2020-02-25   17:18:17
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Earth Control Vejle Swim Cup 2020

Her vises alle stśvnets startlister og programlister opdelt i stśvneafsnit.

Fredag

6_S
LÝb 6, 100m BrystsvÝmning Damer 
 
Sponsor: Earth Control 
 
 
 
Nr.  Navn  FÝdt  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
1915  Nielsen Astrid  2002  ESBJERG  0276AO  25 m  1:08.43   
1767  Egerup Emilie  2003  VEJLE  0316AW  25 m  1:10.43   
1991  Gaard Regitze  2001  KVIK  0178AG  25 m  1:11.40   
2060  Holstein Mette  2005  SILKEBORG  0552AI  25 m  1:11.48   
1711  Hougaard Maiken  2002  AGF  0282AM  25 m  1:11.84   
1983  Meng Emilie  2003  KVIK  0318AC  25 m  1:11.85   
1878  Andersen Amalie StaghÝj  2004  ESBJERG  0466AK  50 m  1:12.11   
1872  Olesen Amanda Busk  2005  ESBJERG  0558AH  25 m  1:12.77   
1730  Godt Annika Hausgaard  2003  VEJLE  0306AE  25 m  1:13.55   
10  1745  Jensen Louise SjÝrup  2003  VEJLE  0322AG  25 m  1:14.02   
11  1951  Vesterlund Frida Hagstrup  2004  AALBORG  0464AI  25 m  1:15.60   
12  1932  Asmussen Mathilde Thy  2004  DELTA  0426AT  25 m  1:15.80   
13  1768  Bagge Caroline GÝttrup  2003  VEJLE  0322AB  25 m  1:16.52   
14  1742  HŁlsen Kristine  2002  VEJLE  0286AH  25 m  1:16.77   
15  1881  Jensen Marie Zou  2005  ESBJERG  0516AO  25 m  1:17.68   
16  1703  Christensen Smilla Bruun  2001  AGF  0154BC  25 m  1:18.11   
17  1952  Jensen Jazmin  2005  AALBORG  0584AA  25 m  1:18.40   
18  1729  Windfeld Ann-Katrine  2006  VEJLE  0634AD  25 m  1:18.82   
19  1758  Holme Sofie Dyg  2005  VEJLE  0598AO  25 m  1:19.43   
20  2037  Nygaard Emma  2005  H2Odense  0538AR  25 m  1:19.54   
21  1839  Carlquist Clara  2003  GENTOFTE  0314AN  25 m  1:19.62   
22  1884  Jensen Natalie Da Silva  2004  ESBJERG  0462AM  25 m  1:19.81   
23  1785  Ammentorp Barbara  2003  NYBORG  0354AW  25 m  1:19.89   
24  1950  Romanski Freja  2003  AALBORG  0308AI  25 m  1:20.51   
25  1709  Hindberg Ida Emilie  2005  AGF  0528AQ  25 m  1:21.69   
26  2053  Hansen Frederikke Skau  2002  KOLDING  0204AJ  25 m  1:21.75   
27  2033  Tran Sandy Ngoc Hoang  2005  H2Odense  0536AH  25 m  1:21.82   
28  2067  Lundahl Nanna BÝgild  2001  SILKEBORG  0172AR  25 m  1:22.14   
29  1957  Mejdahl Stine  2005  AALBORG  0548AT  25 m  1:22.26   
30  1841  Vinther Josephine Holst  2004  GENTOFTE  0432AC  25 m  1:23.67   
31  2071  Knudsen Line  2005  SILKEBORG  0532AM  25 m  1:24.06   
32  1774  Holmberg Mille  2006  VEJLE  0654AH  25 m  1:24.37   
33  1756  Laursen Sarah  2007  VEJLE  0798AD  25 m  1:24.98   
34  1852  Mortensen Cecilie G.  2005  GENTOFTE  0552AF  25 m  1:25.38   
35  1771  Maslobojeva Alista  2007  VEJLE  0712AS  25 m  1:26.10   
36  1900  Gregersen Astrid  2005  ESBJERG  0508AS  25 m  1:27.61   
37  2075  Tolderlund Amalie  2005  SILKEBORG  0586AR  25 m  1:28.26   
38  1891  Glśsner Laura Worm  2006  ESBJERG  0614AN  25 m  1:28.71   
39  1978  SÝrensen Sofie Skovgaard  2004  ST-NEPTUN  0418AV  25 m  1:28.75   
40  2019  Gombos Nora  2006  SōNDERBORG  0646AS  25 m  1:31.63   
41  1818  Pedersen Louise Kipper  2006  NYBORG  0646AG  25 m  1:31.96   
42  1892  Bach-Henriksen Line  2007  ESBJERG  0742AM  25 m  1:32.89   
43  1934  Madsen Sophie MÝller  2005  DELTA  0536BA  25 m  1:34.14   
44  1909  Kjems Rosa Ella  2008  ESBJERG  0882AH  25 m  1:37.49   
45  1903  MacArtney Olivia  2008  ESBJERG  0892AH  25 m  1:38.86   
46  2012  Damgaard Anna Emilie  2006  SōNDERBORG  0654AL  25 m  1:41.25   
47  1910  SÝe Sofie Barack  2008  ESBJERG  0836AE  25 m  2:00.35   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Vejle SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  20:27 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark