Startliste for Holdstævne Årgang (Øst)
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
Holdstævne for Årgangssvømmere |
|
Udskriftsdato |
14 september 2019 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
09:29 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion og Sigma Swim |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
14 september 2019 |
|
|
|
|
Løb 7, 50m Butterfly Damer |
Finaler (6) |
Vejledende starttid 11:37 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
122 |
1 |
Kamilla Elisabeth Thorsen |
2007 |
0746AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
|
111 |
2 |
Silvia Martinsen |
2007 |
0792AC |
HELSINGØR |
|
25m |
|
62 |
3 |
Victoria Haslund Mourier |
2007 |
0704AC |
HØRSHOLM |
|
25m |
42.42 |
213 |
4 |
Ingeborg Fleron Qvant |
2007 |
0756AN |
KVIK |
|
25m |
42.91 |
115 |
5 |
Amelia Eriksen |
2008 |
0892AD |
HELSINGØR |
|
25m |
|
244 |
6 |
Signe C. H. Naaby |
2007 |
0712AI |
TUNE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
211 |
1 |
Freja Fyller Jacobsen |
2007 |
0774AJ |
KVIK |
|
25m |
40.22 |
138 |
2 |
Sophie Amalie Rasmussen |
2006 |
0692AJ |
GREVE |
|
25m |
38.25 |
91 |
3 |
Vigga Jacoby |
2007 |
0782AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
37.01 |
180 |
4 |
Sophie Flamand |
2007 |
0752AO |
GENTOFTE |
|
25m |
37.21 |
153 |
5 |
Laura Kaysfeld |
2007 |
0798AN |
GLADSAXE |
|
25m |
38.57 |
158 |
6 |
Oline Ludvigsen |
2007 |
0768AA |
GLADSAXE |
|
25m |
40.24 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
261 |
1 |
Anna Steen Petersen |
2007 |
0706AH |
KØGE |
|
25m |
36.32 |
223 |
2 |
Molly Namensen |
2006 |
0684AJ |
KVIK |
|
25m |
35.52 |
79 |
3 |
Juliane Sarauw Lundsgaard |
2006 |
0638AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
35.02 |
83 |
4 |
Maria Kjer Rasmussen |
2007 |
0728AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
35.25 |
20 |
5 |
Liva Wissing |
2006 |
0642AC |
ALLERØD |
|
25m |
35.74 |
61 |
6 |
Thilde Hjortshøj |
2006 |
0648AO |
HØRSHOLM |
|
25m |
36.93 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
1 |
1 |
Amanda Knirkholt Jacobsen |
2007 |
0776AA |
BIRKERØD |
|
25m |
34.13 |
37 |
2 |
Marie Elster |
2006 |
0614AE |
LYNGBY |
|
25m |
33.06 |
88 |
3 |
Sara Kaarup Andersen |
2006 |
0636AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
32.60 |
196 |
4 |
Anna E.e. Balle |
2006 |
0628AL |
GENTOFTE |
|
25m |
33.04 |
198 |
5 |
Nanja Frahm-Falkenberg |
2006 |
0682AL |
GENTOFTE |
|
25m |
33.31 |
42 |
6 |
Rebecca Bell |
2007 |
0774AF |
LYNGBY |
|
25m |
34.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
255 |
1 |
Andrea Nøhr Petersen |
2006 |
0686AB |
KØGE |
|
25m |
32.40 |
131 |
2 |
Sabrina Meldgaard Pejø |
2006 |
0626AJ |
GREVE |
|
25m |
31.98 |
13 |
3 |
Agnete Boelt |
2006 |
0652AD |
ALLERØD |
|
25m |
30.39 |
150 |
4 |
Jasmine Løkkegaard |
2006 |
0604AB |
GLADSAXE |
|
25m |
31.74 |
149 |
5 |
Ida Villemoes Poulsen |
2007 |
0758AA |
GLADSAXE |
|
25m |
32.05 |
208 |
6 |
Emma Hansen |
2007 |
0742AB |
KVIK |
|
25m |
32.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
0 |
Bassin |
Tid |
|
15 |
1 |
Astrid Mulipola |
2006 |
0696AG |
ALLERØD |
|
25m |
29.80 |
74 |
2 |
Coco Li Fuhrmann |
2006 |
0678AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
29.47 |
71 |
3 |
Malu Melody Christensen |
2006 |
0636AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
29.22 |
228 |
4 |
Sofie Ravn Herche |
2007 |
0766AE |
KVIK |
|
25m |
29.24 |
130 |
5 |
Julie Liv Madsen |
2006 |
0682AB |
GREVE |
|
25m |
29.55 |
177 |
6 |
Liva la Cour |
2006 |
0642AQ |
GENTOFTE |
|
25m |
30.11 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
14 september 2019 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
09:29 |
|