2020-09-19   19:43:37
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Swim Cup 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Seedede heat Løb 5
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Brøndby Swim Cup 2020    Udskriftsdato  18 januar 2020   
  Stævne by  Brøndby    Udskriftstidspunkt  08:12   
  Arrangør  Vest-Brøndby         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  18 januar 2020         
 
 
 
Løb 5, 200m Medley Damer  Finaler (6) 
Vejledende starttid 11:02 
Heat 1 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
207  Ida Larsen  2009  0946AI  KVIK    25m   
52  Maiken Stoel Nielsen  2009  0954AC  GSK    25m  3:57.85 
53  Lisa Koerver Schmidt  2009  0916AB  GSK    25m  3:47.93 
274  Cecilia Janning  2009  0968AE  VEST    25m  3:53.61 
210  Katinka Als Makne  2009  0922AH  KVIK    25m   
               

 
Heat 2 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
280  Luka Revitz  2008  0866AH  VEST    25m  3:39.65 
277  Frederikke M. Rasmussen  2008  0884AH  VEST    25m  3:36.08 
126  Emilia Nielsen  2007  0762AG  AIF    25m  3:33.64 
273  Caroline Stefansen  2009  0902AF  VEST    25m  3:34.19 
111  Liv Emilie Ryberg  2007  0738AQ  FR.SUND    25m  3:39.49 
279  Lamia Taslicukur  2008  0842AK  VEST    25m  3:45.23 

 
Heat 3 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
286  Hannah Bjørneboe  2007  0712AN  VEST    25m  3:28.06 
302  Emma de Palo-Jonas  2008  0834AF  VEST    25m  3:22.29 
276  Esther Bang Laursen  2009  0926AC  VEST    25m  3:15.71 
272  Alma Gottorp Sørensen  2009  0954AB  VEST    25m  3:20.58 
55  Vega Deneke Kure  2009  0994AB  GSK    25m  3:27.30 
283  Mille Therp  2009  0906AB  VEST    25m  3:30.00 

 
Heat 4 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
316  Sandra Bünsov Frederiksen  2007  0766AC  VEST    25m  3:12.69 
134  Laura Buchmann  2004  0424AV  AIF    25m  3:02.68 
156  Laura Jørgensen  2007  0754AJ  KVIK    25m  2:57.94 
119  Marie Munk  2008  0818AD  AIF    25m  3:01.45 
60  Liva Friche Christensen  2008  0848AF  GSK    25m  3:06.55 
153  Ingeborg Fleron Qvant  2007  0756AN  KVIK    25m  3:15.69 

 
Heat 5 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
86  Emilie Pyndt Hansen  2004  0466AP  FR.SUND    25m  2:43.37 
17  Charlotte Hjortshøj  2006  0658AP  SOLRØD    25m  2:42.54 
47  Mathilde Johansen  2007  0732AJ  GSK    25m  2:40.73 
22  Anne Sepstrup-Skjoldner  2005  0548AJ  SOLRØD    25m  2:40.74 
155  Katja Poulsen  2006  0624AJ  KVIK    25m  2:43.27 
278  Freja Kobbernagel  2008  0806AD  VEST    25m  2:56.50 

 
Heat 6 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
301  Rikke Therp  2006  0628AF  VEST    25m  2:40.14 
13  Caroline Rygaard Hansen  2006  0632AL  SOLRØD    25m  2:37.89 
24  Caroline P. Mathiesen  2001  0172AG  SOLRØD    25m  2:26.60 
146  Emma Hansen  2007  0742AB  KVIK    25m  2:37.82 
300  Anna Blom Bygum  2006  0682AI  VEST    25m  2:39.24 
143  Amalie Backhausen  2006  0676AL  KVIK    25m  2:40.47 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 januar 2020 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  08:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark