Ohjelma Danmarks Mesterskaber Langbane og DMJ-L (holdkapper)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangør |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50m |
Stævne dato: |
11. jul 2019 to 14. jul 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
200m Butterfly Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
Miss Bagel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1:54.47 |
|
|
Viktor Bromer |
1993 |
Aalborg Sv |
DEN |
Kazan, Rusland |
|
04-08-2015 |
|
|
|
2:01.35 |
|
|
Viktor B. Bromer |
1993 |
AGF |
DEN |
Tampere, Finland |
|
23-07-2009 |
|
|
NR |
1:54.47 |
|
|
Viktor B. Bromer |
1993 |
DEN |
DEN |
Kazan, Rusland |
|
04-08-2015 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Klub |
Født |
Licens |
Svø mme hal |
Tilmeldi ngs tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
89 |
|
Arthur Dalén Ellegaard |
Lyngby Svømmeklub |
2001 |
0197AE |
50m |
2:03.15 |
|
|
|
|
|
2 |
387 |
|
Sebastian Ovesen |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
1994 |
9429AB |
50m |
2:04.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
465 |
|
Andreas Hansen |
Vejle Svømmeklub |
|
|
50m |
2:04.34 |
|
|
|
2000 |
0089AH |
|
4 |
317 |
|
Simon B. Jeppesen |
Agfs Svømmeafdeling |
|
|
50m |
2:04.82 |
|
|
|
1997 |
9741AQ |
|
5 |
311 |
|
David Hjort |
Agfs Svømmeafdeling |
|
|
50m |
2:05.97 |
|
|
|
2000 |
0009AI |
|
6 |
286 |
|
Jakob Mose |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
50m |
2:07.23 |
|
|
|
2000 |
0029AF |
|
|
|
|
7 |
119 |
|
Bertram Dreyer Riis |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
50m |
2:07.49 |
|
|
|
2002 |
0223AG |
|
|
|
|
8 |
357 |
|
Oliver Nørgaard Frost |
Aalborg Svømmeklub |
|
|
50m |
2:07.58 |
|
|
|
2002 |
0299AL |
|
|
|
|
9 |
427 |
|
Oliver Thor Sørensen |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
50m |
2:07.89 |
|
|
|
2000 |
0081AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
244 |
|
Oliver Steenberg |
Gladsaxe Svømmeklub |
2002 |
0225AE |
50m |
2:09.64 |
|
|
|
|
|
11 |
276 |
|
Thomas Bech |
Farum Svømmeklub |
1998 |
9857AM |
50m |
2:09.95 |
|
|
|
|
|
12 |
152 |
|
Andreas Rasmussen |
Horsens Svømmeklub |
2000 |
0045AQ |
50m |
2:10.12 |
|
|
|
|
|
13 |
456 |
|
Philip Krogh Brønnicke |
VAT Copenhagen-MK31 |
2000 |
0075AI |
50m |
2:10.23 |
|
|
|
|
|
14 |
15 |
|
Matthias Hansen |
Slagelse Svømmeklub |
2001 |
0191AH |
50m |
2:10.44 |
|
|
|
|
|
15 |
6 |
|
Frederik Bojesen |
A6 JGI-Swim |
2002 |
0281AB |
50m |
2:10.53 |
|
|
|
|
|
16 |
370 |
|
Jonas M. Jørgensen |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2001 |
0193AA |
50m |
2:10.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
292 |
|
Tobias Boström |
Esbjerg Svømmeklub |
2002 |
0295AG |
50m |
2:11.55 |
|
|
|
|
|
18 |
16 |
|
Jonas Hansen |
Slagelse Svømmeklub |
2001 |
0123AH |
50m |
2:12.42 |
|
|
|
|
|
19 |
400 |
|
André Iversen |
Svømmeklubben Sønderborg |
2001 |
0121AL |
50m |
2:12.59 |
|
|
|
|
|
20 |
350 |
|
Rune Nørgaard |
Aalborg Svømmeklub |
2000 |
0097AF |
50m |
2:13.08 |
|
|
|
|
|
21 |
439 |
|
Christoffer Weiss |
Søllerød Svømmeklub |
2002 |
0273AE |
50m |
2:13.56 |
|
|
|
|
|
22 |
446 |
|
Alexander Rendlev |
Vallensbæk IF Af 1939 |
2001 |
0121AE |
50m |
2:14.12 |
|
|
|
|
|
23 |
412 |
|
Niels Paulli Sparholt |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
2000 |
0027AF |
50m |
2:15.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
261 |
|
Christopher G. Trandum |
Gentofte Svømme Klub |
2003 |
0313AI |
50m |
2:15.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
17 |
|
Tobias Daniel Larsen |
Slagelse Svømmeklub |
2001 |
0139AH |
50m |
2:15.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
297 |
|
Morten Baxter |
Erritsø Gymnastik Og IF |
1996 |
9683AK |
50m |
2:15.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
408 |
|
Lasse Darlem Brandt |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
2003 |
0379AH |
50m |
2:18.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
26 |
|
Jens Riisgaard |
Silkeborg Svømmeklub |
2000 |
0029AB |
50m |
2:18.13 |
|
|
|
|
|
29 |
115 |
|
Malte Egholm Brøns |
Hørsholm Svømmeforening |
2003 |
0331AC |
50m |
2:19.13 |
|
|
|
|
|
30 |
30 |
|
Andreas Hoffmann |
Sigma Swim Birkerød |
2003 |
0325AH |
50m |
2:20.27 |
|
|
|
|
|
31 |
227 |
|
Mikkel Gummer |
Greve Svømmeklub |
2002 |
0269AF |
50m |
2:20.98 |
|
|
|
|
|
32 |
365 |
|
Rasmus Hatting Petersen |
Swim Team Taastrup - VATCPH |
2002 |
0205AF |
50m |
2:22.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
229 |
|
Oskar Skov Grell |
Glostrup Svømmeklub |
2002 |
0217AC |
50m |
2:23.05 |
|
|
|
|
|
34 |
151 |
|
Andreas Egemose Gregersen |
Horsens Svømmeklub |
2003 |
0311AS |
50m |
2:23.97 |
|
|
|
|
|
35 |
242 |
|
Noah Bred |
Gladsaxe Svømmeklub |
2003 |
0399AE |
50m |
2:26.41 |
|
|
|
|
|
36 |
442 |
|
William Kristensen |
Søllerød Svømmeklub |
2003 |
0319AM |
50m |
2:27.03 |
|
|
|
|
|
37 |
441 |
|
Valdemar Kristensen |
Søllerød Svømmeklub |
2003 |
0397AN |
50m |
2:30.41 |
|
|
|
|
|
38 |
9 |
|
Victor Toftehøj |
A6 JGI-Swim |
2003 |
0309AG |
50m |
2:33.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-07-2019 08:33.47 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|