Startliste for Øst Junior/Senior kortbane
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag Indl 9.30
Seedede heat Løb 13
|
Stævne navn |
Øst JuniorSenior Kortbane |
|
Udskriftsdato |
05 oktober 2019 |
|
|
Stævne by |
Gladsaxe |
|
Udskriftstidspunkt |
08:13 |
|
|
Arrangør |
Dansk Svømmeunion & Gladsaxe Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
04 oktober 2019 |
|
|
|
|
Løb 13, 400m Medley Damer |
Indledende (5) |
Dansk Rekord Senior: Julie Hjorth-Hansen (1984) 4:32.39 2009-04-18 |
Dansk Rekord Junior: Katrine Bukh Villesen (2000) 4:41.33 2015-11-29 |
|
Vejledende starttid 09:30 |
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
176 |
2 |
Gry Emilie Kudsk Olsen |
2005 |
0552AK |
HVIDOVRE |
|
25m |
5:42.53 |
27 |
3 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
25m |
5:41.84 |
358 |
4 |
Cecilie G. Mortensen |
2005 |
0552AF |
GENTOFTE |
|
25m |
5:37.40 |
249 |
5 |
Frederikke B. Hansen |
2005 |
0532AE |
HERLUFSHOL |
|
25m |
5:38.99 |
83 |
6 |
Malene Reynolds |
2005 |
0558AN |
RINGSTED |
|
25m |
5:42.43 |
253 |
7 |
Kaja Waag Kallesøe |
2005 |
0576AM |
HERLEV |
|
25m |
5:42.91 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
197 |
1 |
Ana Rosa Kragh |
2005 |
0518AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:36.66 |
51 |
2 |
Catrine Porsdal |
2005 |
0536AA |
BIRKERØD |
|
25m |
5:33.32 |
529 |
3 |
Hannah B. Pedersen |
2005 |
0574AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
5:31.06 |
207 |
4 |
Matilde Schmidt-Lund |
2005 |
0542AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:28.27 |
450 |
5 |
Josephine Frederiksen |
2005 |
0532AP |
SK-SYD |
|
25m |
5:29.36 |
174 |
6 |
Emma Kjer Rasmussen |
2004 |
0498AI |
HVIDOVRE |
|
25m |
5:31.77 |
507 |
7 |
Liv Salhauge |
2005 |
0586AE |
VÆRLØSE |
|
25m |
5:34.74 |
48 |
8 |
Camilla Porsdal |
2005 |
0592AB |
BIRKERØD |
|
25m |
5:37.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
538 |
1 |
Natascha Packert-Frandsen |
2005 |
0588AJ |
VEST |
|
25m |
5:25.59 |
79 |
2 |
Cassandra G. Nygaard |
2003 |
0398AD |
ALLERØD |
|
25m |
5:23.91 |
304 |
3 |
Thea Mikkelsen |
2005 |
0576AG |
GSK |
|
25m |
5:19.91 |
58 |
4 |
Maria Lund |
2003 |
0334AH |
BIRKERØD |
|
25m |
5:13.58 |
200 |
5 |
Jasmin Egeskov Andersen |
2005 |
0506AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:14.45 |
131 |
6 |
Elisabeth Them Jensen |
2004 |
0464AA |
KØGE |
|
25m |
5:22.83 |
354 |
7 |
Malou Soelberg |
2004 |
0438AE |
GENTOFTE |
|
25m |
5:24.37 |
487 |
8 |
Alba Lyhne Weiner |
2004 |
0486AT |
SØLLERØD |
|
25m |
5:26.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
35 |
1 |
Regitze Gotthard |
2002 |
0228AA |
SLAGELSE |
|
25m |
5:12.27 |
198 |
2 |
Esther Else Grubert |
2003 |
0374AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:09.98 |
254 |
3 |
Amanda Da Silva B. Madsen |
2005 |
0554AB |
HERLEV |
|
25m |
5:09.64 |
532 |
4 |
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
0408AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
5:05.45 |
475 |
5 |
Helena Berg Wenk |
2000 |
0052AD |
TRITON B |
|
25m |
5:08.15 |
471 |
6 |
Line Strandby |
2001 |
0106AD |
TRITON B |
|
25m |
5:09.80 |
15 |
7 |
Silja Brage |
2005 |
0544AL |
JYLLINGE |
|
25m |
5:11.89 |
210 |
8 |
Olivia Callesen |
2004 |
0432AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
5:12.94 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
05 oktober 2019 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:13 |
|