Startliste for Nykredit Gentofte Open - kortbane
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag eftermiddag - Stævnestart kl. 14.00
Seedede heat Løb 36
|
Stævne navn |
Nykredit Gentofte Open - Kort |
|
Udskriftsdato |
21 september 2019 |
|
|
Stævne by |
Gentofte |
|
Udskriftstidspunkt |
12:56 |
|
|
Arrangør |
Gentofte Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
20 september 2019 |
|
|
|
|
Løb 36, 100m Medley Herrer |
Finaler (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
199 |
2 |
Valdemar Kristensen |
2003 |
0397AN |
SØLLERØD |
|
25m |
1:18.21 |
187 |
3 |
Kasper Milton Smith |
2003 |
0343AM |
SØLLERØD |
|
25m |
1:13.07 |
192 |
4 |
Sebastian Alexander West |
2004 |
0489AI |
SØLLERØD |
|
25m |
1:14.16 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
20 |
1 |
Marco Stub Olssen |
2004 |
0429AC |
LAKSEN |
|
25m |
1:11.88 |
11 |
2 |
Victor Toftehøj |
2003 |
0309AG |
JYLLINGE |
|
25m |
1:09.29 |
6 |
3 |
Mikkel Bjellekjær Jensen |
2003 |
0359AN |
JYLLINGE |
|
25m |
1:08.24 |
74 |
4 |
Troels Fode |
2004 |
0435AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:08.82 |
165 |
5 |
Christoffer Skinhøj |
2003 |
0313AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:11.24 |
201 |
6 |
Frederik Sandbjerg |
2004 |
0477AL |
SØLLERØD |
|
25m |
1:12.79 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
202 |
1 |
Alfred Balslev Jørgensen |
2004 |
0429AK |
SØLLERØD |
|
25m |
1:07.71 |
120 |
2 |
Valdemar Birn-Bringgaard |
2004 |
0495AL |
GENTOFTE |
|
25m |
1:07.10 |
65 |
3 |
Marcus Skøtt Haslev |
2002 |
0287AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:05.79 |
39 |
4 |
Christoffer W Frederiksen |
2003 |
0363AG |
LYNGBY |
|
25m |
1:05.92 |
144 |
5 |
Bjørn Sandbeck |
1999 |
9957AB |
GENTOFTE |
|
25m |
1:07.53 |
200 |
6 |
William Kristensen |
2003 |
0319AM |
SØLLERØD |
|
25m |
1:07.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
163 |
1 |
Oskar Luckow Larsen |
2004 |
0443AA |
GENTOFTE |
|
25m |
1:05.63 |
7 |
2 |
Nicolai Wiuff |
2002 |
0243AB |
JYLLINGE |
|
25m |
1:04.27 |
198 |
3 |
Christoffer Weiss |
2002 |
0273AE |
SØLLERØD |
|
25m |
1:02.95 |
45 |
4 |
Kasper Aagaard Jeppesen |
2003 |
0393AH |
LYNGBY |
|
25m |
1:03.91 |
3 |
5 |
Anders K. Kortegaard |
2004 |
0471AB |
JYLLINGE |
|
25m |
1:05.34 |
203 |
6 |
Julian Birch |
2004 |
0489AJ |
SØLLERØD |
|
25m |
1:05.69 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
105 |
1 |
Carl Emil Lønborg |
2002 |
0241AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
1:00.83 |
114 |
2 |
Leo Badaker |
2002 |
0255AR |
GENTOFTE |
|
25m |
59.73 |
115 |
3 |
Lucas Bruun Strøbek |
2001 |
0135AG |
GENTOFTE |
|
25m |
57.50 |
82 |
4 |
Magnus Carstensen |
1999 |
9903AH |
HOVEDSTAD |
|
25m |
58.50 |
119 |
5 |
Tomas Stensballe Larsen |
2000 |
0035AK |
GENTOFTE |
|
25m |
1:00.72 |
64 |
6 |
Joshua P. Sidebotham |
2003 |
0343AQ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:02.52 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
21 september 2019 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
12:56 |
|