2020-05-25   02:54:33
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for GSC Medleystśvne 2019

Her vises alle stśvnets startlister og programlister opdelt i stśvneafsnit.

1_S
LÝb 1, 4X100m FrisvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
109  Gsc Piger 1  2006  GLADSAXE    25 m  4:18.39   
110  Gsc Piger 2  2006  GLADSAXE    25 m  4:32.10   
111  Gsc Piger 3  2006  GLADSAXE    25 m  5:00.21   
117  Gsc Piger 4  2008  GLADSAXE    25 m  5:01.02   
118  Gsc Piger 5  2008  GLADSAXE    25 m  6:11.82   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
2_S
LÝb 2, 4X100m FrisvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
112  Gsc Drenge 1  2005  GLADSAXE    25 m  3:55.65   
113  Gsc Drenge 2  2005  GLADSAXE    25 m  4:10.04   
120  Gsc Drenge 4  2007  GLADSAXE    25 m  4:21.72   
114  Gsc Drenge 3  2005  GLADSAXE    25 m  4:23.62   
121  Gsc Drenge 5  2007  GLADSAXE    25 m  4:36.21   
134  Gsc Drenge 6  2007  GLADSAXE    25 m  5:21.31   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
3_S
LÝb 3, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
57  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  1:09.74   
90  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  1:15.48   
11  Vejborg Maja  2007  GENTOFTE  0772AD  25 m  1:16.48   
77  Waarst Lise H. V.  2007  GLADSAXE  0732AD  25 m  1:17.78   
39  Flamand Sophie  2007  GENTOFTE  0752AO  25 m  1:18.47   
18  Kjśr Ella  2007  GENTOFTE  0764AY  25 m  1:18.62   
92  Lange Sofie Emilie  2007  GLADSAXE  0702AB  25 m  1:19.04   
13  Griffin Nina  2007  GENTOFTE  0776AK  25 m  1:21.32   
76  Christensen Laura Klug  2008  GLADSAXE  0836AN  25 m  1:22.03   
10  30  HÝyer Mathilde V.  2007  GENTOFTE  0764AQ  25 m  1:22.72   
11  75  Kaysfeld Laura  2007  GLADSAXE  0798AN  25 m  1:22.76   
12  93  Larsson Petrea Asferg  2008  GLADSAXE  0862AD  25 m  1:23.52   
13  25  Vedel Edith Louise  2007  GENTOFTE  0742AD  25 m  1:25.14   
14  35  Permin Ingrid Kaas  2008  GENTOFTE  0898AI  25 m  1:26.21   
15  74  Jagd Katrine Schou  2008  GLADSAXE  0868AA  25 m  1:26.44   
16  Reedtz Caroline Victoria  2007  GENTOFTE  0716AH  25 m  1:26.89   
17  104  Kśrgaard Victoria Brammer  2008  GLADSAXE  0878AA  25 m  1:27.38   
18  63  Blom Augusta  2008  GLADSAXE  0842AE  25 m  1:27.70   
19  66  Tvermoes Ella Boisen  2008  GLADSAXE  0812AD  25 m  1:28.98   
20  101  Mygind Sigrid  2008  GLADSAXE  0878AG  25 m  1:29.71   
21  87  Ludvigsen Oline  2007  GLADSAXE  0768AA  25 m  1:30.20   
22  52  BÝgeskov Anna Dicte  2007  GLADSAXE  0748AC  25 m  1:31.45   
23  34  Nedergaard Johanna F. H.  2008  GENTOFTE  0816AI  25 m  1:33.53   
24  80  Jepsen Liva Ladefoged  2008  GLADSAXE  0828AA  25 m  1:34.68   
25  72  Hansen Kamille LÝkkegaard  2009  GLADSAXE  0936AA  25 m  1:34.96   
26  32  Raahauge Laura  2008  GENTOFTE  0826AA  25 m  1:34.99   
27  67  Mcpherran Emma  2009  GLADSAXE  0986AB  25 m  1:35.41   
28  26  Fristrup Xenia  2008  GENTOFTE  0806AI  25 m  1:36.84   
29  33  Drescher Karoline  2008  GENTOFTE  0856AI  25 m  1:36.86   
30  85  Fallenkamp Mathilde  2009  GLADSAXE  0926AA  25 m  1:48.62   
31  71  Nielsen Julie Preuss  2009  GLADSAXE  0986AA  25 m  1:56.24   
32  73  Hermansen Katrine  2008  GLADSAXE  0838AG  25 m  1:57.23   
33  69  HÝegh Frida Rasmussen  2009  GLADSAXE  0968AA  25 m  1:57.33   
34  102  Dyhre Veronica  2009  GLADSAXE  0946AA  25 m  2:03.14   
35  19  Cour Liva la  2006  GENTOFTE  0642AQ  25 m  1:11.80  EXT 
36  131  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  25 m  1:13.14  EXT 
37  139  Nathansen Annabella  2007  SōLLERōD  0708AM  25 m  1:23.31  EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
4_S
LÝb 4, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
31  Misander Lucas  2007  GENTOFTE  0719AF  25 m  1:11.31   
103  Hansen Victor Juhl  2007  GLADSAXE  0719AE  25 m  1:11.46   
59  Hermansen Jens Krogh  2006  GLADSAXE  0675AG  25 m  1:11.76   
12  Udar Maximillian  2006  GENTOFTE  0681AJ  25 m  1:12.33   
55  Heldgaard Gustav Krabbe  2006  GLADSAXE  0655AG  25 m  1:12.53   
144  Lindquist Oswald  2006  GENTOFTE  0647AF  25 m  1:13.37   
88  Stender-Petersen Nikolai  2007  GLADSAXE  0723AB  25 m  1:14.28   
Taul August  2006  GENTOFTE  0681AA  25 m  1:14.54   
54  Moefelt Christian  2006  GLADSAXE  0697AF  25 m  1:14.54   
10  106  Pedersen Walter N Falborg  2007  GLADSAXE  0751AB  25 m  1:14.87   
11  100  SÝhoel William Brix  2006  GLADSAXE  0671AF  25 m  1:15.66   
12  94  Frederiksen Sven Ole H.  2006  GLADSAXE  0637AG  25 m  1:16.71   
13  108  Bendixen William  2007  GLADSAXE  0719AK  25 m  1:17.07   
14  83  Ňhman Magnus Gimsing  2007  GLADSAXE  0761AB  25 m  1:18.02   
15  22  Due August  2007  GENTOFTE  0701AG  25 m  1:18.31   
16  81  Peacock Lukas  2007  GLADSAXE  0751AG  25 m  1:18.61   
17  27  VindelÝv William Diness  2007  GENTOFTE  0799AG  25 m  1:19.62   
18  65  Kruc Damjan  2008  GLADSAXE  0823AI  25 m  1:20.69   
19  28  Skovbjerg Vitus  2007  GENTOFTE  0741AG  25 m  1:20.77   
20  143  Nimb Christian Alexander  2006  GLADSAXE  0679AH  25 m  1:20.81   
21  37  Mindegaard Frederik  2007  GENTOFTE  0711AG  25 m  1:20.87   
22  105  Moefelt Villads  2008  GLADSAXE  0825AB  25 m  1:23.08   
23  96  Edske Rasmus  2007  GLADSAXE  0777AE  25 m  1:23.87   
24  60  Bruhn Andreas Bartholin  2008  GLADSAXE  0873AB  25 m  1:24.74   
25  36  Wamberg Hannibal  2006  GENTOFTE  0699AE  25 m  1:25.12   
26  29  Bergmann Theodor Nytoft  2007  GENTOFTE  0721AG  25 m  1:25.64   
27  20  Jensen Alexander Dorph  2007  GENTOFTE  0765AJ  25 m  1:25.74   
28  70  FosbÝl Hubert  2007  GLADSAXE  0793AC  25 m  1:26.47   
29  21  Sandersen August BŁlow  2007  GENTOFTE  0761AG  25 m  1:30.00   
30  62  Molin Andreas  2008  GLADSAXE  0893AB  25 m  1:31.20   
31  64  Bang Cornelius Borgaard  2007  GLADSAXE  0787AE  25 m  1:31.20   
32  86  Hiort Nicklas  2008  GLADSAXE  0891AE  25 m  1:31.63   
33  91  Pedersen Nikolaj Skak  2008  GLADSAXE  0827AC  25 m  1:32.42   
34  99  Meierhans Sebastian Brice  2008  GLADSAXE  0883AB  25 m  1:34.05   
35  107  JÝrgensen William Bank  2008  GLADSAXE  0843AE  25 m  1:51.94   
36  78  Holm Laurits Bach  2008  GLADSAXE  0821AN  25 m     
37  51  Schou Andreas Kelstrup  2005  GLADSAXE  0539AE  25 m  1:14.55  EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
5_S
LÝb 5, 400m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
53  Roos Bianca  2006  GLADSAXE  0622AB  25 m  5:46.09   
Brunsgaard Ada HaslÝv  2006  GENTOFTE  0646AN  25 m  5:50.83   
61  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  25 m  5:52.18   
56  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  25 m  5:53.02   
17  Lundsby Christine Stubbe  2006  GENTOFTE  0698AJ  50 m  5:56.68   
SchrÝder Dikte Johanne  2006  GENTOFTE  0614AG  25 m  5:57.37   
82  Hansen Maria Claudia S.  2006  GLADSAXE  0662AE  25 m  6:18.36   
79  Bartels Maja Damkjśr  2006  GLADSAXE  0656AL  25 m  7:00.72   
130  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  25 m  5:39.91  EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
6_S
LÝb 6, 400m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
15  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  25 m  5:01.31   
95  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  25 m  5:05.06   
98  Andersen William BogÝ  2005  GLADSAXE  0559AF  25 m  5:07.36   
50  Junker Anders  2005  GLADSAXE  0523AF  25 m  5:09.79   
Schmidt Erik  2005  GENTOFTE  0563AN  25 m  5:17.04   
84  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  25 m  5:17.67   
10  Hansen Louie  2005  GENTOFTE  0521AK  25 m  5:19.70   
14  Rybak-Andersen Oscar  2005  GENTOFTE  0521AB  25 m  5:19.94   
89  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  25 m  5:31.86   
10  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  25 m  5:33.56   
11  51  Schou Andreas Kelstrup  2005  GLADSAXE  0539AE  50 m  7:13.67   
12  97  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  25 m     
13  27  VindelÝv William Diness  2007  GENTOFTE  0799AG  25 m  5:55.53  EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
7_S
LÝb 7, 100m FrisvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
93  Larsson Petrea Asferg  2008  GLADSAXE  0862AD  25 m  1:09.29   
76  Christensen Laura Klug  2008  GLADSAXE  0836AN  25 m  1:10.04   
63  Blom Augusta  2008  GLADSAXE  0842AE  25 m  1:15.54   
35  Permin Ingrid Kaas  2008  GENTOFTE  0898AI  25 m  1:15.93   
104  Kśrgaard Victoria Brammer  2008  GLADSAXE  0878AA  25 m  1:17.63   
74  Jagd Katrine Schou  2008  GLADSAXE  0868AA  25 m  1:18.96   
67  Mcpherran Emma  2009  GLADSAXE  0986AB  25 m  1:19.11   
32  Raahauge Laura  2008  GENTOFTE  0826AA  25 m  1:19.49   
72  Hansen Kamille LÝkkegaard  2009  GLADSAXE  0936AA  25 m  1:19.73   
10  101  Mygind Sigrid  2008  GLADSAXE  0878AG  25 m  1:20.46   
11  34  Nedergaard Johanna F. H.  2008  GENTOFTE  0816AI  25 m  1:21.85   
12  33  Drescher Karoline  2008  GENTOFTE  0856AI  25 m  1:24.12   
13  66  Tvermoes Ella Boisen  2008  GLADSAXE  0812AD  50 m  1:24.59   
14  80  Jepsen Liva Ladefoged  2008  GLADSAXE  0828AA  25 m  1:26.26   
15  26  Fristrup Xenia  2008  GENTOFTE  0806AI  25 m  1:27.81   
16  85  Fallenkamp Mathilde  2009  GLADSAXE  0926AA  25 m  1:31.75   
17  69  HÝegh Frida Rasmussen  2009  GLADSAXE  0968AA  25 m  1:35.63   
18  73  Hermansen Katrine  2008  GLADSAXE  0838AG  25 m  1:38.18   
19  71  Nielsen Julie Preuss  2009  GLADSAXE  0986AA  25 m  1:43.95   
20  102  Dyhre Veronica  2009  GLADSAXE  0946AA  25 m  1:54.47   
21  19  Cour Liva la  2006  GENTOFTE  0642AQ  50 m  1:04.42  EXT 
22  Brunsgaard Ada HaslÝv  2006  GENTOFTE  0646AN  25 m  1:06.76  EXT 
23  139  Nathansen Annabella  2007  SōLLERōD  0708AM  25 m  1:09.66  EXT 
24  39  Flamand Sophie  2007  GENTOFTE  0752AO  25 m  1:12.29  EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
8_S
LÝb 8, 100m FrisvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
31  Misander Lucas  2007  GENTOFTE  0719AF  25 m  1:02.74   
106  Pedersen Walter N Falborg  2007  GLADSAXE  0751AB  25 m  1:04.03   
103  Hansen Victor Juhl  2007  GLADSAXE  0719AE  50 m  1:04.78   
88  Stender-Petersen Nikolai  2007  GLADSAXE  0723AB  25 m  1:06.78   
81  Peacock Lukas  2007  GLADSAXE  0751AG  25 m  1:07.83   
65  Kruc Damjan  2008  GLADSAXE  0823AI  25 m  1:08.30   
83  Ňhman Magnus Gimsing  2007  GLADSAXE  0761AB  25 m  1:08.32   
108  Bendixen William  2007  GLADSAXE  0719AK  25 m  1:09.01   
22  Due August  2007  GENTOFTE  0701AG  25 m  1:09.90   
10  27  VindelÝv William Diness  2007  GENTOFTE  0799AG  25 m  1:10.15   
11  60  Bruhn Andreas Bartholin  2008  GLADSAXE  0873AB  25 m  1:10.58   
12  29  Bergmann Theodor Nytoft  2007  GENTOFTE  0721AG  25 m  1:11.90   
13  96  Edske Rasmus  2007  GLADSAXE  0777AE  25 m  1:12.60   
14  28  Skovbjerg Vitus  2007  GENTOFTE  0741AG  25 m  1:14.25   
15  37  Mindegaard Frederik  2007  GENTOFTE  0711AG  25 m  1:14.50   
16  105  Moefelt Villads  2008  GLADSAXE  0825AB  25 m  1:15.26   
17  62  Molin Andreas  2008  GLADSAXE  0893AB  25 m  1:15.81   
18  91  Pedersen Nikolaj Skak  2008  GLADSAXE  0827AC  25 m  1:17.24   
19  70  FosbÝl Hubert  2007  GLADSAXE  0793AC  25 m  1:17.79   
20  86  Hiort Nicklas  2008  GLADSAXE  0891AE  25 m  1:18.52   
21  20  Jensen Alexander Dorph  2007  GENTOFTE  0765AJ  50 m  1:19.51   
22  64  Bang Cornelius Borgaard  2007  GLADSAXE  0787AE  25 m  1:20.60   
23  99  Meierhans Sebastian Brice  2008  GLADSAXE  0883AB  25 m  1:21.13   
24  21  Sandersen August BŁlow  2007  GENTOFTE  0761AG  50 m  1:22.93   
25  107  JÝrgensen William Bank  2008  GLADSAXE  0843AE  25 m  1:26.40   
26  78  Holm Laurits Bach  2008  GLADSAXE  0821AN  25 m  1:47.16   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
9_S
LÝb 9, 200m FrisvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
90  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  2:21.20   
17  Lundsby Christine Stubbe  2006  GENTOFTE  0698AJ  25 m  2:22.15   
61  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  25 m  2:23.22   
53  Roos Bianca  2006  GLADSAXE  0622AB  25 m  2:25.45   
SchrÝder Dikte Johanne  2006  GENTOFTE  0614AG  25 m  2:25.63   
77  Waarst Lise H. V.  2007  GLADSAXE  0732AD  25 m  2:26.22   
57  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  2:26.71   
11  Vejborg Maja  2007  GENTOFTE  0772AD  25 m  2:27.83   
56  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  25 m  2:27.98   
10  82  Hansen Maria Claudia S.  2006  GLADSAXE  0662AE  25 m  2:28.91   
11  79  Bartels Maja Damkjśr  2006  GLADSAXE  0656AL  25 m  2:29.98   
12  18  Kjśr Ella  2007  GENTOFTE  0764AY  25 m  2:35.57   
13  75  Kaysfeld Laura  2007  GLADSAXE  0798AN  25 m  2:38.27   
14  87  Ludvigsen Oline  2007  GLADSAXE  0768AA  25 m  2:38.55   
15  Reedtz Caroline Victoria  2007  GENTOFTE  0716AH  25 m  2:41.13   
16  13  Griffin Nina  2007  GENTOFTE  0776AK  50 m  2:50.34   
17  25  Vedel Edith Louise  2007  GENTOFTE  0742AD  50 m  2:59.18   
18  52  BÝgeskov Anna Dicte  2007  GLADSAXE  0748AC  25 m  2:59.41   
19  30  HÝyer Mathilde V.  2007  GENTOFTE  0764AQ  25 m  2:59.61   
20  92  Lange Sofie Emilie  2007  GLADSAXE  0702AB  25 m  3:03.14   
21  131  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  25 m  2:24.64  EXT 
22  141  Lunding Julie Heurlin  2006  GENTOFTE  0626AA  25 m  2:29.71  EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
10_S
LÝb 10, 200m FrisvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
89  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  25 m  2:05.30   
15  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  25 m  2:05.69   
95  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  25 m  2:06.20   
84  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  25 m  2:11.32   
98  Andersen William BogÝ  2005  GLADSAXE  0559AF  25 m  2:13.32   
97  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  25 m  2:14.06   
55  Heldgaard Gustav Krabbe  2006  GLADSAXE  0655AG  25 m  2:14.32   
Schmidt Erik  2005  GENTOFTE  0563AN  25 m  2:15.10   
Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  25 m  2:15.57   
10  50  Junker Anders  2005  GLADSAXE  0523AF  25 m  2:19.24   
11  14  Rybak-Andersen Oscar  2005  GENTOFTE  0521AB  25 m  2:19.42   
12  59  Hermansen Jens Krogh  2006  GLADSAXE  0675AG  25 m  2:19.44   
13  54  Moefelt Christian  2006  GLADSAXE  0697AF  25 m  2:20.30   
14  51  Schou Andreas Kelstrup  2005  GLADSAXE  0539AE  25 m  2:20.58   
15  10  Hansen Louie  2005  GENTOFTE  0521AK  25 m  2:20.71   
16  144  Lindquist Oswald  2006  GENTOFTE  0647AF  50 m  2:27.95   
17  143  Nimb Christian Alexander  2006  GLADSAXE  0679AH  25 m  2:28.72   
18  Taul August  2006  GENTOFTE  0681AA  50 m  2:29.33   
19  12  Udar Maximillian  2006  GENTOFTE  0681AJ  50 m  2:39.21   
20  36  Wamberg Hannibal  2006  GENTOFTE  0699AE  25 m  2:41.57   
21  100  SÝhoel William Brix  2006  GLADSAXE  0671AF  25 m  2:52.05   
22  94  Frederiksen Sven Ole H.  2006  GLADSAXE  0637AG  25 m  2:55.22   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
11_S
LÝb 11, 50m BrystsvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
63  Blom Augusta  2008  GLADSAXE  0842AE  25 m  42.29   
104  Kśrgaard Victoria Brammer  2008  GLADSAXE  0878AA  25 m  42.67   
76  Christensen Laura Klug  2008  GLADSAXE  0836AN  25 m  43.79   
35  Permin Ingrid Kaas  2008  GENTOFTE  0898AI  25 m  44.34   
74  Jagd Katrine Schou  2008  GLADSAXE  0868AA  50 m  47.15   
33  Drescher Karoline  2008  GENTOFTE  0856AI  25 m  47.22   
34  Nedergaard Johanna F. H.  2008  GENTOFTE  0816AI  25 m  47.59   
93  Larsson Petrea Asferg  2008  GLADSAXE  0862AD  25 m  47.72   
101  Mygind Sigrid  2008  GLADSAXE  0878AG  50 m  48.22   
10  80  Jepsen Liva Ladefoged  2008  GLADSAXE  0828AA  25 m  48.61   
11  66  Tvermoes Ella Boisen  2008  GLADSAXE  0812AD  50 m  48.77   
12  26  Fristrup Xenia  2008  GENTOFTE  0806AI  25 m  51.30   
13  32  Raahauge Laura  2008  GENTOFTE  0826AA  25 m  51.54   
14  72  Hansen Kamille LÝkkegaard  2009  GLADSAXE  0936AA  25 m  53.69   
15  71  Nielsen Julie Preuss  2009  GLADSAXE  0986AA  25 m  55.15   
16  85  Fallenkamp Mathilde  2009  GLADSAXE  0926AA  25 m  57.18   
17  67  Mcpherran Emma  2009  GLADSAXE  0986AB  50 m  59.75   
18  73  Hermansen Katrine  2008  GLADSAXE  0838AG  25 m  1:02.11   
19  102  Dyhre Veronica  2009  GLADSAXE  0946AA  25 m  1:03.64   
20  69  HÝegh Frida Rasmussen  2009  GLADSAXE  0968AA  25 m  1:03.97   
21  130  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  25 m  37.35  EXT 
22  82  Hansen Maria Claudia S.  2006  GLADSAXE  0662AE  25 m  38.30  EXT 
23  SchrÝder Dikte Johanne  2006  GENTOFTE  0614AG  25 m  41.57  EXT 
24  19  Cour Liva la  2006  GENTOFTE  0642AQ  50 m  41.73  EXT 
25  140  Heegaard Helena  2007  SōLLERōD  0794AN  25 m  49.88  EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
12_S
LÝb 12, 50m BrystsvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
88  Stender-Petersen Nikolai  2007  GLADSAXE  0723AB  25 m  37.15   
103  Hansen Victor Juhl  2007  GLADSAXE  0719AE  25 m  38.75   
31  Misander Lucas  2007  GENTOFTE  0719AF  25 m  38.77   
37  Mindegaard Frederik  2007  GENTOFTE  0711AG  25 m  39.33   
106  Pedersen Walter N Falborg  2007  GLADSAXE  0751AB  25 m  39.59   
96  Edske Rasmus  2007  GLADSAXE  0777AE  25 m  39.98   
108  Bendixen William  2007  GLADSAXE  0719AK  25 m  40.08   
83  Ňhman Magnus Gimsing  2007  GLADSAXE  0761AB  25 m  40.60   
70  FosbÝl Hubert  2007  GLADSAXE  0793AC  25 m  41.55   
10  64  Bang Cornelius Borgaard  2007  GLADSAXE  0787AE  25 m  41.83   
11  28  Skovbjerg Vitus  2007  GENTOFTE  0741AG  25 m  42.70   
12  81  Peacock Lukas  2007  GLADSAXE  0751AG  25 m  43.29   
13  60  Bruhn Andreas Bartholin  2008  GLADSAXE  0873AB  25 m  43.70   
14  27  VindelÝv William Diness  2007  GENTOFTE  0799AG  25 m  43.72   
15  22  Due August  2007  GENTOFTE  0701AG  25 m  43.92   
16  105  Moefelt Villads  2008  GLADSAXE  0825AB  25 m  46.67   
17  29  Bergmann Theodor Nytoft  2007  GENTOFTE  0721AG  50 m  48.35   
18  21  Sandersen August BŁlow  2007  GENTOFTE  0761AG  25 m  49.12   
19  20  Jensen Alexander Dorph  2007  GENTOFTE  0765AJ  25 m  49.88   
20  91  Pedersen Nikolaj Skak  2008  GLADSAXE  0827AC  25 m  50.07   
21  65  Kruc Damjan  2008  GLADSAXE  0823AI  50 m  50.52   
22  107  JÝrgensen William Bank  2008  GLADSAXE  0843AE  25 m  52.79   
23  99  Meierhans Sebastian Brice  2008  GLADSAXE  0883AB  25 m  52.83   
24  86  Hiort Nicklas  2008  GLADSAXE  0891AE  25 m  52.84   
25  62  Molin Andreas  2008  GLADSAXE  0893AB  25 m  54.59   
26  78  Holm Laurits Bach  2008  GLADSAXE  0821AN  25 m  55.59   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
13_S
LÝb 13, 100m BrystsvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
57  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  1:18.61   
18  Kjśr Ella  2007  GENTOFTE  0764AY  25 m  1:21.77   
92  Lange Sofie Emilie  2007  GLADSAXE  0702AB  25 m  1:27.56   
11  Vejborg Maja  2007  GENTOFTE  0772AD  25 m  1:31.78   
75  Kaysfeld Laura  2007  GLADSAXE  0798AN  25 m  1:33.40   
25  Vedel Edith Louise  2007  GENTOFTE  0742AD  25 m  1:35.81   
90  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  1:38.13   
Reedtz Caroline Victoria  2007  GENTOFTE  0716AH  25 m  1:41.96   
52  BÝgeskov Anna Dicte  2007  GLADSAXE  0748AC  25 m  1:45.43   
10  77  Waarst Lise H. V.  2007  GLADSAXE  0732AD  50 m  1:50.59   
11  13  Griffin Nina  2007  GENTOFTE  0776AK  50 m  1:53.00   
12  87  Ludvigsen Oline  2007  GLADSAXE  0768AA  25 m  1:57.40   
13  131  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  25 m  1:26.70  EXT 
14  140  Heegaard Helena  2007  SōLLERōD  0794AN  25 m  1:51.48  EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
14_S
LÝb 14, 100m BrystsvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
55  Heldgaard Gustav Krabbe  2006  GLADSAXE  0655AG  25 m  1:21.89   
Taul August  2006  GENTOFTE  0681AA  25 m  1:21.96   
144  Lindquist Oswald  2006  GENTOFTE  0647AF  25 m  1:23.13   
59  Hermansen Jens Krogh  2006  GLADSAXE  0675AG  25 m  1:23.37   
12  Udar Maximillian  2006  GENTOFTE  0681AJ  25 m  1:24.66   
54  Moefelt Christian  2006  GLADSAXE  0697AF  25 m  1:36.03   
36  Wamberg Hannibal  2006  GENTOFTE  0699AE  25 m  1:38.64   
143  Nimb Christian Alexander  2006  GLADSAXE  0679AH  25 m  1:39.47   
100  SÝhoel William Brix  2006  GLADSAXE  0671AF  25 m  1:51.92   
10  94  Frederiksen Sven Ole H.  2006  GLADSAXE  0637AG  50 m  1:54.80   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
15_S
LÝb 15, 200m BrystsvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
56  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  25 m  2:50.53   
79  Bartels Maja Damkjśr  2006  GLADSAXE  0656AL  25 m  2:52.86   
61  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  25 m  2:57.87   
17  Lundsby Christine Stubbe  2006  GENTOFTE  0698AJ  25 m  2:58.08   
53  Roos Bianca  2006  GLADSAXE  0622AB  25 m  2:58.69   
82  Hansen Maria Claudia S.  2006  GLADSAXE  0662AE  25 m  3:10.36   
Brunsgaard Ada HaslÝv  2006  GENTOFTE  0646AN  50 m  3:21.38   
130  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  25 m  3:00.00  EXT 
Lind Sofie  2006  HVIDOVRE  0668AG  25 m  3:03.31  EXT 
10  39  Flamand Sophie  2007  GENTOFTE  0752AO  25 m  3:25.89  EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
16_S
LÝb 16, 200m BrystsvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
89  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  25 m  2:33.29   
15  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  50 m  2:43.41   
Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  25 m  2:45.44   
Schmidt Erik  2005  GENTOFTE  0563AN  25 m  2:45.79   
95  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  25 m  2:47.01   
10  Hansen Louie  2005  GENTOFTE  0521AK  25 m  2:47.50   
84  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  50 m  2:49.98   
14  Rybak-Andersen Oscar  2005  GENTOFTE  0521AB  25 m  2:50.67   
98  Andersen William BogÝ  2005  GLADSAXE  0559AF  50 m  3:12.71   
10  97  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  25 m  3:14.45   
11  51  Schou Andreas Kelstrup  2005  GLADSAXE  0539AE  50 m  3:29.02   
12  50  Junker Anders  2005  GLADSAXE  0523AF  50 m  4:08.69   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
17_S
LÝb 17, 4X50m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
109  Gsc Piger 1  2006  GLADSAXE    25 m  2:09.26   
40  de Store  2006  GENTOFTE    25 m  2:14.55   
42  de SmŚ  2007  GENTOFTE    25 m  2:15.77   
110  Gsc Piger 2  2006  GLADSAXE    25 m  2:17.89   
111  Gsc Piger 3  2006  GLADSAXE    25 m  2:27.31   
117  Gsc Piger 4  2008  GLADSAXE    25 m  2:28.67   
118  Gsc Piger 5  2008  GLADSAXE    25 m  2:37.14   
46  Minions  2008  GENTOFTE    25 m  2:39.25   
119  Gsc Piger 6  2008  GLADSAXE    25 m  3:20.85   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
18_S
LÝb 18, 4X50m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
112  Gsc Drenge 1  2005  GLADSAXE    25 m     
113  Gsc Drenge 2  2005  GLADSAXE    25 m     
114  Gsc Drenge 3  2005  GLADSAXE    25 m     
120  Gsc Drenge 4  2007  GLADSAXE    25 m     
121  Gsc Drenge 5  2007  GLADSAXE    25 m     
127  Kyllinger  2006  GENTOFTE    25 m     
128  Mśnd  2005  GENTOFTE    25 m     
129  BÝnnespirer  2007  GENTOFTE    25 m     
134  Gsc Drenge 6  2007  GLADSAXE    25 m     
10  135  Gsc Drenge 7  2007  GLADSAXE    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  07:46 
 
19_S
LÝb 19, 4x100m IM Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
109  Gsc Piger 1  2006  GLADSAXE    25 m  4:53.76   
110  Gsc Piger 2  2006  GLADSAXE    25 m  5:07.17   
117  Gsc Piger 4  2008  GLADSAXE    25 m  5:50.55   
111  Gsc Piger 3  2006  GLADSAXE    25 m  5:54.73   
118  Gsc Piger 5  2008  GLADSAXE    25 m  6:08.51   
119  Gsc Piger 6  2008  GLADSAXE    25 m  6:20.71   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  18:09 
 
20_S
LÝb 20, 4x100m IM Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
112  Gsc Drenge 1  2005  GLADSAXE    25 m  4:14.58   
113  Gsc Drenge 2  2005  GLADSAXE    25 m  4:35.70   
114  Gsc Drenge 3  2005  GLADSAXE    25 m  4:54.85   
120  Gsc Drenge 4  2007  GLADSAXE    25 m  4:57.96   
134  Gsc Drenge 6  2007  GLADSAXE    25 m  5:57.70   
135  Gsc Drenge 7  2007  GLADSAXE    25 m  5:59.02   
121  Gsc Drenge 5  2007  GLADSAXE    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  18:09 
 
21_S
LÝb 21, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
57  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  2:31.58   
61  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  25 m  2:34.13   
19  Cour Liva la  2006  GENTOFTE  0642AQ  25 m  2:38.27   
90  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  2:38.35   
53  Roos Bianca  2006  GLADSAXE  0622AB  25 m  2:40.62   
58  LÝkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  25 m  2:41.92   
SchrÝder Dikte Johanne  2006  GENTOFTE  0614AG  25 m  2:43.83   
56  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  25 m  2:43.89   
77  Waarst Lise H. V.  2007  GLADSAXE  0732AD  25 m  2:47.09   
10  82  Hansen Maria Claudia S.  2006  GLADSAXE  0662AE  25 m  2:49.55   
11  Brunsgaard Ada HaslÝv  2006  GENTOFTE  0646AN  50 m  2:49.86   
12  11  Vejborg Maja  2007  GENTOFTE  0772AD  25 m  2:50.76   
13  18  Kjśr Ella  2007  GENTOFTE  0764AY  25 m  2:51.94   
14  79  Bartels Maja Damkjśr  2006  GLADSAXE  0656AL  25 m  2:52.17   
15  92  Lange Sofie Emilie  2007  GLADSAXE  0702AB  25 m  2:52.95   
16  17  Lundsby Christine Stubbe  2006  GENTOFTE  0698AJ  50 m  2:53.42   
17  75  Kaysfeld Laura  2007  GLADSAXE  0798AN  25 m  2:57.09   
18  76  Christensen Laura Klug  2008  GLADSAXE  0836AN  25 m  2:57.82   
19  13  Griffin Nina  2007  GENTOFTE  0776AK  25 m  3:00.88   
20  Reedtz Caroline Victoria  2007  GENTOFTE  0716AH  25 m  3:01.27   
21  39  Flamand Sophie  2007  GENTOFTE  0752AO  25 m  3:01.67   
22  30  HÝyer Mathilde V.  2007  GENTOFTE  0764AQ  25 m  3:04.47   
23  63  Blom Augusta  2008  GLADSAXE  0842AE  25 m  3:05.28   
24  68  Valentin Freya  2008  GLADSAXE  0888AG  25 m  3:06.03   
25  74  Jagd Katrine Schou  2008  GLADSAXE  0868AA  25 m  3:07.38   
26  93  Larsson Petrea Asferg  2008  GLADSAXE  0862AD  25 m  3:10.38   
27  104  Kśrgaard Victoria Brammer  2008  GLADSAXE  0878AA  25 m  3:13.53   
28  25  Vedel Edith Louise  2007  GENTOFTE  0742AD  50 m  3:13.83   
29  87  Ludvigsen Oline  2007  GLADSAXE  0768AA  50 m  3:16.66   
30  66  Tvermoes Ella Boisen  2008  GLADSAXE  0812AD  25 m  3:17.57   
31  80  Jepsen Liva Ladefoged  2008  GLADSAXE  0828AA  25 m  3:18.25   
32  32  Raahauge Laura  2008  GENTOFTE  0826AA  25 m  3:20.55   
33  26  Fristrup Xenia  2008  GENTOFTE  0806AI  25 m  3:22.12   
34  67  Mcpherran Emma  2009  GLADSAXE  0986AB  25 m  3:24.22   
35  52  BÝgeskov Anna Dicte  2007  GLADSAXE  0748AC  50 m  3:25.05   
36  72  Hansen Kamille LÝkkegaard  2009  GLADSAXE  0936AA  25 m  3:25.56   
37  101  Mygind Sigrid  2008  GLADSAXE  0878AG  25 m  3:31.47   
38  33  Drescher Karoline  2008  GENTOFTE  0856AI  50 m  3:39.57   
39  85  Fallenkamp Mathilde  2009  GLADSAXE  0926AA  25 m  3:39.68   
40  34  Nedergaard Johanna F. H.  2008  GENTOFTE  0816AI  50 m  3:43.04   
41  38  Fśste Emilie Franck  2008  GENTOFTE  0858AO  50 m  3:49.43   
42  69  HÝegh Frida Rasmussen  2009  GLADSAXE  0968AA  25 m  3:57.76   
43  71  Nielsen Julie Preuss  2009  GLADSAXE  0986AA  25 m  4:15.16   
44  73  Hermansen Katrine  2008  GLADSAXE  0838AG  25 m  4:35.82   
45  35  Permin Ingrid Kaas  2008  GENTOFTE  0898AI  25 m     
46  102  Dyhre Veronica  2009  GLADSAXE  0946AA  25 m     
47  131  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  25 m  2:39.01  EXT 
48  130  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  25 m  2:39.39  EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  18:09 
 
22_S
LÝb 22, 200m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
15  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  25 m  2:20.52   
95  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  25 m  2:22.37   
89  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  50 m  2:23.84   
84  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  25 m  2:25.78   
Schmidt Erik  2005  GENTOFTE  0563AN  25 m  2:26.15   
98  Andersen William BogÝ  2005  GLADSAXE  0559AF  25 m  2:26.24   
50  Junker Anders  2005  GLADSAXE  0523AF  25 m  2:26.92   
10  Hansen Louie  2005  GENTOFTE  0521AK  25 m  2:27.52   
97  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  25 m  2:30.42   
10  103  Hansen Victor Juhl  2007  GLADSAXE  0719AE  25 m  2:33.25   
11  59  Hermansen Jens Krogh  2006  GLADSAXE  0675AG  25 m  2:35.15   
12  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  25 m  2:35.87   
13  14  Rybak-Andersen Oscar  2005  GENTOFTE  0521AB  50 m  2:37.56   
14  51  Schou Andreas Kelstrup  2005  GLADSAXE  0539AE  25 m  2:40.17   
15  31  Misander Lucas  2007  GENTOFTE  0719AF  25 m  2:40.58   
16  144  Lindquist Oswald  2006  GENTOFTE  0647AF  25 m  2:41.45   
17  88  Stender-Petersen Nikolai  2007  GLADSAXE  0723AB  25 m  2:41.75   
18  106  Pedersen Walter N Falborg  2007  GLADSAXE  0751AB  25 m  2:41.89   
19  100  SÝhoel William Brix  2006  GLADSAXE  0671AF  25 m  2:44.34   
20  54  Moefelt Christian  2006  GLADSAXE  0697AF  25 m  2:46.04   
21  Taul August  2006  GENTOFTE  0681AA  50 m  2:46.55   
22  81  Peacock Lukas  2007  GLADSAXE  0751AG  25 m  2:47.63   
23  12  Udar Maximillian  2006  GENTOFTE  0681AJ  25 m  2:47.84   
24  83  Ňhman Magnus Gimsing  2007  GLADSAXE  0761AB  25 m  2:50.14   
25  22  Due August  2007  GENTOFTE  0701AG  25 m  2:50.85   
26  65  Kruc Damjan  2008  GLADSAXE  0823AI  25 m  2:52.53   
27  55  Heldgaard Gustav Krabbe  2006  GLADSAXE  0655AG  50 m  2:53.92   
28  37  Mindegaard Frederik  2007  GENTOFTE  0711AG  25 m  2:54.15   
29  29  Bergmann Theodor Nytoft  2007  GENTOFTE  0721AG  25 m  2:54.85   
30  108  Bendixen William  2007  GLADSAXE  0719AK  50 m  2:54.95   
31  60  Bruhn Andreas Bartholin  2008  GLADSAXE  0873AB  25 m  2:55.29   
32  143  Nimb Christian Alexander  2006  GLADSAXE  0679AH  50 m  2:56.26   
33  96  Edske Rasmus  2007  GLADSAXE  0777AE  25 m  3:00.25   
34  105  Moefelt Villads  2008  GLADSAXE  0825AB  25 m  3:02.27   
35  21  Sandersen August BŁlow  2007  GENTOFTE  0761AG  25 m  3:04.60   
36  20  Jensen Alexander Dorph  2007  GENTOFTE  0765AJ  25 m  3:04.64   
37  36  Wamberg Hannibal  2006  GENTOFTE  0699AE  25 m  3:05.73   
38  28  Skovbjerg Vitus  2007  GENTOFTE  0741AG  25 m  3:06.28   
39  64  Bang Cornelius Borgaard  2007  GLADSAXE  0787AE  25 m  3:06.54   
40  94  Frederiksen Sven Ole H.  2006  GLADSAXE  0637AG  50 m  3:07.61   
41  70  FosbÝl Hubert  2007  GLADSAXE  0793AC  25 m  3:14.35   
42  91  Pedersen Nikolaj Skak  2008  GLADSAXE  0827AC  25 m  3:16.46   
43  86  Hiort Nicklas  2008  GLADSAXE  0891AE  25 m  3:16.94   
44  27  VindelÝv William Diness  2007  GENTOFTE  0799AG  25 m  3:25.38   
45  62  Molin Andreas  2008  GLADSAXE  0893AB  25 m  3:27.03   
46  99  Meierhans Sebastian Brice  2008  GLADSAXE  0883AB  50 m  3:36.03   
47  107  JÝrgensen William Bank  2008  GLADSAXE  0843AE  25 m  3:36.71   
48  78  Holm Laurits Bach  2008  GLADSAXE  0821AN  25 m  4:15.44   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  18:09 
 
23_S
LÝb 23, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
76  Christensen Laura Klug  2008  GLADSAXE  0836AN  25 m  34.88   
93  Larsson Petrea Asferg  2008  GLADSAXE  0862AD  25 m  36.62   
74  Jagd Katrine Schou  2008  GLADSAXE  0868AA  25 m  36.65   
63  Blom Augusta  2008  GLADSAXE  0842AE  25 m  38.25   
68  Valentin Freya  2008  GLADSAXE  0888AG  25 m  38.97   
35  Permin Ingrid Kaas  2008  GENTOFTE  0898AI  25 m  40.50   
137  Lenskjold Josefine Agnete  2008  GENTOFTE  0824AM  25 m  41.19   
32  Raahauge Laura  2008  GENTOFTE  0826AA  50 m  41.74   
80  Jepsen Liva Ladefoged  2008  GLADSAXE  0828AA  25 m  44.36   
10  26  Fristrup Xenia  2008  GENTOFTE  0806AI  25 m  44.42   
11  101  Mygind Sigrid  2008  GLADSAXE  0878AG  50 m  44.43   
12  67  Mcpherran Emma  2009  GLADSAXE  0986AB  25 m  44.81   
13  38  Fśste Emilie Franck  2008  GENTOFTE  0858AO  25 m  45.94   
14  34  Nedergaard Johanna F. H.  2008  GENTOFTE  0816AI  25 m  47.59   
15  72  Hansen Kamille LÝkkegaard  2009  GLADSAXE  0936AA  50 m  48.29   
16  66  Tvermoes Ella Boisen  2008  GLADSAXE  0812AD  50 m  48.37   
17  33  Drescher Karoline  2008  GENTOFTE  0856AI  25 m  48.44   
18  69  HÝegh Frida Rasmussen  2009  GLADSAXE  0968AA  50 m  49.93   
19  85  Fallenkamp Mathilde  2009  GLADSAXE  0926AA  25 m  50.22   
20  104  Kśrgaard Victoria Brammer  2008  GLADSAXE  0878AA  50 m  52.76   
21  71  Nielsen Julie Preuss  2009  GLADSAXE  0986AA  25 m  59.02   
22  102  Dyhre Veronica  2009  GLADSAXE  0946AA  25 m  1:01.04   
23  73  Hermansen Katrine  2008  GLADSAXE  0838AG  50 m  1:03.84   
24  19  Cour Liva la  2006  GENTOFTE  0642AQ  50 m  30.81  EXT 
25  141  Lunding Julie Heurlin  2006  GENTOFTE  0626AA  50 m  33.39  EXT 
26  131  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  25 m  35.99  EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  18:09 
 
24_S
LÝb 24, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
88  Stender-Petersen Nikolai  2007  GLADSAXE  0723AB  25 m  30.47   
31  Misander Lucas  2007  GENTOFTE  0719AF  25 m  30.52   
81  Peacock Lukas  2007  GLADSAXE  0751AG  25 m  31.34   
103  Hansen Victor Juhl  2007  GLADSAXE  0719AE  50 m  31.66   
22  Due August  2007  GENTOFTE  0701AG  25 m  33.21   
106  Pedersen Walter N Falborg  2007  GLADSAXE  0751AB  25 m  33.26   
83  Ňhman Magnus Gimsing  2007  GLADSAXE  0761AB  25 m  34.88   
65  Kruc Damjan  2008  GLADSAXE  0823AI  25 m  35.13   
108  Bendixen William  2007  GLADSAXE  0719AK  25 m  35.54   
10  27  VindelÝv William Diness  2007  GENTOFTE  0799AG  25 m  35.58   
11  37  Mindegaard Frederik  2007  GENTOFTE  0711AG  25 m  35.79   
12  105  Moefelt Villads  2008  GLADSAXE  0825AB  25 m  36.21   
13  21  Sandersen August BŁlow  2007  GENTOFTE  0761AG  25 m  36.25   
14  29  Bergmann Theodor Nytoft  2007  GENTOFTE  0721AG  25 m  36.28   
15  28  Skovbjerg Vitus  2007  GENTOFTE  0741AG  25 m  36.60   
16  20  Jensen Alexander Dorph  2007  GENTOFTE  0765AJ  25 m  37.11   
17  64  Bang Cornelius Borgaard  2007  GLADSAXE  0787AE  25 m  37.80   
18  60  Bruhn Andreas Bartholin  2008  GLADSAXE  0873AB  25 m  38.06   
19  70  FosbÝl Hubert  2007  GLADSAXE  0793AC  25 m  38.87   
20  91  Pedersen Nikolaj Skak  2008  GLADSAXE  0827AC  25 m  39.06   
21  96  Edske Rasmus  2007  GLADSAXE  0777AE  25 m  39.06   
22  62  Molin Andreas  2008  GLADSAXE  0893AB  25 m  40.20   
23  99  Meierhans Sebastian Brice  2008  GLADSAXE  0883AB  25 m  40.47   
24  86  Hiort Nicklas  2008  GLADSAXE  0891AE  25 m  44.59   
25  107  JÝrgensen William Bank  2008  GLADSAXE  0843AE  25 m  49.22   
26  78  Holm Laurits Bach  2008  GLADSAXE  0821AN  25 m  57.11   
27  12  Udar Maximillian  2006  GENTOFTE  0681AJ  25 m  30.12  EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  18:09 
 
25_S
LÝb 25, 100m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
57  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  1:09.92   
11  Vejborg Maja  2007  GENTOFTE  0772AD  25 m  1:20.12   
77  Waarst Lise H. V.  2007  GLADSAXE  0732AD  25 m  1:24.79   
87  Ludvigsen Oline  2007  GLADSAXE  0768AA  25 m  1:25.29   
75  Kaysfeld Laura  2007  GLADSAXE  0798AN  25 m  1:28.58   
30  HÝyer Mathilde V.  2007  GENTOFTE  0764AQ  25 m  1:30.13   
Reedtz Caroline Victoria  2007  GENTOFTE  0716AH  25 m  1:31.67   
25  Vedel Edith Louise  2007  GENTOFTE  0742AD  25 m  1:33.21   
90  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  1:33.36   
10  92  Lange Sofie Emilie  2007  GLADSAXE  0702AB  50 m  1:41.43   
11  13  Griffin Nina  2007  GENTOFTE  0776AK  50 m  1:46.46   
12  52  BÝgeskov Anna Dicte  2007  GLADSAXE  0748AC  25 m  1:49.36   
13  18  Kjśr Ella  2007  GENTOFTE  0764AY  25 m     
14  SchrÝder Dikte Johanne  2006  GENTOFTE  0614AG  25 m  1:21.07  EXT 
15  139  Nathansen Annabella  2007  SōLLERōD  0708AM  25 m  1:21.31  EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  18:09 
 
26_S
LÝb 26, 100m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
12  Udar Maximillian  2006  GENTOFTE  0681AJ  25 m  1:08.12   
100  SÝhoel William Brix  2006  GLADSAXE  0671AF  25 m  1:09.58   
144  Lindquist Oswald  2006  GENTOFTE  0647AF  25 m  1:12.24   
54  Moefelt Christian  2006  GLADSAXE  0697AF  25 m  1:18.97   
Taul August  2006  GENTOFTE  0681AA  25 m  1:20.46   
143  Nimb Christian Alexander  2006  GLADSAXE  0679AH  25 m  1:23.24   
59  Hermansen Jens Krogh  2006  GLADSAXE  0675AG  25 m  1:24.66   
94  Frederiksen Sven Ole H.  2006  GLADSAXE  0637AG  25 m  1:26.47   
55  Heldgaard Gustav Krabbe  2006  GLADSAXE  0655AG  25 m  1:31.27   
10  36  Wamberg Hannibal  2006  GENTOFTE  0699AE  25 m  1:43.46   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  18:09 
 
27_S
LÝb 27, 200m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
58  LÝkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  25 m  2:43.28   
53  Roos Bianca  2006  GLADSAXE  0622AB  25 m  2:47.75   
61  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  25 m  2:56.74   
56  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  25 m  3:25.89   
Brunsgaard Ada HaslÝv  2006  GENTOFTE  0646AN  25 m     
17  Lundsby Christine Stubbe  2006  GENTOFTE  0698AJ  25 m     
79  Bartels Maja Damkjśr  2006  GLADSAXE  0656AL  25 m     
82  Hansen Maria Claudia S.  2006  GLADSAXE  0662AE  25 m     
39  Flamand Sophie  2007  GENTOFTE  0752AO  25 m    EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  18:09 
 
28_S
LÝb 28, 200m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
15  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  25 m  2:29.92   
97  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  25 m  2:30.69   
50  Junker Anders  2005  GLADSAXE  0523AF  25 m  2:31.60   
84  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  25 m  2:40.61   
89  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  25 m  2:40.81   
10  Hansen Louie  2005  GENTOFTE  0521AK  25 m  2:41.42   
Schmidt Erik  2005  GENTOFTE  0563AN  25 m  2:42.38   
95  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  50 m  2:59.82   
98  Andersen William BogÝ  2005  GLADSAXE  0559AF  25 m  3:00.52   
10  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  50 m  3:10.11   
11  14  Rybak-Andersen Oscar  2005  GENTOFTE  0521AB  25 m  3:19.64   
12  51  Schou Andreas Kelstrup  2005  GLADSAXE  0539AE  25 m  3:34.03   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  18:09 
 
29_S
LÝb 29, 100m RygsvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
57  Poulsen Ida Villemoes  2007  GLADSAXE  0758AA  25 m  1:10.32   
90  Engedal Silje Nygaard  2007  GLADSAXE  0768AE  25 m  1:14.29   
77  Waarst Lise H. V.  2007  GLADSAXE  0732AD  25 m  1:15.98   
11  Vejborg Maja  2007  GENTOFTE  0772AD  25 m  1:18.57   
Reedtz Caroline Victoria  2007  GENTOFTE  0716AH  25 m  1:19.89   
93  Larsson Petrea Asferg  2008  GLADSAXE  0862AD  25 m  1:20.65   
39  Flamand Sophie  2007  GENTOFTE  0752AO  25 m  1:20.88   
92  Lange Sofie Emilie  2007  GLADSAXE  0702AB  25 m  1:21.88   
18  Kjśr Ella  2007  GENTOFTE  0764AY  25 m  1:23.18   
10  75  Kaysfeld Laura  2007  GLADSAXE  0798AN  25 m  1:24.11   
11  25  Vedel Edith Louise  2007  GENTOFTE  0742AD  25 m  1:25.61   
12  76  Christensen Laura Klug  2008  GLADSAXE  0836AN  25 m  1:27.00   
13  74  Jagd Katrine Schou  2008  GLADSAXE  0868AA  25 m  1:27.03   
14  63  Blom Augusta  2008  GLADSAXE  0842AE  25 m  1:27.15   
15  68  Valentin Freya  2008  GLADSAXE  0888AG  25 m  1:28.47   
16  101  Mygind Sigrid  2008  GLADSAXE  0878AG  25 m  1:28.83   
17  52  BÝgeskov Anna Dicte  2007  GLADSAXE  0748AC  25 m  1:29.42   
18  38  Fśste Emilie Franck  2008  GENTOFTE  0858AO  25 m  1:31.42   
19  35  Permin Ingrid Kaas  2008  GENTOFTE  0898AI  25 m  1:31.70   
20  34  Nedergaard Johanna F. H.  2008  GENTOFTE  0816AI  25 m  1:33.38   
21  137  Lenskjold Josefine Agnete  2008  GENTOFTE  0824AM  25 m  1:34.45   
22  87  Ludvigsen Oline  2007  GLADSAXE  0768AA  25 m  1:34.58   
23  32  Raahauge Laura  2008  GENTOFTE  0826AA  25 m  1:34.65   
24  67  Mcpherran Emma  2009  GLADSAXE  0986AB  25 m  1:35.32   
25  80  Jepsen Liva Ladefoged  2008  GLADSAXE  0828AA  25 m  1:35.47   
26  26  Fristrup Xenia  2008  GENTOFTE  0806AI  25 m  1:35.73   
27  33  Drescher Karoline  2008  GENTOFTE  0856AI  25 m  1:38.58   
28  66  Tvermoes Ella Boisen  2008  GLADSAXE  0812AD  25 m  1:38.73   
29  104  Kśrgaard Victoria Brammer  2008  GLADSAXE  0878AA  50 m  1:39.06   
30  85  Fallenkamp Mathilde  2009  GLADSAXE  0926AA  25 m  1:47.51   
31  71  Nielsen Julie Preuss  2009  GLADSAXE  0986AA  25 m  1:56.05   
32  69  HÝegh Frida Rasmussen  2009  GLADSAXE  0968AA  25 m  1:58.36   
33  73  Hermansen Katrine  2008  GLADSAXE  0838AG  25 m  2:00.80   
34  102  Dyhre Veronica  2009  GLADSAXE  0946AA  25 m  2:06.71   
35  72  Hansen Kamille LÝkkegaard  2009  GLADSAXE  0936AA  25 m     
36  142  Lauritzen Anna Hinsch  2006  GENTOFTE  0664AK  25 m  1:16.09  EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  18:09 
 
30_S
LÝb 30, 100m RygsvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
103  Hansen Victor Juhl  2007  GLADSAXE  0719AE  25 m  1:09.86   
59  Hermansen Jens Krogh  2006  GLADSAXE  0675AG  25 m  1:10.23   
31  Misander Lucas  2007  GENTOFTE  0719AF  25 m  1:11.08   
106  Pedersen Walter N Falborg  2007  GLADSAXE  0751AB  25 m  1:12.15   
94  Frederiksen Sven Ole H.  2006  GLADSAXE  0637AG  25 m  1:12.81   
88  Stender-Petersen Nikolai  2007  GLADSAXE  0723AB  25 m  1:13.05   
12  Udar Maximillian  2006  GENTOFTE  0681AJ  25 m  1:13.58   
54  Moefelt Christian  2006  GLADSAXE  0697AF  25 m  1:13.88   
144  Lindquist Oswald  2006  GENTOFTE  0647AF  25 m  1:16.91   
10  100  SÝhoel William Brix  2006  GLADSAXE  0671AF  25 m  1:17.47   
11  22  Due August  2007  GENTOFTE  0701AG  25 m  1:18.49   
12  81  Peacock Lukas  2007  GLADSAXE  0751AG  25 m  1:18.74   
13  28  Skovbjerg Vitus  2007  GENTOFTE  0741AG  25 m  1:19.16   
14  83  Ňhman Magnus Gimsing  2007  GLADSAXE  0761AB  25 m  1:19.81   
15  143  Nimb Christian Alexander  2006  GLADSAXE  0679AH  25 m  1:20.58   
16  27  VindelÝv William Diness  2007  GENTOFTE  0799AG  25 m  1:20.69   
17  65  Kruc Damjan  2008  GLADSAXE  0823AI  25 m  1:20.95   
18  105  Moefelt Villads  2008  GLADSAXE  0825AB  25 m  1:21.54   
19  60  Bruhn Andreas Bartholin  2008  GLADSAXE  0873AB  25 m  1:21.69   
20  108  Bendixen William  2007  GLADSAXE  0719AK  25 m  1:22.01   
21  Taul August  2006  GENTOFTE  0681AA  50 m  1:22.67   
22  37  Mindegaard Frederik  2007  GENTOFTE  0711AG  25 m  1:23.60   
23  29  Bergmann Theodor Nytoft  2007  GENTOFTE  0721AG  25 m  1:24.13   
24  55  Heldgaard Gustav Krabbe  2006  GLADSAXE  0655AG  25 m  1:24.69   
25  86  Hiort Nicklas  2008  GLADSAXE  0891AE  25 m  1:26.35   
26  36  Wamberg Hannibal  2006  GENTOFTE  0699AE  50 m  1:26.77   
27  20  Jensen Alexander Dorph  2007  GENTOFTE  0765AJ  25 m  1:28.34   
28  64  Bang Cornelius Borgaard  2007  GLADSAXE  0787AE  25 m  1:29.25   
29  21  Sandersen August BŁlow  2007  GENTOFTE  0761AG  25 m  1:31.18   
30  62  Molin Andreas  2008  GLADSAXE  0893AB  25 m  1:32.09   
31  96  Edske Rasmus  2007  GLADSAXE  0777AE  25 m  1:33.17   
32  91  Pedersen Nikolaj Skak  2008  GLADSAXE  0827AC  25 m  1:36.68   
33  99  Meierhans Sebastian Brice  2008  GLADSAXE  0883AB  25 m  1:41.65   
34  70  FosbÝl Hubert  2007  GLADSAXE  0793AC  25 m  1:41.77   
35  107  JÝrgensen William Bank  2008  GLADSAXE  0843AE  25 m  1:58.79   
36  78  Holm Laurits Bach  2008  GLADSAXE  0821AN  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  18:09 
 
31_S
LÝb 31, 200m RygsvÝmning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
Brunsgaard Ada HaslÝv  2006  GENTOFTE  0646AN  25 m  2:38.36   
56  Roos Henriette  2006  GLADSAXE  0602AB  25 m  2:39.50   
SchrÝder Dikte Johanne  2006  GENTOFTE  0614AG  25 m  2:40.39   
58  LÝkkegaard Jasmine  2006  GLADSAXE  0604AB  25 m  2:41.56   
17  Lundsby Christine Stubbe  2006  GENTOFTE  0698AJ  25 m  2:43.16   
79  Bartels Maja Damkjśr  2006  GLADSAXE  0656AL  25 m  2:44.67   
61  Rasmussen Kamma  2006  GLADSAXE  0686AD  25 m  2:46.04   
53  Roos Bianca  2006  GLADSAXE  0622AB  25 m  2:51.35   
82  Hansen Maria Claudia S.  2006  GLADSAXE  0662AE  25 m  2:52.84   
10  19  Cour Liva la  2006  GENTOFTE  0642AQ  50 m  2:54.58   
11  131  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  25 m  2:33.24  EXT 
12  130  Kreiser-Petersen Alberte  2005  GENTOFTE  0596AO  25 m  2:44.74  EXT 
13  13  Griffin Nina  2007  GENTOFTE  0776AK  25 m  2:46.42  EXT 
14  142  Lauritzen Anna Hinsch  2006  GENTOFTE  0664AK  25 m  2:47.89  EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  18:09 
 
32_S
LÝb 32, 200m RygsvÝmning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
50  Junker Anders  2005  GLADSAXE  0523AF  25 m  2:16.51   
89  Pedersen Robert E Falborg  2005  GLADSAXE  0525AC  25 m  2:19.22   
10  Hansen Louie  2005  GENTOFTE  0521AK  25 m  2:21.51   
95  Matras Vincent  2005  GLADSAXE  0591AF  25 m  2:21.82   
98  Andersen William BogÝ  2005  GLADSAXE  0559AF  25 m  2:24.82   
97  Schmidt William Bendix  2005  GLADSAXE  0587AE  25 m  2:25.20   
14  Rybak-Andersen Oscar  2005  GENTOFTE  0521AB  25 m  2:26.36   
Schmidt Erik  2005  GENTOFTE  0563AN  25 m  2:29.67   
15  Neergaard August Arup  2005  GENTOFTE  0571AB  50 m  2:31.62   
10  Lundgaard Carl Emil  2005  GENTOFTE  0591AA  25 m  2:32.68   
11  84  Hansen Nicholas H.  2005  GLADSAXE  0515AF  50 m  2:51.16   
12  51  Schou Andreas Kelstrup  2005  GLADSAXE  0539AE  25 m  3:33.94   
13  Hansen Mathias Bidsted  2006  HVIDOVRE  0673AE  25 m  2:36.59  EXT 
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  18:09 
 
33_S
LÝb 33, 8X50FRI 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
115  Gsc2 Mix 1  2005  GLADSAXE    25 m  3:44.81   
43  Tonserne  2005  GENTOFTE    25 m  3:47.22   
116  Gsc2 Mix 2  2005  GLADSAXE    25 m  4:00.33   
124  Gsc Mix 4  2007  GLADSAXE    25 m  4:10.74   
126  Gsc2 Mix 3  2006  GLADSAXE    25 m  4:11.03   
48  SÝhestene  2007  GENTOFTE    25 m  4:22.64   
125  Gsc Mix 5  2007  GLADSAXE    25 m  4:26.23   
123  Gsc Mix 6  2007  GLADSAXE    25 m  4:45.95   
136  Gsc Mix 7  2007  GLADSAXE    25 m  5:28.85   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  18:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark