Program för Masdoppet 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass1- Lördag 8/9 10:00 (insim kl. 8:50-9:50)
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Maserhallen |
Arrangör: |
Borlänge Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 7 sep 2019 till den 8 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 400m Frisim Flickor A-D
|
Final 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17&äldre |
4:31.50 |
|
Marina Sandback |
1984 |
|
|
|
|
2002-01-01 |
|
|
15-16 år |
4:34.12 |
|
Josefin Lindkvist |
1993 |
Ludvika Simsällskap |
|
|
|
2009-01-01 |
|
|
13-14 år |
4:41.21 |
|
Frida Lannhard |
1999 |
Ludvika Simsällskap |
|
|
|
2014-01-01 |
|
|
12&yngre |
4:57.70 |
|
Frida Wigren |
1990 |
|
|
|
|
2002-01-01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
2 |
|
Emma Dolan |
2006 |
HEDEMORA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
3 |
|
Ronja Nordlund |
2006 |
GÄVLE SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
4 |
|
Hedvig Eriksson |
2006 |
BORLÄNGE |
7:05.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
155 |
5 |
|
Elsa Karls |
2008 |
LUDVIKA SS |
7:09.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
6 |
|
Tindra Nyström |
2005 |
HEDEMORA |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
7 |
|
Astrid Lönn |
2008 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 400m Frisim Flickor A-D |
Final 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
1 |
|
Anna Sisell |
2003 |
SS MORA |
6:49.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
2 |
|
Nathalie Stigenberg |
2004 |
GÄVLE SS |
5:40.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
3 |
|
Stina Hedlund Loman |
2006 |
GÄVLE SS |
5:37.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
4 |
|
Matilda Nilsson |
2004 |
HARNÄS SKU |
5:32.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
5 |
|
Emma Färlin |
2006 |
FALUN |
5:34.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
6 |
|
Elise Käck |
2006 |
VAIK SK |
5:38.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
7 |
|
Olivia Eriksson |
2007 |
FALUN |
6:18.39 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 4, 400m Frisim Flickor A-D |
Final 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
1 |
|
Agnes Edvinsson |
2006 |
GÄVLE SS |
5:29.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
2 |
|
Ellen Lundin |
2005 |
FALUN |
5:02.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
181 |
3 |
|
Moa Kvarnlöf |
2004 |
SANDVIKEN |
4:59.71 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
4 |
|
Emma Larsson |
2002 |
BORLÄNGE |
4:47.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
5 |
|
Filippa Eklund |
2004 |
SÖDERHAMN |
4:51.91 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
169 |
6 |
|
Ida Lindblom |
2001 |
SALA SS |
5:00.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
7 |
|
Olivia Nyström |
2006 |
BORLÄNGE |
5:12.57 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-07 09:10:25 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Borlänge Simsällskap |
|
|
|
|