2020-02-25   15:50:35
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Earth Control Vejle Swim Cup 2020

Her vises alle stśvnets startlister og programlister opdelt i stśvneafsnit.

Fredag

7_S
LÝb 7, 50m RygsvÝmning Herrer 
 
Sponsor: Klubmodul.dk 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1863  Vangsgaard Peter  2000  GENTOFTE  0001AC  25 m  25.46   
1994  Ovesen Sebastian  1994  KVIK  9429AB  25 m  25.89   
1700  Balladone Sofus Bolwig  2002  AGF  0233AM  25 m  25.93   
1853  Vang-Jensen Christoffer  2001  GENTOFTE  0115AG  25 m  26.30   
1919  Abel Martin H.  2001  ESBJERG  0197AF  25 m  26.51   
1710  Hjort David  2000  AGF  0009AI  25 m  26.59   
1990  Warberg Rasmus  2004  KVIK  0477AA  25 m  26.71   
1888  Kjśr Jonas  2003  ESBJERG  0341AA  25 m  27.06   
1914  JÝrgensen Christian Holm  1999  ESBJERG  9973AK  25 m  27.52   
10  1982  Stage Carl Heyn  2003  KVIK  0331AD  25 m  27.75   
11  1747  SÝrensen Mads  2001  VEJLE  0139AF  25 m  28.02   
12  1833  Henriksen Julius  2002  HOLSTEBRO  0293AG  25 m  28.22   
13  2030  Petersen Mikkel Podiss  2002  H2Odense  0265AE  25 m  28.28   
14  2006  Prehn Viggo  2004  KVIK  0493AE  25 m  28.42   
15  1724  Brunsgaard Thor  2003  AGF  0383AP  50 m  28.66   
16  1738  Jensen Jeppe Vestergaard  2001  VEJLE  0121AH  25 m  28.77   
17  1715  Kjśrgaard Valdemar  2001  AGF  0149AM  25 m  28.87   
18  2032  Stahl Gustav  2002  H2Odense  0245AM  25 m  28.94   
19  1723  Zaccarin Sander Kudahl  2003  AGF  0395AG  50 m  29.32   
20  1955  Jacobsen Sebastian  2004  AALBORG  0465AJ  25 m  29.61   
21  2066  Grann Emil Lykke  2003  SILKEBORG  0391AK  25 m  29.86   
22  1961  Frost Oliver NÝrgaard  2002  AALBORG  0299AL  25 m  29.89   
23  2069  Riisgaard Jens  2000  SILKEBORG  0029AB  25 m  29.91   
24  2054  Jensen Jacob Schelde  2001  KOLDING  0125AJ  25 m  30.25   
25  2031  Pedersen Christoffer R.S.  2004  H2Odense  0405AA  25 m  30.48   
26  1956  Jensen Simon Kutsko  2004  AALBORG  0435AJ  25 m  30.50   
27  1879  Knudsen Jonas Krammer  2003  ESBJERG  0345AF  25 m  30.54   
28  2051  Hansen Nichlas Nordlund  2004  KOLDING  0441AI  25 m  31.54   
29  1775  Eriksen Sebastian K  2005  VEJLE  0503AK  25 m  31.74   
30  1726  Kronborg Andreas  2002  VEJLE  0229AS  50 m  32.26   
31  2070  Togsverd Emil  2005  SILKEBORG  0577AE  25 m  32.75   
32  1941  Andersen Matti  2005  BR∆DSTRUP  0583AL  25 m  33.33   
33  2062  Fuglsang Gustav FlÝche  2002  SILKEBORG  0239AL  25 m  33.40   
34  1976  Hvam Axel  2003  ST-NEPTUN  0349AQ  25 m  34.22   
35  1803  Sandison Mathias Lykke  2007  NYBORG  0797AA  25 m  34.32   
36  1807  Stadnicki Piotr  2004  NYBORG  0439AN  25 m  34.95   
37  1899  Gregersen Hjalte  2008  ESBJERG  0887AB  25 m  39.17   
38  1765  Bjerre Tristan  2007  VEJLE  0765AE  25 m  40.15   
39  1787  Christiansen Lukas Skov  2005  NYBORG  0539AM  25 m  42.29   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark