Ohjelma Danmarks Mesterskaber Langbane og DMJ-L (holdkapper)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangør |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50m |
Stævne dato: |
11. jul 2019 to 14. jul 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
200m Medley Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
COFFEE TRADE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2:00.69 |
|
|
Daniel Skaaning |
1993 |
Swim Team |
DEN |
|
|
15-04-2019 |
|
|
|
2:03.49 |
|
|
Daniel Skaaning |
1993 |
Swim Team |
DEN |
Bellahøj, Danmark |
|
28-06-2011 |
|
|
NR |
1:58.02 |
|
|
Simon Sjödin |
1986 |
SWE |
SWE |
Barcelona, Spanien |
|
31-07-2013 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Klub |
Født |
Licens |
Svø mme hal |
Tilmeldi ngs tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
388 |
|
Jacob M. Jørgensen |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
1997 |
9737AB |
50m |
2:03.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
418 |
|
Frans Johannessen |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
50m |
2:03.60 |
|
|
|
1992 |
9277AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
260 |
|
Lucas Bruun Strøbek |
Gentofte Svømme Klub |
2001 |
0135AG |
50m |
2:04.77 |
|
|
|
|
|
4 |
57 |
|
Magnus Andersen |
Sigma Swim Allerød |
1995 |
9565AQ |
50m |
2:04.81 |
|
|
|
|
|
5 |
389 |
|
Jakob Strunge Nissen |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2002 |
0291AC |
50m |
2:08.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
54 |
|
Joakim Brønnum |
Sigma Swim Allerød |
1997 |
9759AT |
50m |
2:08.66 |
|
|
|
|
|
7 |
171 |
|
Mikkel Thagaard Jakobsen |
Holstebro Svømme Club |
2000 |
0007AN |
50m |
2:09.44 |
|
|
|
|
|
8 |
182 |
|
David Arneskov |
Holbæk Svømme Klub |
2002 |
0287AC |
50m |
2:10.19 |
|
|
|
|
|
9 |
243 |
|
Alfred August Grubert |
Gladsaxe Svømmeklub |
2001 |
0197AI |
50m |
2:10.58 |
|
|
|
|
|
10 |
161 |
|
Nicolaj Løth Andersen |
Horsens Svømmeklub |
2001 |
0173AC |
50m |
2:10.64 |
|
|
|
|
|
11 |
119 |
|
Bertram Dreyer Riis |
Hovedstadens Svømmeklub |
2002 |
0223AG |
50m |
2:11.10 |
|
|
|
|
|
12 |
414 |
|
Mikkel S. Hansen |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
2000 |
0001AG |
50m |
2:11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
181 |
|
Christopher H. Brown |
Holbæk Svømme Klub |
2002 |
0297AQ |
50m |
2:11.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
312 |
|
Christian L H Frederiksen |
Agfs Svømmeafdeling |
2001 |
0103AL |
50m |
2:11.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
506 |
|
Victor Nygaard |
H2Odense |
2003 |
0361AH |
50m |
2:12.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
473 |
|
Magnus Dyg Holme |
Vejle Svømmeklub |
2002 |
0205AG |
50m |
2:12.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
35 |
|
Frederik Eg Ibsen |
Sigma Swim Birkerød |
2002 |
0231AD |
50m |
2:12.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
14 |
|
Gustav Jørgensen |
Slagelse Svømmeklub |
2000 |
0075AP |
50m |
2:12.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
499 |
|
Mads Sørensen |
H2Odense |
2000 |
0097AC |
50m |
2:12.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
468 |
|
Mads Sørensen |
Vejle Svømmeklub |
2001 |
0139AF |
50m |
2:13.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
179 |
|
Jakob Schmidt |
Holbæk Svømme Klub |
1999 |
9913AO |
50m |
2:13.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
39 |
|
Claus Lerche Iversen |
Sigma Swim Birkerød |
1977 |
7741AA |
50m |
2:13.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
110 |
|
Asger Væver Hartvig |
Hørsholm Svømmeforening |
2002 |
0277AB |
50m |
2:13.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
368 |
|
Ferdinand Wahl |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2000 |
0089AB |
50m |
2:13.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
343 |
|
Mathias Lindberg Laursen |
Aalborg Svømmeklub |
2003 |
0359AJ |
50m |
2:14.12 |
|
|
|
|
|
26 |
384 |
|
Mathias Christensen |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2004 |
0489AE |
50m |
2:14.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
304 |
|
Malthe Lindeblad |
DeltaSwim |
2001 |
0125AS |
50m |
2:14.56 |
|
|
|
|
|
28 |
24 |
|
Frederik Venø Elling |
Silkeborg Svømmeklub |
2003 |
0339AD |
50m |
2:14.64 |
|
|
|
|
|
29 |
34 |
|
Alfred Højberg |
Sigma Swim Birkerød |
2002 |
0267AD |
50m |
2:15.99 |
|
|
|
|
|
30 |
472 |
|
Jeppe Vestergaard Jensen |
Vejle Svømmeklub |
2001 |
0121AH |
50m |
2:16.14 |
|
|
|
|
|
31 |
462 |
|
Oliver Fenger |
Vejle Svømmeklub |
2003 |
0303AO |
50m |
2:16.64 |
|
|
|
|
|
32 |
126 |
|
Joshua P. Sidebotham |
Hovedstadens Svømmeklub |
2003 |
0343AQ |
50m |
2:16.76 |
|
|
|
|
|
33 |
470 |
|
Anders Rasmussen |
Vejle Svømmeklub |
2001 |
0169AF |
50m |
2:17.08 |
|
|
|
|
|
34 |
220 |
|
Mads Stamholt |
Haderslev Svømme Klub |
2003 |
0353AM |
50m |
2:17.12 |
|
|
|
|
|
35 |
450 |
|
Carl Terp Larsen |
VAT Copenhagen-MK31 |
2001 |
0119AN |
50m |
2:18.17 |
|
|
|
|
|
36 |
528 |
|
Alec Hans Mortensen |
Sigma Swim Birkerød |
2002 |
0297AU |
50m |
2:18.64 |
|
|
|
|
|
37 |
201 |
|
Johan Heeno Rasmussen |
Helsingør Svømmeklub |
2002 |
0259AG |
50m |
2:18.78 |
|
|
|
|
|
38 |
326 |
|
Rasmus Pilegaard Køfer |
Agfs Svømmeafdeling |
2003 |
0317AD |
50m |
2:18.83 |
|
|
|
|
|
39 |
444 |
|
Nickolas Kofoed Thestrup |
Tune I.F. Svømmeafdeling |
2003 |
0345AC |
50m |
2:19.01 |
|
|
|
|
|
40 |
127 |
|
Marcus Skøtt Haslev |
Hovedstadens Svømmeklub |
2002 |
0287AB |
50m |
2:19.04 |
|
|
|
|
|
41 |
31 |
|
Emil Kildahl Døssing |
Sigma Swim Birkerød |
2002 |
0273AC |
50m |
2:19.27 |
|
|
|
|
|
42 |
358 |
|
Thomas Schiby |
Aalborg Svømmeklub |
2001 |
0181AF |
50m |
2:19.76 |
|
|
|
|
|
43 |
180 |
|
Oliver Lystlund |
Holbæk Svømme Klub |
2003 |
0363AA |
50m |
2:21.69 |
|
|
|
|
|
44 |
375 |
|
Mikkel Jørgensen |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2003 |
0365AE |
50m |
2:21.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
125 |
|
Jens Bomgaard |
Hovedstadens Svømmeklub |
2002 |
0273AG |
50m |
2:21.94 |
|
|
|
|
|
46 |
189 |
|
Simon Degn |
Hjortshøj-Egå IF Svømmeafdeling |
2003 |
0351AQ |
50m |
2:22.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
45 |
|
Villads Kruse |
Sigma Swim Allerød |
|
|
50m |
2:23.78 |
|
|
|
2003 |
0371AI |
|
48 |
487 |
|
Anders Elsborg |
Viborg Svømme Klub |
|
|
50m |
2:24.36 |
|
|
|
2003 |
0361AQ |
|
49 |
23 |
|
Emil Lykke Grann |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
50m |
2:24.51 |
|
|
|
2003 |
0391AK |
|
50 |
18 |
|
Elias Rought |
Slagelse Svømmeklub |
|
|
50m |
2:25.07 |
|
|
|
2003 |
0359AF |
|
51 |
72 |
|
Christoffer W Frederiksen |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
50m |
2:25.12 |
|
|
|
2003 |
0363AG |
|
52 |
336 |
|
Tobias Vestby Jensen |
Aars Svømmeklub |
|
|
50m |
2:36.59 |
|
|
|
2003 |
0309AN |
|
|
|
|
|
|
|
14-07-2019 08:33.49 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
|
|
|
|