Ohjelma Danmarks Mesterskaber Langbane og DMJ-L (holdkapper)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilmeldings liste |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangør |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Helsingør Svømmehal |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50m |
Stævne dato: |
11. jul 2019 to 14. jul 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
50m Frisvømning Herrer |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
|
|
RAMSGAARD & CO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.36 |
|
|
Jakob S. Andkjær |
1985 |
Vallensbæk |
DEN |
Esbjerg, Danmark |
|
11-04-2009 |
|
|
|
23.07 |
|
|
Magnus Westermann |
1995 |
Herlev Svø |
DEN |
Bellahøj, Danmark |
|
29-03-2013 |
|
|
NR |
21.45 |
|
|
Stefan Nystrand |
1981 |
SWE |
SWE |
Rom, Italien |
|
31-07-2009 |
|
|
# |
ID |
|
Navn |
Klub |
Født |
Licens |
Svø mme hal |
Tilmeldi ngs tid |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
273 |
|
Kevin Witt Christensen |
Farum Svømmeklub |
1995 |
9595AF |
50m |
22.85 |
|
|
|
|
|
2 |
295 |
|
Simon Vingolf Larsen |
Esbjerg Svømmeklub |
1998 |
9807AA |
50m |
23.14 |
|
|
|
|
|
3 |
77 |
|
Jonas Nervil Kistorp |
Lyngby Svømmeklub |
1997 |
9751AL |
50m |
23.31 |
|
|
|
|
|
4 |
53 |
|
Frederik Rindshøj |
Sigma Swim Allerød |
1999 |
9955AN |
50m |
23.42 |
|
|
|
|
|
5 |
304 |
|
Malthe Lindeblad |
DeltaSwim |
2001 |
0125AS |
50m |
23.47 |
|
|
|
|
|
6 |
236 |
|
Frederik Riedel Lentz |
Gladsaxe Svømmeklub |
2001 |
0187AN |
50m |
23.53 |
|
|
|
|
|
7 |
114 |
|
Sebastian Tullberg |
Hørsholm Svømmeforening |
2000 |
0073AC |
50m |
23.58 |
|
|
|
|
|
8 |
308 |
|
Kasper Schultz |
Agfs Svømmeafdeling |
1995 |
9557AI |
50m |
23.66 |
|
|
|
|
|
9 |
527 |
|
Frederik Møller |
Ringsted Svømme Klub |
2002 |
0263AL |
50m |
23.73 |
|
|
|
|
|
10 |
170 |
|
Rasmus Nørfjand |
Holstebro Svømme Club |
2000 |
0043AP |
50m |
23.73 |
|
|
|
|
|
11 |
318 |
|
Nicklas Rasmussen |
Agfs Svømmeafdeling |
1997 |
9799AR |
50m |
23.81 |
|
|
|
|
|
12 |
287 |
|
Christian Holm Jørgensen |
Esbjerg Svømmeklub |
1999 |
9973AK |
50m |
23.87 |
|
|
|
|
|
13 |
288 |
|
Lasse Dall |
Esbjerg Svømmeklub |
1997 |
9763AR |
50m |
23.97 |
|
|
|
|
|
14 |
285 |
|
Martin H. Abel |
Esbjerg Svømmeklub |
2001 |
0197AF |
50m |
24.17 |
|
|
|
|
|
15 |
70 |
|
Oskar Lindholm |
Lyseng IF |
2001 |
0153AF |
50m |
24.26 |
|
|
|
|
|
16 |
51 |
|
Anton Borring Andersen |
Sigma Swim Allerød |
1999 |
9919AD |
50m |
24.26 |
|
|
|
|
|
17 |
264 |
|
Peter Vangsgaard |
Gentofte Svømme Klub |
2000 |
0001AC |
50m |
24.27 |
|
|
|
|
|
18 |
134 |
|
Frederik O. Møller |
Hovedstadens Svømmeklub |
1999 |
9935AC |
50m |
24.36 |
|
|
|
|
|
19 |
239 |
|
Mathias Vestergaard |
Gladsaxe Svømmeklub |
2001 |
0175AC |
50m |
24.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
106 |
|
Mikkel Mortensen |
Kalundborg SK |
2003 |
0329AI |
50m |
24.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
235 |
|
Christian Crone |
Gladsaxe Svømmeklub |
2001 |
0147AB |
50m |
24.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
266 |
|
Christoffer Vang-Jensen |
Gentofte Svømme Klub |
2001 |
0115AG |
50m |
24.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
420 |
|
Tobias Andersen |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
1998 |
9853AF |
50m |
24.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
116 |
|
Thomas Gossland |
Hørsholm Svømmeforening |
1989 |
8997AF |
50m |
24.73 |
|
|
|
|
|
25 |
427 |
|
Oliver Thor Sørensen |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
2000 |
0081AA |
50m |
24.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
378 |
|
Roar Andersen |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2001 |
0183AA |
50m |
24.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
314 |
|
Jesper Stilling Julius |
Agfs Svømmeafdeling |
1993 |
9315AO |
50m |
24.82 |
|
|
|
|
|
28 |
183 |
|
Mads Toft |
Holbæk Svømme Klub |
2001 |
0175AL |
50m |
24.82 |
|
|
|
|
|
29 |
402 |
|
Oliver Vang |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
1994 |
9411AD |
50m |
24.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
532 |
|
Magnus Løhr |
Herlufsholm Svømmeklub |
2001 |
0173AJ |
50m |
24.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
162 |
|
Patrick Zakaryan Olsen |
Horsens Svømmeklub |
2002 |
0227AM |
50m |
24.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
364 |
|
Mads Ørsted Nielsen |
Swim Team Taastrup - VATCPH |
1999 |
9921AF |
50m |
25.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
367 |
|
Carl Heyn Stage |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
2003 |
0331AD |
50m |
25.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
112 |
|
Rasmus Steenberg |
Hørsholm Svømmeforening |
2000 |
0021AB |
50m |
25.03 |
|
|
|
|
|
35 |
202 |
|
Julius Munk |
Helsingør Svømmeklub |
2000 |
0055AA |
50m |
25.03 |
|
|
|
|
|
36 |
421 |
|
Mads Tornow Rasmussen |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
2000 |
0073AD |
50m |
25.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
507 |
|
Simon Juul Henriksen |
H2Odense |
2001 |
0161AG |
50m |
25.11 |
|
|
|
|
|
38 |
173 |
|
Mads Ottosen |
Holbæk Svømme Klub |
1997 |
9745AH |
50m |
25.12 |
|
|
|
|
|
39 |
35 |
|
Frederik Eg Ibsen |
Sigma Swim Birkerød |
2002 |
0231AD |
50m |
25.12 |
|
|
|
|
|
40 |
530 |
|
William Theodor Lehn- Schiøler |
Cercle Nageurs d'antibes |
2000 |
|
50m |
25.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
309 |
|
Andreas Hougaard |
Agfs Svømmeafdeling |
|
|
50m |
25.20 |
|
|
|
2000 |
0007AO |
|
42 |
265 |
|
Tomas Stensballe Larsen |
Gentofte Svømme Klub |
|
|
50m |
25.21 |
|
|
|
2000 |
0035AK |
|
43 |
476 |
|
Mathias Immerkjær |
Vest-Brøndby |
|
|
50m |
25.30 |
|
|
|
1999 |
9961AF |
|
44 |
210 |
|
Villads Bomholt Larsen |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
50m |
25.33 |
|
|
|
2001 |
0137AM |
|
45 |
26 |
|
Jens Riisgaard |
Silkeborg Svømmeklub |
|
|
50m |
25.41 |
|
|
|
2000 |
0029AB |
|
46 |
160 |
|
Nicklas Steen Hansen |
Horsens Svømmeklub |
|
|
50m |
25.42 |
|
|
|
1999 |
9905AI |
|
47 |
222 |
|
Rasmus Petersen |
Haderslev Svømme Klub |
|
|
50m |
25.44 |
|
|
|
2002 |
0223AU |
|
48 |
245 |
|
Nicolai Andersen |
Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
50m |
25.48 |
|
|
|
2001 |
0157AT |
|
49 |
478 |
|
Lars Thor Sørensen |
Vest-Brøndby |
|
|
50m |
25.59 |
|
|
|
1999 |
9935AL |
|
50 |
125 |
|
Jens Bomgaard |
Hovedstadens Svømmeklub |
|
|
50m |
25.63 |
|
|
|
2002 |
0273AG |
|
51 |
59 |
|
Lucas Emil Christensen |
Sigma Swim Allerød |
|
|
50m |
25.67 |
|
|
|
2003 |
0349AC |
|
52 |
208 |
|
Thorvald Bomholt Larsen |
Helsingør Svømmeklub |
|
|
50m |
25.73 |
|
|
|
2003 |
0389AL |
|
53 |
428 |
|
Magnus Aasberg |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
50m |
25.84 |
|
|
|
2001 |
0143AG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
349 |
|
Lawrence Langley |
Aalborg Svømmeklub |
2001 |
0125AI |
50m |
25.88 |
|
|
|
|
|
55 |
64 |
|
Harald Franck |
Næstved IF |
2003 |
0345AK |
50m |
25.89 |
|
|
|
|
|
56 |
479 |
|
Frederik Emil Bækgaard |
Vest-Brøndby |
2002 |
0299AI |
50m |
26.03 |
|
|
|
|
|
57 |
342 |
|
Mathias Knudsen |
Aalborg Svømmeklub |
2003 |
0369AI |
50m |
26.04 |
|
|
|
|
|
58 |
365 |
|
Rasmus Hatting Petersen |
Swim Team Taastrup - VATCPH |
2002 |
0205AF |
50m |
26.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
23 |
|
Emil Lykke Grann |
Silkeborg Svømmeklub |
2003 |
0391AK |
50m |
26.17 |
|
|
|
|
|
60 |
321 |
|
Sofus Bolwig Balladone |
Agfs Svømmeafdeling |
2002 |
0233AM |
50m |
26.17 |
|
|
|
|
|
61 |
326 |
|
Rasmus Pilegaard Køfer |
Agfs Svømmeafdeling |
2003 |
0317AD |
50m |
26.28 |
|
|
|
|
|
62 |
7 |
|
Mikkel Bjellekjær Jensen |
A6 JGI-Swim |
2003 |
0359AN |
50m |
26.29 |
|
|
|
|
|
63 |
480 |
|
Asbjørn Floor-Bøjden |
Vest-Brøndby |
2002 |
0277AI |
50m |
26.32 |
|
|
|
|
|
64 |
528 |
|
Alec Hans Mortensen |
Sigma Swim Birkerød |
2002 |
0297AU |
50m |
26.33 |
|
|
|
|
|
65 |
65 |
|
Lucas Jul Pedersen |
Næstved IF |
2003 |
0387AJ |
50m |
26.33 |
|
|
|
|
|
66 |
120 |
|
Carl Emil Hertz Bugge |
Hovedstadens Svømmeklub |
2003 |
0315AC |
50m |
26.36 |
|
|
|
|
|
67 |
96 |
|
Andreas L. Damgård |
Køge Svømmeklub |
2000 |
0099AG |
50m |
26.37 |
|
|
|
|
|
68 |
493 |
|
Daniel Gallacher |
VIK-Skovbakken Svømmeafdeling |
2002 |
0235AK |
50m |
26.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
230 |
|
Asger Johansen |
Glostrup Svømmeklub |
2003 |
0395AE |
50m |
26.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
419 |
|
Alexander Ravn Borch |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
2001 |
0151AN |
50m |
26.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
486 |
|
Daniel Østerballe |
Viborg Svømme Klub |
2003 |
0363AN |
50m |
26.81 |
|
|
|
|
|
72 |
303 |
|
Malte Lyck Falk |
DeltaSwim |
2003 |
0337AR |
50m |
26.84 |
|
|
|
|
|
73 |
336 |
|
Tobias Vestby Jensen |
Aars Svømmeklub |
2003 |
0309AN |
50m |
27.03 |
|
|
|
|
|
74 |
46 |
|
Frederik Bach Mindested |
Sigma Swim Allerød |
2003 |
0327AC |
50m |
28.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14-07-2019 08:33.45 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
|
|
|
|