Ohjelma Laviaarit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Lähtölista Laji 10
|
Kilpailu |
Laviaarit |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
08:50 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
|
|
|
|
Laji 10, 200m Vapaauinti Miehet |
Loppukilpailut (5) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ilmari Laitala |
2003 |
03A963 |
Cetus |
|
25m |
2:45.06 |
2:49.06 |
2 |
Miko Mikkola |
2004 |
04A472 |
SiWa |
|
50m |
2:42.00 |
2:42.00 |
3 |
Perttu Ylä-Sahra |
1994 |
94A357 |
Plaani |
|
25m |
2:35.67 |
2:39.67 |
4 |
Aapo Rasinmäki |
2003 |
03A916 |
RiUS |
|
25m |
2:25.62 |
2:29.62 |
5 |
Nuutti Laitinen |
2004 |
04A588 |
Cetus |
|
50m |
2:30.84 |
2:30.84 |
6 |
Simo Virtanen |
2004 |
04A913 |
KoU |
|
25m |
2:36.29 |
2:40.29 |
7 |
Ville Nieminen |
2004 |
04B274 |
UH |
|
50m |
2:43.41 |
2:43.41 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Samuel Rooke |
2004 |
04B159 |
UH |
|
50m |
2:28.29 |
2:28.29 |
2 |
Eero Asikainen |
2004 |
04A878 |
TuUS |
|
25m |
2:20.04 |
2:24.04 |
3 |
Ville Lauslahti |
2001 |
01A254 |
Cetus |
|
50m |
2:21.05 |
2:21.05 |
4 |
Aleksi Kauppinen |
2003 |
03A839 |
TuUS |
|
25m |
2:13.66 |
2:17.66 |
5 |
Max Walther |
2003 |
03A799 |
HTU |
|
25m |
2:14.04 |
2:18.04 |
6 |
Roope Tuomainen |
2004 |
04A583 |
SalU |
|
50m |
2:22.12 |
2:22.12 |
7 |
Kaius Kulmala |
2004 |
04B145 |
SGR |
|
25m |
2:21.46 |
2:25.46 |
8 |
Ukko-pekka Luomala |
2004 |
04A593 |
JUK |
|
25m |
2:25.43 |
2:29.43 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Kasper Holopainen |
2003 |
03A423 |
NumKis |
|
50m |
2:16.49 |
2:16.49 |
2 |
Harald Åström |
2001 |
01A008 |
HSS |
|
50m |
2:14.84 |
2:14.84 |
3 |
Joona Pohjola |
2004 |
04A607 |
SalU |
|
25m |
2:10.33 |
2:14.33 |
4 |
Roni Severinkangas |
2003 |
03A907 |
Cetus |
|
25m |
2:07.83 |
2:11.83 |
5 |
Henry Nyman |
2003 |
03A870 |
HSS |
|
50m |
2:12.62 |
2:12.62 |
6 |
Pauli Salonen |
2003 |
03A394 |
HU |
|
50m |
2:14.66 |
2:14.66 |
7 |
Juuso Pulkkinen |
2004 |
04A145 |
Cetus |
|
25m |
2:11.85 |
2:15.85 |
8 |
Viktor Asklöf |
2004 |
04A639 |
Cetus |
|
50m |
2:17.56 |
2:17.56 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tino Kaukonen |
2004 |
04A213 |
HTU |
|
25m |
2:06.94 |
2:10.94 |
2 |
Elis Fokin |
2003 |
03A811 |
HSS |
|
25m |
2:04.30 |
2:08.30 |
3 |
Lauri Tolvanen |
2003 |
03A686 |
HaUS |
|
50m |
2:07.01 |
2:07.01 |
4 |
Miika Pentti |
1997 |
97A163 |
Cetus |
|
50m |
2:04.39 |
2:04.39 |
5 |
Rasmus Virta |
1998 |
98B044 |
Cetus |
|
25m |
2:02.12 |
2:06.12 |
6 |
Eerikki Laitala |
2001 |
01A548 |
Cetus |
|
50m |
2:07.33 |
2:07.33 |
7 |
Waldemar Palombi |
2004 |
04A428 |
HSS |
|
50m |
2:09.05 |
2:09.05 |
8 |
Jonne Isoranta |
2003 |
03A748 |
LaUS |
|
25m |
2:07.27 |
2:11.27 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Eemil Kylmä |
2001 |
01A631 |
Cetus |
|
25m |
1:58.26 |
2:02.26 |
2 |
Tapio Junninen |
1995 |
95A553 |
Vanders |
|
25m |
1:57.77 |
2:01.77 |
3 |
Aleksi Koprinen |
2003 |
03A416 |
HSS |
|
50m |
2:00.13 |
2:00.13 |
4 |
Sergey Kuznetsov |
2000 |
00A199 |
Cetus |
|
25m |
1:50.36 |
1:54.36 |
5 |
Alex Lydman |
2003 |
03A218 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:54.08 |
1:58.08 |
6 |
Robin Söderholm |
2002 |
02A224 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:56.42 |
2:00.42 |
7 |
Kasper Envalds |
2001 |
01A496 |
Vanders |
|
25m |
1:58.11 |
2:02.11 |
8 |
Miro Merinen |
2003 |
03A695 |
SiWa |
|
50m |
2:02.47 |
2:02.47 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto |
Tulostusaika |
08:50 |
|