2020-02-25   17:21:35
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Earth Control Vejle Swim Cup 2020

Her vises alle stśvnets startlister og programlister opdelt i stśvneafsnit.

Fredag

8_S
LÝb 8, 50m RygsvÝmning Damer 
 
Sponsor: Klubmodul.dk 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1992  Sylvest Sara  2000  KVIK  0086AD  25 m  28.26   
1995  Hansen Sofie  2002  KVIK  0202AI  25 m  28.36   
1913  Eggertsen Melanie  2002  ESBJERG  0232AI  25 m  28.76   
1854  Bisgaard Alberte V.  2003  GENTOFTE  0336AK  25 m  29.42   
1743  Hededal Line J. V.  2001  VEJLE  0186AG  25 m  29.53   
1862  RindshÝj Mia  2003  GENTOFTE  0306AC  25 m  29.54   
1981  Stage Alma Heyn  2004  KVIK  0462AC  25 m  29.81   
1855  Dolan Asta Poulsen  2004  GENTOFTE  0414AH  25 m  30.02   
1733  Andersen Cecilie B.  2001  VEJLE  0116AI  25 m  30.15   
10  1856  ōstergaard Astrid M.  2004  GENTOFTE  0412AS  25 m  30.50   
11  1832  Bach Isabella Rosendahl  2002  HOLSTEBRO  0296AG  25 m  30.67   
12  2029  KlŁver-Kristensen Mia T.  2004  H2Odense  0496AH  25 m  30.71   
13  1954  Thisted Louise Lie  2005  AALBORG  0578AC  25 m  30.73   
14  1841  Vinther Josephine Holst  2004  GENTOFTE  0432AC  25 m  30.82   
15  1944  Petersen Anna Toft  2004  AALBORG  0438AI  25 m  30.83   
16  2061  Lauritzen Annabella Bing  2005  SILKEBORG  0586AG  25 m  31.17   
17  1702  Christensen Marie  2002  AGF  0272AI  25 m  31.35   
18  2025  Bui My Phuong  2003  H2Odense  0322AS  25 m  31.49   
19  1887  Weide Kathrine  2004  ESBJERG  0402AO  25 m  31.94   
20  1980  Rasmussen Freja RÝjkjśr  2004  ST-NEPTUN  0496AD  25 m  32.02   
21  1847  Soelberg Malou  2004  GENTOFTE  0438AE  25 m  32.04   
22  2086  Solsvik Linnea  2006  Vestkant    25 m  32.36   
23  1837  Andersen Viola Demuth  2003  GENTOFTE  0316AI  25 m  32.56   
24  1844  Schou Amalie  2003  GENTOFTE  0394AC  25 m  32.59   
25  1870  MÝller Anna Bjerrum  2004  ESBJERG  0436AL  25 m  32.61   
26  2050  Petersen Melanie  2004  KOLDING  0414AN  25 m  32.63   
27  1973  Rasmussen Sofie Kruse  2005  ST-NEPTUN  0502AQ  25 m  32.66   
28  1712  Ingeberg Sofia  2002  AGF  0252AV  25 m  32.87   
29  1734  Hingebjerg Cecilie  2004  VEJLE  0414AD  25 m  32.90   
30  1740  Jensen Kathrine Sofie  2003  VEJLE  0352AC  25 m  32.94   
31  1931  NÝrgaard Mathilde Linnet  2005  DELTA  0542AQ  25 m  33.08   
32  1993  Hansen Sarah Sirek  2003  KVIK  0352AB  25 m  33.22   
33  2028  Modeweg-Hansen Sophie E.  1997  H2Odense  9722AO  25 m  33.36   
34  1948  Jensen Emma Kutsko  2004  AALBORG  0458AO  25 m  33.37   
35  1930  Kristensen Karoline  2004  DELTA  0438AO  25 m  33.38   
36  2043  Heilmann Johanne  2005  KOLDING  0558AI  25 m  33.41   
37  1937  Stoltenhoff Katrine  2006  BR∆DSTRUP  0672AM  25 m  33.45   
38  1957  Mejdahl Stine  2005  AALBORG  0548AT  25 m  33.53   
39  1958  Bśrentsen Amalie  2000  AALBORG  0078AE  25 m  33.56   
40  1877  Keulen Femke Iris  2005  ESBJERG  0582AS  25 m  33.58   
41  1761  Kronborg Sophie  2005  VEJLE  0532AU  25 m  33.65   
42  1960  Kristensen Karoline L.  2003  AALBORG  0326AQ  25 m  33.69   
43  2063  Kristensen Freja Buchholt  2005  SILKEBORG  0564AS  25 m  33.75   
44  1735  Moberg Emilie  2005  VEJLE  0534AI  25 m  33.97   
45  1942  Rasmussen Annemone  2006  BR∆DSTRUP  0674AC  25 m  34.04   
46  2049  Kornum-Svensson Nicoline  2005  KOLDING  0548AG  25 m  34.09   
47  1999  Guldberg Emma Karoline  2005  KVIK  0578AK  25 m  34.32   
48  1946  Hassing Astrid Marie  2004  AALBORG  0494AM  25 m  34.44   
49  2005  Stahl Victoria W.  2005  KVIK  0566AJ  25 m  34.47   
50  2055  Hansen Sarah  2005  KOLDING  0538AQ  25 m  34.73   
51  1883  Mischorr Mathilde Hedekśr  2005  ESBJERG  0522AS  25 m  34.75   
52  1884  Jensen Natalie Da Silva  2004  ESBJERG  0462AM  25 m  35.12   
53  1974  BrÝndum Thea  2004  ST-NEPTUN  0476AZ  25 m  35.26   
54  2017  Fink Julie  2001  SōNDERBORG  0124AP  25 m  35.58   
55  1783  HÝst Cathrine  2004  NYBORG  0406AM  25 m  35.69   
56  1739  MÝller Julie Guldmann  2007  VEJLE  0782AI  25 m  36.68   
57  1979  MÝller Mathilde  2004  ST-NEPTUN  0438AD  25 m  36.80   
58  1820  FalkenstrÝm Freja S.  2004  NYBORG  0434AK  25 m  36.88   
59  1933  Lindeblad Mille  2005  DELTA  0512AU  25 m  37.12   
60  1938  HarpÝth Stella  2006  BR∆DSTRUP  0656AH  25 m  37.57   
61  2034  Stilund Mathilde  2005  H2Odense  0556AH  25 m  38.19   
62  1975  Hornbśk Josefine Wohlfeld  2004  ST-NEPTUN  0448AJ  25 m  38.43   
63  1968  Mikkelsen Freya  2005  ST-NEPTUN  0504AV  25 m  38.60   
64  1805  Seirup Nina  2005  NYBORG  0566AN  50 m  39.55   
65  1939  Augustesen Sille  2008  BR∆DSTRUP  0824AB  25 m  40.01   
66  1771  Maslobojeva Alista  2007  VEJLE  0712AS  25 m  40.72   
67  1908  Thorup Marie  2006  ESBJERG  0692AR  25 m  41.53   
68  1809  Qvist Sarah  2007  NYBORG  0794AO  25 m  41.87   
69  1806  Cailho Oceane  2008  NYBORG  0866AF  25 m  42.38   
70  1903  MacArtney Olivia  2008  ESBJERG  0892AH  25 m  42.62   
71  1815  FalkenstrÝm Dicte S.  2008  NYBORG  0814AA  25 m  43.70   
72  1910  SÝe Sofie Barack  2008  ESBJERG  0836AE  25 m  44.11   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark