Ohjelma Wadköpingsdoppet
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 7, 100m Bröstsim C+D Pojkar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 130 | Eliasson Isak | 1996 | MASS | AJ5596 | 25 m | 1:14.30 | |
2 | 252 | Lauri André | 1996 | KARLSKO SF | AU7996 | 25 m | 1:15.53 | |
3 | 360 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 25 m | 1:22.51 | |
4 | 77 | Andersson Björn | 1996 | KARLSTAD | AM9996 | 25 m | 1:23.26 | |
5 | 15 | Hjärne Hannes | 1997 | SKURU IK | AF7797 | 25 m | 1:23.39 | |
6 | 10 | Ekholm Erland | 1996 | SKURU IK | AT7196 | 25 m | 1:23.79 | |
7 | 346 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 25 m | 1:24.22 | |
8 | 336 | Forsgren Marcus | 1996 | NKK | AM4196 | 25 m | 1:24.60 | |
9 | 357 | Renåker Oskar | 1996 | NKK | AM6196 | 50 m | 1:25.29 | |
10 | 29 | Lindberg Petter | 1997 | SKURU IK | AJ2797 | 25 m | 1:25.74 | |
11 | 162 | Byström Fredrik | 1996 | VÄSTERÅS | AO5596 | 50 m | 1:26.09 | |
12 | 400 | Panzar Erik | 1996 | GÖTEBORG | AG5596 | 25 m | 1:26.25 | |
13 | 17 | Jansson Nisse | 1997 | SKURU IK | AH4797 | 25 m | 1:26.62 | |
14 | 100 | Nilsson Mathieu | 1996 | KARLSTAD | AJ0796 | 25 m | 1:27.03 | |
15 | 196 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 1:27.15 | |
16 | 32 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 1:27.47 | |
17 | 199 | Östberg Max | 1996 | VÄSTERÅS | AM1196 | 25 m | 1:27.67 | |
18 | 62 | Eklund Jesper | 1998 | KÖPINGS SS | AJ0198 | 25 m | 1:27.99 | |
19 | 111 | Ekelund Jonathan | 1999 | MASS | AA4999 | 25 m | 1:30.03 | |
20 | 87 | Haglund Elias | 1996 | KARLSTAD | AJ9596 | 25 m | 1:30.04 | |
21 | 160 | Björk Emil | 1996 | VÄSTERÅS | AR1596 | 25 m | 1:30.76 | |
22 | 60 | Bjälevik Gustav | 1997 | KÖPINGS SS | AT3197 | 50 m | 1:31.82 | |
23 | 76 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 50 m | 1:38.26 | |
24 | 379 | Bergstedt Philip | 1998 | ALINGSÅS | AG9598 | 25 m | 1:40.30 | |
25 | 316 | Brand-Larsson William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 1:41.12 | |
26 | 165 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 1:41.77 | |
27 | 177 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 50 m | 1:42.90 | |
28 | 304 | Kadic Eldin | 1999 | TUNAFORS | AG5199 | 25 m | 1:42.91 | |
29 | 229 | Elvin Linus | 1998 | GRUMS SS | AC1398 | 25 m | 1:43.52 | |
30 | 161 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:43.86 | |
31 | 469 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 25 m | 1:44.71 | |
32 | 315 | Brand-Larsson Sebastian | 1998 | ESKILSTUNA | AN1198 | 25 m | 1:44.76 | |
33 | 444 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 25 m | 1:45.82 | |
34 | 329 | Sandberg Martin | 1996 | SALA SS | AJ4396 | 25 m | 1:47.55 | |
35 | 299 | Biscevic Stefan | 1998 | TUNAFORS | AM8398 | 25 m | 1:49.12 | |
36 | 298 | Biscevic Marco | 1998 | TUNAFORS | AM7398 | 25 m | 1:49.58 | |
37 | 439 | König Nils | 1998 | ÖSA | AN3798 | 25 m | 1:51.55 | |
38 | 448 | Schough Anton | 1998 | ÖSA | AR7998 | 50 m | 1:53.09 | |
39 | 194 | Skytt Emil | 1999 | VÄSTERÅS | AL1599 | 25 m | 1:53.77 | |
40 | 275 | Gunnarsson Robin | 1999 | NAUTILUS | AJ3999 | 25 m | 1:55.04 | |
41 | 186 | Metzmaa Eric | 1997 | VÄSTERÅS | AV1197 | 25 m | 1:56.08 | |
42 | 301 | Erlandsson Martin | 1998 | TUNAFORS | AI3198 | 50 m | 2:02.25 | |
43 | 110 | Vålvik Daniel | 1999 | KARLSTAD | AM7199 | 25 m | ||
44 | 450 | Trygg Emil | 1996 | ÖSA | AU8996 | 25 m | ||
45 | 460 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | ||
46 | 462 | Nilsson Victor | 2000 | VÄSTERÅS | AL9300 | 25 m | ||
47 | 12 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 1:22.50 | EFT |
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 12 november 2010 |
Licensierad till: Örebro Simallians | Utskriftstid | 18:17 |