2020-05-25   03:13:53
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for GSC Medleystævne 2019

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 21
Seedede heat 
 
  Stævne navn  GSC medeystævne    Udskriftsdato  22 december 2019   
  Stævne by  Søborg    Udskriftstidspunkt  08:46   
  Arrangør  GSC         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  21 december 2019         
 
 
 
Løb 21, 200m Medley Damer  Finaler (7) 
Vejledende starttid 10:19 
Heat 1 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
73  Katrine Hermansen  2008  0838AG  GLADSAXE    25m  4:35.82 
34  Johanna F. H. Nedergaard  2008  0816AI  GENTOFTE    50m  3:43.04 
101  Sigrid Mygind  2008  0878AG  GLADSAXE    25m  3:31.47 
26  Xenia Fristrup  2008  0806AI  GENTOFTE    25m  3:22.12 
52  Anna Dicte Bøgeskov  2007  0748AC  GLADSAXE    50m  3:25.05 
33  Karoline Drescher  2008  0856AI  GENTOFTE    50m  3:39.57 
38  Emilie Franck Fæste  2008  0858AO  GENTOFTE    50m  3:49.43 
35  Ingrid Kaas Permin  2008  0898AI  GENTOFTE    25m   

 
Heat 2 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
87  Oline Ludvigsen  2007  0768AA  GLADSAXE    50m  3:16.66 
30  Mathilde V. Høyer  2007  0764AQ  GENTOFTE    25m  3:04.47 
Caroline Victoria Reedtz  2007  0716AH  GENTOFTE    25m  3:01.27 
79  Maja Damkjær Bartels  2006  0656AL  GLADSAXE    25m  2:52.17 
17  Christine Stubbe Lundsby  2006  0698AJ  GENTOFTE    50m  2:53.42 
39  Sophie Flamand  2007  0752AO  GENTOFTE    25m  3:01.67 
25  Edith Louise Vedel  2007  0742AD  GENTOFTE    50m  3:13.83 
32  Laura Raahauge  2008  0826AA  GENTOFTE    25m  3:20.55 

 
Heat 3 (7) (Årg. 2005-2005) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
               
               
131  Cecilie G. Mortensen  2005  0552AF  GENTOFTE    25m  2:39.01 
130  Alberte Kreiser-Petersen  2005  0596AO  GENTOFTE    25m  2:39.39 
               
               
               

 
Heat 4 (7) (Årg. 2009-2009) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
71  Julie Preuss Nielsen  2009  0986AA  GLADSAXE    25m  4:15.16 
85  Mathilde Fallenkamp  2009  0926AA  GLADSAXE    25m  3:39.68 
67  Emma Mcpherran  2009  0986AB  GLADSAXE    25m  3:24.22 
72  Kamille Løkkegaard Hansen  2009  0936AA  GLADSAXE    25m  3:25.56 
69  Frida Rasmussen Høegh  2009  0968AA  GLADSAXE    25m  3:57.76 
102  Veronica Dyhre  2009  0946AA  GLADSAXE    25m   
               

 
Heat 5 (7) (Årg. 2008-2008) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
66  Ella Boisen Tvermoes  2008  0812AD  GLADSAXE    25m  3:17.57 
93  Petrea Asferg Larsson  2008  0862AD  GLADSAXE    25m  3:10.38 
68  Freya Valentin  2008  0888AG  GLADSAXE    25m  3:06.03 
76  Laura Klug Christensen  2008  0836AN  GLADSAXE    25m  2:57.82 
63  Augusta Blom  2008  0842AE  GLADSAXE    25m  3:05.28 
74  Katrine Schou Jagd  2008  0868AA  GLADSAXE    25m  3:07.38 
104  Victoria Brammer Kærgaard  2008  0878AA  GLADSAXE    25m  3:13.53 
80  Liva Ladefoged Jepsen  2008  0828AA  GLADSAXE    25m  3:18.25 

 
Heat 6 (7) (Årg. 2007-2007) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
75  Laura Kaysfeld  2007  0798AN  GLADSAXE    25m  2:57.09 
18  Ella Kjær  2007  0764AY  GENTOFTE    25m  2:51.94 
77  Lise H. V. Waarst  2007  0732AD  GLADSAXE    25m  2:47.09 
57  Ida Villemoes Poulsen  2007  0758AA  GLADSAXE    25m  2:31.58 
90  Silje Nygaard Engedal  2007  0768AE  GLADSAXE    25m  2:38.35 
11  Maja Vejborg  2007  0772AD  GENTOFTE    25m  2:50.76 
92  Sofie Emilie Lange  2007  0702AB  GLADSAXE    25m  2:52.95 
13  Nina Griffin  2007  0776AK  GENTOFTE    25m  3:00.88 

 
Heat 7 (7) (Årg. 2006-2006) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
82  Maria Claudia S. Hansen  2006  0662AE  GLADSAXE    25m  2:49.55 
Dikte Johanne Schrøder  2006  0614AG  GENTOFTE    25m  2:43.83 
53  Bianca Roos  2006  0622AB  GLADSAXE    25m  2:40.62 
61  Kamma Rasmussen  2006  0686AD  GLADSAXE    25m  2:34.13 
19  Liva la Cour  2006  0642AQ  GENTOFTE    25m  2:38.27 
58  Jasmine Løkkegaard  2006  0604AB  GLADSAXE    25m  2:41.92 
56  Henriette Roos  2006  0602AB  GLADSAXE    25m  2:43.89 
Ada Hasløv Brunsgaard  2006  0646AN  GENTOFTE    50m  2:49.86 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  22 december 2019 
Licens til Gladsaxe Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  08:46 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark