Program för Swim for Life 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Citadellbadet |
Arrangör: |
Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 24 aug 2019 till den 24 aug 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim Herrar
|
Final 1 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
2 |
|
Simon Lindgren |
2011 |
VELLINGE-N |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
189 |
3 |
|
Oskar Berg |
2012 |
RINGSJÖ SK |
1:10.99 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
4 |
|
Ville Helmbring |
2009 |
VELLINGE-N |
1:06.81 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
5 |
|
Gustav Schagerlöf |
2009 |
LANDSKRONA |
1:09.12 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
176 |
6 |
|
Måns Helmbring |
2011 |
VELLINGE-N |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
7 |
|
Oskar Lindgren |
2009 |
VELLINGE-N |
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim Herrar |
Final 2 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
1 |
|
Casper Huasson |
2011 |
RINGSJÖ SK |
57.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
162 |
2 |
|
Theodor Fought |
2005 |
VELLINGE-N |
56.14 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
3 |
|
Theo Litzén |
2008 |
LANDSKRONA |
53.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
4 |
|
Henry Palm |
2008 |
LANDSKRONA |
48.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
172 |
5 |
|
Noah Sjögren |
2010 |
VELLINGE-N |
50.97 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
6 |
|
Liam Andersson |
2009 |
LANDSKRONA |
55.94 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
188 |
7 |
|
Theodor Åkerman |
2010 |
RINGSJÖ SK |
56.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
198 |
8 |
|
Michal Liziniewicz |
2008 |
LANDSKRONA |
59.00 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim Herrar |
Final 3 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
1 |
|
Mustafa Hasso |
2005 |
LANDSKRONA |
44.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
2 |
|
Eskil Ramäng |
2004 |
VELLINGE-N |
42.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
3 |
|
Benjamin Huasson |
2007 |
RINGSJÖ SK |
39.63 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
4 |
|
Johannes Edman |
2004 |
LANDSKRONA |
38.38 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
5 |
|
Alfred Thunell |
2002 |
LANDSKRONA |
38.38 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
6 |
|
Casper Kristensen |
2005 |
LANDSKRONA |
41.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
7 |
|
Andy Hadzic |
2007 |
LANDSKRONA |
44.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
165 |
8 |
|
Lucas Lennartsson |
2008 |
VELLINGE-N |
46.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim Herrar |
Final 4 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
1 |
|
Noel Ahlbin |
2004 |
VELLINGE-N |
37.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
2 |
|
Marcus Riis |
2004 |
LANDSKRONA |
37.68 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
3 |
|
Ludvig Hoff |
2005 |
LANDSKRONA |
36.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
4 |
|
Philip Primetta |
2002 |
VELLINGE-N |
35.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
5 |
|
Markus Rydgren |
2003 |
LANDSKRONA |
35.14 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
147 |
6 |
|
Viktor Hansson |
2003 |
VELLINGE-N |
36.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
157 |
7 |
|
Isaac Barrett |
2005 |
VELLINGE-N |
37.87 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
8 |
|
Viggo Thomsen |
2004 |
LANDSKRONA |
38.15 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 11, 50m Bröstsim Herrar |
Final 5 (5) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
180 |
1 |
|
Anthon Huasson |
2004 |
RINGSJÖ SK |
33.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
2 |
|
Casper Svärd |
2001 |
LANDSKRONA |
31.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
3 |
|
Jonatan Holmquist |
2003 |
VELLINGE-N |
31.23 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
4 |
|
Linus Kahl |
2001 |
LANDSKRONA |
28.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
5 |
|
Lucas Lindblom |
2000 |
LANDSKRONA |
31.07 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
6 |
|
Hugo Stenskepp |
2003 |
VELLINGE-N |
31.28 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
182 |
7 |
|
Vincent Hua |
2004 |
RINGSJÖ SK |
32.73 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
8 |
|
Johannes Strömberg |
2002 |
VELLINGE-N |
33.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-08-24 08:27:54 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|