Program for Vest Junior/Senior kortbane
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 18
|
Stvne navn |
Vest JuniorSenior Kortbane |
|
Udskriftsdato |
05 oktober 2019 |
|
|
Stvne by |
Hjrring |
|
Udskriftstidspunkt |
08:09 |
|
|
Arrangr |
Dansk Svmmeunion & S68 |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
04 oktober 2019 |
|
|
|
|
Lb 18, 200m Butterfly Herrer |
Indledende (5) |
Dansk Rekord Senior: Viktor B. Bromer (1993) 1:51.62 2015-12-06 |
Dansk Rekord Junior: Daniel Skaaning (1993) 1:58.37 2010-12-04 |
|
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
352 |
3 |
Sebastian Neesgaard |
2004 |
0425AH |
VEJLE |
|
25m |
2:36.61 |
254 |
4 |
Kris Jensen |
2004 |
0489AK |
AARS |
|
25m |
2:34.97 |
454 |
5 |
Alex Fogt |
2004 |
0487AO |
H2Odense |
|
25m |
2:35.90 |
136 |
6 |
Magnus Alexandersen |
2002 |
0267AP |
HOLSTEBRO |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
313 |
1 |
Andreas Torp |
2004 |
0409AA |
NORD |
|
25m |
2:33.07 |
163 |
2 |
Anders Mose |
2004 |
0411AD |
ESBJERG |
|
25m |
2:30.60 |
334 |
3 |
Emil Neumann |
2004 |
0465AH |
SNDERBORG |
|
25m |
2:29.14 |
450 |
4 |
Mathias Bech |
1996 |
9633AQ |
H2Odense |
|
25m |
2:22.86 |
339 |
5 |
Viktor Enevold Srensen |
2004 |
0457AL |
THISTED |
|
25m |
2:24.30 |
321 |
6 |
Jeppe Egholm |
2003 |
0331AP |
S 68 |
|
25m |
2:30.33 |
452 |
7 |
Jonathan Nejmann |
2004 |
0423AO |
H2Odense |
|
25m |
2:32.04 |
46 |
8 |
Mads Himmelstrup Andersen |
2004 |
0495AG |
RINGE |
|
25m |
2:33.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
444 |
1 |
Johan Siksne Kaalund |
2002 |
0235AI |
H2Odense |
|
25m |
2:17.50 |
198 |
2 |
Morten Baxter |
1996 |
9683AK |
ERRITS |
|
25m |
2:13.28 |
226 |
3 |
Christian L H Frederiksen |
2001 |
0103AL |
AGF |
|
25m |
2:08.48 |
365 |
4 |
Andreas Hansen |
2000 |
0089AH |
VEJLE |
|
25m |
2:01.64 |
183 |
5 |
Jakob Mose |
2000 |
0029AF |
ESBJERG |
|
25m |
2:04.53 |
271 |
6 |
Rune Nrgaard |
2000 |
0097AF |
AALBORG |
|
25m |
2:10.74 |
32 |
7 |
Jens Riisgaard |
2000 |
0029AB |
SILKEBORG |
|
25m |
2:15.43 |
116 |
8 |
Andreas Egemose Gregersen |
2003 |
0311AS |
HORSENS |
|
25m |
2:21.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
364 |
1 |
Anders Rasmussen |
2001 |
0169AF |
VEJLE |
|
25m |
2:16.51 |
409 |
2 |
Mikkel Riis |
2002 |
0257AR |
VIBORG |
|
25m |
2:13.26 |
113 |
3 |
Andreas Rasmussen |
2000 |
0045AQ |
HORSENS |
|
25m |
2:07.42 |
255 |
4 |
Nicolas Blanch |
1997 |
9779AA |
AALBORG |
|
25m |
1:57.94 |
227 |
5 |
David Hjort |
2000 |
0009AI |
AGF |
|
25m |
2:03.27 |
330 |
6 |
Andr Iversen |
2001 |
0121AL |
SNDERBORG |
|
25m |
2:09.17 |
53 |
7 |
Christian Landtved |
2004 |
0431AB |
RINGE |
|
25m |
2:14.45 |
3 |
8 |
Emil Viltoft Andersen |
2000 |
0059AO |
PINGVINEN |
|
25m |
2:18.64 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
366 |
1 |
Andreas Kronborg |
2002 |
0229AS |
VEJLE |
|
25m |
2:16.06 |
134 |
2 |
Mathias Rasmussen |
2001 |
0175AH |
HOLSTEBRO |
|
25m |
2:11.77 |
256 |
3 |
Oliver Nrgaard Frost |
2002 |
0299AL |
AALBORG |
|
25m |
2:04.88 |
274 |
4 |
Viktor B. Bromer |
1993 |
9337AB |
AALBORG |
|
25m |
1:54.35 |
241 |
5 |
Simon B. Jeppesen |
1997 |
9741AQ |
AGF |
|
25m |
2:02.12 |
190 |
6 |
Tobias Bostrm |
2002 |
0295AG |
ESBJERG |
|
25m |
2:08.49 |
67 |
7 |
Frederik Lindholm |
2004 |
0451AC |
LYSENG |
|
25m |
2:13.38 |
244 |
8 |
Sofus Bolwig Balladone |
2002 |
0233AM |
AGF |
|
25m |
2:17.64 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 |
Udskriftsdato |
05 oktober 2019 |
Licens til Svmmeklubben S 68 |
Udskriftstidspunkt |
08:09 |
|