2020-02-25   19:21:10
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Swim Cup 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Seedede heat Løb 15
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Brøndby Swim Cup 2020    Udskriftsdato  18 januar 2020   
  Stævne by  Brøndby    Udskriftstidspunkt  08:12   
  Arrangør  Vest-Brøndby         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  18 januar 2020         
 
 
 
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer  Finaler (7) 
Vejledende starttid 14:24 
Heat 1 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
212  Lina Louardi  2009  0956AI  KVIK    25m   
257  Ina Højsteen  2010  1068AB  VEST    25m   
205  Emma Metasch Rueløkke  2009  0920BA  KVIK    25m   
               
               

 
Heat 2 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
213  Linea Skriver Fabricius  2009  0968AG  KVIK    25m   
18  Caroline Milling  2009  0906AE  SOLRØD    25m   
203  Alma Pedersen  2009  0934BB  KVIK    25m   
207  Ida Larsen  2009  0946AI  KVIK    25m   
               

 
Heat 3 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
214  Mille Mouritzen  2009  0918AK  KVIK    25m   
263  Lucca Lundemoes  2009  0918BA  VEST    25m   
261  Lissie Murphy  2010  1074AD  VEST    25m  4:31.98 
262  Liva-Silje Brobjerg Jensen  2009  0978AD  VEST    25m  4:43.25 
259  Laura Holg Jensen  2010  1066AE  VEST    25m   
268  Victoria Sinding Vetlov  2009  0988BA  VEST    25m   

 
Heat 4 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
53  Lisa Koerver Schmidt  2009  0916AB  GSK    25m  3:49.17 
206  Ida Fam  2008  0802AD  KVIK    25m  3:45.21 
272  Alma Gottorp Sørensen  2009  0954AB  VEST    25m  3:20.51 
54  Natalie Meyer  2009  0944AC  GSK    25m  3:34.05 
274  Cecilia Janning  2009  0968AE  VEST    25m  3:45.26 
253  Cornelia Matthesen  2009  0918AI  VEST    25m  4:15.42 

 
Heat 5 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
97  Julie Truelsen  2008  0854AE  FR.SUND    25m  3:12.19 
11  Emma Spang  2006  0648AQ  SOLRØD    25m  3:04.64 
170  Sophie Harborg Fuchs  2007  0762AJ  KVIK    25m  2:58.72 
316  Sandra Bünsov Frederiksen  2007  0766AC  VEST    25m  3:00.51 
12  Mathilde Lund  2004  0444BC  SOLRØD    25m  3:11.43 
55  Vega Deneke Kure  2009  0994AB  GSK    25m  3:13.91 

 
Heat 6 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
100  Line Appel  2007  0778AG  FR.SUND    25m  2:55.51 
156  Laura Jørgensen  2007  0754AJ  KVIK    25m  2:48.93 
16  Nicole Damhøj Andersen  2006  0674AN  SOLRØD    25m  2:38.21 
313  Mikkeline H. Jacobsen  2007  0788AC  VEST    25m  2:42.71 
153  Ingeborg Fleron Qvant  2007  0756AN  KVIK    25m  2:52.61 
99  Lilja Skov  2007  0708AP  FR.SUND    25m  2:56.75 

 
Heat 7 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
25  Mathilde Holm Villadsen  2006  0694AI  SOLRØD    25m  2:32.93 
86  Emilie Pyndt Hansen  2004  0466AP  FR.SUND    25m  2:29.51 
24  Caroline P. Mathiesen  2001  0172AG  SOLRØD    25m  2:18.59 
163  Martine Damborg  2007  0742AF  KVIK    25m  2:25.34 
169  Sofie Ravn Herche  2007  0766AE  KVIK    25m  2:30.05 
43  Malouca Laura Bruun  2007  0714AF  GSK    25m  2:36.27 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 januar 2020 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  08:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark