2020-05-25   04:44:55
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for GSC Medleystævne 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 3
Seedede heat 
 
  Stævne navn  GSC medeystævne    Udskriftsdato  21 december 2019   
  Stævne by  Søborg    Udskriftstidspunkt  08:33   
  Arrangør  GSC         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  21 december 2019         
 
 
 
Løb 3, 100m Medley Damer  Finaler (6) 
Heat 1 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
73  Katrine Hermansen  2008  0838AG  GLADSAXE    25m  1:57.23 
26  Xenia Fristrup  2008  0806AI  GENTOFTE    25m  1:36.84 
80  Liva Ladefoged Jepsen  2008  0828AA  GLADSAXE    25m  1:34.68 
32  Laura Raahauge  2008  0826AA  GENTOFTE    25m  1:34.99 
33  Karoline Drescher  2008  0856AI  GENTOFTE    25m  1:36.86 
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
52  Anna Dicte Bøgeskov  2007  0748AC  GLADSAXE    25m  1:31.45 
Caroline Victoria Reedtz  2007  0716AH  GENTOFTE    25m  1:26.89 
139  Annabella Nathansen  2007  0708AM  SØLLERØD    25m  1:23.31 
30  Mathilde V. Høyer  2007  0764AQ  GENTOFTE    25m  1:22.72 
75  Laura Kaysfeld  2007  0798AN  GLADSAXE    25m  1:22.76 
25  Edith Louise Vedel  2007  0742AD  GENTOFTE    25m  1:25.14 
87  Oline Ludvigsen  2007  0768AA  GLADSAXE    25m  1:30.20 
34  Johanna F. H. Nedergaard  2008  0816AI  GENTOFTE    25m  1:33.53 

 
Heat 3 (6) (Årg. 2005-2006) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
               
19  Liva la Cour  2006  0642AQ  GENTOFTE    25m  1:11.80 
131  Cecilie G. Mortensen  2005  0552AF  GENTOFTE    25m  1:13.14 
               
               
               

 
Heat 4 (6) (Årg. 2009-2009) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
69  Frida Rasmussen Høegh  2009  0968AA  GLADSAXE    25m  1:57.33 
85  Mathilde Fallenkamp  2009  0926AA  GLADSAXE    25m  1:48.62 
72  Kamille Løkkegaard Hansen  2009  0936AA  GLADSAXE    25m  1:34.96 
67  Emma Mcpherran  2009  0986AB  GLADSAXE    25m  1:35.41 
71  Julie Preuss Nielsen  2009  0986AA  GLADSAXE    25m  1:56.24 
102  Veronica Dyhre  2009  0946AA  GLADSAXE    25m  2:03.14 
               

 
Heat 5 (6) (Årg. 2008-2008) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
66  Ella Boisen Tvermoes  2008  0812AD  GLADSAXE    25m  1:28.98 
104  Victoria Brammer Kærgaard  2008  0878AA  GLADSAXE    25m  1:27.38 
35  Ingrid Kaas Permin  2008  0898AI  GENTOFTE    25m  1:26.21 
76  Laura Klug Christensen  2008  0836AN  GLADSAXE    25m  1:22.03 
93  Petrea Asferg Larsson  2008  0862AD  GLADSAXE    25m  1:23.52 
74  Katrine Schou Jagd  2008  0868AA  GLADSAXE    25m  1:26.44 
63  Augusta Blom  2008  0842AE  GLADSAXE    25m  1:27.70 
101  Sigrid Mygind  2008  0878AG  GLADSAXE    25m  1:29.71 

 
Heat 6 (6) (Årg. 2007-2007) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
92  Sofie Emilie Lange  2007  0702AB  GLADSAXE    25m  1:19.04 
39  Sophie Flamand  2007  0752AO  GENTOFTE    25m  1:18.47 
11  Maja Vejborg  2007  0772AD  GENTOFTE    25m  1:16.48 
57  Ida Villemoes Poulsen  2007  0758AA  GLADSAXE    25m  1:09.74 
90  Silje Nygaard Engedal  2007  0768AE  GLADSAXE    25m  1:15.48 
77  Lise H. V. Waarst  2007  0732AD  GLADSAXE    25m  1:17.78 
18  Ella Kjær  2007  0764AY  GENTOFTE    25m  1:18.62 
13  Nina Griffin  2007  0776AK  GENTOFTE    25m  1:21.32 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark