Startliste for Vest Junior/Senior kortbane
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 15
|
Stævne navn |
Vest JuniorSenior Kortbane |
|
Udskriftsdato |
05 oktober 2019 |
|
|
Stævne by |
Hjørring |
|
Udskriftstidspunkt |
15:09 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & S68 |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
04 oktober 2019 |
|
|
|
|
Løb 15, 200m Frisvømning Damer |
Finaler (2) |
Dansk Rekord Senior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 1:55.04 2013-12-15 |
Dansk Rekord Junior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 1:56.70 2011-11-27 |
|
Heat B (2) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
70 |
1 |
Martha Bjerg |
2004 |
0454AK |
LYSENG |
|
25m |
2:11.59 |
289 |
2 |
Fenja Romanski |
2005 |
0598AH |
AALBORG |
|
25m |
2:11.07 |
368 |
3 |
Caroline Gøttrup Bagge |
2003 |
0322AB |
VEJLE |
|
25m |
2:10.52 |
31 |
4 |
Helena V. Elling |
2000 |
0078AC |
SILKEBORG |
|
25m |
2:10.28 |
176 |
5 |
Søs Freund |
2004 |
0454AG |
ESBJERG |
|
25m |
2:10.47 |
447 |
6 |
My Phuong Bui |
2003 |
0322AS |
H2Odense |
|
25m |
2:10.68 |
210 |
7 |
Anna Pave Ottesen |
2003 |
0338BD |
DELTA |
|
25m |
2:11.52 |
119 |
8 |
Mie Buch Nielsen |
2001 |
0188AH |
HORSENS |
|
25m |
2:11.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
340 |
1 |
Thea Søe Bach |
2002 |
0222AD |
THISTED |
|
25m |
2:08.70 |
385 |
2 |
Sofie Theophil Petersen |
2003 |
0312AH |
VEJLE |
|
25m |
2:05.96 |
280 |
3 |
Line Jørgensen Bruun |
1995 |
9544AF |
AALBORG |
|
25m |
2:05.60 |
245 |
4 |
Snæfridur Sol |
2000 |
0082AL |
AGF |
|
25m |
2:02.80 |
185 |
5 |
Laura Glerup Jensen |
1998 |
9854AV |
ESBJERG |
|
25m |
2:04.71 |
57 |
6 |
Iben Bak |
2001 |
0124AH |
NYBORG |
|
25m |
2:05.89 |
275 |
7 |
Camilla Brøgger-Andersen |
2002 |
0246AQ |
AALBORG |
|
25m |
2:07.49 |
400 |
8 |
Louise D. Liboriussen |
2002 |
0242AV |
VIBORG |
|
25m |
2:08.73 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.12 |
Udskriftsdato |
05 oktober 2019 |
Licens til Svømmeklubben S 68 |
Udskriftstidspunkt |
15:09 |
|