTOFTE    25m  2:15.57 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark