2020-02-24   05:38:47
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Earth Control Vejle Swim Cup 2020

Her vises alle stśvnets startlister og programlister opdelt i stśvneafsnit.

Fredag

9_S
LÝb 9, 200m Medley Herrer 
 
Sponsor: Earth Control 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1917  Johannessen Frans  1992  ESBJERG  9277AB  25 m  1:58.93   
1985  JÝrgensen Jacob M.  1997  KVIK  9737AB  25 m  1:59.85   
1918  Gadgaard Mikkel  1999  ESBJERG  9923AA  25 m  1:59.90   
1728  Hansen Andreas  2000  VEJLE  0089AH  25 m  2:01.85   
1989  Christensen Mathias  2004  KVIK  0489AE  25 m  2:06.37   
1748  Holme Magnus Dyg  2002  VEJLE  0205AG  25 m  2:06.98   
1888  Kjśr Jonas  2003  ESBJERG  0341AA  25 m  2:08.00   
1986  KÝhn Joakim  2003  KVIK  0375AE  25 m  2:08.80   
1755  Fenger Oliver  2003  VEJLE  0303AO  25 m  2:10.46   
10  1831  Rasmussen Mathias  2001  HOLSTEBRO  0175AH  25 m  2:12.02   
11  2038  Nygaard Victor  2003  H2Odense  0361AH  50 m  2:12.58   
12  1987  JÝrgensen Jonas M.  2001  KVIK  0193AA  25 m  2:12.86   
13  1727  BjÝrn Alexander L.  2003  VEJLE  0389AH  25 m  2:13.11   
14  2082  Bjartland Andreas Getz  2003  Vestkant    25 m  2:13.27   
15  1865  Badaker Leo  2002  GENTOFTE  0255AR  50 m  2:13.59   
16  1725  Fenger Alexander  1999  VEJLE  9925AT  25 m  2:14.26   
17  1912  Holm Mads  1998  ESBJERG  9837AC  25 m  2:14.27   
18  1836  Laursen Kasper  1998  HOLSTEBRO  9819AF  25 m  2:14.47   
19  2021  Hallenborg Oliver  2002  H2Odense  0243AA  25 m  2:15.37   
20  1713  Jeppesen Simon B.  1997  AGF  9741AQ  25 m  2:15.79   
21  1921  BostrŲm Tobias  2002  ESBJERG  0295AG  25 m  2:16.97   
22  1875  Pedersen Aske Sommerlund  2003  ESBJERG  0393AJ  25 m  2:17.48   
23  1928  Jensen Daniel  2001  DELTA  0119AH  25 m  2:17.88   
24  1945  Knakkergaard Asgar  2004  AALBORG  0421AL  25 m  2:17.94   
25  2030  Petersen Mikkel Podiss  2002  H2Odense  0265AE  25 m  2:18.23   
26  2001  JÝrgensen Mikkel  2003  KVIK  0365AE  25 m  2:18.25   
27  1990  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  2:18.27   
28  1721  Rasmussen Nicklas  1997  AGF  9799AR  50 m  2:18.88   
29  2003  Dobel Niklas Wiese  2004  KVIK  0433AB  25 m  2:18.96   
30  1697  Hovmand Ole  2003  SK-SYD  0345AH  25 m  2:18.97   
31  1861  Trandum Christopher G.  2003  GENTOFTE  0313AI  25 m  2:19.70   
32  1873  Mose Anders  2004  ESBJERG  0411AD  25 m  2:21.62   
33  1882  Nielsen Mathias Marbśk  2004  ESBJERG  0435AE  25 m  2:21.64   
34  1762  Schaarup Sune  2003  VEJLE  0359AG  25 m  2:21.84   
35  1885  Svenningsen Tobias  2003  ESBJERG  0333AI  25 m  2:23.01   
36  1737  Christensen Jacob  2002  VEJLE  0265AG  25 m  2:24.45   
37  1778  MajgŚrd Thor  2005  VEJLE  0503AI  25 m  2:25.29   
38  2035  Bech Mathias  1996  H2Odense  9633AQ  50 m  2:26.63   
39  1953  Rijkhoff Joost  2004  AALBORG  0499AB  25 m  2:28.63   
40  2068  Hansen Kasper  2004  SILKEBORG  0433AG  25 m  2:29.01   
41  2044  Olsen Asger Als  2004  KOLDING  0461AJ  25 m  2:29.93   
42  1845  SkinhÝj Christoffer  2003  GENTOFTE  0313AD  25 m  2:31.60   
43  1838  Griffin Alexander  2004  GENTOFTE  0451AL  50 m  2:32.94   
44  1706  Have SÝren  2004  AGF  0449AE  50 m  2:34.51   
45  1998  Tankmar Andreas Eriksen  2004  KVIK  0471AE  25 m  2:35.00   
46  1752  Kromann Max Venborg  2005  VEJLE  0571AE  25 m  2:36.59   
47  1871  Drachmann Alexander  2005  ESBJERG  0567AF  25 m  2:37.21   
48  1750  Elkjśr Marius Toustrup  2007  VEJLE  0701AB  25 m  2:38.01   
49  1772  Hansen Anders Bank  2006  VEJLE  0657AG  25 m  2:39.38   
50  1895  Mathiasen Jonas  2006  ESBJERG  0609AM  25 m  2:40.58   
51  1779  Poulsen Tobias Holt  2005  VEJLE  0511AE  25 m  2:41.20   
52  1893  Marschall Magnus  2005  ESBJERG  0519AK  25 m  2:41.74   
53  1753  Hartmann Moritz  2007  VEJLE  0763AA  25 m  2:43.84   
54  1889  SÝrensen Erik Hauge  2007  ESBJERG  0779AC  25 m  2:44.82   
55  1766  Olsen Nikolai Uekermann  2006  VEJLE  0655AF  25 m  2:45.80   
56  1814  MŁhring Oskar  2006  NYBORG  0679AD  25 m  2:46.20   
57  1764  Pedersen Toke ōstergaard  2007  VEJLE  0731AL  25 m  2:48.43   
58  1970  Larsen Mads Rager  2005  ST-NEPTUN  0585AO  25 m  2:49.36   
59  1896  Madsen Frederik MÝhring  2007  ESBJERG  0713AD  25 m  2:52.69   
60  1971  Laursen Andreas  2006  ST-NEPTUN  0613AM  25 m  2:55.84   
61  1890  Timmermand Jacob  2006  ESBJERG  0617AL  25 m  2:56.32   
62  1894  Iversen Sigurd Salskov  2006  ESBJERG  0637AL  25 m  2:56.32   
63  1760  Funder Sofus  2005  VEJLE  0543AL  25 m  2:59.60   
64  1802  Madsen Mathias Gramstrup  2006  NYBORG  0601AI  25 m  3:00.12   
65  1940  Andersen Magne  2007  BR∆DSTRUP  0787AD  25 m  3:03.67   
66  1943  Fevre Malthe Le  2008  BR∆DSTRUP  0869AE  25 m  3:05.32   
67  1907  Neuber Malte  2007  ESBJERG  0765AF  25 m  3:09.07   
68  1757  Poulsen Sebastian Holt  2007  VEJLE  0705AB  25 m  3:11.76   
69  1763  Klinkowsky Terkel  2007  VEJLE  0749AG  25 m  3:12.60   
70  1794  Palm Johan Lundsgaard  2008  NYBORG  0877AB  50 m  3:18.65   
71  1810  Kingo Sebastian  2006  NYBORG  0633AF  25 m  3:23.53   
72  1902  HŚgensen Oscar  2008  ESBJERG  0837AG  25 m  3:26.12   
73  1791  Memborg Frey Nielsen  2010  NYBORG  1015AA  25 m  3:26.86   
74  1786  Vaarning Adrian  2007  NYBORG  0781AB  50 m  3:29.99   
75  1793  Eskildsen Gilbert  2008  NYBORG  0839AD  25 m  3:40.71   
76  1788  Vaarning Danilo  2009  NYBORG  0935AA  25 m  3:44.10   
77  1784  Jensen Bertram Poser  2008  NYBORG  0867AB  25 m  3:50.18   
78  1816  Carlsen Hjalte MÝller  2008  NYBORG  0889AD  25 m  4:29.36   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark