2020-06-03   00:56:43
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for GSC Medleystævne 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 24
Seedede heat 
 
  Stævne navn  GSC medeystævne    Udskriftsdato  22 december 2019   
  Stævne by  Søborg    Udskriftstidspunkt  08:46   
  Arrangør  GSC         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  21 december 2019         
 
 
 
Løb 24, 50m Butterfly Herrer  Finaler (4) 
Vejledende starttid 11:21 
Heat 1 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
78  Laurits Bach Holm  2008  0821AN  GLADSAXE    25m  57.11 
70  Hubert Fosbøl  2007  0793AC  GLADSAXE    25m  38.87 
96  Rasmus Edske  2007  0777AE  GLADSAXE    25m  39.06 
               
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
20  Alexander Dorph Jensen  2007  0765AJ  GENTOFTE    25m  37.11 
29  Theodor Nytoft Bergmann  2007  0721AG  GENTOFTE    25m  36.28 
37  Frederik Mindegaard  2007  0711AG  GENTOFTE    25m  35.79 
12  Maximillian Udar  2006  0681AJ  GENTOFTE    25m  30.12 
27  William Diness Vindeløv  2007  0799AG  GENTOFTE    25m  35.58 
21  August Bülow Sandersen  2007  0761AG  GENTOFTE    25m  36.25 
28  Vitus Skovbjerg  2007  0741AG  GENTOFTE    25m  36.60 
64  Cornelius Borgaard Bang  2007  0787AE  GLADSAXE    25m  37.80 

 
Heat 3 (4) (Årg. 2008-2008) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
86  Nicklas Hiort  2008  0891AE  GLADSAXE    25m  44.59 
62  Andreas Molin  2008  0893AB  GLADSAXE    25m  40.20 
60  Andreas Bartholin Bruhn  2008  0873AB  GLADSAXE    25m  38.06 
65  Damjan Kruc  2008  0823AI  GLADSAXE    25m  35.13 
105  Villads Moefelt  2008  0825AB  GLADSAXE    25m  36.21 
91  Nikolaj Skak Pedersen  2008  0827AC  GLADSAXE    25m  39.06 
99  Sebastian Brice Meierhans  2008  0883AB  GLADSAXE    25m  40.47 
107  William Bank Jørgensen  2008  0843AE  GLADSAXE    25m  49.22 

 
Heat 4 (4) (Årg. 2006-2007) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
83  Magnus Gimsing Åhman  2007  0761AB  GLADSAXE    25m  34.88 
22  August Due  2007  0701AG  GENTOFTE    25m  33.21 
81  Lukas Peacock  2007  0751AG  GLADSAXE    25m  31.34 
88  Nikolai Stender-Petersen  2007  0723AB  GLADSAXE    25m  30.47 
31  Lucas Misander  2007  0719AF  GENTOFTE    25m  30.52 
103  Victor Juhl Hansen  2007  0719AE  GLADSAXE    50m  31.66 
106  Walter N Falborg Pedersen  2007  0751AB  GLADSAXE    25m  33.26 
108  William Bendixen  2007  0719AK  GLADSAXE    25m  35.54 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  22 december 2019 
Licens til Gladsaxe Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark